Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Holčičí pravidla 5: Velký třpytkový podraz

11. prosince 2013 v 14:33 | Mimi |  Allie Finklová

Allie s kamarádkami pozorují sestru Eriky Missi jak trénuje na mažoretky. Holky ji chtějí jet podpořit na závody. Allie přijde domů a mamka ji oznámí že o víkendu jedou s tátou na svatbu bratrance a ji pozvala stará kamarádka z bývalé školy Britana na oslavu a ona souhlasila. Myslí si že její máma ji pozvala jen protože její máma vystupuje v televizi.

Těšila se s kamarádkami na vystoupení . Neví jak jim to říct. Ale oni to vezmou v pohodě. Allie se těší. Mají jet limuzínou a jít do královská třpitek. Tam by se jentak nedostala. Když se blíží den oslavy Allie se tam moc nechce a nejradši by jela na mažoretky. Vyzvedne ji limuzína a holky s bývalé školy jsou tady. Myslí si že má uplně jiný život a nejsou na ni zorvna příjemné. Jedou do Království třpitek kde se oblíknou do kostýmů a fotí se. Brita ji přikáže aby se oblíkla jako pirátka. Jí se to nelíbí . Poté jsou na večeři do království koláčků a ona vidí jak strašně se k ní chovají. Zavolá strejdovi aby pro ni dojel a on nemůže jelikož hlídá brášky. Dojede pro ni jeho přítelkyně Laura. Je štastná že může být doma s nimi.

Druhý den jde s holkama na vystoupení mažoretek . Je štastná že má takové kamarádky a né ty z bývalé školy.Přivede sebou i Lauru která se k ní jako jediná chovala hezky...


Moje hodnocení : 8/10
Kniha se rychle čte a Allie si uvědomuje že jet limuzínou nemusí být vše. Předposlední díl. Další na jaře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ivana B. Ivana B. | 25. května 2014 v 17:06 | Reagovat

Mohlo tam být méně chyb. Navíc v tomto textu se chvilku vůbec neví,oč jde. Mohl/a jsi to mít lepší.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama