Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Vampírská akademie

8. září 2010 v 18:42 | Mimi |  Vampírská akademie
Rosse je dhampírka a musí chránit Lissu Morojku.Před nějakou dobou utekly z akademie a skrývali se.Dimitrij je našel a odvedl zpátky na akademii.Celá akademie si o nich povídá.Rosse se pořád zatahuje do problémů.Trénuje aby mohla Lissu ochránit o nic jiného jí taky nejde.Rozhrašuje se o ní že je krvelačná děvka a ona si to nenechává libyt.U Lissi na pokoji se dvakrát najde mrtvé zvíře.Jednou to Lissa neunese a pořežese.Rosse chce znovu utéct ze školi.Lissa je proti tomu a pomocí nátlaku který umí vyvolat na lidi všechny ovlivnuje a situace se uklidňuje.Dimitrij trénuje Rosse aby byla čím dál lepší.Při výletu do města skončí Rosse na ošetřovně díky pochroumanému kotníku dává si za vinu že nebude moct ochránit Lissu.Najdou se další mrtvá zvířata Lissa je chce vždycky oživit ale Rosse ji to zakáže jelikož ji to oslabuje a začíná mít deprese.Naposledy když najde mrtvého králíka tak si podřeže žíly.Rosse hledá způsob jak ji pomoct.Musí přestat s nátlakem.Začne chodit s Aronem aby se pomstila Mie.Nedělá ji to ale šťastnou.Rosse pokazí Lissino dobré kamarádství s Christianem.Lissu unese princ Viktor a chce aby ho léčila odmítá-to.Mučí ji a poté jim uteče v té době ji ale už hledá Dimitrij a Rosse.Najdou ji zesláblou.Přivezou ji zpátky do školy.Dá se dohromady s Christianem a přestane používat nátlak.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stolid Stolid | Web | 18. března 2014 v 20:39 | Reagovat

Ahoj, u tohoto románu mě strašili názvy jako Moroj, Strogoj, dhampýrka. Jsou to všechno upíři, ale každý se jmenuji jinak... Takže knihu jsem přečetla za 6 hodin, spala jsem necelé 3 knihy a nestihla první hodinu ve škole. Zaujali mě příběhy ve škole. Ale strašně mě štve, že ti nejlepší strážci nemají žádný osobní život. Morojové jsou hnusní  a liníí! Kdyby se přestali ohlížet na tradice a používali svoji magii a trénovali, možná by se dokázali ubránit dokonce sami. Navíc mi připadá, že všechny hrdinky v knihách jsou HLOUPÉ. Mě to došel ten termín "stínem políbená" hned, a i to ostatní jsem pochopila. Ale to by autorka neměla o čem psát, no a teď raději jdu, než si přečtu, jak to bude pokračovat...! Už teď jsem něco zahlédla!! :D :-)

2 Stolid Stolid | Web | 18. března 2014 v 20:43 | Reagovat

Chtěla jsem říct, že tolik jmen mě odrazovalo od čtení. A opravuji se: Zaujali mě příběhy lidí z románu. A ten první smajlík měl být tento: :-D.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama