Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Červenec 2013

Červenec

31. července 2013 v 13:12 | Mimi |  Nové přírůstky
Konec měsíce je zase tady a přinášim fotky co jsem si pořídila a co jsem přečetla :)

Přečetla jsem 10knih. Což jsem ani nečekala . Jsou silnější a času tolik nebylo. O všech knihách najdete tady na blogu .


Dokoupila jsem si románky o Lenky Lanczové.Četla jsem už všechny ale všechny nemám ještě ve své sbírce.


Další sada knih jsou erotické romány. Máš cos chtěl miláčku. Manželská smlouva. Nahá a Božský bastard na kterého jsem opravdu zvědavá. Zatím u mě z erotických románů vede Obnažená.

Mám hrozně ráda příběhy ze života . Hlavně prostituce, drogy,anorexie. Koupila jsem si Mé syny zničil heoin. Na vlastní pěst- druhý díl o holce co bojovala s drogama i prostitucí.Toxický squat- česká kniha. Tajný deník luxusní prostitutky a Fucking Berlin- Prostituce . Holky na vodítku- skvělé tři knihy od české autorky , jedna je o drogách druhá o gamblérech a další tu kterou jsem si koupila o anorexii.

Poslední obrázek jsou románky, beletrie a takový mišmaš.
Hra - kamarádi jedou stanovat a jedna z nich se ztratí.
Vražedné - další díl lhářek musím zjistit kdo je A.
Krásná katastrofa- romantický příběh
Jednou za život- příběh ze života
Angel- první kniha od Jordan
Zlatá lilie- pokračování Pokrevních pout
Espressologie - na toto jsem velice zvědavá někdo říká že je to oddychovka a další že absolutní blbost tak uvidíme
Flashforward- dlouho mě nechytlo nic v televizi ale seriál Vzpomínky na budouctnost jsem schlídla za víkend :)


Nakoupila jsem hrozný množství knih a to mi ani nepřišlo že bych nějak nakupovala ve velkém:D Dohromady 23knížek :D
Dohromady za 3773kč :))


Poslední otřesná fotka aneb co mám na čekačce :D:D ani to radši nepočítám .

Spoutaná

29. července 2013 v 17:51 | Mimi |  Sylvia Day
Eva je stále s Gideonem. Jenže ten se chová jednou přitažlivě poté zas odtažitě. Dohodnou si společné schůzky u terapeuta.Jenže ty nikam nevedou. Eva pozve na víkend svého otce .Cary a Eva si udělají pěkný výlet do Vegas kde ji ale pěkně štve že ji Gideon nechává sledovat . Eva se mu na to snaží vyzrát. Víkend je krásný. Je odpočinutá. Když jsou zpátky zahlédne z Crossfire vycháze Corrine s rozmazanou rtěnkou. Běží okamžitě za Gideon a jeho najde čerstvě osprchovaného, rtěnku na košili a rozházené polštáře. Nechce ji to vysvětlit. Stále je čas ale ona chce odpovědi.

Mezitím ale Caryho někdo pořádně zmlátí a zkončí v nemocnici s polámanejma žebrama . Gideon mu poskytne co nejlepší peči a Eva u něj stále je.Když ho pustí do domácího léčení vyrazí Gideon a Eva sami na víkend bez telefonů a všeho.Užíjí ji krásný víkend ale poté co se vrátí je Gideon divný a nechce sní mluvit a je odtažitý. Přijede její otec a stráví s ní víkend. Setkává se s její matkou kterou neviděl několik let.Jejich láska je mezinimi patrná. Při večeři přijde policie oznámit že její nevlastní bratr Nathan byl nalezen mrtev. Je v šoku ale na druhou stranu je ráda že tadle noční můra je za ní. Od matky se dozvídá že u nich před nedávnem byl a ukázal její fotky a chtěl dva miliony dolarů. Její součastný manžel mu je dal .
Gideon je ale stále divný, odtažitý a vypadá to že všechen čas tráví s Corrine což ji tedy pěkně vytáčí. Cary se už uzdravuje a také stále neví jestli být gay a milovat Trey a nebo si užívat s Tatánou.

Eva začne pátrat a navštěvuje všechny Gideona známé a dává si dohromady souvislosti. Zjištuje že spal s manželkou svého psychiatra.Když se narodil jeho bratr nikdo mu nevěnoval pozornost a tak dělal vše proto aby si ji získal. Chris ho poté napodoboval.Když to jeho matka nezvládala a jeho otec spáchal sebevraždu najali si terapeutku a s ní chodil asistent. Terapeutka pomáhala matce a asistent ho začal obtěžovat. Nikoho to nezajímalo a matka si myslela že si vše vymyslel. Dlouho se s tim trápil a stále ho to pronásleduje.

Eva navštivuje krav magu po jedné lekci k ní přijde policistka a řekne ji že zjistila zajímavé věci ohledne umrtí Nathana . Našli fotky zmláceného Caryho. Vše zapadá tak že Nathan přišel za Gideonem a ukázal mu fotky Evy když byla malá a on ji zneužíval. Ten naplánoval vraždu a sám ho zabil.Mezitím se vídal s Corrine aby ochránil Evu. Policistka říká že všechny poznámky spálila a s partákem se dohodli že případ jepro nedostatek důkazů uzavřený . Gideon to udělal s lásky chtěla ji to jen říci aby mohla jít dál. Gideon ji vyzvedává a ona se mu svěřuje že všechno ví. Padne mu do náruče a říká že ho neopustí že se za něj provdá.


Moje hodnocení : 8/10
Druhý díl měl zápletku nešlo jen o sex .Poznali sme další postavi více. Netočilo se to jen okolo Evy za což velký plus. Mě se tedy z erotických románů tato serie líbí nejvíc. Jsem zvědavá co přinese třetí díl. Sice stále ty jejich hádky a odlučování a zas návraty byly jak na horské dráze.Jejich temná minulost která je dohání velice pěkné.

1) mohl/a strávit jeden den se svojí oblíbenou postavou?

29. července 2013 v 7:00 | Mimi |  Co by kdyby
Zapojila jsem se do projektu Co by kdyby které pořádá Suši .


Co bys dělal/a, kdyby(s)...
1) mohl/a strávit jeden den se svojí oblíbenou postavou?

Těžká otázka z tich spousty knih co jsem četla vybrat jednu nejlepší. :) ehm ..
Sussanah z Mediátora od Meg Cabot.
Susanah žije v Carmel by the Sea v Californii.Když mi byl 15 toto městečko jsem navštívila. Kdybych se se Susanah mohla setkat prošla bych se s ní po plážích a okolí. Navštívila všechny místa které ona. Užila bych si s ní nějakou noční akci.Pomáhala ji hledat informace což mě baví:)Pokecala s Jessem .

Co by kdyby ...

26. července 2013 v 12:25 | Mimi |  Co by kdyby
Zapojila jsem se do projektu Co by kdyby které pořádá Suši .

Co by kdyby..
Cílem tohoto meme je odpovědět na situaci, kterou vám v tomto článku zadám. Můžete jednou větou, můžete napsat třeba několik odstavců a přidat k tomu i fotky knížek, knihovny, čehokoli, fantazii se meze nekladou, to nechám na vás.Dám příklad. Co bys dělal/a, kdyby tvůj papoušek změnil barvu? Z jaké barvy na jakou? Jak myslíš, že by reagovali ostatní členové domácnosti? Jak by se tvářil papoušek?
Prostě máte neomezený počet možností, jak ze zadaného tématu vyždímat co nejvíc informací!

Co bys dělal/a, kdyby(s)...
1) mohl/a strávit jeden den se svojí oblíbenou postavou?
2) ti začal hořet dům a tys měl/a možnost odnést maximálně tři knihy?
3) sis mohl/a splnit jedno jakékoliv přání, které by se týkalo knih?
4) zjistil/a, že má tvá rodina nějaké mystické tajemství?
5) narazil/a v temné uličce na upíra?
6) dostala smlouvu na svoji vlastní knihu?
7) byla vybrána jako splátce do Hladových her?
8) jen tak na ulici potkala svého oblíbeného spisovatele/spisovatelku?
9) se dnešní lidstvo rozhodlo spálit všechny knihy a žít jenom při elektronice?
10) ti nyní přišel dopis z Bradavic?
11)
12)
13)
14)
15)
...seznam budu doplňovat...


Sex v Praze

23. července 2013 v 14:36 | Mimi |  Jana Collins

Hlavní postava je Hanka. Žena co má ráda sex a je podnikatelka. V hospodě se poznává s nějakým naprosto užasným milencem a začne snim šukat a následuje tisíce prošukaných orgasmama prostříkaných nocí.

Stále spolu vymetaj hospody a ona ho nikdy neviděla jíst. Když společně u něj uvaří jídlo sní toho strašně moc. Následně řekne že musí jít pryč. Hana ho sleduje a on začne v parku pořízat trávu a pase se. Když přijde zpátky dělá jako že nic ale ona je otřesena. Svěřuje se s tím kamarádkám a slyší je pingl který se jim svěřuje že jeho babička má mnoho příběhů o takovýchto lidech. Domluví se a vyráží za ní na výlet. Opravdu Kentauři jak mu ona přezdívá existují a mocní lidé v lese se ji svěří že jeden Kentaur žije v Praze at si na něj dává pozor.

Hana se s ním stále oddává sexu až sním sedí v baru a on se všímá jiné a na ní zapomene.


Jeden uryvek který je jen ukázkou jak je kniha mimo :-)

Hanka je u gynekologa a on ji zavede zrcadlo aby ji udělal stěry .

Hanina lasturka totiž byla vzdorovitá a nechtěla za žádnou cenu banku pustit.Doktor i sestřička se začali smát. Vyšetření skončilo tak že si stoup doktor , chytil banku za její vyčuhující konec, za něj si stoupla sestřička , chytila doktora za pas a jako když máma s tátou tahali řepu z pole v té básničce pro děti, začali tahat banku z Haniny broskvičky.

Moje hodnocení : 0/10
Tomudle se nedá dát ani jeden bod! Absolutně jsem knihu nepochopila. Novela (má to 150stránel) je spíš jak díl nějaký praštěný telenovely !Samí kapitoli S Kámoškama na kafíčku kde probíraj sex. Kdyby to mělo aspon nějaký děj ale to vůbec ! Frajerka jezdí za teplem šuká s nějakym bájnym Kentaurem ale nic kloudnýho z toho nezvniklo . Ne ještě jednou prosím toto Ne! I ta Hračka měla aspon něco co se dalo číst ale Sex v Praze opravdu totálně o ničem doplněn nějakými eseji a scestnými přídavky. Do toho vsuvky autorky nebojte už se budem věnovat ději !

Obnažená

22. července 2013 v 16:33 | Mimi |  Sylvia Day
Eva je z bohaté rodiny.Její matka je v té lepší smetánce.Kdysi žila s chlápkem a jeho syn ji od jejích 10let zneužíval.Matka to netušila.Až když ve 14 se zjistilo že potratila šla s pravdou ven. S manželem se rozvedla a našla si jiného.Také pěkně bohatého.Ten se snažil všechny zprávy zakamuflovat aby je nikdo nikdy už nenašel a oba se ji snaží chránit.Její matka až moc.Sleduje ji na telefonu a všude ji staví ochrané stráže a ji to vadí.

Eva se se svým kamarádem geym Carym přestěhovala do New Yourku. Našla si práci jako sekretářka v jedné velké spolenočnosti. Setkává se s velkým a báječným Gedeondem Cross. Jemu patří firma Crossfire která vlastní několiv budov, jak následně zjištuje i byt ve kterém bydlí, posilovny. Tento muž ji velice vzruší ale ona se s nim vidět nechce. Jenže se šéfem Markem dostanou zakázku a mají ji jít projednat a on tam je. Žádá ji o sex. To ji přijde dost blbé. Přitahuje ji ale nic s ním nechce mít společného. On se ji snaží dostat až se mu to povede. Jeho polibkům neodolá a nechá se líbat.

Následuje sex v limuzíně po kterém on je ůplně vyštavený a zachová se dost hnusně a odcizí se. Eva si říká že vše pokazila když se na něj vrhla. Následně ale je vše v pořádku a opět spolu vyšukávají při každé příležitosti.Seznamuje se s jeho bývalou Magdalene. Stále ho miluje ale vypadá neškodně. Eva je dost žárlivá. Utíká a on za ni běží aby ji získal zpátky. Přespí u něj a on v noci má děsivé sny a nechce ji říct proč.Opět utíká že poté co ona mu řekla to špatné o sobě on neudělá to samé. Následují 4 dny kdy jsou to pro oba muka. On ji vrátí klíče které mu dala a nenapíše nic. Když se zas udobří jak jinač než tisíce orgasmama.Představuje ji její pokoj u něj v bytě udělanej přesně podle zařízení v jejím bytě. Aby měla nějaké místo pro sebe když bude chtít utéct.

Gedeon souhlasí že bude chodit k terapeutovi a nechá si od něj napsat prášky proti nočním můrám. Stane se mu že v noci začne znásilnovat Evu ta je v šoku a vybaví se ji traumata z dětství. Ona ho přesvědčuje že společně zvládnou všechno.Snaží se navzájem si dokázat lásku mezi vším tim sexem a uspokojením. Nemůžou být bez sebe. Nemají klid když nejsou společně. Když se vše zdá být urovnané tak přichází Corinne. Magdalene ji prozradí že spolu byly zasnoubený. Gedeon si ji všímá až moc. Eva mu píše sms a odchází. Snaží se ji vysvětlit že spolu byly na vysoké. Přišla mu dobrá.Lepší než nic ale poté se vdala za boháče a odjela s ním do Evropy. Jenže stále má ráda jeho a tak se s ním rozvedla a přijela zpátky. On ji vysvětluje že toto vše ji řek a chce mít jen a jen s Evou. Chtějí si stanovit pravidla o svých bývalích...

Moje hodnocení: 7/10
Kdybych si jen dokázala všechno z hlavy vymazat když čtu. Celou dobu mi přišlo že čtu jinou verzi 50odstínů šedi.Jen Obnažená má přijatelných 350stránek a né jako odstíny u tich bych potřebovala občas kufr když sem s ní někam cestovala.Přečetla jsem ji skoro za den. Kniha je čtivá ale pro nás co četli odstíny je tam až moc podobností .Plno sexu který mají vždy a všude. Jináč je kniha podle mě reálnější a má i nějaká svá tajemství a člověk je chce poznat blíže.U Evy mi vadilo jak si nenechala nic vysvětlit a hnedka utekla.Je jasné že ve 30 bude mít člověk nějaké bývalé. Ale stačí si promluvit a né hnedka utíkat. Její spolubydlící který má být gay ale náko mu to nejde a šuká jak holky tak kluky a rád si to rozdá i se všemi najednou je také zvláštní. Jináč mužský bůh jménem Gideon je posedlí a kontroluje ji a chce ji mít na blízku.Né tak moc ale přeci. Kladný a normální bohatý chlápek co má rád sex. Mám doma i druhý díl tak se do něj pustím a budu čekat co přinese.

Kokain

21. července 2013 v 10:58 | Mimi |  David Carr
David se narodil do milující rodiny.Začal kouřit trávu a brzo začal šnupat kokain.Později když mu to nestačilo si ho začal píchat a také kouřit crack. Psal pro různé noviny . Vždy si dokázal vydělat. Seznamuje se se spousty delerama . Své přítelkyně mlátí a je velice mimo. Ožení se ale rychle se rozvádí .Na drogách to nejde ustát.Seznamuje se s Annou.Krásnou delerkou která má děti a pěknej balík peněz.On ji přivádí k závislosti.Přichází oba o práci.Ona otěhotní a když spolu kouří crack praskne ji voda a ona rodí o dva měsíce dříve.Oba se chtějí léčit.David už po několikáté.Anna se o děti stará hrozným způsobem.Jde ji jen o drogy.David chce své dvojčata do své péče.Dá je pěstounům a jde na léčení.Půl roku si odvyká a povede se mu děti dostat do své péče.Všichni se mu snaží pomoci jak můžou.On je vysílený a snaží se vše zvládnout bez drog a alkoholu.Je mu zjištěna rakovina.A následuje mnoho léčení a ozařování.Nádor se jim podaří dostat ven. Následně poznává Jill s kterou je to láska na první pohled. Brzy se vezmou a mají spolu společné dítě.David pracuje pro jedny z nejlepších deníků a netají se svojí minulostí. Následně spadává zase do alkoholu ale díky své ženě se z toho dostává. Nelíbí se mu jak na ně koukají jeho dcery. Rozhoduje se spojit se všemi lidmi co kdy s nima něco zažil.Policisty co ho zatýkali a všema který zná a dát dohromady zápisky jeho života.Jako drogově závislý má svoje vzpomínky dosti pomatené. Jezdí za lidmi a baví se s nimi o své minulosti a sepisuje svůj příběh který následně vydává.

Moje hodnocení : 7/10
Mám ráda tydle drogové knihy tato ale není psaná jako klasické knihy.David je novinář a vydává se po stopách své minulosti.Jeho vzpomínky jsou mlhavé.Nemá to takovou tu drogovou štávu .Popisy kdy říkáte ježiš v životě si nic nevezmu.Proplujete příběhem celkem rychle .Je to spíše vyprávění o nelehkém osudu jednoho člověka než pořádná drogová knížka.

Odhalení

16. července 2013 v 19:35 | Mimi |  Blue Bloods
Schuyler má zakázano se výdat se svým dědečkem.Řeší svoji lásku k Jackovi.Ten je magicky spoután s Bliss ale on toto pouto chce přerušit a být sní.Jenže mezitím se dohodnou že přece jen svůj magický otisk zpěčetí i v tomto životě.

Dylan je zavřený a nic si nepamatuje.Oliver je naštvaný že je Schuyler dárce a ochránce má ji rád a ona chce Jacka.

Schuyler odjíždí do Ria jako všichni a setkává se se svým dědečkem.Když v tom se tam objevuje někdo a děda je zabit . V tom si Bliss uvědomuje že to ona je mocný potomek Lucifera.Všechny její vzpomínky se vynoří.Chce je dát pryč ale nejdou.Všichni z Konkvále jsou mrtvi.Přežila jen Mimi.Stříbrnokrevní je napadli a nikdo neměl šanci.

Moje hodnocení : 3/10
Znáte ty knihy co čtete a celou dobu vlastně nevíte co se v knize děje? todle je přesně něco podobného:( děj to vlastně žádný nemá.Postavy se pletou jedna přes druhou.Třetí díl a celkově o ničem.Do dalšího dílu už nejdu.Už dvojka mě zklamala ale chtěla jsem tomu dát šanci :(Ale na databazi lidi psali že je take kniha zklamala a 4 je maximalne prekvapila! tak nevim:)Má to zatím 7dílů.

Amy má dcera

11. července 2013 v 17:24 | Mimi |  Mitch Winehouse

Moje hodnocení 10/10
Opravdu skvěle napsaný životopis.Napsal ho Amy otec.Muž který zaslouží obrovský respekt co dokázal pro svoji dceru dělat a jak ji dokázal podpořit.Její muziku jsem zrovna nevyhledávala ikdyž některé písničky jako třeba Back to Black nebyly špatný.Ale mám ráda příběhy o drogách a alkoholu.Ještě když ona se musela prát s popularitou a faleší tisku.Zajímala mě pravda o tom co o ni psali a bylo spojeno s její smrtí.

Amy měla vždycky milující rodinu a bratra Alexe.Už jako malá se ráda předváděla a dělali s bratrem různá představení.Amy vystřídala hodně škol.Všude ji to přestalo bavit a ona se přestala na školu soustředit.Co ji ale bavilo bylo zpívání.S kamarádkou jako malé založili duo.Později když ji bylo 16 podepsala svoji první smlouvu s vydavatelem.Napsala plno písniček a vydala album Frank které bylo o jejím bývalém Chrisovi.Amy dokázala psát hudbu jen když na tom nebyla dobře.Když byla štastná nešlo ji to.Album mělo velký uspěch.Jenže její tvrdohlavost tomu také nepomáhala.

Amy se seznámila s Blakem a ten bral heroin a i přesto že ona tvrdé drogy odsuzulovala tak do nich také spadla.Dlouhou dobu trávila jen s Blakem a nevycházela z domu.Jen si užívali sebe a drog.V roce 2007 se tajně za něj provdala.Pomalím tempem nahrála album Back to black .Přes svoji závislost ji fanoušci stále chtěli a ona jezdila turné a vystupovala.Jenže kolikrát se nedovedla zbalit a připravit nebo řekla že nikam nejde a tak se koncerty rušili.Byla velice tvrdohlavá.Její zavislosti ji velice táhli ke dnu.Jejího muže Blakeho obvinili za napadení a následné uplácení.Když Amy začla zpívat její rodiče to udělaly tak aby o větších částkách nemohla rozhodovat sama.

Její otec Mitch se ji stále snažil pomoct.Nasadil k ní ochranku.Když se dozvěděl že je u ní dealer nebo pochybný kamarád jel co nejrychleji at byl kdekoli a hnedka byl u ní a chránil ji.Ona ho nechtěla poslouchat a stále říkala tati mám to pod kontrolou.BYla velice tvrdohlavá.Blake byl stále ve vězení a ona se snažila stím vyrovnat a otec se ji snažil pomoct se závislostí.Vždycky dělala pokroky a pak si zas musela šlehnout.Občas někde vystoupila.Chtěla prorazit do ameriky jenže pro vízum se musela podrobit testu na drogy a ten nikdy nebyl čistý.

Když se po dlouhé době dostala z drogové závislosti pomocí léků začla pít alkohol .Když ho neměla měla absták.Blakeho pustili a následovali hádky.Udobření a vyhazovy.Chtěl z ní jen peníze.Amy trávila jen dny doma kdy nic nedělala a pila.Všichni se ji snažili chránit.Blakeho strašně milovala a nechtěla být bez něj.Jednu noc byla na odvykačce další šla už zas domů.Její otec strávil takového času a tolik se obětoval aby ji pomoch.Navštívil různé doktory , lidi co měli ze závislostí také nějaké zkušenosti. S Blakem se rozvedla a mysleli si že mají vyhráno.Začla skládat a hrát .Snažila se přestat pít ale opět do toho pada znova a znova.Nevydržela bez alkoholu. Když se seznámila s režisérem Gerem začla být štastná a opravdu se snažila ,ale několikrát do toho všeho zase spadla.Hrozně ráda všem pomáhala .Zaplatila třeba dětem jízdu na koni protože oni na to neměli.Moc se snažila a už byla opravdu na dobré cestě.Začla nahrávat album.Plánovala koncerty.Které tedy některé nedopadli a ona nechtěla vystoupit.Jiné zas sklidili ůspěch.Jenže pak přišlo 23.7.2011 a ona na následky otravy alkoholem zemřela...

Její otec založil nadaci pro podporu narkomanů, bezdomovců,tělesně postižených a jinak problémových mladých lidí.Odpočívej v pokoji

Hračka

9. července 2013 v 20:35 | Mimi |  Sylva Lauerová

Markéta je češka ale žije na Seychelách.V malebném sídle dělá meditace pro lidi co se zde ubytují.Seznámí se s Dirckem a ten ji velice uchvátí.Leze za nim až se s ní vyspí.Zjištuje že je syn majitele hotelu.On začne pít a ona chce stále sex a chce si ho uvázat.Podstoupí rituál kdy si spojí krev a tim by se navždy měli spojit.Jenže on odjíždí a oboum je strašně špatně.

Nedaří se ji na Dircka zapmenout ale jde dál na ostrově pozná uspěšného němce provdá se za něj.Žije střídavě v Německu a na ostrovech.Do hotelu se ubytuje známí herec Tomas.Začne k ní chodit na meditaci a chce ho dostat.Spí spolu.On podvádí svoji manželku která na něj čeká ve vile.Stále chce aby ji šukal a stále chce aby ji neopouštěl aby si našel výmluvu aby byl u ní , ale zas nechce aby jeho žena nebo zaměstnanci měli nějaké podezření.Mluví o rituálu on přichází stím že by ho podstoupil.Nevěří tomu.Následuje období kdy Tomova manželka má podezření a tak on seká latinu.Poté odlétají z ostrova následně se vracejí.Stále spolu všude šukají.Poslední večer podstoupí rituál.Ona je zhnusena.Oboum je zase špatně.Vrací se za svým manželem a s Tomem se skoro nerozloučila.Po nějaké době ji píše a oznamuje ji že ji zamluvil na dva týdny hotel v Berlíně.Mají společně program.Jeden večer navštíví klub a ona zahlédne jak si ho Tom nechává kouřit od jednoho zdrogovaného mladíka.Dost ji to rozčílí on říká že udělá cokoliv aby mu odpustila.Ona ho donutí svléct se a začne mu prstem projíždět anální otvor .Směje se že nad nim má kontrolu.

Moje hodnocení : 2/10
Do čeho jsem se to jen bože zase pustila? Chtěla jsem si přečíst všechny erotické romány co vyšli v poslední době a udělat si sama obrázek.Kdo říká že 50odstínů šedi je komerce a absolutní sračka tak nečet tuto knihu! Absolutně o ničem.Hlavní hrdinka nato že ji má být kolem 40 se chová jak slepá dvacítka! Absolutně kniha zklamala.Hodně dlouho se mi nestalo že bych chtěla knihu odložit.Chtěla jsem ale vědět jestli nenastane nějaký obrat - nenastal.Od 150stránky jsem knihu jen tak pročítala obracela stránky četla vybrané věty a hodně přeskakovala.V knize se prolínala minulost a součastnost.Doufám že další erotický román bude mít nějakou uroven :)

Richelle Mead

4. července 2013 v 19:27 | Mimi |  Richelle MeadGeorgina Kincaid serie - Sukuba

1. Succubus Blues -(2007) Trápení
2. Succubus on Top -(2008) Na vrcholu
3. Succubus Dreams - (2008)Sny
4. Succubus Heat - (2009)Žár
5. Succubus Shadows - (2010)Stíny
6. Succubus Revealed -(2011) Odhalená

2,5. City of demons (2016)
Dark Swan serie

1. Storm Born (2008)
2. Thorn Queen(2008)
3. Iron Crowned(2011)
4. Shadow Heir(2011)
Psala jsem do nakladatelství a tato serie se zatím neplánuje vydat.
Bloodlines serie - Pokrevní pouta

1. Bloodlines -(2011) Pokrevní pouta
2. The Golden Lily - (2012)Zlatá lilie
3. The Indigo Spell - (2013)Indigové kouzlo - 4.září 2013
4. The Fiery Heart - (2013)Ohnivé srdce 10.2.2014
5. Silver Shadows -(2014)Stříbrné stíny 12/2014
6.The Ruby circle (2/ 2015) čr Rubínový kruh 5/2015


Age of X Series - Věk X
1. Gameboard of the Gods (4 June 2013) Šachovnice bohů 4/2014
2. The Immortal Crown (May 29th, 2014) Nesmrtelná koruna 10/2014
3. The eye of andromeda - odloženo na neurčito


Samostatná kniha :Soundless (17.11.2015) Neslyšno -3/ 2016Glittering court 1 ---(2016 )Třpytný dvůr 2.11.2016
Midnight jewel 2-- (25.4.2017) Půlnoční koruna 11/2017
The emerald sea ( 6.2018 )Padesát odstínů temnoty

4. července 2013 v 11:07 | Mimi |  E L James
Anna se rozešla s Christianem a je z toho celá smutná.Má novou práci ,ale stále myslí na Christiana.Vymění si pár emailů a Christian ji slíbí že ji doprovodí na výstavu fotek jejího kamaráda Joseho.Jak se zjistí Anna je jeho můzou a na hodně fotkách je ona.Christian skoro všechny fotky koupí.

Christiana bývalka Leila je velice nemocná a setká se s Annou a jen jivyleká a říká jak jsou stejné že není lepší.Ten dělá všecky možný opatření aby jim neublížila.Zjistí že dostala povolení držet zbran.Mezitím několikrát s Anou vyspí.Dohodnou se že žádné mlácení.Sama musí říct co se ji líbí a jak to chce.

Další večer jdou na aukci jeho rodičů.Je to zábavná akce.Chris si vydraží její tanec za sto tisíc dolarů.Nedovolí aby sní tančil někdo jiný.Setkává se s Elen jeho bývalou která ho přivedla k jeho zvrhlím hrádkám.Je z toho celá zmatená.Jeho bývala na ně čeká u něj doma.Rychle odjíždí do bezpečí a jeho lidi se ji snaží najít.Přespí v hotelu.Po práci se sejdou a ona jde na skok do svého bytu a tam na ní Leila čeká.Míří na ni zbraní.Snaží se ji uklidnit až tam přiběhne Chris s bodygárdem a Anna odchází.Dole potkává Ethana ,bratra své spolubydlící.Jdou spolu na panáka.Ana vyhlíží z okna Chrise.Vidího jak Leila odnáší pryč a odjíždí.Pozdě opilá k němu přijde a on má o ni strach kde byla.Strašně se bál že ho opustí.Dozvídá se že všechny ženy jsou podobné jeho matce.Pomáhal mu ten vyprask se z toho dostat.Díky Aně to už ale nepotřebuje.Žádá ji o ruku.Ona chce čas .

Jack Annin šéf po ní pálí.Jen co mu dala najevo že nemá zájem chodá se k ní hnusně a práci ji znepřijemnuje.Má snim letět do NY.Když se to dozví Christian který nedávno firmu koupil hnedka to zakazuje.Jack vyjede po Anně a hnedka dostává padáka.

Anna s Christianem navštíví jeho psychiatra aby mu lépe porozuměla.Bojí se že ona mu nemůže dát sadomasochistické hrátky a jemu to za čas bude chybět.Přichází na to že to dělal jen jako utěk a tedka je s Annou štastný.Dokázala ho probudit, udělat štastného a uplně změnit.

Christian letí na zasedání a jeho letadlo havaruje.Všichni o něj mají strach a on se zdraví vrátí.Druhý den má narozeniny a Anna souhlasí s jeho nabídkou snatku.Večer na oslavě to radostně oznamují všem příbuzným.Rozhodují se koupit krásný velký dům s užasným výhledem...
Moje hodnocení : 8/10
At si říká kdo chce co chce ,ale já si ráda udělám svůj názor na knihy.Hodně lidí tuto knihu odsuzuje ale všichni ji čtou.Druhý díl mi přišel mnohem lepší než první.Sice z tich mnoha stránek jestly bylo tak 150bez sexu a normálního děje.Ale líbilo se mi jak Anna poznávala Christiana a snažila se mu porozumět.Určitě si přečtu i třetí díl jelikož nemám ráda rozečtené serie.Podle mě normální průměrná kniha jen reklama z ní dělá něco víc.Kniha která rozpoutala vlnu erotických knih a že se člověk nemusí červenat že je čte.

Sara Shepard

3. července 2013 v 0:12 | Mimi |  Sara Shepard

Pretty Little Liars series

 • 1: Pretty Little Liars ( 2006) Roztomilé malé lhářky 3/2011
 • 2: Flawless ( 2007) Nevinné 12/2011

 • 3: Perfect ( 2007) Dokonalé 3/2012
 • 4: Unbelievable ( 2008) Neuvěřitělné 10/2012

 • 5: Wicked ( 2008) Hříšné 3/2013
 • 6: Killer ( 2009) Vražedné 7/2013
 • 7: Heartless ( 2010) Bezcitné 11/2013

 • 8: Wanted ( 2010) Hledané 4/ 2014
 • 9: Twisted ( 2011)Zmatené 7/2014
 • 10: Ruthless ( 2011)Kruté 9/ 2014
 • 11: Stunning ( 2012)Úžasné 11/ 2014

 • 12: Burned ( 2012) Napálené 25.3.2015
 • 13: Crushed ( 2013) Pobláznění 10.6.2015
 • 14: Deadly ( 2013)Smrtelné 9. 2015
 • 15: Toxic (June 3, 2014) Ohrožené 11.2015

 • 16. Vicious (2.12.2014)Nemilosrdné 5/2016

Pretty Little Liars companion novels

 • 4.5: Pretty Little Liars: Pretty Little Secrets ( 2012) Roztomilá malá tajemství 2/2013
 • 0: Ali's Pretty Little Lies ( 2013)

The Lying Game series

 • 1. The Lying Game ( 2010) Hra lží 9/2012
 • 2. Never Have I Ever ( 2011) Hra lží :Nikdy v životě 6/2013
 • 3. Two Truths and A Lie ( 2012) Hra lží : Dvě pravdy a lež 10/2013
 • 4. Hide and Seek ( 2012)Hra na schovávanou 4.6.2014
 • 5. Cross My Heart, Hope To Die ( 2013)Na mou duši 10/ 2014
 • 6. Seven Minutes in Heaven ( 2013)Spadla klec 6.5.2015

The Lying Game companion novels

 • 0.1 The First Lie: A Lying Game novella( 2012) 80stran , poslední měsíce Sutton a její láska k Thaylerovy
 • 0.2 True Lies: A Lying Game Novella ( 2013) 130stran ,o Sutton když Thayler zmizel

Heiresses series

 • 1. Heiresses (February 2014)

The Perfectionists series

 • 1. The Perfectionists (October 7th, 2014) Perfekcionistky 10/ 2016
 • 2 The good girls (2 June 2015) Hodné holky 2017

Adult

 • The Visibles (2009)
 • Everything We Ever Wanted (2011)
 • The Elizas 2018
The amateurs series :
 • The amateurs (2016)
 • Follow me (the amateurs 2) 2017
 • Last seen (the amateurs 3) 2018