Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

V mém hodnocení poté bez spoilerů co o knize říkám já, co se mi líbilo a co ne .

Přímo do srdce

17. prosince 2013 v 13:54 | Mimi |  Bill Condor
Tiffany je adoptovaná , její matka umřela když byla malá. Adoptoval ji starší pár . Rozvedli se a tak žije s náhradním otcem Reggie , jeho synem Bullem a psem Wolfie . Vyjedná si letní praxi v místních novinách. Má ji na starost Žralok starý novinář. Zadávají ji ukoly že tu práci chce vzdát . Jedou spolu k nějaké vraždě mladé dívky a ona je z toho otřesená. Vidí jak Žralok jen chce vytřískat informace a nic ho nezajímá nemá city. Nechávají ji přepsat článek donekonečna a nikdo ji ani neřekne jestli to je dobré jen stále předělat. Další dny už jsou lepší a dávají ji šanci. Její kamarádky Kayla se dozví že se bude stěhovat a obě jsou z toho smutné. Seznámí se s Davey. Najednou Reggie umírá a po pohřbu se tam Davey objevuje a zve ji na rande.

Moje hodnocení : 3/10
Anotace slibuje letní románek s Davey. Těšila jsem se na krátkou oddechovou knížku s letní romantikou a místo toho jsem se dočkala docela nudné knihy s holčinou co brigádničí v novinách. Podivná jména že si říkáte to je pes ? žena nebo muž?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stolid Stolid | Web | 25. prosince 2013 v 19:43 | Reagovat

Ahoj, šťastné a veselé Vánoce a Nový rok, čarodějky z Eastendu jsou dobré, vynikající, čekala jsem něco horšího - sladkého, ale kniha není úplně stejná jako seriál a jsou tam záporné postavy, i když se ani moc nestačí projevit svoji temnou stránku. A vynikající na tom je, že to má pokračování! Budeš si myslet, že záhada je vyřešena, ale někdo přijde v epilogu a pátraní po nepříteli začne znovu.

2 Stolid Stolid | Web | 25. prosince 2013 v 19:47 | Reagovat

Viděla jsi kolik jsem na začátku přečetla slaďáku? Někdy se za to stydím, a proto mi každá kniha připadá povědomá, protože jsou všechny zaláskovaná knihy o tom samém-láska, láska, láska. Láska je ale složitá věc! a přece tak jednoduchá...! nechápu, proč musejí objevovat lásku v celé knize a dojde jim to až na konci. :-D  :-) Tak to vypadá, že někdy v nouze znovu sáhnu po nějakém čtením pro ženy z červené knihovny.

3 Stolid Stolid | Web | 26. prosince 2013 v 13:59 | Reagovat

Vánoce byly dobré, jenom jsme to neodhadli s cukrovím a te nám vydrží i přes Nový rok a dál, od Ježíška jsem dostala dárky, které jsem si vybrala sama. Ano, některé romány jsou přímo ze života, Luděk Stínil stejně jako Lenka píše romány ze života,někdy se v jeho knihách střídají hned několik postav, ale to nevadí (vadilo na začátku), protože z toho vyjde úplně skvělé příběhy lidé, kteřé někteří skončí špatně a někteří dobře' jak se jmenuje ta nová knížka od Lenky?

4 Stolid Stolid | Web | 29. prosince 2013 v 22:22 | Reagovat

Hm, tolik komentáře a ani jeden k této knize, náze knihy se mi moc nelíbí, ale obsah knihy je na to o něco lepší, a to ji ještě hodnotíš jenom třemi hvězdičkami, kolik máš max hvězdiček?

PS: Harry Potter- Sirius umřel v pátém díle, tehdy jsem poprvé brečela u Harryho Pottera, nenáviděla jsem Rowlingové, že měl Sirius tak krátký život, sice měl šťastné dny v Bradavicích, ale pokud vás biologická rodina nenávidí, život stojí za hovno, potkal ho Azkaban, a pak si ho  paní spisovatelka zabije v pátém díle!! :-( Tehdy jsem brečela ještě víc než u Harry   smrti, padlo na to několik kapesníků, pak mě rozbrečel ještě Hraničářův učeň, a to už je asi tak všechno.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama