Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Červen 2013

Meg Cabot - chybí český překlad

30. června 2013 v 12:08 | Mimi
Také máte rádi Meg Cabot tak jako já ?
Těšíte se na její nové knihy a oni je né a né přeložit a vydat? :(
Včera jsem si hrála a pro zajímavost koukla na všechny její knihy co mám doma a na jejich anglické názvy .
Na jejich oficiálních stránkách jsem koukla na její vydané knihy . Ješte nám jich hodně chybí :(

edit:28.8..2018

Připravuje se v čr :

Royal wedding ---11 díl Princezniny deníky --na jejich stránkách je jaro 2016 ale nikde v čr žádná zmínka :(
Knižní klub komentuje pouze že se uvažuje a možná jaro 2017
2018 stále žádná zmínka nikde


Které že nám to chybí?
ze serie Princezniny deníky chybí mezi díli a kniha kterou napsala Mia
Celá nevydaná serie podle které byl natočen i film. Avalon High


Další tři díli vyšli komixově:

Další serie o které není zmínky.Kdysi někdo na internetu přeložil první kapitoly prvního dílu a bylo to dost povedené :-) Holčinu zasáhne blesk a ona získá zvláštní schopnosti. Serie -Vanished 1-800-Where-R-You?
  • Další knížky už jsou jen samostatné romány.


19.1. 2016 Novela Proposal2.2. 2016: "Remembrance", sedmý díl série Mediátor


srpen 2017: "Royal Crush", třetí díl série pro děti From the Notebooks of a Middle School PrincessRoyal Crown 4 díl , 2018

Black Canary : Ignite 2019


Od Meg vyjde :


Letní knižní výzva

30. června 2013 v 7:00 | Mimi |  Výzvy

Rozhodla jsem se zapojit do knižní letní výzvy.Jde o to přečíst co nejvíce knih.Jelikož už dlouho pracuji tak se mě prázdniny netýkají ale i tak se snažím číst co nejvíc tak uvidíme.Radši dám méně než více protože tedka mě čekají tluší knížky tak si nechci tolik fandit :-)

Postupně budu zveřejnovat seznam dosud přečtených :)

3.7. dočtena 1.kniha - 50odstínů temnoty - 654stránek
9.7. dočtena 2.kniha - Hračka - 348stránek
11.7. dočtena 3.kniha - Amy má dcera - 280stránek
14.7. dočtena 4.kniha - Dědictví aneb jak Helena ke štěstí přišla - 301stránek
16.7. dočtena 5.kniha - Odhalení - 199stránek
21.7. dočtena 6.kniha - Kokain - 375stránek
22.7. dočtena 7.kniha - Obnažená - 342stránek
23.7. dočtena 8.kniha - Sex v Praze - 157 stránek
28.7. dočtena 9 kniha - Spoutaná - 342 tránek
31.7. dočtena 10kniha - Jak dokázat lásku - 324stránek
Měsíc je za námi a já mám přečteno 10knih myslím že 5 v srpnu dám určitě uvidíme o kolik tedy přesáhnu přes mé očekávání :)

1.8. dočtena 11kniha - Jednou za život - 121stránek
4.8. dočtena 12kniha - Jmenuju se Martina -127 stránek
13.8. dočtena 13kniha -Fucking Berlin-240stránek
14.8.dočtena 14kniha -Netvor-255stránek
15.8.dočtena 15kniha -Nahá-174stránek

20.8dočtena 16.kniha- Sextenze-386stránek
22.8.dočtena 17kniha-Pan S.317stránel
24.8.dočtena 18kniha -Máš cos chtěl miláčku!
26.8.dočtena 19.kniha - Božský bastard
27.8.dočtena 20.kniha - Barvy lásky - Nespoutaná
29.8.dočtena 21.kniha - Espresologie


Nakonec jsem se překonala a přečetla za dva měsíce 21knih :) wauu to bych opravdu nečekala .

Hra lží

29. června 2013 v 16:27 | Mimi |  Hra lží
Emma je adoptovaná.Její máma Becky ji opustila jako malou.Často ji někde zapomínala a moc se o ni nestarala.Vystřídala už několik rodin.Nikdy to není nic moc růžové.Její nevlastní bratr ji ukáže video kde škrtí holku která vypadá uplně stejně jako ona.Vyhledá ji na facebooku a napíše ji.Je velice překvapena holka opravdu vypadá jako ona a je i stejný den narozena.Myslí si že se jedná o dvojče.Napíšou si a ona se za ní vydá na návštěvu.Je celá nervozní a těší se že by mohla mít sestru.Jenže když přijede na smluvené místo nikdo ji nečeká.Na FB byla nějakou dobu nečiná a ona se bojí že video bylo skutečné a ona zemřela.Stále čeká na zastávce a její sestra Sutton nikde.Najednou přijede auto a někdo ji unese.Velice se bojí.Najednou je odvezena na večírek a zjištuje že ji unesly kamarádky Sutton.Všichni si myslí že je to ona.Nikdo nepojme podezření že by to byl někdo jinej.

Její nevlastní sestra Laurel ji dovede až k nim domů.Přespává u Sutton v pokoji a snaží se najít vodítko kde Sutton jeRáno u snídaně se snaží přesvědčit všechny že není Sutton ,ale Emma.Nikdo ji to nevěří.Jde na policii a tam ji také nikdo nevěří..Dostala sms ,,Sutton je mrtvá,hraj podle pravidel nebo je řada na tobě ˇˇZjištuje že její sestra byla vyhlášená různými žerty.Často si z lidí dělala srandu a dělala jim dost nepěkné žerty.Její parta měla hru zvanou Hra lží.Vymýšleli a navzájem si dělali různé žerty .Dycky museli překovat ten předešlí.Emmě se takovéto chování vůbec nelíbí.Strašně tápe kdo je kdo.Snaží se přijít kdo vlastně její sestra byla a co komu udělala.Nenáviděl ji skoro každý.Zjištuje že video které ji ukázal bratr byl také žert a ona se nakonci probrala.Takže vrahové nebudou její kamarádky jak si myslela.Hlavně video bylo natočeno dva týdny před Emminým příjezdem .To by si zmizení Sutton někdo všiml.Musel to být někdo jiný.

Přespávají u kamarádky a když se jde v noci napít někdo ji začne škrtit.Někdo ji vyhrožuje.Vypadne proud.Stále má strach a neví komu věřit.Seznamuje se s Etham který je k ní krapet odtažitý.Na oslavě svých narozenin utíká a on ji pomáhá se dostat pryč.Ethan ji prozrazuje pár tajemství a poznává že to Sutton není.Slibuje že ji pomůže najít vraha. Její sestra Sutton všechno sleduje z nebe a komentuje situace.Ztratila pamět.

Moje hodnocení : 8/10
Lhářky se mi velice líbí a tak jsem se rozhodla pustit i do další serie této autorky a to Hra lží.Podobný motiv.Opět se řeší podivná smrt a zmizení hlavní hrdinky.Příběh je čtivý a skrývá plno tajemství a lží.Máme se na co těšit a co objevovat.Nutí vás to přemýšlet jak to asi bylo a kdo mluví pravdu a kdo lže.

červen

28. června 2013 v 21:09 | Mimi |  Nové přírůstky
Mé nakupy na sbazaru se rozrostli :) Sehnala jsem třetí díl o upírech Odhalení.Četla jsem první dva díli a zkončilo to napínavě tak sem zvědavá jak se to bude dál vyvíjet.


Memento.Asi nejznámější česká knížka o drogách.Stále jsem se k ní nemohla dostat a nebo ji sehnat.Konečne sem ji ulovila a tak sem na ni opravdu zvědavá.


Před nějakou už delší dobou mi kamarád pustil film a ten byl užasnej.Hlavně Barney tam :-) na knížku jsem se těšila a samozřejmě sem ji zase splašila na internetu :)Jen by mě zajímalo co bylo dřív jestly film nebo ta kniha.


Erotické romány se v poslední době těší oblibě a mě zajíma který je nejlepší :)Aneb Sex v Praze.


Pán co mi posílal Netvora mi napsal lísteček že má i Obnaženou.Tak sem mu poslala svůj seznam přání a dohodli sme se na dalších 4 knihách:-) Obnažená a její druhý díl Spoutaná.Docela těžko sehnatelné.Nikdo nikde neodepisoval ikdyž knihy nabízel.Jsem zvědavá na tento další sex román.Deník sprosté matky.Doufejme že to bude vtipné a nakonec Manželka 22.
Zaregistrovala jsem se na databaze knih a jukla po knihách i tam.Samozřejmě jsem nějaký našla a tady jsou výsledky.
Pan S. Další erotický román


Drogová knížka Pekelný spasitel.Na Cukr a sůl jsem četla jen chválu tak uvidíme a poté knížka o anorexii Holčička která nechtěla vyrůst.

Sextenze další erotický román.Tak to vidím že léto bude jedna erotika za druhou :D

Životní příběh jedné mladé Bordel mamá.To mě nadchlo a takové příběhy mám ráda.Poté od knihkupce novinka od Meg Cabot .Poslední díl serie psané v emailech a naposled Hra lží.Právě dočítám první díl a je to napínavé.


Všechny knihy dohromady sladkých 16, wau lepší než na vánoce :)
Celkem dohromady utraceno :2404kč


Za tento měsíc jsem se polepšila hlavně díky tenkým knížkám od Lenky Teremové a přečetla dohromady 12knížek.Proložila jsem to 4 oddychovými knížkami.
Některé knihy za tento měsíc si můžete koupit na mém obchůdku .

Na další měsíce mi zbývá jenom tadyta hromádka:D
Koupeno červen, květen a duben.Musim jet popřadě takže další kniha na řadě je 50 odstínů temnoty.Nechci aby se opakovala jako tento měsíc červen a já dočítám Lásku a Polibek od vánoc:DPěkně měsíc po měsíci ikdyž některé knihy ze života by mě lákali už tedka :D Na čekačce je 21knih.

Deník pro mého psychiatra

27. června 2013 v 18:56 | Mimi |  Lenka Teremová

Blanka má vše co by mohla mít.S manželem několik let bydlely v Kanadě.On se živil jako právník ona fotografovala netradičně svatby.Jenže přišel převrat a začli restituce a jeho matce vrátili vilu.Chudák tchýně by se o to nepostarala a tak se vrátili zpátky do čech.Blanka a tchýně se dost nemají rádi.V čechách nikdo na Blanky práci hezky nekouká a tak aby se nenudila ji manžel otevře obchod s fotákama ,ale to ji nebaví.Začne hodně pít a s manželem se hodně hádá.Zaplatí ji psychologa.

Psycholog je moc milí pán a Blance se snaží pomoci.Pomalu.Zjištuje že je velice neštastná s manželem.Odstrkuje ji od sebe do toho ještě nesnesitelná tchýně.Proto se raději opíjí.Navrhne ji sehnat si práci.Jeho kamarád fotí pro erotický časopis.Když se s mužem setká je velice nadšena.Vymyslí nové téma a to se velice chytne a práce ji baví.Přinese do ni velice zvláštní a dobrý šmrnc.

Jenže pan doktor v ní probudí zase všechny choutky a ona ho chce dostat.Když se snaží u manžela tak nikdy neuspěje.Jako ženě ji pohlazení chybí a on ji ho nechce dopřát.Doktor se také přiznává že ho přitahuje.Jenže jedna pacientka ho už kdysi svedla a pak ho vidírala.Dozvěděla se to jeho žena a od té doby jsou společně jen kvůli dceři.Blanka si začne hledat nový byt.Dělá hrozné scény.Doktora se ji povede svést.Rozmýšlí se a chtějí být spolu.Oba se chtějí rozvádět jenže doktora dcera se pokusí o sebevraždu.Dcera nechce přijít o své rodiče.Doktor neví co má dělat a rozhoduje se pro rodinu.Nechce jim ublížit.Blanka si nachází podnájem a je jí smutno.Neví co má dělat.Ticho ji ničí.Dostane nabídku nafoti akty a jeden básník k tomu napíše své básně a uspořádají společnou výstavu.Ta má ůspěch.Její manžel ji chválí a přichází za ni aby si vše promyslela .Ona všemu chce dát čas..

Moje hodnocení : 9/10
Další super knížka z prostředí psychologie ,nevěry a ženského strádáni.Je vidět že Lenka jako psycholog ví o čem píše.Je to její poslední knížka co mám doma.Takže tědka pěkně zase číst něco jiného.Líbili se mi její příběhy.Jak jsou reálné .Nic co by člověk neznal.Tento příběh také.Skoro všechny závislosti jsou jen voláním o pomoc a útěkem.

500 je jen číslo

27. června 2013 v 18:02 | Mimi |  Výzvy
Rozhodla jsem se zapojit do meme kde jde o to přečíst knihy které mají více než 500stran.V mé knihovničce je jen jedna kniha která to splnuje ale i tak sem si řekla že se přihlásim :)

Pořádá Laurdes

29.6.neprozradím do které knihy jsem se pustila ale četla jsem v autobuse a večír před spaním a zkončila jsem na 99stránce :-) to není špatné na jeden den :)
30.6. zkončila jsem na 140stránce. Byly tu tři návštěvy a nebyl čas.
1.7.pokročila jsem na stránku 340.Bylo hezky a lehla jsem si na zahradě.
2.7.flákala jsem se a četla , zkončila jsem na 528:-)
3.7.Strana 654 byla pokořena :))

Nedovolím ti odejít

24. června 2013 v 22:46 | Mimi |  Lenka Teremová

Věrka je psycholožka se svím manželem žijí odděleně.On je rozvodový právník a časem se odcizili.Každý si šel po své kariéře.Jejich sexuální život za nic nestál a on ji nedoved uspokojit.Věrka má pochyby jestly není lesba.Ženské tělo ví kde a jak se dotknout.Muži chtějí jen rychlovku.Nevychutnají si to tolik.

Do poradny ji přijde žena která je velice mimo.Její manžel ji týrá a nic ji nedovolí.Jana se ji dostane pod kůži a ona ji chce pomoct .Jana celý dny jen skáče kolem dcery a manžela který je na ni zlí.Věra cítí typický případ týraní.Snaží se ji nějak pomoct.Když se setkává s jejím manželem který si domů vodí milenku a klidně sebe necá od ženy obskakovat pochopí.Janu nabádá aby se s ním rozvedla a začala znova.

Několik měsíců o Janě není slyšet až se zase objeví v kanceláři.Srší z ní sebevědomí.Prý ji manžel zmlátil a ona zkončila v nemocnici.Potkala tam právničku a ta ji pomohla.Vysoudila 4miliony a ted chce stavět dům.Věra je jejím chováním dost zaskočena.Pomůže ji sehnat pozemek ale zanedlouho toho lituje.Jana vystartuje na každého kdo ji skříží cestu.Každého by sváděla.Říká jak chce milence.

Jana je čím dál nesnesitelnější.Nejhorší je že ji začíná přitahovat a často na ni má takové narážky.Nikdy s chlapem neměla orgasmus.Párkrát to zkusila se ženou a velice se ji to líbilo.Navštíví jejího manžela a ten ji řekne že vše je jináč než Jana říká.Nerozvádí se jen ji dal volnost.Je úplně vyšinutá a rozhazuje s penězi.Jana si najde práci jako asistentka u Věrky manžela.Zjištuje že Jana se všemi manipuluje.Seznámí ji s jedním psychiatrem.On ji pomůže ji spracovat.Zamilují se do sebe a Věrka se konečně rozvádí a je také štastná.Zjistila že jen spala s nesprávnými muži.

Jana ji velice ovládá a všem lže.Obviní manžela a Věrku že ji chtěli zabít.Vše se zvrtává a oni věří že boj s ní vyhrají.


Jana se snaží zlepšit a na manžela je hodná.Snaží se a chová se hezky.Chodí na manželskí terapie.Manželovi také dochází že po tolika letech by od ní neodešel a snaží se.Jenže ji to nebaví a stále chce milence.Jedou na dovolenou.Dostane prsten jako dar.Nakonec se zjištuje že celé to bylo jen nahrané aby dostala Věrku.Manžel se vrací ke své milence a Jana zůstává sama se svým bytem...


Moje hodnocení : 9/10
Opět velice zajímavý příběh ze života.Všichni sme jen lidi a máme své strašáky ve skříni.Hlavně vždy nemusí vše být tak jak si myslíme.Tato psycholožka mě velice překvapuje svým psaním a příběhy opravdu ze života :)

Do tmy se neohlížej!

23. června 2013 v 11:18 | Mimi |  Lenka Teremová

Eva se zamilovala do prvního kluka a chvilku na to se jich narodilo miminko.Jenda si rozjel firmu a tak na ni neměl čas ale jí to moc nevadilo.Měla svého malého Jaromíra o kterého se mohla starat a chtěla to nejlepší pro něj.Když odrost začla prosit o další miminko.Jenže on nechtěl.Přeci na ni nemá čas.Ženy ovládají antikoncepci né muži takže měla vyhráno a zanedlouho se narodil Karlík.Jenda žárlil a tak byla žena v domáctnosti.Jeho podnikání je užvilo.

Eva nikdy nebyla na sex .Jednou sedí doma a zazvoní telefon.Miláčku přijed už se mi stýská.Eva je v šoku.Má milenku!Vysvětluje se ji proč chodí pozdě domů.Počká až přijde domů a řekne mu to jenže on všechno zapírá.Druhý den podá žádost o rozvod ale stále od něj chce vysvětlení.To ji nedá a učiní z ní hysterku.Eva v záchvatu breku a psychického vypětí skolabuje a objevuje se v nemocnici.Chce domů.Má se šetřit.Eva neví co má dělat.Bloudí a cítí se zranená.Spoliká prášky na spaní a ocitá se znovu v nemocnici.Její manžel ji prohlásí za labilní a chce ji dát do blázince.

Koná se rozvodové řízení a Jenda má všechny podplacený.Evu prohlásí za blázna a Karlíka si dá do své péče.Tim Eva trpí ješte více.Kdykoliv mu zavolá a chce ho k sobě .Má už naplánovaného něco s tátou.Ten si ho kupuje.Malé dítě na dárky dá.Začne pracovat v obchodě s oblečením.Vyjde si s jedním mužem ale ten ji div v parku neznásilní.Bojí se mužů a má z toho ještě větší trauma.Stále jen brečí a chce se všim zkoncovat.

Navštíví psycholožku která ji dá pár rad.Zajde ke kadeřníkovi a do kina.Před kinem potkává muže s kterým se dá do řeči.Zdeněk.Nakonec jdou do kina spolu.Po kině následuje sklenička .Rozumí si a ona cítí to co nikdy necítila.Na náměstí si to opřený o zed rozdají.Eva opět plná energie a je štastná.Zdeněk vlastní obchod s modeli letadel.Jeden model daruje Karlíkovi a ten je opět rád s mámou.Chce se k ní přestěhovat.

Zdeněk je u Evi a ona se oblíkne do podvazků.Zdeněk ji vrazí penis do ust a řve na ni děvko to ji velice vykolejí a vyhodí ho.Když poté za nim běží nemůže ho najít.Narazí na jeho kolegu z obchodu.Ten se ji pochlubí že byl zavřenej.Ona chce vysvětlení od něj.Má rád sadomaso ale jeho žena to snim praktikovat nechtěla a tak si zval holky na inzerát.Jenže jedna se do něj zamilovala ,on se nechtěl rozvést a tak na něj podala trestí oznámení za znásilnění.Omluví se ji za to jak jednal a dohodnou se že ji ukáže pomalu co BDSM je .Překvapivě se ji to zalíbí a on je rád že to snim zkouší.Dodá ji sebevědomí a zažádá o přesun Karlíka do své péče.Její druhý syn Jaromír má svatbu a narodí se mu holčička.Zdeněk mu pomůže předělat byt.Všechno je tak jak mělo být.


Moje hodnocení : 8/10
Lehký čtivý krátký příběh.Přelouskla jsem ho za chvilku ležení na zahradě.Popisuje pocity ženy která přijde o manžela a jediného chlapa kterého kdy měla.Následně je zasvěcena do sexuálních praktik o kterých ani nikdy neslyšela .Už mám od autorky jen dvě knížky :D

Horkosladký život

22. června 2013 v 0:02 | Mimi |  Lauren Conrad

Skupina holek je už v druhé sezoně natáčení reality show L.A. Candy.

Madison někdo vyhrožuje.Zjištuje že je to její sestra.Žili v hrozných podmínkách a když si Madison našetřila podstoupila několik operací , utekla, změnila se a tvrdě dřela,závěrem si nechala změnit jméno a skoncovala se svoji minulostí.Sophia vyhrožuje že to všem vyzradí.Madison dělá vše aby se tak nestalo.Peníze nemá jelikož platí strašně půjček a tak ji navrhne aby hostovala v show a za to by dostala zaplaceno.Jenže se chová úplně šíleně až na konci všechno vyzradí.Je z toho pěkně velký skandál.

Gaby si najala tiskovou mluvčí která ji změnila v oblýkání chování a dostala ji do medií a tak má více času v show.Jenže je manipulovaná a nechová se podle sebe což ji taky za čas začne vadit.

Scar chodí s Liamem kterého televize nemůže natáčet takže jako kdyby s nikým nechodila.Režisér Trevor se ji snaží stále někoho dohodit a stříhá záběry že z nich vznikají uplné nesmysli.Scény jsou uměle nahrané takže žádná reality show.Přihlásila se na další školy a vzali ji na všechny neví kterou z nich si vybrat a hlavně jak to někomu říct.Když se s Liamem kvůli oslavě narozenin o které ani nevěděla pohádá a nakonec udobří vyjasnují si že at půjde kamkoliv on půjde s ní.

Jane se dává dohdomady opět s Calebem svím přítelem ze střední.Je rád v prostředí kamer a užívá si to.Jesse je na protialkoholní léčebně a střihne si románek se Sophií.Pracuje na zásnubním večírku jedné hvězdy a do práce ji přiřaděj i Madison.Nechce s ní pracovat.Stále ji něco kazí.Na jedné akci nachází zápisník Trevora kde jsou napsány všechny věci které se stanou v blízké době.Začíná ji docházet jak všechno říděj oni .Jsou jejich loutky.Což se ji vůbec nelíbí.Když je vhodná příležitost ukáže to Trevorovi a ze show odchází.Caleba načape jak se líbá s Gaby.Ta tvrdí že to dostala za ukol kvůli show.Poté se ji ozívá Braden a ji dochází že ji dycky jen chce když je nedostupná.Odchází od něj a chce dělat pořadatelku večírku někde jinde.Sehnala si místo u jiné firmy...


Moje hodnocení : 3/10
Bože co to zas bylo za šlápnutí vedle??? Kniha se táhla byla vlastně o ničem.Holky uknourané nechali se oblbovat Trevorem.První díl byl tak super a byl plnej energie .Chtěla jsem dočíst serii.Mám to ráda zakončené abych si udělala obrázek.Štěstí že je to za mnou :D

Dan z orgasmu

17. června 2013 v 21:22 | Mimi |  Lenka Teremová
Lída je psycholožka a se svým manželem se rozvedla.Jenže on onemocněl a je v invalidním důchodu tak si ho znovu vzala aby ho nenechala ve štychu.Našla si milence Pavla o kterým on ví.Jenže ten má doma ženu a dítě a už 5let ji tvrdí že se rozvede.Jenže k tomu stále nemá.Nesnáší lži a todle stálé slibování.Když to s ním ukončí opět k ní přileze.

Lída na kontrole u gynekologa zjištuje že má bakterii papilomaviru a musí hnedka na operaci.Strašně se bojí.Manžel ji podporuje ale Pavel vůbec.Přenáší se to přes muže on odmítá že by ji nakazil a viní ji z toho že ho podváděla.Vždycky to vyustí hádkou.Chtěla aby si došel na kontrolu aby bakterie nešířil dál.On přece nic nezavinil!

Následuje kolotoč vyšetření a strachu.Jenže první operace se nezdaří a tak musí na odstranění dělohy.Nesmí mít dlouhou dobu sex.Pavel se za ni ani nestaví.To ji velice ponižuje.Když už se staví tak si nemají co říct.Spojoval je jen sex.Stále vzpomíná a přemášlí o minulích letech které zahodila.

Dlouho nemůže nic dělat a stále ji všechno bolí.Doktoři j říkají že je možný že už nikdy nebude moct mít orgasmus .Zkouší se uspokojovat a je ráda že todle ji doktoři nezvali.Už nechce být ta blba která čeká až se muž rozvede.Nevěří nikomu.Dlouho se sebou bojuje .Její kamarádi ze sauny ji podporují a vytánou ji do společnosti.Mezi její nepřítomnost se do jejich party přidal Petr.Hodně o ni slyšel a je až moc dotěrnej.To ji odrazuje.Pozve ji do bazénu tak jde .Aby poznala zas něco jiného.Ale jde na ni moc rychle a když se ji svěří že je sice rozvedenej ale našel si ženskou u které bydlí tak má rozhodnuto ! Nikomu druhé housle hrát nebude.Ukončuje to ještě než mohlo vůbec něco začít.

Když vyhrála nad svoji nemocí ví že je tedka silnější a co je důležitější.Hlavně né chlapa co lže a má doma manželkuMoje hodnocení : 9/10
Kniha vypadá že bude pojednávat jak někdo prožívá tisíce orgasmů,jenže opak je pravdou.Těžká doba kdy půlka populace má rakovinu :( Nikdo se o to moc nezajímá dokavat se to přímo netýká jeho.Opět poutavý příběh.Svět podváděných a plný lží.Kdy muži zahýbají svým ženám.Velice poutavý příběh nebudu říkat hezký.Hezký tedy moc nebyl.Lída se stále snažila a Pavel se s ní jen hádal.Ale to sme už mi ženy že stále bojujeme za něco co už ani nemá cenu.

Kouzelná knihovnička po druhé po 9měsících

16. června 2013 v 16:49 | Mimi |  Kouzelná knihovnička
Před nějakou dobou jsem už svoji knihovnu fotila . tady druhý díl a třetí díl .Mezitím už uběhla pěkně dlouhá doba a já se přestěhovala a mohla knihovny lépe přerovnat.Když sem se přestěhovala dvě byly úplně plné a v další byli dvě police plné jenže jsem začla prodávat knihy co byly z rodiné knihovny a jelikož se mi dařilo je prodávat.Rozhodla sem se protřídit i svoji knihovnu a to k čemu nemám vztah nebo už vím že se k těm knihám nevrátím jsem dala do prodeje.Takže jedna knihovna je ted jen knížky na prodej abych v tom měla pořádek :-)
Stále objevuju nové a nové knihy které bych mohla prodat.Stále v baráku nacházím rodiné poklady které už nikdo nečte.Poslední police ze zdola jsou mé koupené nově knihy které čekají na přečtení :)
Přítele knihy v obýváku :-) které čte stále dokola :)

Todle jsou komplet moje knížky které jsem se rozhodla si nechat :-) Ty co stojí za to a mají pro mě hodnotu :)Mám je řazený podle autorů a podle serii na to jsem úchylná .Radši půlku přerovnám než nemít první díl vedle druhého.


Autorka co mě přivedla ke čtení .Meg Cabot.Její samostatné knížky i serie jako Princezdna a Mediátor
Pokračuje Meg se svojí Nikky poté Smolařka a Heather Wells.Následuje moje úplně nejoblíbenější autorka románků které jsou psané tak realistycky jako když vám je kamarádka vypráví.Lenka Lanczová.Mám přečtených všech jejich 58knížek.Doma mi chybí ještě ty co jsem četla z knihovny ale to časem doženu :)
Další jenom Lanczovky :)
Poslední dvě Lanczovky.Serie Lhářek.Velice překvapivá a poutavá serie :)
Pán Prstenů
Sesterstvo putovních kalhot-zfilmováno ale nepovedeně.4léta,4knihy,4holky,4různí kluci
Další už jsou romány.Nejlepší z nich je asi Ukolébavka a Poslouchej! to v člověku zanechá stopu a není to prázdný příběh plný nesmyslů.


Serie To je ona a serie Gossip girl od Cecile von Zeigesar.První díl jsem dostala od kamarádky k 15tým narozkám a chytlo mě.Když jsem se dozvěděla že natáčí serial měla jsem strašnou radost! Jenže knihy i seriál postupně šly docela ke dnu.Ale samostatná serie o Jenny také nebyla špatná.
Jako poslední je Zbožnuju New York a Zbožnuju Paříž.Hezký čtivý román který má vtipnou hlavní hrdinku .


Návrat Grace,Holky na hlídání, a další malé románky které chytnou a potěší.Serie Zaržený jedna z mích oblíbených.Asi nejlepší knížka co jsem loni četla.Serie L.A.Candy o natáčení reality show.Poslední díl nemám ještě přečtený.Upíři od Mellisi de la Cruz také třetí díl čeká na přečtení :) Nakonec knihy od modelky Katie Prince která teda na to kolik měla skandálů píše dost zajímavě.
Dětská serie Alice a .Neohrožená kterou čeští vydavatelé utli u 8dílu.Následuje Vampírská akademie .Jedna z nejlepších serii vůbec.Strhující příběh.Úžasní hrdinové a super spisovatelka.Tu bych neviměnila za žádnou cenu.Asi kdyby se na nás valila voda a ja měla něco zachránit chytla bych tuto serii.

Moje oblíbená polička.Na konci patří Sukuba ale tu má půjčenou kamarádka.Ostatní knížky jsou životopisy a pravdivé příběhy o drogách, anorexii a životě.Můj oblíbený Manson, Curt Cobain,Heoinové deníky.Tři sestry.13komnata milenek

Boxík s Mladí v hajzlu.Vedle je 7díl.Stmívání.Asi čet každý.Kniha je super ale díky filmu se to stalo komerční a stojí to za prd.Následují romány od Tasminy Perry a Jak rozchodit rozchod.Blbá sázka.
Poslední poličku mám tědka na knížky které jsem přečetla tento měsíc abych to měla připravené na chvástačku :)Celkem 197 přečtených knih + k tomu 18nepřečtených

Prstýnek z levandule

16. června 2013 v 15:50 | Mimi |  Lenka Teremová
Jitka se stěhuje na vesnici.Vždycky chtěla pracovat v léčebně pro choré v Lobči ale ten zchátral a tak si chce rozjet svoji vlastní poradnu.Obdivuje jednoho psychologa Nesvadba vždycky chtěla snim spolupracovat .Najednou se objeví před dveřmi a chváli ji její knihy.Poprosi ji o spolupracování na knize o jedné zmasakrované ženě.Ona souhlasí.Jenže Nesvatba brzo umírá.

Její nápad na poradnu se rozjede velice dobře a ona pomáhá manželským párům kteří mají rádi výprask a svazování a jejich ženy to nechtějí ani slyšet.Nakonec velice pomůže skupinová terapie.

Jitce se líbí soused Petr.Právě se rozved a ještě se s tím nevyrvnal.Vesnice je malá a lidé si navzájem pomáhají a schází se v hospůdce.Jitku s Petrem začnou dávat dohromady.Napadne ji střeštěný nápad a to koupit si na poslední dobu nějakou dovču a odjet k moři.Oba rádi fotí a tak vyjedou.On je zdrženlivý a ona od rány.Jenže její všechny vztahy vydrželi nanejvýše týden.

U moře za pomoci dobrého pití se pomalu sbližují.Jenže dycky když se ona přiblíží víc on utíká.Seznámí se s dalším českým párem.Pomáhají je dát dohromady.Připraví jim na pláži posezení.Kdyby to nezkazil kousající písek tak by se pomilovali.Dovolená uteče a oni se vrací zpátky.Vůbec ji nenavštíví.Přesvědčí se že na něj stále jak slepice nebude čekat a dolézat a žije si sama.

Petrovi to konečně dojde.Jeho žena se už nevrátí a neměl by přeci žít dál.Dá Jitce levandulový prstýnek a hnedka si ji k sobě nastěhuje.Vyhodí spoleně věci po jeho ženě a uvidí co s tim udělá čas.Její poradna nese úspěchy a dokončí knihu kterou ji mistr Nesvadba poprosil.

Moje hodnocení : 9/10
Další zajímavá knížka,asi jen ty Nebezpečné hry byly šlápnutí vedle.Doufám že ty další co tu mám od ní budou stále takhle dobré.Líbí se mi ty knížky kdy je hrdinka psycholožka a člověk nahlédne na tu druhou stranu.Také je vidět rozdíl mezi městem a vesnicí.Dostáváme se do světa sadomaso a dominy.

Černý mág

16. června 2013 v 9:02 | Mimi |  Lenka Teremová
Jitka když byla malá chtěla být stále u babičky a objevovat s ní tajemství bylin .Když ji bylo 13babička umřela.Když končila střední školu babička se ji zjevila ve snu a řekla ji aby se přihlásila na vysokou školu.Ona ji poslechla.Na škole se s kamarádkou zajímali o duchovno.O energie jenže za totality se těžko o něčem takovém scháněli knihy a tak tuto kapitolu s kamarádkou uzavřeli.Jenže když jela ve vlaku ze školy domů potkala starého dědu a ten ji dal typ kde tyto knihy sehnat.Když se v neděli vracela na školu knihy ji přines a poradil kam jít na přednášku.Na přednášce opravdu oné skripta sehnala a dozvěděla se dost zajímavé věci.Dědu už nikdy nepoznala ale napsal ji dopis že je těhotná .Opravdu se ji za 9měsíců narodil Petr.S těhotenstvím a mateřstvím na všechno zapomněla a s manželem si rozjeli účetnickou firmu a práce bylo nad hlavu.

Jitka běží za zákaznicí pro podklady na účetnictví a žena je na ni dost ošklivá že ji vyrušila a takové.Ona nechápe.Marie se naštve a vtáhne ji do bytu.Vyvolávají tam ducha.Duch je zlí a už se nenechá odvolat.Marie běsní a Jitku vyhodí.Ráno se dozvídá že Marie měla mozkovou příhodu.Jde za ní do nemocnice a dozvídá se že se otevřel kruh.Ona jako silná osobnost na sebe navazuje špatnou energii a musí ji od sebe odpoutat.

Když přijde za kamarádkou její malé dítě brečí at jde ta černá osoba za ní pryč.Večer přijde její milenec ji opět prosit aby se k němu vrátila.Pohádají se a ona na něj řve at zdechne.Ráno ji volá jeho manželka že při cestě od ní mu píchli všechny 4pneumatiky.Je zděšená a utíká za Marií.Musí si dávat bacha na to co si myslí.Její myšlenky jsou silné.Dostává knihu stínů a staží se něco udělat aby to napravila.Nechce od nikoho pomoc.Nechce se přidávat do žádné sekty.Nakonec ji ale nic nezbyde a musí se na tyto lidi obrátit aby ducha odvolali a ona přestala ubližovat lidem.Povede se ji to a ona je velice zmatená co všechno se stalo.Každý má v sobě nějakou tu sílu , někdo je na to citlivější někdo ne.Když se o to člověk zajímá a rozvine se to dokáže dost zvláštní věci.

Moje hodnocení :10/10
Dlouho mě takhle nechytla nějaká knížka.Četla jsem ji jednim dechem .Takové věci mě dycky lákali.Prostě super knížka která vás vtáhne do děje .Důkaz jak se všechno během chvilky může obrátit.120stránek uteče jako voda.

Duše v labyrintu

14. června 2013 v 21:18 | Mimi |  Lenka Teremová

Lída je rozvedená maminka která píše pornopovídky.S manželem se rozvedla.Jelikož je právník tak má děti na starost on.Každého muže který ji prošel životem tak zničí.Nejdříve je vše super ale když začne objevovat jeho chybi mučí je a schazuje až sami rádi odejdou.Ze všech jejich mužů se nakonec vyklubali ženáči kteří nechtějí opustit svoje manželky.Její nejnovější přítel není ženatý ale zas je jedináček a ty bývají závislí na maminkách.Matinka sem maminka tam.Chce ji jít představit.Ona se bojí jak zareaguje na její práci.Dycky to lidi odradí.Když ji Michal konečně na oběd k matince ukecá.Hnedka zpustí aby nebláznili a po 3měsících vztahu se nebrali.Že to tady už bylo tolikrát.Stejně s žádnou nevydrží.

Lída si povídá s Michalem a on se ji svěří že by se mu líbilo koukat na dvě ženský jak si společně hrají.Ta nelení a hnedka volá své kamarádce Evě.Ta přijede večer.Popijí povídají si a večer se line v dobrém duchu.V tom ,ale Michal navrhne že by mohly jít do postele že ho ze sedačky už bolí celé tělo.Lída se rozzuří jediné její posvátné místo a on si tam zve jinou.Zakřičí svlíkat líbat a donutí aby Eva s Michalem se začli mazlit.Křičí na něj aby ji ošukal.V tom začne brečet že by to hajzl klidně udělal.Eva ji začne vysvětlovat že to oba dělali jen kvůli ní že ani nebyli vzrušeni.Bere to jako zradu a začne o jejich vztahu pochybovat.Každý je nevěrník!

Lída bloumá a neví co by.Přemýšlí .Povídky psát ji moc nejde v poslední době v tom přijde její kamarádka Sona s Petrem a nabídnou ji práci.Petr je novinář a do redakce jim přišel dopis že v psychiatrické léčebně se zrovna né moc hezky starají o lidi.Když se šly zeptat tak jim bylo řečeno že je vše v pořádku.Proto by chtěli aby to Lída prozkoumala ve vnitř.Mají známého psychiatra který by ji tam mohl dostat.Myslí si že se zbláznili!Zavřít se teda nenechá.Druhý den je ale moudřejší a za psychiatrem zajde.Sepíše s ní kartu a vymyslí příběh jak ji tam dostat.Sehraje s Petrem že se chtěla zabít.Hospitalizují ji.Na pokoj je přidělena k pani co nemluví protože spolkla prstýnek a bojí se že kdyby promluvila tak by ji moh vypadnout.Druhá paní zase skrz televizi mluví s dáblem co ji říká co má dělat.Doktor ji dělá různé vyšetření.Zjištuje že má příznaky schizofrenie která se ji může začít rozvíjet.Lída se doktorovi přiznává že není nemocná že jen chtěla napsat článek on ji ale tvrdí že nemocná je.Chce odejít.Ale doktor ji chce vyšetřovat.Blázna z ní neudělají.

Lída je zavřená a bojuje jak se sama sebou tak doktorama.Její bývalí manžel Tomáš ji jako jediný přijde navštívit a přinese ji nějaké jídlo.Snaží se ji pomoct.Jako jediný ji navštíví a má o ní zájem.Cejtí se hrozně sama.Když ji propustí volá Michalovi.Byla 6týdnů pryč a on ji ani pořádně nescháněl.Sejde se s ním a říká mu že je nemocná a on se ji vysměje a štití.Ona poznává že není pro ni hoden že ji měl jen na sex ale podržet ji nedokáže.Začne bláznit a výdat démony a slyší divné zvuky.Tomáš se ji snaží podporovat.Ona stále všechny od sebe odhání a chová se nesnesitelně .

Dohaduje se s psychologem.On se o její stav bojí čím dál víc.V čekárně se potkává s mužem kterému utekla manželka za jiným a on ji stále financuje .Bojí se s ní rozvést.Stanou se z nich přátelé a radí si.Ale když je opilá tak ho také jako všechny muže zesměšnuje a ponižuje.Je to její obrana.Její bývalý Tomáš ji chce zpátky.Děti by měli mít oba rodiče.Čeká na ni dlouho do noci a uvědomují si že přece asi jen k sobě patří a společně jdou za dětmi které Lída neviděla už pěkně dlouho a se svojí nemocí musí se naučit jak stim žít a nepodlehnout.


Moje hodnocení : 8/10
Začátek mě moc nebavil.Říkám ježiš další bláznivá ženská ,ale poté když se to rozjelo a souhlasila s návštevou léčebny už to bylo chytlavé.Celá kniha měla dobrý spád a děj utíkal.Postavy se vyvíjeli.Doufám že mě autorka ani v dalších knížkách nezklame.

Nebezpečné hry

12. června 2013 v 19:44 | Mimi |  Lenka Teremová
Pavel je muž v letech.Na ženy zanevřel.Hrával na violu ale ukradli mu a tak už nehraje.Hrával se svím bratrem Petrem který se hraním živí dodnes.Pavel je zaměstnán jako vrátný v muzeu.V práci se objeví nová sexy šéfová Laura.Pavel ji chce.Po tolika letech mu zase byje konečně srdce.Laura po něm také kouká.Nejprve na to jdou velice opatrně a on ji jen okukuje.Poté po večírku se sblíží a ona si ho pozve domů.Když ji začne líbat ona ho odstrčí.


Kolegyně ho poprosí jestli by její vnučku nenaučil na violu.Monička je sladká mladá dívka .Do Pavla se hnedka zakouká a to on nechce.Obdivuje jeho bratra.Laura žárlí.Pavel domluví aby Petr přijel a seznámí je.Když slyší Moniku hrát ví že ona má talent.Laura zve k sobě Pavla.Jenže ten je dost překvapen když v bytě najde ještě další ženy a také tranvestitu.Laura ho přede všemi svlékne a to je pro něj moc a utíká.Hádají se.Vysvětluje mu že chce být dominantní a že má ráda bolest .Pavel je z toho dost v šoku.Potkává svého dávného kamaráda a ten mu poradí že ano at ona je dominantní ale on jako muž musí být vždycky ten navrch.


Pavel si říká jaký je blázen na staré kolena co vlastně si myslel.V práci se uklízečka stále před nim nakrucuje a schválně nechává otevřené dveře do šatny.Uklízečka na něj začne pokřikovat proutníku jen se nestyd.On ji vynadá .Jenže další den se zase schválně převlíká před otevřenýma dveřmi a tak tam vlítne a vrazí ji ho do prdele.Nejdřív nadává ale pak je spokojená.Jenže si jde k Lauře jako šéfový stěžovat.Ta žárlí.Ale díky tomu si vyjasní co chtějí a ona že si určí hranice které můžou překročit.


Moje hodnocení : 5/10

Jednou větou by se dala knížka shrnout jako 50odstínů šedi z pohledu muže a na 150stránkách.Vadilo mi jak každá věta měla svůj řádek ikdyž díky tomu kniha rychle utíká ale je to zvláštní.Od autorky jsem četla Nymfomanky a zaujal mě její styl psaní tak sem se rozhodla koupit všechny její knížky a tadle mě dost zklamala.Nebavila mě.Plné otázek.Ale když se to shrne tak vlastně kniha o ničem

Láska na zavolanou

9. června 2013 v 19:14 | Mimi |  Sophie Kinsella
Fyzioterapeutka Poppry má před svatbou.S kamarádkami popíjí a všichni si zkouší její smaragdový zásnubní prsten který je rodinné dědictví rodiny Magnuse který si po měsíční známosti s ní zasnoubil.Děvčata se rozchází a ona zjišťuje že nemá svůj prsten.Začne pátrat ale on nikde.Je zoufalá.Vyjde před hotel a chce si zavolat ,ale ukradnou ji telefon.Přijde si ztracená a neví co má dělat a v tu chvíli uvidí v odpadkovém koši telefon a tak si ho vezme.Všem dá toto číslo kdyby náhodou našli prsten aby se ji ozvali.


Na číslo se ji ale ozívá i někdo jiný.Šéf společnosti které telefon patří.Žádá ji aby zadržela důležitého muže.Poppy ho rozesměje a zdrží než se muž z telefonu k němu stačí dostavit.Zjišťuje že telefon patří sekretářce Sama.Získala práci modelky a tak uprostřed konference zahodila mobil a odešla.Sam chce vrátit telefon ona ho prosí že ztratila prsten a toto číslo už rozeslala jestli si ho může na nějakou dobu nechat.Nechce ,ale nakonec souhlasí ale musí mu vyřizovat a přeposílat poštu.Poppy se začne jeho poštou probírat a začte se.Všechno mu přeposílá.Zjišťuje že je zasnoubený s Willow která mu nepíše zrovna hezké meily.Začne se rozčilovat jak píše strohé odpovědi a mnohým lidem ani neodepíše a tak občas za něj nějaký ten meil napíše.Rozpoutá se pěkný kolotoč.


Svatba se blíží a přijíždí rodiče Magnuse.Hrají scrable a ona nedá dohromady žádné slovo které by stálo za to.Sam ji začne radit po smskách a ona vyhraje.Jenže zaslechne jak se rodičům zrovna moc nelíbí.Magnus sní pořádně mluvit nechce.Jeho rodina ji děsí.Jsou děsně chytří a ona obyčejná.Zajistili ji Lucindu rodinou kamarádku která ji má pomáhat se svatbou ale velice ji to otravuje a stále ji připomíná že to je její svatba a že to dělá pro ni.


Sam ji poradí že zná klenotníka který by ji udělala repliku prstenu.Zařídí ji to a ona je štastná že si toho nikdo nevšim.Jenže když přijde do rodiny přijde Lucinda a oznámí ji že našla její prsten a je způsoben poprask.Poppy se z toho vymotává že chtěla mít repliku aby věděla jestly ji to bude ladit ke svatebním věcem a mohla ho Lucindě půjčit.


Poppy si všimne zajímavého meilu od jedné slečny ve firmě.Sam se ji svěřuje že chce dát výpověď a neví jak si ji udržet.Poppy mu poradí něco co vyčte z meilů a slečna je hnedka ráda a děkuje a ve firmě nadále zůstává.To ji přivede na nápad podpořit všechny zaměstnance.Napíše motivační email stím že své nápady mohou zasílat a rádi si ji přečtou.Jenže nečekala že se vše tak zvrtne.Lidé píšou mraky nápadů ale rozpoutá to i vlnu otázek.Někdo pustí fámu že vybírají lidi na nový projekt.Lidé se bojí o místa a spustí to velkou šeptandu v práci.Sam o ničem neví a je velice překvapen a rozčílen.Poppy se mu to snaží vysvětlit.


Zakladatel společnosti sir Nicolas je pošpiněn a vydají o něm nepravdivý článek.Sam ví že to není pravda a chce proti tomu bojovat.Poppy se mu snaží pomoct.Hodně se psaním meilů spřátelily.Vidí za tím zradu od někoho z firmy.Poppy si vzpomene že ji někdo volal a ji to přišlo divné.Sam chce toho člověka vypátrat.Poppy ví že ten hlas pozná.Jdou na firemní akci a on ji představuje všem možným lidem aby onoho muže poznala.Až úplně nakonec muže pozná.Ví kdo to je a tak můžou proti němu uspořádat kroky k udání.Cestou dostává sms že její snoubenec ji podvádí.Tim si vyjasní že on zasnoubený není a Willow ho otravuje protože si myslí že konec není.Poppy to rozčílí.Snaží se přijít kdo by to moh byl.Sam ji projede mobil a systematicky vyloučí kdo by to moh být.Dojde mu že je to Lucinda.Magnus je na rozlučce a nebere ji telefon.Je celá zklamaná za pár dní se má vdávat.Jede za jeho matkou a říká ji situaci .Ona ji řekne že už byl několikrát zasnouben což vůbec nevěděla.Rodinný prsten dostali všechny.Svěřuje se ji že si před nimi připadala méně cenná.Ona ji to rozmlouvá.Je celá zmatená ale svatbu chce zrušit.Mrzí ji že ji nic z toho neřek a ještě ji podváděl.Volá Lucindě s kterou byl zasnouben.Přiznává se že s ním chodila a měli před svatbou a ještě že sním v poslední době spala.


Magnus přichází k ní domů a vše ji vysvětluje.Ona si vše rozmejší a když vytáhne prsten tak kývne.Je už den svatby a Sam se jí stále neozívá a jí to bolí.V tom ji píše že si to s Willow ujasnil.Ona kráčí a když je u oltáře tak Magnus řekne ano místo beru si tě a ještě přidá že na tom nezáleží ona se rozčílí a začne výměna názorů.Kdy prohlašuje že každý jsou jiný a on chtěl jen dokázat že na to má.Kráčí zpátky a v tom všem přijde sms jestli jsou na svatbě Poppy at ji zastaví je od Sama který čeká venku.Je šťastny že to neudělala.Oba jsou šťastny že spolu můžou začít od začátku.Moje hodnocení :5 /10

Kniha mě vůbec nebavila a četla sem ji s obtížemi.Všechno se táhlo.Na to že se knížka odehrává chvilku před svatbou tak o snoubenci pár řádek a ani moc jejich vztah nebyl popsán.Zápletka nebyla špatná.Ztratit prsten a seznámit se přes něj s mužem nebylo špatný ale celkově to působilo nudně.Už od prvních stránek bylo jasný že se dá dohromady se Samem.

Polibek pro Annu

1. června 2013 v 18:05 | Mimi |  Stephanie Perkins

Anna je svím otcem poslána na americkou školu do Francie.Neumí ani slovo francouzsky.Chce zpátky do ameriky za svojí kamarádkou Bridget a klukem co se jí líbí Tophem.Seznámí se s Meredith a St.Clairem.Oba ji pomáhají poznat město a nějak se ve škole zorientovat.

St.Claire je velice pohledný mladík.Jenže chodí s Ellen která chodila loni také na jejich školu.Pokukují po sobě a hodně se spolu baví.Pomáhá ji překonat bariéru a říct si o jídlo.Ukáže ji místní kina.Prozrazuje že Paříž je plná malích kin kde půlka filmů je i v angličtině.Anna je nadšená a stále do kin chodí.Ráda píše recenze na filmy a vede dlouhé debaty o nich.

Když je Díkuvzdání všichni odjedou jen oni dva zůstávají na škole.Prochází se dojdou si na večeři a přespí u Anni v pokoji v jedné posteli.Ráno je dost trapné.St.Claire máma dostává rakovinu a on šílí.Jeho otec mu zakazuje za ní jet.Začne flákat školu a moc se o sebe nestará.Anna se mu snaží pomoct.Mluví s ním a táhá ho ven.

Jsou vánoce a všichni jedou domů.Anna a St.Claire spolu letí letadlem.Jejich loučení je vždycky trapné.Hrozně se těší domů na svoji kamarádku.Dala se dohromady s místní kapelou a hraje na bicí.Jde se na ni podívat a zjištuje že nejen že se dala dohromady s kapelou ale i s Tophem který se jí líbil.Její kamarádi ji uklidnují a ona brečí.Tak moc Bridget věřila a ona ji zradila.Celý její pobyt za nic moc nestojí.Těší se zpátky.Nepřijde ji to jako domov.Celou dobu si volá a píše se St.Claire.Stále ale také myslí na jeho přítelkyni!Proč musí mít holku? ! Nový rok je tu a ona se vrací zpátky.

Její francouzština je lepší dokáže se už domluvit.St .Claire stále trápí máma a i Elle už jim to neklape ale on nechce být sám.Anna má narozeniny a kamarádi ji vytáhnou pít.Tancují spolu až je to dost intimní a nakonec se pohádají.Při další procházce se políbí a oba jsou z toho zmatený.

Když Annu vyhodí ze třídy i s Davidem sedí na schodech a začnou se líbat.Jenže je přistihne jak Meredith tak St.Claire.Meredith je do něj taky zamilovaná.Nastane hádka a ji zbyde jen Dave.Neví ani jak se to stane ale vídají se a líbají.Po delší době ji St.Claire chce všechno vysvětlit a ona mu k tomu nedá příležitost.Když se její pobyt ve Francii už blíží ke konci jde do kina a zahlédne jeho jak se hádá s otcem.Poradí mu jak se s tím vyrovnat a on za ni po pár dnech přijde a děkuje ji.Řekne ji jak mu trvalo všechno si uvědomit a že se bál samoty.S Ellen se po jejich polibku rozešel a miluje ji.Ona celá štastná že konečně po roce kdy do sebe byli oba zakoukaní si to oba na rovinu řeknou.Jejich vysoké školy jsou jen 20minut od sebe .Takže radost je ještě větší.Francie přece jen nebyla tak příšerná jak si myslela.

Moje hodnocení: 8/10
Knížka rychle utíká.Popisuje jeden celý rok ve Francii.Ale je to popsané tak jako kdyby se to odehrálo během pár týdnů.Mám ráda tydle příběhy z internátu kdy lidi žijou v jiném světe a trochu jináč než kdyby žili u rodičů.Celý rok se milují ale nedokžou si to říct. Oddechová knížka pravá na tydle deštové dny .

Květen

1. června 2013 v 10:35 | Mimi |  Nové přírůstky
Take sem se rozhodla sve prirustky davat do jednoho clanku.Dávala jsem to dycky když sem si nejakou knihu pořídila.Ale tedka to budu pěkně schrnovat at vidim co se mi sem za mesic naschromazdi :) clanek budu psat prubezne ale zverejnim ho dycky prvniho :)

Konečně sem sehnala poslední knihu od Lenky Lanczové která mi chyběla si přečíst.Hlavní hrdinka je holka co si ji rodiče nevšímaj a krapet si dělá co chce a nikoho neposlouchá.Je to kniha z roku 1998 a použitá ale to mi vůbec nevadí:) Tedka jen aby vydávala zas dvě knížky ročně abych se měla na co těšit :)

Další knížky co jsem sehnla levně na internetu.Životopis Amy Winehouse.Né že bych ji nějak extra poslouchala ale nějaký písničky neměla špatný a mám ráda životopisy lidí kteří to neměli jednoduché.Což ona určitě neměla.Ještě její drogová smrt mno zajímá mě to :)
Další kniha je Kokain pravdivá zpověd nějakého novináře.Už ta obálka mluví za vše :)

od Tani jsem koupila Dědictví aneb Jak Helena ke štestí přišla.Mladí v hajzlu byla skvělá serie tak jsem zvědavá na jeho další výtvor :)


Na buxu jsem ve slevě kus po 80korunách místo 220 našla 8knih od psycholožky Lenky Teremový.Četla jsem od ní už Nymfomanky a bylo to zajímavé tak sem zvědavá na tydle další:-) Knihy mají 120stránek takže se budou číst rychle a je to tak na den do práce a z práce :-))

Všechny koupené knihy dohromady jeejda je jich nějak hodně :))Krásnejch 12kousku :-) Celkem 1380kč :-)


Ještě na konec přidávám foto přetených knih za květen :-) Přečetla jsem tři díly Lhářek za což jsem ráda :)Dočetla Lanzcovou :) Za což jsem ještě radši :)) Jen 5knížek :(