Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Chci jedině tebe

26. listopadu 2007 v 7:00 | Mia |  Gossip girl
6.díl
You're the one that I want

Přihlášky z vysokých škol mají už dorazit!Všichni jsou nervózní.Blair se dává zas dohromady s Natem.Vanessa s Danem.
Serena ,až na jednu,je přijata na všechny školy na které se hlásíla. Nate je přijat na Yale.Dan také na všechny školy.Jen Blair se dostala jen na jednu a na Yale je v pořadí.Je s toho strašne rozhozená.Ona taková vzorná studentka.O Yale snila celý život.

O Nata se perou dvě nejprestižnější školy.Nate neví kterou si vybrat.Blair se jede podívat na Georgetown.Dan se přestěhuje k Vannesse.Jenže po chvilce se tam ukáže Tiphany,kamoška Vanesiny sestry Ruby, a žačne tam s nimi bydlet.Změní Vanessu.Dan zuří.

Blair se vydá na Georgtown.Opije se tam s holkou která jí tam provází a jejíma spolubydlícíma.Nechá si odbarvit vlasy a oholit od nich nohy a vstoupí do jejich klubu panen.Serena se vydá podívat na Brown,Hardard a Yale a všude potká nějakého zajímavého kluka takže si nemůže vybrat kam nakonec půjde.Jenny se vrhne do modelingu.Tiphany uspořádá k 18narozkám Vannesy u ní doma večírek.Přijde snad všechna mládež v okolí.Vannessa se dozví že Tiphany není kamoška Ruby ale jedna squoterka.Dan se opije a polonahý začne zpívat s jednou skupinou která taky přišla.Vannesa později všechny vyhodí.Nate s Blair utečou k Natovi domů a konečně si spolu užijí svoje poprvé.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama