Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

V mém hodnocení poté bez spoilerů co o knize říkám já, co se mi líbilo a co ne .

Únor 2014

28. února 2014 v 14:39 | Mimi |  Nové přírůstky
Celkem jsem přečetla 9knih . Violet Eden nová serie o nadpřirozenu se mi líbila poté jsem střídala Teremovou a upíry s čarodějkami od De la Cruz . Protnula to jednou feministickou knihou a Dýchání pod vodou .

Opět jsem se snažila tolik nenakupovat jednak předěláváme ložnici takže nemám skoro vůbec čas a místo kam ted věci dávat a za druhé chci zmenšit hromadu knih doma . Ale 5kouskům jsem přece jen neodolala.
Nikki Sixx - Ta kniha je prostě úžasná . Smekám před autorama to provedení je uplně nepopsatelné. Dejchne na vás taková atmosféra .
Překroč svůj stín - Neodolala jsem a tuto přes rok ze všech koutů vychvalovanou knihu si musím pořídit .
Ohnivé srdce - jen co vyšla tak jsem si ji koupila . Napínavé jsem zvědavá kam se děj posune.
Kukačka - novinka která má velice zajímavou anotaci
Dům v Bretani - před nějakou dobou autorka byla v Show Jana Krause a byla velice vtipná a o knize se bavili . Má hezký přebal.


Aktuálně:
Doma mám 21knih
Přečteno za rok 2014 : 17knih
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Stolid Stolid | Web | 28. února 2014 v 18:43 | Reagovat

Ahoj, soutěžím s tebou, jestli dokážu přečíst stejné množství knížek jako ty. Jsem z toho dost ve stresu, jelikož kvůli škole a maturitě mám tolik málo času na věci, co bych chtěla dělat... Dokonce jsem se začala i učit, ale je to k ničemu, do často usnu dřív, než se všechno dučím! :-) Tak jsem ráda, že mám přečtených 22 knih. Poslední dočtená je Dvakrát dospělá od LL. Mám ráda LL, ale nemám ráda, že knížky jsou z jednoho prostředí. Existují vesnice a města z knížky? Bakov, Hroznějovice, a ještě pár další malých vesnic, opakují se pořád dokola, dokonce potkáme staré postavy ze starých románů a já si namáhám hlavičku a vzpomínám na staré postavy z nostalgií. Některé příběhy vypadjí jako ze života, někdy bych chtěla vědět, jak se jim dnes vede. Například Bomberman, nebyl to dřív učitel matematiky Sardelman, který vyhrál konkurz na ředitele? On byl dost správný. Navíc, hrdinky s prořízlou pusou a chytrou hlavou jsou vždy tak zábavné! I když někdy spadnou na dno, berou život s nadhledem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama