Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Velikost L Znovu na scéně

5. ledna 2014 v 11:49 | Mimi |  Heather Wells

Heather se dala dohromady s Cooprem kterého dlouho miluje. Začnou se bavit o svatbě .Nikdo to netuší. Jsou letní prázdniny a kolej je zavřená a renovuje se. Studenti kteří nechtěli domů tak tam zůstali a pomáhají. Heather volá ochranka že se na koleji něco děje a tak tam jde. Hnedka ji někdo postřelí. Zjistí že studenti hrají paintball . Zakáže jim to ale zajímá ji kdo zavolal záchranku. Ve střešním bytě rektora je jeho syn Christopher a velký šrumec. Jde tam a zjistí že její bývalí Jordan a jeho manželka Tania (kterou načapala když měla svou hlavu v jeho kalhotách když Heather s ním chodila) jsou nahoře a něco natáčí. Chce vysvětlení jelikož v budově se natáčet nesmí. Tanie ochranku postřelily a ona se bojí . Natáčí svoji novou reality show.

Na koleji bude nová vedoucí . Všichni se bojí aby to nebyl Simon který vede i další kolej. Přijde nenápadná Lisa s kterou si Heather je podobná. Rozumí si. Taniu pořádá letní tábor se svou účastí a učením o zpěvu . Vyvrcholením je soutež kde výherce získá smlouvu na natočení cd. Tanie se bojí že někdo zautočí i na ni. Rozhodne se tábor z hor přesunout na kolej. Všichni jsou z toho velice překvapeni. Běhají a zařizují všechny potřebné věci. Musí ubytovat 50 nezletilích studentek.

Studentky se ubytovávají i každá ma na pokoji dospělého zástupce. Když se to dozví fanoušci vozí květiny a dárky do hali. Nemají to už kam dávat. Natáčecí štáb se pustí do koláčku a jednomu se udělá špatně a krvácí z nosu. Přijede záchranka a Jared umírá. V koláčkách byl jed na krysy. Tania je z toho hodně otřesená. Cooper se udobřuje se svojí rodinou. Všichni jsou na večeři a Heather vidí že Tanie jim neříká všchno. Dostane sní že Tania zpívala jako malá se sborem , vzala si dirigenta a utekly spolu do New Yorku . Pomáhal ji uspět na konkurzech a ona se sama proslavila . Ne diky jeho kontaktech ale to on slyšet nechtěl a bil ji . Utekla od něj díky Jordanovi a nikdy o tom nikomu neřekla. A on Gary ji ted vydírá a chce po ní každý měsíc 10tisic . Bojí se že ji zabije.

Heather se s tim svěří Cooprovi přeci jen je soukromí detektiv a začínaj po něm pátrat. Přijde do práce a Bridget jedna z účastnic tábora prý chodí někam za přítelem. Heather je rozčílená jelikož ji je teprve 15 a je pod zákonem. Jde je hledat a najde se na jiné koleji. Celou dobu se stýkala s Garym který ji učil zpěv . Gary utíká. Všichni si myslí že Gary je už daleko a nemůže jim ublížit . Finále reality show je tady a děvčata se maj předvést jak zpívají. V zákulisí Heather a Taniu někdo napadne . Je to Gary a míří zbraní proti Heather . Chce aby s nim Tania odešla . Heather ho přepere a v tom přijde Cooper a zastřelí ho . Finále je zrušeno. Rodiče se bouří ale všichni jsou v pořádku.

Moje hodnocení : 9/10
Konečně 4 Heather Wells. Minulí díl jsem četla v lednu 2010:D Dost dlouhá doba si všechno pamatovat. Opět byla Heather nebojácná a starostlivá snažila se všem pomoct i své nepřítelkyni která ji zničila vztah. Letos na jaře by měl vyjít závěrečný 5díl . Jsem velká fanynka Meg a líbí se mi všechny její knihy .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lovely Pink♥ Lovely Pink♥ | Web | 5. ledna 2014 v 11:53 | Reagovat

Tahle knížka vypadá dobře:)

2 Stolid Stolid | Web | 13. ledna 2014 v 16:37 | Reagovat

Mě je to jedno, jak jsou jména divná, ani atak si je nepamatuji.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama