Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

V mém hodnocení poté bez spoilerů co o knize říkám já, co se mi líbilo a co ne .

Barvy lásky - Nespoutaná

29. srpna 2013 v 9:44 | Mimi |  Kathryn Taylor
Grace odjíždí z Chicaga do Londýna na 3 měsíční praxi do jedné investiční společnosti. Na letišti zahlídne šéfa a myslí si že pro ni dojel ale on jel pro Japonského klienta. Hnedka na uvod takový trapas. Když to zjistí hnedka že pojede taxíkem a on že ne že ji sveze. Ve firmě se seznámí s Anne která si ji vezme pod svá křídla. Varuje je před Jonathanem. Už několik žen kvůli němu z firmy odešlo. Každá se do něj zamiluje. Byt který měla zamluvený tak neexistuje a tak ji Anna vezme k sobě.

Po dnu v investičním oddělení je hnedka přesunuta do Jonathana oddělení jako assistentka. Doprovází ho na všech schůzkách a může ke všemu mluvit. Touží po něm a on stále říká ne nepletu práci se soukromín dohromady. Vezme ji s přítelem jako doprovod na večeři a ona se lehce opije. Chce ji dostat domů a ona nemá opět klíče tak ji vezme k sobě. Ráno to mezi nimi zajiskří a on ji připraví o pannenství. Následuje několik sexuálních vypětí. Jonathan ji stále říká ne.

Jonathanova sestra Sarah má autonehodu a tak za ní jedou do nemocnice. Vyčítá to svému otci který už prý může za smrt jeho matky. V tom ale noviny zasáhnou fotky jich dvou . Všude novináři celá společnost si o nich špitá a ona neví co má dělat. Nechce si timto pokazit kariéru. Jonathan ji říká že ji nechce ale ona stále at s ní je. Jonathan chodí do tajného klubu a nikdo neví co je to zač. Grace to z něj vypáčí a je to exkluzivní erotický klub kde souloží navzájem lidi v maskách . Pozve ji tam. Líbí se jí když ji pozorujou ostatní ale když se jedna žena chce přidat tak to hnedka strácí chut a utíká. Nechce aby on spal s jinými a ona také ne. On za ni utíká že ji chce . Že nemusí dělat to co nechce ..

Moje hodnocení : 6/10
Další naivní panna která šla zbalit šéfa miliardové společnosti. Začátek mě moc nebavil . Něco chce dosáhnout a pak brečí co to udělala. Když se začlo mluvit o klubu konečně to dostalo nějaký tajemno a šmrnc. Každý hrdina musí mít přeci špatnou minulost která ho poznamenala. Opět velká podobnost s odstínama. Jen nechápu proč všechny romány maj kolem 300stránek a jen ty odstíny musí mít přes 600 když se to krasně vejde do tý pulky . Hrdinka docela dospívá v knize a uvědomuje si že to není správné.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ronnie Ronnie | Web | 31. srpna 2013 v 12:00 | Reagovat

Já jsem samozřejmě ráda za každou knížku, kterou jsem schopna si ze svých financí pořídit, jen si připadám dost méněcenně vedle ostatních chvástaček:) Doufám, že až rozjedu blog, všechno půjde líp.
Tyjo, já si chtěla Barvy lásky přečíst, ale naprosto nesnáším to opičení se po Odstínech!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama