Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Holčičí pravidla 4 : Hurá na scénu

10. prosince 2013 v 23:08 | Mimi |  Allie Finklová
Allie se ve škole dozví že pani učitelka napsala hru a budou ji zkoušet .Hra se bude hrát před rodičemi. Všichni chtějí hrát hlavní roli princezny Penelopy. Allie trénuje se strejdou hru . Radí ji jak se do role vžít .

Její mamka dostane práci v místní televizi kde každý týden hodnotí premiéru filmu. Všimnou si toho spolužáci a chváli ji.

Koná se konkurz na představení. Žaneta si myslí že dostane hlavní roly jelikož už hrála v několika hrách. Všichni chtěj hlavně aby to nebyla ona. Nakonec vyhraje Sofie. Žaneta hraje elfku a není spokojená . Allie dostala roli zlé královny . Štve ji to .

Snaží se dobře naučit svoji roli . Když zkouší Žaneta hru odbejvá. Všichni jsou nadšeni jak Allie hraje svoji královnu . Ona chce ale hrát Penelopu. Sofie se na ni rozkřičí že je lepší než ona a kvůli kostýmu a tak ji učitelka z role odvolá. Allie si myslí že roli dostane hnedka ona . Jenže ji dostane Žaneta .Což oni nechtěj a tak se Sofie a Allie usmíří a učitelka Sofii roli zas vrátí a při představení jsou všichni z role nadšený.

Moje hodnocení : 7/10

Tento díl byl už trochu dětský .Ale nápad ekologické pohádky byl vtipný.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama