Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Spoutaná

29. července 2013 v 17:51 | Mimi |  Sylvia Day
Eva je stále s Gideonem. Jenže ten se chová jednou přitažlivě poté zas odtažitě. Dohodnou si společné schůzky u terapeuta.Jenže ty nikam nevedou. Eva pozve na víkend svého otce .Cary a Eva si udělají pěkný výlet do Vegas kde ji ale pěkně štve že ji Gideon nechává sledovat . Eva se mu na to snaží vyzrát. Víkend je krásný. Je odpočinutá. Když jsou zpátky zahlédne z Crossfire vycháze Corrine s rozmazanou rtěnkou. Běží okamžitě za Gideon a jeho najde čerstvě osprchovaného, rtěnku na košili a rozházené polštáře. Nechce ji to vysvětlit. Stále je čas ale ona chce odpovědi.

Mezitím ale Caryho někdo pořádně zmlátí a zkončí v nemocnici s polámanejma žebrama . Gideon mu poskytne co nejlepší peči a Eva u něj stále je.Když ho pustí do domácího léčení vyrazí Gideon a Eva sami na víkend bez telefonů a všeho.Užíjí ji krásný víkend ale poté co se vrátí je Gideon divný a nechce sní mluvit a je odtažitý. Přijede její otec a stráví s ní víkend. Setkává se s její matkou kterou neviděl několik let.Jejich láska je mezinimi patrná. Při večeři přijde policie oznámit že její nevlastní bratr Nathan byl nalezen mrtev. Je v šoku ale na druhou stranu je ráda že tadle noční můra je za ní. Od matky se dozvídá že u nich před nedávnem byl a ukázal její fotky a chtěl dva miliony dolarů. Její součastný manžel mu je dal .
Gideon je ale stále divný, odtažitý a vypadá to že všechen čas tráví s Corrine což ji tedy pěkně vytáčí. Cary se už uzdravuje a také stále neví jestli být gay a milovat Trey a nebo si užívat s Tatánou.

Eva začne pátrat a navštěvuje všechny Gideona známé a dává si dohromady souvislosti. Zjištuje že spal s manželkou svého psychiatra.Když se narodil jeho bratr nikdo mu nevěnoval pozornost a tak dělal vše proto aby si ji získal. Chris ho poté napodoboval.Když to jeho matka nezvládala a jeho otec spáchal sebevraždu najali si terapeutku a s ní chodil asistent. Terapeutka pomáhala matce a asistent ho začal obtěžovat. Nikoho to nezajímalo a matka si myslela že si vše vymyslel. Dlouho se s tim trápil a stále ho to pronásleduje.

Eva navštivuje krav magu po jedné lekci k ní přijde policistka a řekne ji že zjistila zajímavé věci ohledne umrtí Nathana . Našli fotky zmláceného Caryho. Vše zapadá tak že Nathan přišel za Gideonem a ukázal mu fotky Evy když byla malá a on ji zneužíval. Ten naplánoval vraždu a sám ho zabil.Mezitím se vídal s Corrine aby ochránil Evu. Policistka říká že všechny poznámky spálila a s partákem se dohodli že případ jepro nedostatek důkazů uzavřený . Gideon to udělal s lásky chtěla ji to jen říci aby mohla jít dál. Gideon ji vyzvedává a ona se mu svěřuje že všechno ví. Padne mu do náruče a říká že ho neopustí že se za něj provdá.


Moje hodnocení : 8/10
Druhý díl měl zápletku nešlo jen o sex .Poznali sme další postavi více. Netočilo se to jen okolo Evy za což velký plus. Mě se tedy z erotických románů tato serie líbí nejvíc. Jsem zvědavá co přinese třetí díl. Sice stále ty jejich hádky a odlučování a zas návraty byly jak na horské dráze.Jejich temná minulost která je dohání velice pěkné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama