Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Hříšná touha

29. července 2012 v 12:05 | Mimi |  Lenka Lanczová
Dan je student gymnázia líbí se mu spolužačka Sára jenže se ji všichni bojí oslovit.Dan se přemůže a po pár pohledech a srazech u kafe automatu si spolu vyrazí.Problém je že Sára má přítele dobrou partii kterou ji dohodly rodiče.Je sním protože ji zajištuje určitou svobodu a komford.Sára se do Dana zamiluje ale její Ríša je pěkně žárlivý a tak musí být opatrná.Párkrát ji zbyje.Dan prosí aby se s ním rozešla ale to ona neudělá.Po dobře zvládnuté maturitě spolu stráví týden na Slovensku.Následuje dlouhé odloučení.Ríša ji hlídá a zbyje s velkým monoklem se Sára schovává a Dan ikdyž se velice snaží tak se se Sárou nemůže vidět.Začnou oba chodit na vysokou školu.Sára v Praze a Dan v Brně.Několik měsíců o sobě nevědí.Oboum se velice stýzká.Dan začne hodně pít a ke všemu je lhostejný.Sára je pilná studentka která začne vyrážet s lidmi z koleje což nikdy nedělala měla jednu kamarádku a ostatním se stranila.Dan se svojí kapelou vystupují v klubu jenže až tam se doví že klub patří Ríšovi a zahlídne ho tam se Sárou.Oba dělají jako nic protože se nechtějí prozradit.Dan mezitím začal randit se spolužačkou Ditou.Jenže stále myslí na Sáru.Snaží se jí nějak kontaktovat.Napíše ji přání k narozeninám.Ona mu ho pak oplatí a zas se sejdou a ona jiksra je tam stále.Začnou se společně opět výdat a oba rozkvetou.S Ditou to ukončí.Dan chce aby to ukončili s Ríšou.Vymyslí že utečou na celé léto do Norska za jeho strejdou.Mezi tu dobu to Ríša vydíchá apak začnou bydlet společně.Všechno je dokonale naplánované.Hodiny do odjezdu se krátí a najendou přichází sms promin já nemohu...Ríša ji našel a její plán zhatil.Dan sedá na autobus a odjíždí do Norska.Snad ho tam čeká další šance.
Moje hodnoceni: 9/10
Jedním slovem styl Lanczový prostě miluju.Vyprávěno z pohledu Sáry i Dana.Nemám ráda tydle příběhy z obou pohledů ale Lenka to napsala čtivě a čtenář se na to rád podívá z obou stran.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Rosemary Rosemary | Web | 8. srpna 2012 v 15:09 | Reagovat

To vypadá zajímavě :D Já tyhle romantický věci moc nemusim ale tohle vypadá zajímavě :)

2 Stolid Stolid | Web | 17. března 2013 v 21:59 | Reagovat

Ahoj, tuhle knížku zrovna čtu, ale jelikož jsem si připadala jako magor a říkala, že už to mám jednou přečtené, tak jsem to zabilala a u tebe jsem si přečetla konec. Nevím, zda jsem to četla, ale začátek mi něco připomínal, když jsem na druhém stupni, romány pro dívky jsem hltala jedním dechem. Když něco ted vezmou do rukou, všechno mi to připománá stejné a mám počit, že jsem onu knížku četla. Prošla jsem si knížky od Lenky, dobrou polovinu z nich mám přečtené a u druhé poloviny nejsem jistá, budu se muset podívat na rok vydání. Lenka píše dobře, ale červená knihovna... Možná jsem z něj vyrostla a prešla na detektivky a fantasy. K těm mám nejblíž, ale k Lence se stále vracím.. někdy.

3 Stolid Stolid | Web | 20. března 2013 v 17:37 | Reagovat

Ahoj, knížku jsem nedočetla, ale přeskočila jsem pouze na úplný konec, četla nebo nečetla, jsi si jistá koncem? V knížce je napsané, že ho Sára bonzla a Ríša ho zmlátil tak moc, že žádné Norsko se nekonalo. Sára byla pěkná kráááva!

4 Zlata Zlata | 29. května 2013 v 20:55 | Reagovat

Milá blogerko, nauč se nejdřív český pravopis a interpunkci a pak teprve dělej blog!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama