Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Ukolébavka

30. ledna 2013 v 15:35 | Mimi |  Sarah Dessen
Když byla Remy malá otec ji složil písničku.Ukolébavku.S matkou se rychle rozvedl a ona zůstala sama se starším bráchou Chrisem.Matka spisovatelka zkoušela najít tu pravou lásku.Ani jedno z jejích 4 manželství to ,ale nebylo.Když Remy scháněla nové auto seznámili se s Donem.Svatba na sebe nenechala dlouho čekat a Remy jako vždy všechno vyřizovala.V servisu se také seznámí s Dextrem.Klukem z kapely.Jak později zjistí oběví se na matčině svatbě.Remy se rozchází s Jonatanem s kterým to nemá budouctnost.Po létě jde na vysokovou a nechce si sebou tahat žádné závazky.Má předem vždy všechno naplánované.Láska na tři měsíce a poté vysoká.Když něco není podle toho jak si ona naplánovala je to špatně.Vyjde si s Dextrem a sním a jeho kapelou se začne vídat.Každé úterý hrají v místním klubu.Všechno jde podle plánu.Získají příležitost že se na ně přijede podívat jedna manažerka.Ted prohodí pár nevhodných slov a ona aby se bránila tak řekne že stejně s Dextrem je jen na léto a on stojí za ní.Vyříkají si to a rozejdou se.Necejtí žádnou ulevu jak myslela.Kolegyně v práci ji dohodnou rande s Paulem.Je hodný krásný takový jaký by ideální kluk měl být.Tráví spolu pár týdnů ale Remy necejtí že by to bylo správné.S Dextrem chtějí být kamarádi ale zjištují že jim to moc nejde.Když za ním přijde do fotolabu vidí tam fotky Donovy sektetářky.Nic zvláštního kdyby to nebyly akty a focený u matky v ložnici.Utíká domů kde najde matku ve své pracovně a tutéž fotku drží v ruce.Zjistí že Don to sní táhnul už dlouho ale ona se nechtěla rozvést a tak si on vzal její mámu a jí to hnedka začlo štvát a přistoupila na rozvod.Matka se cejtí zraněná protože zrona u něj jejího pátého manžela cítila že je to přesně ono.Ale také je anbytá novou sílů kterou předá Remy a ona začne uvažovat krapet jináč.Proč stále na něco vsázet a plánovat vždyt je krásné když člověk neví co se stane a nějak se to vyvrbí.Tentýž den přijde její bratr že se zasnoubil.Zanedlouho je svatba kde opět hraje kapela Dextra a ona se sním jde usmířit.Na podzim odjede na vysokou a Dextra si stále drží u těla...

Moje hodnocení 10/10
Autorka má zajímavý styl psaní(četla jsem už Poslouchej!)zaplete vás do děje a vy si připadáte jako když čtete o vašich známích.Remy a její vztah ke klukům je zajimavý,sama to znám,člověk nechce aby mu někdo ublížil a sám se bojí a nechce bejt zraněnej.Její matka která má už 5tého manžela je také povedená.Těším se na další knížku této autorky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Roxanne Roxanne | Web | 30. ledna 2013 v 17:30 | Reagovat

Ta vypadá zajímavě ;))

2 ÁreaRose ÁreaRose | Web | 31. ledna 2013 v 19:22 | Reagovat

Nevím. Tyhle knihy, nejsou zrovna můj šálek kávy, ale možná si to někdy přečtu, protože z většiny stran slyším, že autorka má dobrý styl.

3 Denda Denda | Web | 8. února 2013 v 18:28 | Reagovat

Ahoj,
ráda bych tě požádala o účast v něčem prozatím blíže nespecifikovaném, kdy bych ráda udělala rozhovor s několika blogery najednou a potom nějakým způsobem vyhodnotila. Takový trochu výzkum. Nějak se zorientovat v celé místní komunitě a přiblížit tu "starší generaci" začátečníkům. Jestli je tu zájem o účast, prosím napiš na skaryden@gmail.com . Díky.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama