Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Listopad 2006

Solo pro Kristýnu

30. listopadu 2006 v 7:57 | Mimi |  Lenka Lanczová
4
Kristýna nemůže překousnout že se rodiče rozvádí a nic ji neřekli . Veme batoh a utíká z domova, nikomu nic neřekne .Potlouká se všude možně . Narazí na bandu trempů a připojí se k nim . Moc snimi ale mluvit nechce . Šimi se ji líbí ale hraje si na dámu . Když na ni něco zkusí sebere se a odjede za tetou do Nížan . Tetu viděla jednou na pohřbu dědy a matka sem prý jezdila na prázdniny .

Teta je ráda že ji vidí . Vidí ale že mezi matkou a tetou je něco nevyřešenýho . První dny jsou k sobě odtažité ale začnou k sobě nacházet cestu a Kristýnu překvapí jak je teta skvělí člověk a kolik toho umí . Najde matky deník a čte o záhadném muži s kterým se scházela . Teta měla před svatbou a taky netuší proč celý život zůstala sama . V noci ji několikrát vyděsí oběšenec . Bojí se že v domě straší .

Začne se bavit s Martinem místním klukem . Jezdí se spolu koupat . On se snaží ale vždy se mu to nějak nepovede . Kristýna se nechce vázat a moc na kluky nemá pomyšlení . Rodiče ji najdou a chtějí aby s nima odjela na dovolenou ona jim to stále nedovede zapomenout a nikam s nima nechce . Teta ji v tom podporuje ale varuje ji že pouze přes léto . V září se musí vrátit do Prahy a rozhodnout se . Postupně odkryje rodinná tajemství a čas zahojí rány a ví že rodičům odpouští ale neví s kym bude bydlet . Na konci července se na místní diskotéce objeví Šimi a jeho partáci . Jsou rádi že se znovu potkávají a mezi Šimim a Kristýnou to zajiskří ..

Všechno bude fajn

28. listopadu 2006 v 7:47 | Mimi |  Lenka Lanczová
3

Lenka studuje sportovní gymnázium . Od mala se kamarádí s Jolanou . Bydlí kousek od sebe v paneláku . Jenže rodiče se najednou chtějí stěhovat do vlastního domu na okraj města . Jolka ji začne vyprávět o klukovi kterého potkává na chodbě . Lenka nechce aby je nějaký kluk odloučil . U alergologa ale také jednoho hezkého potká . Brzy , ale zjistí že je to ten stejný co se líbí Jolce . Vítek začne pokukovat po Lence . Jedou společně na výcvik do Krkonoš . Vítek se s Lenkou sblíží ale Lenka je odtažitá kvůli Jolce . Neví jak ji to říct . Brzy se to provalí a holky se spolu přestanou bavit .

Lenka si v novém domově nezvyká moc dobře . Uteče ji kočka a vše ji přijde špatné . Zachranují ji jen dny s Vítkem . Začne propadat v matice a dostane zaracha . Vítek ji začne doučovat a ona si prospěch zlepší . Jolka s ní nechce mluvit .

Začíná být čim dál unavenější a při závodech zkolabuje . V nemocnici se dozví že má cukrovku a nesmí vrcholově sportovat . Nedokáže si píchnout inzulin a bez toho ji z nemocnice nepropustí . Všichni za ni chodí a podporují ji . Přijde se omluvit i Jolka . Sebere odvahu že vše bude fajn a je odhodlaná si injekci píchnout . Musí , ale přestoupit na jiné gymnázium ..

Deváté nebe

26. listopadu 2006 v 7:45 | Mimi |  Lenka Lanczová
2
Zuzana studentka střední umělecké školy, utekla z domu, protože ji znásilnil přítel její matky, Libor. Chvíli bydlela u kamarádky Heleny na penzionu, užívaly si a jednou podnikly tah po barech se školním idolem Mírou. Seznámily se taky s Petrem. Ráno po probuzení v Mírově bytě si z noci nic nepamatovaly, přesto měla Zuzana podezření, že k něčemu došlo.


Jarní prázdniny strávila v penzionu u bratra na horách Občas pomáhala v jídelně, lyžovala a seznámila se se zajímavým klukem, Michalem. Jejich vtah neskončil odjezdem z hor. Zuzka se nastěhovala ke svému tátovi alkoholikovi, který když nepil, choval se jako dřív, byl hodný a sliboval, jak dobře se budou po výplatě mít. Zprvu moc nepil, ale časem zase začal. Když neměl peníze, prodal její mobil, aby měl na pivo. Zklamal ji a Zuzka od něj odešla.

Od Míry získala adresu bytu, kde zrovna sháněli spolubydlícího. Byla překvapená, když jí otevřel Petr. Pomáhal jí a stali se z nich dobří kamarádi. Po čase si Zuzka pomluvila s mámou o Liborovi, ta se s ním okamžitě rozešla a Zuzana se mohla bez obav vrátit domů.
S Michalem se vídali dál a byli šťastní. Ale pouze do té doby, než se ve škole rozkřiklo, že je Míra HIV pozitivní. Zuzana se s Michalem rozešla, protože mu nemohla říct pravdu, bála se, že by ji nepochopil. S Helenou měly strach a rozhodly se jít na testy. Tři dny, kdy čekaly na výsledky, ji utěšoval a stál při ní Petr.
Měly štěstí - Míra je nenakazil.. Zuzana jela za Michalem do Brna na kolej, aby se s ním usmířila a všechno si vyříkali.

Mokrá náruč léta

24. listopadu 2006 v 7:21 | Mimi |  Lenka Lanczová
1

Jsou prázdniny a Iva má naplánovaný výlet s kamarádkou Beou na Orlík . Jenže Bea mezitím odjela pryč a né a né se vrátit . Iva je zklamaná jelikož na Orlíku se měla setkat s Romanem s kterým si už rok píše po icq . Její rodiče jsou hodně vytížený a nechtějí ji nechat samotnou doma tak ji i přes její protesty odvezou ke strejdovi na vesnici Klikov . Strýc se před pár lety oženil a získal i dvě dospívající děti .

Iva vůbec ke strýci nechtěla a bere vesnici jako buranov a tak i všechny jeho obyvatele . Její teta ji promlouvá do duše a ona tedy párkrát s Veronikou a Martinem někam vyrazí . Když se na pouti opije zdá se ji to tam všechno hned hezčí . Jenže ráno ta ostuda . Začne se postupně bavit i s jinými obyvatele vesnice a poznává že nejsou zas až tak špatný . Do toho po ni pokukuje Pirát místní playboy .

Místní parta odjíždí na vodu a pozvou Ivu sebbou . Přes začátnické protestky se ji to začne líbi a bavit . Na lodce je s Pirátem a taky si na sebe zvyknou a není to jen urážení . V noci spolu spí ve stanu a on se k ní má . Jenže Iva myslí na svého Romana . Ale říká si že na ni asi zapomněl když se ji neozval poté co nepřijela na smluvený sraz . S Pirátem se vyspí a pobyt je skoro u konce . Partě se ale nechce vracet ještě a tak se rozhodnou jet na Orlík a Iva tam opravdu potkává Romana . Jenže za nim sama nejde . On přijde za ní . Tvrdí ji že ji psal od kamarádů než si skočí pro telefon aby mu ukázala že ji nic nepřišlo Pirát mu řekne že se s ní vyspal a Roman nechce už nic slyšet . Naštvaná Iva balí batoh a jde na autobus a na zastávce se potkají a mají si co povídat ...

Líbej mě

22. listopadu 2006 v 7:23 | Mimi |  Gossip girl
1.díl1
Gossip girl
Serena se vrátila z internátu kde byla rok.Než odjela byla největší kočka ze školy každý ji chtěl.
Ale tedka když se vrátila kolují o ní strašný drby hlavně o tom proč jí vyhodili . Také se s ní nikdo nebaví ani její nejlepší kámoška Blair.Protože potřebuje nějaký předmět na přihlášku na vejšku rozhodne se jít na konkurz jednoho filmu ale Vanessa se radši rozhodne pro jinou dívku a to jen protože Dan který by hrál Sereně partnera je do Sereny zamilovanej.

Blair a její kamošky připravují akci na záchranu sokolů.Jenny se jim nabídne že jim udělá pozvánky a díky ní se Serena dozví o této akci.Diví se že jí o tom nikdo neřek.Ikdyž je pozvaná rozhodne se tam nejít.Zavolá Vannesse a s ní a s Danem vyrazí do baru na koncert.Dan a Jenny jsou sourozenci.Jenny zavolá Danovi aby pro ni přijel na tu akci se sokolama.Tak pro ni jede se Serenou.Serena tam potká Nata.Kluka Blair.Dřív bývaly nejlepší kámoši.Řekne jí že už se nesmějí vidět.Nařídila mu to Blair.Ale to jí neřekne.Tak Serena de za Danem hledat Jenny najdou jí na záchodě s jedním klukem.Potom jedou každej domů.Ve stejný moment k sobě natáhnou ruce a tim to končí.

Alice a dooost dobrá ségra

20. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Karen McCombie
3
Ally's world-Butterflies,bullies and bad,bad habits
Jednoho večera se Alice dozví,že nemají moc peněz a budou muset šetřit.Alici napadne sehnat si sobotní brigádu.Jenže jí je 13 a brigády se smí od 14.K tomu se její segra Jabla začne chovat divně.Billi jí uvidí opilou.Alice jednoho dne najde hnusny nápisy směrovany na Jablu na dveřích záchodů.

Mezitím si najde brigádu v obchodě s pohledami.Jenže když tam přijde na zkoušku má plnou hlavu Jabli a nedokáže se soustředit.Nejradši by to řekla tátovi ,ale nechce mu přidělávat další starosti.Potom zjistí že Jabla má zničený hadry.Tak o tom promluví s Linn a kámoškama.Shodnou se že Jablu někdo šikanuje.Zjistí že to sou dvě starší holky od nich ze školy.Za pár dní přiběhne Kyra ,že Jabla je na klučičích záchodech a brečí.Tak tam za ní běží a Jabla všechno vyklopí.Alice a Li jí začnou bránit a tak je Jabla zase veselá a šťastna.Jejich tátovi se podaří vydělat prachy takže zaplatí dluhy a celá rodina je šťastna.

Alice a dooost dobrý rande

19. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Karen McCombie
1
Dates,double dates and big,big trouble

Alice hlavní hrdinka žije se svým tátou ségrami Lin,Jablou a bráchou Torem.Jsou podivná rodinka.Mají barák plný různých zvířat.A zvláštních věcí.Aličina kámoška Kyra začala chodit se skvělím klukem Richim.To Ali moc netěší.Jednou uslyší táty telefon a ona se svími ségrama si začnou myslet že si jejich táta nabalil nějakou ženskou.Tak ho sledují.Chtějí přijít na to kdo by to mohl být.

Kyra Richi pozve na párty.Kyra vezme Ali sebou že prej tam bude taky Richeho kámoš.Takže rande na slepo.To se jí líbí,ale i se toho velice obává.Když přídou na tu párty a Richie jí představí tomu klukovi zjistí že je to její nej kámoš Billy ,kterýho zná už od mala.Takže sním celou dobu prokecá,ale rande to není.Pořád jim v hlavě leží ta táty přítelkyně.když jednou telefonuje poslouchají za dveřmi.A zjistí že má rande v jednom hotelu s Biliho mámou!!!Tak se tam všichni vydaj,ale pozorujou ho z kavárny naproti hotelu.Když zavolají Jable která zůstala doma a ta jim řekne že v tom hotelu pořádají taneční kurzy.Takže oni spolu nechodí!!!Jen spolu chodí na kurzy tance.Hned se všem uleví.Později přesvědčí tátu aby jim to řekl.Jak to doopravdy bylo.Biliho máma chodí na ty kurzy.Jenže jí přišlo že se jejích táta vůbec nezůčastnůje žádnech akcí a nikam si nevyrazí tak ho přemluvila.A on tam chodil s ní.

Alice a dooost dobrá rodinka

18. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Karen McCombie
1
The past,the precent and the loud,loud girl

Toto je první díl ságy o Alici.Alice je ze 4dětí.Jak ona říká děti lásky.Protože druhý stupen nazkoušel vystoupení pro první stupen.Alice a Sandie mají udělat nějaký projekt.Ale nic je nenapadá.V pondělí si Alici zavolají do sborovny říká si co provedla?Nic.Jen přišla nová spolužačka Kyra a Alice jí má celý týden provázet po škole.Bože.Moc spolu nevychází.Alice jí přímo nesnáší.Ve středu dělá video párty a ona se tam objeví ikdyž jí nikdo nezval.To všechny naštve ještě víc.Začnou jí nenávidět.Učitelka Kyře řekne aby se přidala k Alici a Sandii a pomohla jim s tim projektem.

Né moc radostná zpráva.Jenže Kyru napadne udělat plakáty s fotkami z války.Že by lidi určitě zajímalo kde spadly všechny bomby v Londýně.Tak se na to v pátek po škole vrhnou.Když už mají vše hotoví.Kyru napadne okolo fotek to vybarvit černě.Alice dojde pro barvu a Alice a Kyra se o ní začnou tahat až všechna barva vyletí a zamaže jim hadry a plakáty.Alice a Sandie naštvaně odejdou domů.V sobotu de Alice a její sourozenci na trhy koupit něco jejich tátovi k blížícím se narozkám.Jenže se jim ztratí Tor takže ho tam hledají a nic nekoupí.Jak se zjistí Tor vyděl poraněného holuba tak ho chytnul a stopnul si taxíka.S tím dojel do nemocnice a pak jel k babičce.Už zítra má jejich táta narozky a oni pro něj ještě nic nemají.Všechny popadne deprese.Když v pondělí příde Alice do školy vysej plakáty neponičený na zdi.Kyra je předělala po tom co oděšly holky v pátek domů.Alice si s Kyrou promluví.A začne jí litovat a uvědomí si že není zase tak špatná jak si myslela.

Mediátor:Andělé smrti

17. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Mediátor
3.díl
3
Reunion
Za Suzi přiletí její nej kámoška Gina z New Yorku.Její bráchové se jí snaží sbalit.Při jedný hodině se Suzi zastane jednoho kluka.Michella.Když se odpoledne s kámošema vydá nakupovat objeví se tam.Suzi ho zachrání od padající karnevalový ozdoby.Od tý doby za ní začne děsně dolejzat.Jenže se tu zase objevily duchové.Jak zjistí Michell se zúčastnil nehody při který zemřely čtyři maturanti z blízký školy.A ty maturanti nejvlivnější lidi ze školy jdou po Michellovi.Suzi se jim v tom s Jessem snaží zabránit.Jenže když si promluví s tima duchama zjistí že to nebyla nehoda ,ale že je Michell chtěl úmyslně zabít.Jeho ségra byla totiž na jejich pařbě a spadla opilá do bazénu a je už měsíc v bezvědomí.Když se jdou na pláž opalovat objeví se tam Michell a najednou se tam objeví i ti maturanti a chtěj ho zabít.Suzi jim to překazí ,ale málem při tom zemře.


Jeden den jede s bráchama a Ginou ze školy jenže přestanou fungovat brzdy a oni to napálí do náklaďáku.Naštěstí se nic nikomu nestane.Ale uvědomí si že to Michell je chtěl zabít!!!Protože v tom autě byl taky Brad.Brácha Suzi.A ten byl na tý pařbě taky.Když se tohle doví.Uteče v noci z domu.Zavolá mu jestli by pro ni nepřijel.Michell souhlasí.A tak se ho na to pomalinku v autě začne vyptávat.On se přizná a řekne že jí tedka bude taky muset zabít.Suzi si zavolá na pomoc maturanty.A ty ho málem zabijí.Uvědomí si to a řekne at toho nechaj.A oni se naštvou a chtěj zabít i jí.V tom jim naštěstí zabráni Jesse.Tak se tam nějakou dobu perou.Pak se objeví poldové a Michella ,který se přiznal odvezou do basy.A Suzi která si zlomila pár žeber odvezou do nemocnice.

Mediátor:Devátá stezka

16. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Mediátor
2.díl
Ninth key
Jednou v noci se Suzi zjeví duch nějaké ženy.Řekne jí že má něco vyřídit zrzkovi.Tak se Suzi na zrzka zeptá ve škole svých kámošů.Ty jí řeknou že de o pana Beaumonta.Zjistí si kde bydlí a navečír se k němu vydá.Vymyslí si záminku že dělá o něm interwium do školních novin.Když jí konečně ochranka pustí dovnitř a vyřídí ten vzkaz panu Beaumontovi.Zjistí že je nějak divnej a myslí si o sobě že je upír.Když odchází z domu všimne si Teda.Kluka s kterým tancovala na nedávném večírku.Nabídne jí že jí odveze domů.Suzi souhlasí.Před barákem se políbí.Její první pusa.


Další den potká na chodbě ve škole nějakého mrtvého kluka,který jí řekne aby našla jeho kočku a našla jí nový domov.Suzi a její kámoš Adam jí najdou.Suzi si jí prozatím nechá doma.Hřebík jak kočku pojmenoval ten kluk si zamiluje Jeesiho.Takže u nich asi zůstane napořád.Cee Cee zjistí že pan Beaumont zabil hodně lidí ,který mu bránily k tomu aby na jejich pozemkách vyrostly různý butiky a restaurace.Když příde domů čeká tam na ní Tad a jeho otec.Zvou ji na večeři.Tak teda i když se jí nechce jede s nimi.Pan Beaumont dá něco do pití Tadovi ,protože ten usne.A pan Beaumont se jí pokusí zabít.Ona mu zarazí tužku do hrudě.Naštěstí se mu nic nestalo a nějaký poskok jí odveze domů.


Další den si veme do školy krátkou sukni a protože chodí do katolický školy to se tam nesmí tak jí pošlou domů se převléct jenže před školou zastaví limuzína s bráchou pana Beaumonta.Násilím jí dostanou do auta.A ten brácha Marcus jí pomalu začne říkat že jí zabije a jak to udělá.Suzi se mu snaží utéct ,ale marně.Dovleče jí až do pracovny pana Beautona kde leží i Tad.Ale jak zjistí je v bezvědomí.Řekne jí at si převlíkne do plavek.A odejde.Suzi to samozřejmě neudělá.Začne hledat cestu k útěku ,ale marně.Když příde Markus a zjistí že ho neposlechla vyhrožuje jí.

Ona rozbije akvárko.A vleze do nej.Vezme lampu.A on jí říká at jí položí.A ona jí hodí na podlahu.Jenže podlaha je plná vody od toho akvárka.A to se tam ještě objeví Jeese aby jí pomohl.Markus sebou začne škubat.Jeese rozbije zatlučený okna.Suzi s ještě omdleným Tadem skočí z ona do bazénu.A vše začne hořet.Zachvilku přijedou policajti s hasičema.Požár uhasí a Suzi odvezou domů.Za to dostane dva týdny zaracha.Máma jí řekne že za měsíc přiletí její nej kámoška Gina.A zjistí že pravá osoba komu měla vyřídit ten zkaz je David její brácha.A že ta žena co jí zbudila je jeho máma.

Mediátor:Krajina plná stínů

15. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Mediátor
1.díl
1
Shandowland

Susan Simon se právě přestěhovala s New Yorku do Kalifornie do malého městečka jménem Carmel by the sea.Její máma si vzala chlapa Andyho,který má tři kluky.David , Brad a Jake.Suzi není obyčejná dívka.Je mediátor.Vidí duchy a pomáhá jim dostat se na onen svět.Protože někdy se stane když lidé než umřou někomu něco nevyřídí tak neodejdou tam kam mají.Proto sou mediátoři a ty jim s tím pomáhaj.
Suzi se moc netěšila na Kalifornii ,ale když viděla moře tak si jí zamilovala.Ale v jejím pokoji bydlí duch který je asi 150let mrtvý.Začne se jí líbit.

První den ve škole se zastane jedné dívky a tak se o ní hned začne mluvit.Když jí otec Dominik(ředitel školy)doprovází k její skřínce tak u ní stojí duch jedné holky.Jak později zjistí otec Dom je taky mediátor a ta holka je Heather.Zabila se o vánocích protože se s ní rozešel její kluk Bryce.Který se Suzi líbí.Kterému zachránila o pauze život když viděla že na něj Heather spouští trám.Suzi se v noci vloupe do školy a snaží se přemluvit Heather aby opustila tento svět.Moc se jí to nepodaří ,protože Heather začne útočit.Chce jí zabít.Pošle proti ní hlavu sochy zakladatele školy.V tom se ale objeví Jeese(ten duch z pokoje).Pomůže jí se dostat ze školy.Další den proběhne dobře.Jenže další den když příde ráno do školy zjistí že otec Dom se snažil zachránit Bryceho když na něj padal kříž s ježíšem.Takže oba musejí do nemocnice.Mají naštěstí jen pár zlomených kostí.

Po škole se tam Suzi se svojí kámoškou Cee Cee a Adamem vydají.Bryce jí řekne že to rande co si domluvily na sobotu bohužel padá,že než se uzdraví že to bude trvat.Ona má ale jiný plány ikdyž otci Domovi slíbí že s Heathr nic nepodnikne dodat se neuzdraví ještě ten večer se vydá do školy a protože nechce jít dobrovolně musí udělat rituál díky kterému se jí zbavěj.Vše de dobře ,ale najednou Heather otevře oči a uvědomí si že jí chce Suzi odstranit s tohohle světa.Ona jí totiž řekla že se vrátí mezi živí jak si hrozně přála.Začne se s ní prát a bum.Jsou 2hodiny ráno a Suzi leží pod hromadou dřivý.Heather totiž než se Suzi povedlo jí poslat na onen svět stačila zbořit celou chodbu,ale naštěstí je už Heather pryč.Najednou uslyší kroky.Zjistí že sou to její dva nevlastní bráchové.Pomůžou jí dostat se od tamtud domů.Když se jich zeptá jak jí našly.Řeknou že David měl takový tušení že je ve škole tak tam jeli.Druhý den doma ,ale zjistí že to Davidovi řekl Jeese.A že David taky vidí duchy.Bryceho radši přeloží na jinou školu.

Princeznám sluší růžová

14. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Princezniny deníky
5.díl
5
Princess in pink
Mia už 5 měsíců chodí s Michaellem jenže on jí ještě nepozval na maturiták.To jí velice trápí.Všichni jí radí at se ho zeptá na rovinu.Jenže ona chce aby se jí zeptal sám. Mia pořádá narozeninovou párty(její 15).Tinu napadne hrát hru ,,10minut v ráji'' .Takže Mia s Michaellem jsou zavřeni ve skříni.Líbají se a ona se ho zeptá jestli jdou teda na maturiták.On jí řekne že je to děsná trapárna.Mia se na něj naštve.A pak de na večeři s rodičema a Grendmere.Ta tam vezme svého pudla Romela.A když se Romel dá na úprk jeden číšník o něj zakopne a vše co nes vyklopí na Grendmere.Číšník hned dostane padáka.Když se to doví Lilly rozjede stávku.A tak každý číšník,pomocník,nosič zavazadel,donášecí služba,přestanou pracovat a přidají se do stávky.Tím se zruší i maturiták.Mia chce aby Grendmere se jim omluvila.Ale ona né.Až najednou řekne že sehnala místo kde by se to mohlo konat.když stím plesový výbor souhlasí jde za Michaellem řekne mu že jeho skupina Skimer box může hrát na maturitáku.Michaell je nadšený a souhlasí že s ní na ten maturiták teda půjde.Maturiták je báječný,ale uprostřed musí odejít,protože máma Mii začala rodit.Narodil se jí bratříček Rocky.

Povinnosti princezny

13. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Princezniny deníky
4díl
4
Princess in waiting
Mia jede do Genovie na celý vánoční prázdniny.Představí se lidu.A chodí každý den na různý srazy politiků setká se taky s princem Williemem.Když se její pobyt chylí ke konci vzpomene si že Michaell má narozky tak mu začne shánět dárek.Nakonec ukradne kus meteoritu z Měsíce.Co někdo daroval Genovii.


Když se vrátí domů děsně se těší až zase Michaella uvidí.Domluví si na pátek rande.Jenže to by nebyla Grendmere aby jí to nepřekazila.Řekne že na žádný rande nepůjde ,protože musí na ples.Naštěstí vymyslí plán.Uprostřed plesu uteče k Michaelovi domů.Ten jí uvaří večeři a dívaj se spolu na hvězdný války.

Mediátor

12. listopadu 2006 v 8:00 Mediátor
Svět 16leté Susannah se hemží nešťastnými zbloudilými dušemi, které se potřebují dostat tam, kam jim je souzeno. A pomáhat jim mají "mediátoři", lidi jako Susannah, schopní vidět zesnulé a mluvit s nimi. Jinak je Suze normální holka, chce být ve škole oblíbená mít kluka.Její život je plnej duchů kterým musí pomáhat mezitím se do jednoho zamiluje....

Zamilovaná princezna

12. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Princezniny deníky

3díl

3
Princess in love
Mia začala chodit s Kennym,ale chce se s ním rozejít.Jenže kdo by jí radil při biologii.A hlavně s kým by šla na blízký Zimní ples?Takže se s ním radši nerozejde.Ale její láska k Michaellovi je silná.Když de Mia s kámošema bruslit.Kenny před ní začne pozadu bruslit,ale neumíto.Spadne a Mia na něj.Rozsekne si jazyk.Tak jí hned odvezou do nemocnice.Naštěstí to nená nic zlého.

Když se jí zahojí jazyk řekne svému tátovi a Tině že miluje Michaella.Lilly uspořádá stávku.Jenže ta je přesně v tu dobu kdy má hodinu s panem Gigianem.Tak chvilku před tím kdy má být ta stávka de na záchod a lars(její bodygárd)zpustí poplašný zařízení.Takže se to překazí.
Miu trápí že jí Kenny ještě nepozval na Zimní ples.Tina se rozhodne že Miu a Michaella dá dohromady.Mia napíše básničku a společně s Tinou mu je v přáníčkách začne posílat.


V den plesu dopoledne ve škole jsou různý akce.Mia příde ke stánku kde je Michaell a on jí pustí vide kde jí taky vyzná lásku ona s brekem uteče.Chce se dostat na záchodyJenže jí odchytne Kenny a rozejde se s ní.Pak teda uteče na ten záchod.Večer vůbec nechce jít na ples.Nemá s kým.Ale babička jí přesvědčí.Tak tam de.Michaell jí řekne že jí miluje a ona jemu taky.A tak spolu protancují celou noc.

Místo pro princeznu!

11. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Princezniny deníky
2.díl
14
Princess in the spotlight
Mia se dozví že její máma je těhotná s panem Gigianem.Jejím učitelem matiky.Grendmere(babička)jí domluvila rozhovor na jedné televizi.Ztoho Mia není nadšená.Pak dostane horečku a raduje se s toho že tam nebude moct jít.Jenže jí přijde dopis od neznámého ctitele.Takže chce být už zdravá aby se dozvěděla kdo to je.Ví jen že s ní ta osůbka chodí do školy.Přála by si aby to byl Michaell brácha Lilly.

Mii máma si chce vzít pana Gigianiho. Grendmere jen jak se to dozví jí začne plánovat svatbu.Jenže oni chtějí mít malou svatbu.Kvůli té svatbě přijedou Miiny prarodiče a přivezou vnuka Hanka.Ten s Miou začne chodit do školy.Grendmere si nenechá vymluvit tu svatbu tak to Mii máma vyřeší po svém uteče i s panem Gigianem.Na Haloowen jdou všichni na film Rocky Horror Show.Po filmu zajdou do jednoho bistra.A Mia se dozví kdo je její ctitel je to Kenny její kámoš který sní sedí na biologii.Ikdyž ho bere jako kámoše začne s ním chodit.

Princezniny deníky

10. listopadu 2006 v 7:00 | Mimi |  Princezniny deníky
1díl
The princess diaries
Mia 14letá dívka trpí komplexami.Má malý prsa.Propadá z matiky.A nemůže najít kluka.Je zamilovaná do nejhezčího kluka na škole jménem Josh.Když de její máma na třídní schůzku domluví si rande s Miiním učitelem matiky.Začnou spolu chodit.Jednoho dne se z ničeho nic objeví její otec a je nějaký divný.Ona si myslí že je to kvůli té rakovině varlat.On jí řekne že už teda nemůže mít děti a že ona je dědičkou Genovie.Je princezna a zachvilku má nastoupit na trůn.To Miu děsně překvapí(koho ne).


Nechce být princezna ona chce mít jen rande.Nechce to nikomu říct.Až to z ní dostane její nej kámoška Lilly.Mia začne brát hodiny princeznování.Ostříhají jí vlasy.To Lilly děsně naštve a děsně se pohádají.Takže si nemá Mia s kým sednout na obědě sedne si k Tině Haking Babe.Její táta je velvyslanec a bojí se o ní takže za Tinou všude chodí bodygard .Mia zjistí že Tina není špatná jak si dřív mylně myslela.


Pro jednu televizi musí udělat rozhovor.Takže všichni se dozví že je princezna.A pak jí její idol Josh pozve na ples kulturní rozmanitosti.Mia souhlasí.Tak s ním teda de,ale než dojedou na ples zajdou s jeho kámošema ještě do restaurace kde jí Josh objedná spoustu jídla ale nic vegetariánského.Ona je totiž vegetariánka.Pak jedou na ten ples a když vystoupí z auta novináři na ně začnou řvát at se políbí.Josh jí teda dá pusu a ona s brekem uteče.Lilly která se s ní už začala bavit jí řekne že Josh se vrátil zase k Lane.Mia a Lana se nesnášejí.Takže zjistí že jí chtěl jen využít.Mia chce jít domů ,ale oni jí přesvědčí at tam zůstane,že je tam i Michaell (Lillin brácha) a ten tam taky nemá žádnou holku.Tak tam teda zůstane a užijí si.

Vím,jak chutná vzduch

8. listopadu 2006 v 15:42 | Mimi |  Maria Hirse
vím jak chutná vzduch
Maria Hirse

Maria dělá modelku v Japonsku.Přijede domů na vánoce a teta jí řekne že trochu přibrala.Když se vrátí do Japonska pořád o tom přemýšlí a začne hubnout.Přestane skoro jíst potom začne jídlo zvracet.Když zhubne tak je nešťastná a později se rozhodne vykašlat na práci modelky a odjet zpátky do Dánska.Protože nikdo nechce předvádět svoje oblečení na 48kilové 17leté holce.Vráti se domů ke svojí mámě a začne ještě víc hubnout.Máma jí odveze do nemocnice a nastoupí proti svojí vůli léčbu.V nemocnici zhubne ještě víc.Přestane jídlo zvracet ale začne si brát prášky na průjem.Po nějaké době na vlastní přáni je propuštěna z nemocnice to váží pouhých 33,8kilo.Nastěhuje se ke svému bývalému příteli Jesperovy.Po chvíli začne studovat ekonomiku.Najde nový kamarády.Ale pořád vůbec nejí.Mezi ní a Jesprem to de taky do háje.Uslyší rozhovor jak Jesper říká svím rodičům jen ho sere že ta vychrtlina u něj bydlí.Tak se okamžitě odstěhuje zpátky ke svojí mámě.Jednoho večera když leží v posteli a usíná vidí tunel a na konci světlo a muže.Začne řvát a s pomocí mámy celou noc nespí.Ví že kdyby usla už by se nikdy neprobudila.Druhého dne ráno se rozhodla že se vzdá hladovění a začne pořádně jíst.Když postupně přibírala lákalo jí zase to zchodit.Ale nepodlehla tomu a přibírala a přibírala dál.

welkome

8. listopadu 2006 v 15:11 | Mia
tak vás tu vítám...ta tomto blogu se dočtete o všech mejch oblíbenejjch nebo podle mě dobrejch knížkách...snad se vám tu bude líbit...budu ráda za každej váš komentář....Mia