Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Březen 2014

Březen 2014

31. března 2014 v 13:35 | Mimi |  Nové přírůstky
Za březen jsem přečetla 9knih . Pustila jsem se opět do čtení ne jak chci ale podle hromádek kdy jsem si knihy koupila :) Takže jsem četla listopad,říjen a zbytek ze září . Jsem ráda že ze září mi zbyla už jen 1kniha :) Pak prosinec a můžu se pustit do knih letošního roku . To je jak když si jeden měsíc koupíte 16knih a ta hromada se né a né zmenšit . Co mě čeká přečíst je vidět nahoře v záhlaví.


Celkem jsem neodolala 7 knihám .
Kdo s koho - první knížka Teremové, její životopis
Hvězda - vypadá úžasně , od Alex se mi zatim vše líbilo
Počkám na tebe - nějaká nová serie
Panstvé- román
Božský cizinec - pokračování erotiky
Pikantní život - ráda vařím a hrdinky se zdá podle popisu sympaticky , obálky jsou užasné
Aktuálně:
Doma mám :19knih
Přečteno za rok 2014 :26knih

Zlomená srdce

31. března 2014 v 13:31 | Mimi |  Emma Garcia

Lucy žije 5let s Robem . Už 2x se měli brát ale on vždycky svatbu odvolal že není připravený . Vždy se přes to přenesla a snažila se ho pochopit jenže ted to udělal po 3 opět chvilku před svatbou . Sbalí si kufry a odchází . Chce mu dát prostor a čas. Tři dlouhé týdny čeká na zprávu chybíš mi vrat se a stále nic nepřichází . Je z toho rozladěná v práci nesoustředěná .


Pracuje ve společnosti která vymýšlí dárkové balíčky . Je na ní aby sestavila vhodné doplňky a nastavila přijatelnou cenu , zaujmula kupující .


Začne Robovi volat , ale jen co to zvedne tak to položí. Rob ji volá zpátky a mluví spolu. O víkendu se koná svatba jejich společné známé . Oznamuje ji že tam přijde s přítelkyní . V hlavě ji blikají všechny varovné signáli. Ona hned také že s někým přijde . Jak jen si mohl někoho najít ? Přemýšlí koho by mohla vzít ona . Zavolá svému kamarádovi Maxovi . Opijí se spolu , na svatbě se chová jako totální debil .Udělá jeden trapas za druhým.Když vidí s jakou kráskou Rob přišel ví že nemá šanci zvítězit . Přespí u opilá u Maxe a vyspí se s ním. Max ji řekne že ji miluje už pěkně dlouho .


Druhý den nejde do práce, vymluví se na nemocnou babičku , a užívá si s Maxem. Je umělec a namaluje ji . Volá ji Christine , kolegyně z práce , babička volala do práce a Lucy sháněla . Další průser. V práci se to snaží dát do pořádku , ale Christine zblbne objednávku . Objedná sto tisíc svíček , které vyrábějí vězni a šéfová jim svíčky zatrhne , jenže svíčky jsou už na skladě .


Lucy trápí že ji Rob opustil a vymýšlí webovku zlomených srdcí kde by si lidi mohli radit a sdělovat své příběhy . V práci v IT oddělení přemluví kolegu aby ji webovku vytvořil . Musí za to , ale s ním jít na večeři . Ukáže se že je horší než si myslela .


Stále myslí na Maxe , častěji než na Roba a ráda by s ním něco více udělala. Jenže jde domů a před domem je Rob že ho přítelkyně opustila a on chce zpátky ji . Když už ho má konečně u sebe . Vidí chyby které má a protiví se ji. Žádá ji o ruku že se hned vezmou a ona je nerozhodná . Vezme ji na večeři a do galerie . Max se ji neozívá a když vejdou na výstavu vidí že zde Max vystavuje své díla. Uvidí ji s Robem a nechce s ní mluvit .Lucy je velice zklamaná . Uvědomuje si že Maxe chce více , vyhodí ze svého bytu Roberta. Jenže Max ji nezvedá telefon.


Rozjíždí pátrací akci po Maxovi . Udělá stránku na Fb , blog až ji a kolegyni Christine napadne udělat trička . Lucy i Christine po několika napomenutích dostávají padáka a chtějí si založit něco vlastního.Do toho Lucy babička skončí se zápalem plic v nemocnici a je v bezvědomí . Lucy se vše bortí .


Trika mají úspěch a o jejím webu se dozvídá čím dál více lidí , ale Max stále nikde . Všimnou si toho media a pozvou Lucy do rádia . Moderátor na ni útočí jestli nedělá chybu , že po měsíci hledání když se ji Max neozívá jestli o ní vůbec stojí. V tom Lucy dojde jestli nemá pravdu . A pátrání zastavuje . Kdyby chtěl dávno by se ji ozval .


Babička se probudila z komatu a hned si bere svého souseda s kterým to táhne už od dědovi smrti .Lucy je spokojená že je babča štastná , ale chybí ji tam Max .


Projíždí blog a najde tam zprávu od Maxe . Už několikrát ji někdo psal a vydával se za něj , ale byli to podvodníci. Píše mu jak může vědět že říká pravdu a on ji napíše vše co o ní ví . Lucy si hned zamluová letenky do Španělska a vydává se za ním.


Moje hodnocení : 7/10

Trhlá hrdinka která strašně touží po svatbě . Pro tuto knihu strašně platí že věcí si nevážíme dokavaď o ně nepřijdeme . Také když už konečně dosáhneme něčeho co jsme strašně chtěli tak zjistíme že jsme vlastně chtěli něco jiného a nejsme šťastni . Kniha na to že má 390stránek tak se četla rychle . Byla vtipné co vše udělala pro to aby dostala Maxe .

Rajská zahrada

31. března 2014 v 11:32 | Mimi |  Katie Fforde

Nel je vdova se třemi skoro dospělými dětmi . Její dva kluci jsou už na vysoké , dcera Fleur sní ještě bydlí doma , za rok končí školu a chce se vydat na cestu kolem světa . Nel se po smrti manžela před 10lety přestěhovala do poklidné vesničky . Věnuje se dobročinné práci při organizování farmářských trhů a shánění peněz na opravu místního dětského hospicu.

Před půl rokem si začala se Simonem . Občas spolu někam zajdou , opraví ji co je potřeba . Její dcera ani nejlepší kamarádka Vivien ho nemají rádi. Podle nich by si Nel zasloužila někoho jiného.

Nel organizuje farmářské trhy na louce hned vedle dětského hospicu jenže je pozvána do advokátní kanceláře a dozvídá se že louka patří domu vedle a syn zesnulého majitele na louce chce začít stavět domy a lázně . Nel se snaží vymyslet jak stavbu zarazit . Děti by přišli o přístup k molu a tím pádem na lod . Seznamuje se s právníkem Jakem je ji sympatický , ale nechce si to přiznat a panuje mezi nimi rivalita . Zastupuje stranu která chce vše zbourat .

Koná se schůze rady která má na starosti hospic . Už delší dobu nemají řiditele. Zástupce navrhuje prodat i hospic a následně postavit jinde nový . To se ostatním nelíbí. Místní stavař nabízí opravit střechu za cenu nákladů . Jenže zástupce navrhuje zbourat hospic celý a nechat ho postavit od firmy co bude stavět domy , ale to se všem moc nezamlouvá . Bojí se aby se peníze kterých na nový hospic stejně bude málo nerozkutáleli a následně by se ani nepostavil .

Nel se svojí kamarádkou Vivien se pouští do boje o záchranu hospicu . Snaží se vyhrabat informace které by stavbu zastavili. Jake po ní stále kouká a ona se mu straní . Simon ji svými řečmi dal pochybnosti jestli její dcera Fleur , která jezdí za přítelem do Londýna nebere drogy . Nel sama jede do Londýna podívat se do klubů kam Fleur chodí . Potká Jake a ten trvá aby šla s ní . Londýn je nebezpečný . Jdou do klubu a potkají Fleur . Vidí že je v pohodě a jdou pryč. Nel chce jet zpátky . Jake trvá na tom že přespí u něj v bytě a pojede až ráno . Vyspí se spolu . První muž po 10letech od smrti jejího manžela. Přijde si špatně a poskvrně . Ráno utíká .

Jak se stále snaží s Nel promluvit a nějak to s ní vyřešit ale ona se nedá a nechce s nim mluvit . Chce to vymazat .

Nel najde skulinku v mapách . Pruh pozemku nepatří dědicům ale hospicu. Chce ten pruh prodat 100různým lidem aby nikdo nemohl pozemek koupit a mít jen jednoho vlastníka. Se zástupce hospicu se dohodne že když to do 1.dubna zvládne hospic se nezbourá . Jenže lidi na vesnici nejsou tak bohatí a jí chybí prodat 13 parcel .

Koná se poslední farmářský trh pro který Nel snažila sehnat maximum prodávajících . Je zklamaná že nezvládla prodat všechny parceli . Obchází stánky a Jake který trénuje místní fotbal ji volá k sobě . Ona za nim nechce jít . Nakonec za ním jde a on ji unese . Jedou autem do hodně vzdáleného hotelu k moři . Připustí si city k němu , dají si báječnou večeři a ona souhlasí že to s ním riskne .

Moje hodnocení : 7/10
Ze začátku jsem se vůbec nemohla začíst a hrdinka mi přišla krapet nesympatická ale poté se začlo něco dít a hned to bylo lepší . Poslední dobou čtu hodně knížek které se odehrávají v Anglii (většinou čtu o americe) a přijde mi že vůůůbec nepijí vodu ale jeden čaj za druhým a ten ředí vínem . S následním řízením auta si vůbec hlavu nelámou :D Katie Fforde píše o zralích ženách které jsou osamělé a v průběhu příběhu překonají sami sebe a posunou se dál .Většinou je kniha psána z pohledů 2 hrdinek.

Cesta za láskou

26. března 2014 v 18:54 | Mimi |  Katie Fforde

Jo žila 30let s manželem Phillipem jenže ten ji vyměnil za mladší se slovami ,, ona vypadá jak ty když si byla mladᡡ . Jo odjíždí na klipr(druh lodi ) a rozhodne se tam žít než se nějak se vším srovná . V té době její dcery Karen , nejlepší kamarádka Dora uteče ze svatebních příprav . Nemá kam jít . Všichni ji zatracují jak se mohla rozhodnout týden před svatbou že si toho muže nevezme ? Jo ji vezme zatím k sobě . Bydlí nedaleko Londýna a Dora by si tam ráda našla práci .

Jo a Dora se znají už léta a mají se rádi , jejich přátelství se ale prohloubí a oni se vzájemně posouvají dál . V přístavu ve kterém kotví jejich klipr se konají slavnosti . Uklidí celé palubí i podpalubí . A jdou slavit. Soutěží a užívají si dobré společnosti . Dora se seznamuje s Tomem . Místním klukem který žije také na lodi a zpravuje lodě . Je zaražen jak je Dora zdrženlivá a vše si rozmýšlí , je čestná . Rozhodne se ji připravit zkoušky díky kterým by se stala statečnější .Druhý den se konají prohlídky lodí .

Dny utíkají a Dora se zabydluje . Lidé v loděnici jsou milí a všichni si chtějí pomáhat . Zkusí zavolat na nějaké pohovory a dojet do Londýna sehnat práci. Od školy 5let pracovala v realitce a všechny to udivuje že zůstala na jednom místě . Chovají se k ní né zrovna pěkně a pohoří . Tom ji zajistí místo sekretářky u nich v loděnici . Doru to baví a vytvoří po původním chaosu pro všechno místo .

Jo také cítí že by měla začít pracovat a když u své kamarádky zahlédne staré zrcadlo dostane chut ho opravit . Zjistí si techniky restaurování . Její práce je obdivuhodná . Kamarádka má starožitnictví a rozhodne se aby pro ni opravovala staré kusy . Jo to velice nadchne jenže se stane nepříjemnost kterou musí hned vyřešit a ostatní věci musejí jít stranou .

Michael , známí který ji zapůjčil klipr ji píše kvůli dokladům a povolení k ní . Zjištuje že má propadlé něco jako technickou a tak musí vzít lod a plout se z Anglie do Nizozemí kde ji vše dají do pořádku . Jo se toho bojí . Michael zavolá svého známého Marcuse který ji se vším pomůže . Zjištuje že do něj kdysi před lety , než si Phillipa vzala byla poblázněná ale pak se ji ztratil z očí . Opět to mezi nimi jiskří , ale on má přítelkyni Claudii .

Jo vyráží do svého původního domu pro pár věcí . Manžel ji slíbil že tam bude sama jenže se vrátí i se svoji novou přítelkyní dříve . Phillip ji oznamuje že jeho přítelkyně čeká dítě . S Jo to velice otřese. Jeho přítelkyně se chová děsně a celý její dům překopala . Ještě s Phillipem není rozvedená , stále dům brala jako svůj , ale toto byla poslední tečka.

Marcus Jo stále přemlouvá aby jela do Nizozemska a ona se stále bojí . Navaří , vše uklidí a připraví pro celou posádku . Překvapení nastane v den odjezdu kdy si to na lod nakráčí i Claudie s kterou nikdo nepočítal . Marcus ji to vysvětlí že si myslel že ona nepojede . Marcus jako hlavní kapitán, Erik jako jeho pomocník , Tom také jako pomocník a tři ženy , Claudia , Dora a Jo se vypraví s kliprem do Nizozemí . Claudia se rozejde s Marcusem . Cesta je zajímavá a všichni si ji užívají , ale nikdo nepřemýšlel co bude až se připlaví do Nizozemí . Klipr tam musí být minimálně 10dní ale může se to protáhnout na měsíce . Michael se rozhod že když už je lod v servisu tak ji nechá nastříkat a udělat vše potřebné .

Jo nemá kam jít tak se s Marcusem rozhodne zůstat na lodi . Procházet Nizozemsko a kochat se přírodou . Hned první noc spolu skončí . Jenže ráno ji volá její dcera Karen že je v Anglii a ona za ní odjíždí .

Claudie a Erik odlétají zpátky do Londýna .

Dora s Tomem odjedou na festival.Který ji slíbil jako zkoušku odvahy . Festival se vydaří a Doře se líbí . Odjedou k Tomovím rodičům . Tom pro ni připraví stezku odvahy na jejímž konci čeká on a piknik . Vyjídří si své city a začnou si spolu.

Jo si užívá dceru a je ve svém domě . Všichni se tam sjedou a grilujou . Phillipovi dochází že udělal hloupost a svou ženu opouštěl .Chce Jo zpátky , ale načapá ji jak se líbá s Marcusem a vyhrožuje mu . Phillip si uvědomí co ztratil . Marcus odchází do nedalekého hotelu přespat . Jo se po grilovačce za ním tajně vydává ...


Moje hodnocení : 7/10
Příjemná oddychovka . Líbilo se mi jak hrdinky v sobě našli sílu a šli si za svým . Příběh je vyprávěn z pohledu Jo i Dory .Cestovat po moři může být velice zábavné ale bála bych se . Občas na začátku věty se mi stávalo že jsem nevěděla jestli Jo znamená ano nebo jestli mluví k hrdince :D

Až se tě život zeptá

26. března 2014 v 17:20 | Mimi |  Cecelia Ahern

Lucy se skoro před 3 rokami rozešla s přítelem Blakem. Tedy on se rozešel s ní , ale aby to lépe snesla všude říká že to udělala ona . Tím na sebe nabaluje jednu lež za druhou až se z té pavučiny lží nedá utéct. S přáteli se už tolik nestýká, neříká jim pravdu . Po rozchodu ji vyhodili z práce, musela se odstěhovat do menšího bytu, našla kočku. Nyní pracuje jako překladatelka manuálů v jedné firmě. Nikdo neví že neumí španělsky. Manuály v této řeči posílá své kamarádce . Peněz moc nemá a tak žije na dost nízké úrovni , jí jen jídlo z mikrovlnky , byt vypadá hrozně , stydí se za něj a tak do něj radši nikoho nezve .

Rodině se nelíbí jak žije a tak ji objednají Život (služba , která vás prostuduje skrz na skrz, a ukazuje vám jaký jste a snaží se vás napravit ) . Lucy se to vůbec nelíbí a od rodičů odejde . Je jejím častým zvykem utíkat před koncem večeře, párty a všude kde je to možné . Setkání se Životem odkládá až se sním tedy sejde a vydrží s ním půl hodiny . Nelíbí se ji že ji do všeho kecá a říká jaká je . Její chyby a co by měla napravit .

Život ji pronásleduje v práci a když zalže tak hned říká pravdu a pěkně ji tim zatápí . Jejího kolegu vyhodí a on vtrhne do kanceláře a hrozí pistolí o svoje místo . Provalí se že Lucy neumí španělsky když má uklidnit rodilého Španěla a povídá mu samé nesmysli. Vzniknou strašné zmatky . Když se vše druhý den uklidní . Myslí si že ji vyhodí . Přizná se ke všemu , jak falšovala španělské manuály a dá výpověd sama .

Volá na vyčištění koberců ,zvedne to podivný muž, myslí si že je to omyl a chvilku s mužem klábosí . Následně si píšou , pošle ji své oči a ona jemu zuby . Vtipkují spolu . Život ji dokope aby si objednala čištění koberců že se na to nedá už koukat . Přijede Don . Sympatický mladík . Až když oboum pípají sms uvědomí si že si píší spolu a že telefoní omyl nebyl omyl . Jen kvůli hluku okolo usuzovala že se dovolala špatně . Ještě ten večer se spolu vyspí. Jenže ráno když se tam objeví Život chce jet za Blakem aby si uvědomila co k němu cítí. Je ji to blbé vůči Donovi ale už je rozhodnutá .

Se Životem se vydávají do hrabství kde Blake má adrenalinové centrum .Rozbije se ji auto a je úplně na odpis . Blake ji rád vidí . Skočí si spolu padákem . Večer jdou všichni do baru . Lucy je rozhodnutá se k Blakemu vrátit jenže spolu mluví a mluví a ona zjišťuje , že ji má rád a má o ni zájem , ale stále mluví o sobě a to co se odehrává ji vůbec nemá zájem . Díky tomu se rozhodne a odchází od něj . Druhý den jedou zpátky domů . U dveří ji čeká matka . Brečí kvůli otci . Vezme ji k sobě do bytu a nečekaně obě projeví hodně citů . Druhý den večer má Lucy sraz se svými přáteli a rozhodne se jim povědět ve všem pravdu . Objeví se tam Blake . Mluví jen a jen o sobě . Až to Lisa nevydrží a řekne že tady nejsou kvůli němu , ale kvůli Lucy . Lucy se jim ke všem přizná . Mají ji rádi i tak . Matka odjede zpátky k otci .

Život se s ní loučí , jelikož dokončil svůj úkol ji napravit . Bude se ji po něm stýskat. Život ji dal noviny s inzeráty na práci . Zakroužkoval tam jeden . Pročítá ho a jedná se o hledání spolubydlícího . Dojde ji že je to k Donovi a tak tam za ním jde . Vybrala si jeho a chce jen jeho a bydlet s ním .

Moje hodnocení : 6/10

Od knihy jsem čekala něco jiného. Hrdinka se ve všem plácá , lže a to se mi nelíbilo . Měla jsem chut knihu zavřít , ale vytrvala jsem a za půlkou se to docela rozjelo a četlo se to samo . Bylo by hezké se setkat se svým životem , který by vás informoval co děláte špatně . Nápad to byl dobrý , ale podle mě né moc dobře pojatý .

Třetí knihovna

23. března 2014 v 7:00 | Mimi |  Kouzelná knihovnička
Poslední, úplně nová knihovna kde poslední polička je volná a je tam hodně mezerek na tituly co mám doma , patří ke stejnému autorovi , ale ještě nejsou přečteny.

První police začíná knihami o drogách .
Memento - nejznámější kniha ale mě velice zklamala
Mé sny zničil heroin - z pohledu matky
My děti ze stanice Zoo - absolutně nejlepší
Dušemrdi
Na vlastní kůži

knihy o anorexii
Normální porucha
Holčička která nechtěla vyrůst

Statistická pravděpodobnost lásky na první pohled - vtipný románek
Zpověd jednoho děvčete - násilnický otčím
Štěstí chodí po špičkách - těhotná slečna uteče z domova
Blondatá stíhačka - ze života násilí partnera
Flashforward - kniha podle které se natočil seriál, který se mi teda líbil více, snaží se najít prvotní hmotu co způsobila velký třesk , místo toho ale vyvolají výpadek a lidé vidí svojí budoucnost
Hra - údolí - internátní škola kde se snaží najít mrtvou dívku
Krásná katastrofa - bláznivá sázka co přeroste v lásku
Návrat Grace - příběh ze života opuštěné ženy
Mladí v hajzlu - velice vtipná serie kdy se Nick pro svoji lásku vrhá do naprostých výstředností a následně prchá před zákonem
Dědictví aneb jak Helena ke štěstí přišla


Polička s románama

Manželská smlouva
Manželka 22
Blbá sázka o fajn kluka
Kolotoč snů
Zapomenutá
V zajetí krásy
Jak rozchodit rozchod
Prvotní hřích
Na ráj zapomen
Zbožnuju tě New Yorku
Zamilovaná v Paříži
Velký mejdan
Máš , cos chtěl miláčku!
Vzpomínky na zítřek

Katie Price , Alex Flinn a CooBoo

Katie Price a její serie o Angel , Na Lásku nevěří , Crystal
Alex Flinn která píše chytlavě a velice příjemně - Netvor a Dýchání pod vodou

Knihy od CooBoo
Espresologie
Tahle písen ti změní život
Ukolébavka
Poslouchej!
Amy a Roger
Lola a kluk od vedle
všechny jejich knihy jsou čtivé , nabité životem a hrdinky se liší od ostatních

Erotické romány a další romány ze života
První díl Odstínů - budem to považovat za novodobou klasiku kterou si přečet každý
Božský bastard - nebyl špatný
Crossfire - jediná erotická serie která podle mě měla děj a líbila se mi jenže po 3dílu jsem ji odepsala na stejnou kolej co další erotické romány , šíleně přeslazený a o ničem
Barvy lásky - první díl dobrý tak tomu dávám naději
Sbírka motýlů - myslím že někdy každý experimentoval

Taná Keleová Vasilková - slovenka která píše tak jak to v našich rodinách doopravdy chodí
Kouzlo života
Holky na hlídání - knihy o Ou pair
Prcek a Perníková panenka - četla jsem už hooodně dávnoTajemný dům

22. března 2014 v 14:04 | Mimi |  Marian Keyes

Helen zkoušela různé práce , ale nic ji nebavilo a nemotivovalo u ničeho nevydržela . Až ji napadlo si udělat kurz na soukromého detektiva . Irsko zrovna bylo v rozkvětu a ona měla hodně práce . Slušně si vydělávala . Každá žena si chtěla nechat zjistit jestli ji manžel nepodvádí . Bylo to v modě. Nebo si nechat sestavit rodokmen . Začne chodit s Jaye s kterým jsou oba stejný . Jenže pak pomůže její kamarádce s investováním peněz . Banka zkrachuje a ona se ocitne na dně . Jejich kamarádství je u konce a Helen se rozchází i s Jayem a nedovede mu to odpustit.

Helen se odstěhuje od rodičů , vezme si hypotéku . Zařídí si svůj malí byt. Jenže ekonomika jde k ledu a nikdo nevydělává . Postupně ji odpojí elektriku , přestanou vyvážet popelnici, přijde několik upomínek na které nereaguje . Exekutoři odnesou postel , sedačku , televizi v tom okamžiku to vzdává a stěhuje si zbytek svých věcí k rodičům .

Při jednom případu se seznámila s Artim , je rozvedený a má tři děti. Udržují spolu zvláštní vztah . Vídají se většinou když děti nejsou doma.

Jay se Helen ozve že by potřeboval pomoct . Nechce o tom ani slyšet. Svěří se ji že dělá managera kapele Laddzz , která po 10letech znovu vystoupí . Nikdo na tom není dobře a nemají peníze . Koncertem by některé mohli vydělat . Jenže se vyskytl zádrhel .Wayne člen kapely zmizel a nikdo o něm nic neví . Jay zaplatí na ruku aby ho našla . Jedou k němu domů a hledají nějaké stopy . Prochází účty. Počítač je zaveslovaný . Do něj se nedostanou . Vyzpovídá sousedy .Když už s ní někdo promluví tak ji nepřinese nic užitečného .

Helen trápí deprese . Pokusila se párkrát o sebevraždu , ale vždy bez výsledku . Stále nad ní přemýšlí . Doktoři ji nedokážou pomoct . Nestalo se ji nic traumatického co by to spustilo . Vyzkoušela snad všechny dostupné prášky , ale žádný účinek . V léčebně to také bylo k ničemu . Snaží se s tim žít , ale moc ji to nejde .

Její pátráni po Wayne je stále bezvýsledné . Nikdo ho neviděl , s nikým nemluvil . Jediná stopa je záhadná Gloria která mu nechala vzkaz na záznamníku , ale tu nikdo nezná . V účtech najde že mu někdo každý rok posílá 5tisíc. Vystopuje že mu je posílá Docker za písen kterou spolu kdysi napsali . Najde si jeho dům který leží v hrabství vzdáleném asi 300km . Je přesvědčena že tam bude . Nikdo tam není ani dlouho nebyl . Byla si tim tak jistá . Je zklamaná a neví kde hledat dále .

Někdo ji udeří do hlavy aby přestala pátrat . To ji ještě více nakopne a s modřinami a šrámy se vydává pátrat . Jede navštívit jeho rodinu . Ta o něm nic neví . Pátrá po detailech . Najednou se dozvídá že Zeezza která si vzala Joshepa jiného člena kapeli to táhla i s Waynem . Lítala mezi obouma . Otěhotněla a neví s kterým . Helen je u Waynena doma a snaží se na něco přijít . Najde u něj dost prášků podobný těm které užívá ona . V tom ji to dojde . Kam by jel aby nepotřeboval tolik věcí, prášky a všechno ? Léčebna . Samozřejmě že ho najde ve stejné léčebně jako byla ona . Neunes všechen tlak blížícího se vystupování a Zeezzi nerozhodnost .

Koncert se koná , přibudou i další vystoupení ale Wayne nevystoupí . Nahradí ho Docker . Jay ji přinese podíl z koncertů který ji slíbil když Wayna najde . Zaplatí co dluží za byt a může se do něj opět nastěhovat . Artie ji potěší že už se nemusí skrývat před dětmi a může u nich být kdy chce .

Moje hodnocení : 7/10

Kniha se mi zalíbila už když byla v edičním plánu BBartu . Obálka je velice zajímavá a anotace zněla také . Dočkala jsem se úplně něčeho jiného než jsem čekala . Kniha se odehrává pár dní . První dva dny mají 100stran. Čtete a říkáte si to vše se stalo v ten samí den?? Někde v půlce jsem se začetla a už to utíkalo a bavilo mě to . Hrdinka měla deprese s kterými mám také velice velkou zkušenost .Podle mě to dobře doplňovalo příběh . Jen bylo občas zmatené když se střídala minulost , vyprávěla kde a jak koho potkala , nebo se ji něco stalo . Znenadání jste se ocitli několik měsíců zpátky a nebyli jste si jistí jestli jste v přítomnosti nebo minulosti .

Nezkrotná

22. března 2014 v 11:52 | Mimi |  Sylvia Day

Eva je ohromena že Gideon kvůli jejímu bezpečí zabil Nathana , který ji takovou dobu zneužíval . Je otřesena a pro jeho bezpečnost se spolu přestanou stýkat. Oba jsou hrozně moc otřeseni a navzájem si chybí až to nevydrží a tajně se začnou stýkat . Gideon si koupí byt přímo nad jejím aby ji mohl chránit .Slintají nad svojí láskou . Eva se bojí že by mohli přijít a Gideona zatknout za vraždu . Hodí to na někoho jiného . Odlétají společně na tajuplný ostrov . Cestou v letadle si to rozdají a navzájem si strkají prsty do anální dírky. Tím překročí jeho mučivé hranice a on cítí že je celý její . Po přistání ji žádá o ruku a druhý den je malí obřad jen se dvěma svědky . Ona nechce ublížit rodině a tak se dohodnou že uspořádají ještě jednu veselku po příletu . Jenže do toho jeho bývalá zasvětitelka sexu Corrine se pokusí o sebevraždu tak se o ni musí starat. Byla těhotná, potratila a její manžel se o ni musí starat. Cary a Eva jedou na víkend k tátovi do San Diega ..

Moje hodnocení : 3/10
Crossfire jsem jako jedinou erotickou serii doopravdy doporučovala .Měla šmrnc a děj . Dlouho jsem čtení 3.dílu odkládala.Uff od září . Dočkala jsem se sladkého pubertálního žvatláni miluju tě nemůžu bez tebe být a víc nic. Snaží se o nějaký děj ale ten je tak ubohý že tuto serii vzdávám .

Druhá knihovna

22. března 2014 v 9:00 | Mimi |  Kouzelná knihovnička
První polici zabírá můj velký favorit Roztomilé malé lhářky. Miluju tuto napínavou serii plnou zvratů . Mám všechny díly co vyšli a vždy když vyjde nový díl zahrabu se a přečtu ji na posezení :) V dubnu vychází 8díl. V americe v létě 15. Dále tam mám od stejné autorky Hru lží. Ta má 6dílů. Polička je z půlky prázdná jelikož je připravená na další díly . Abych to později nemusela různě přehazovat rovnou jsem nechávala mezery :)

Richelle Mead .Vampírská akademie - moje oblíbená . Chci si udělat čas a celou ji přečíst znova.
Pokrevní pouta - Čekala jsem že serie bude nudná , ale je tam plno akce a překvapení.
Sukuba - Georginu si nejde zamilovat. Je střeštěná a oddaná hlavně pracuje v knihkupectví kdo by takovou práci nechtěl ?
místo které zbývá je už připraveno na serii X který vychází v dubnu .


Upírská polička . Čekala jsem že jich bude víc . Je to asi tím že Upíří deníky, Hex Hall a Školu noci jsem prodala.

Serie Zavržený - Zmatená , oddaná hrdinka a její láska k padlému anděli , je to napínavé a hrdiny si zamilujete .

Stmívání - Četla jsem ještě před filmama. Líbila se mi . Filmy se mi celá serie pokazila a ztratila na hodnotě.

Mellisa de la Cruz - mám od ní dvě knihy ze serie o Au pair .
-Serie o upírech která je dost zmatená ale v posledním díle se to rozjelo a budu si serii muset přečíst znova abych ji pořádně pochopila. Je tam moc jmen,moc druhů.Stále se převtělují a hrdinové sahají do doby kdy tu byli jen bohové . Krapet zamotané ale napínavé .
- Čarodějky z East Endu - 3 čarodějky co mají zakázáno kouzlit ale svůj zákaz poruší.

Wicca od CooBoo která vydala 3díly rovnou v jedné vazbě.

Objetí- čekám na druhý díl , Hrdinka krapet nerozhodná ale určitě bych tomu šanci dala , je velice statečná .

Alice a dooost dobrý - Velice oblíbená dětská serie. Nedávno vyšla znova a má úžasné obálky. Vtipná serie kterou bych doporučila každé mladší holce.

Neohrožená - z 38dílů u nás vyšlo pouze 8.Sam nemá gen strachu a chrání lidi co jim chtějí ublížit.

Sesterstvo putovních kalhot- skvělá letní oddychovka.

Pán Prstenů a Hobit - V roce 2001 mě brácha vzal do kina na první film a já si ho zamilovala. Měla jsem doma prsten, všechny možný puzzle, trika a další kraviny. Hned k vánocům jsem dostala všechny knihy a byla z nich nadšená. Je úžasný co Tolkien vytvořil. Dokázal si vymyslet vlastní jazyk, celou zemi, kulturu. Obdivuju ho. Fantasy nemám ráda ale Pán prstenů je vyjímka.


Poslední polička kde už nejsou serie ale je tříděno podle tématu.

Lenka Teremová - psycholožka která píše dost kvalitně o mezilidských vztazích a vztazích obecně .Četla jsem od ní vše co se dala sehnat . Měla jsem jich více ale prodala je .
Následuje téma životopisy. Spisovatel David Carre závislý na kokainu,
Závislá Amy(obdivuju jejího otce co vše pro ni udělal)
Tři sestry (jedna z nejoblíbenějších kapel)
Heroinové deníky (geniálně zpracované téma drog a rockenrolového života)
Můj vysvlečený deník (byl i zfilmován, život mladé slečny)
Těžší než nebe (Curt Cobain není co dodávat , Nirvana vždy bude navrcholu )
Marilyn Manson ( blázen jehož muzika mě vždy uklidní)
Snad v pekle čepujou ( deník magora co musel jít do všeho)
Miluju tě tak vypadni (česká kniha prý se jedná o biografii)
13.komnata ( mám ráda téma nevěr a líbilo se mi jak je to popsané ze všech stran)
Serie Holky na vodítku(narkomanka, gemblerka, anorektička , všechny se sejdou v blázinci a vypráví svůj příběh)

Prostituce

Tajný deník - bordelmáma z Ostravy
Luxusní život jedné londýnské prostitutky - z knihy byl serial , který byl teda mnohem lepší
Fucking Berlin - studentka co začla na horké lince a skončila v bordelu
Dvojí život paní Ester - učitelka co si přidělává v bordelu , její bordelmáma je žena z první knihy (Tajný deník)
Životní příběh jedné mladé bordel mamá - mladá slečna co prodávala vše možný a rozjela si velice žádaný eskort ale nikdy sama za peníze nešla

První knihovna

21. března 2014 v 11:47 | Mimi |  Kouzelná knihovnička
První dvě poličky jsou věnované Meg Cabot.Je to má nejoblíbenější autorka. Její knihy jsem hltala stále dokola a netrpělivě čekám na každou její novinku , které v posledních letech né a né v čr vydávat.
Prncezniny deníky
Jmenuju se Nikky
Mediátor
Slepá vášen
The boy serie psaná v meilech
Uspěšná smolařka
Hrdinka
Nenasytná
Mezi láskou a smrtí
Allie
Heather Wells

Dvě poličky také obsadila Lenka Lanczová . Mám komplet její knihy . Jsou to románky ale každý v každém věku si tam něco najde .Líbí se mi její styl psaní. Problémi které do toho zapojí . České poměry. Miluju tuhle ženskou!Také se ale s vydáváním krapet sekla. Dříve to byli 4knihy do roka . Ted jedna kniha po dvou letech.
Poslední polička patří uzavřené serii Gossip girl a 4dílum navazující To je ona .(více dílu se u nas nechystá)
První Gossip girl mi kamarádka koupila k 15 narozkám . Serie se mi zalíbila a postupně jsem ji s radostí jak vydávali přečetla. Měla jsem velikou radost když se začal natáčet serial. Jak knihy tak serie šel se svojí kvalitou dolů ale i tak jsem vše zkoukla i přečetla. Oboje se liší a jede si po jiné latce.

Kouzelná knihovnička po 3

20. března 2014 v 11:05 | Mimi |  Kouzelná knihovnička
Náše obydlí proběhlo opět velkou rekonstrukcí . Ještě nás čekají dvě ale to až za rok. Jelikož se všude hrozně prášilo musela jsem všechny knihy vyndat a otřít od prachu. Rovnou jsem se vrhla do obchodu a koupila další knihovnu jelikož předtim byli knihy narovnané ve všech škvírkách a to se mi nelíbilo . Roztřídila jsem to podle autorů , roku a serií :) Rovnou jsem nechávala místa kde vím že v brzké době vyjdou další díli . Toto jsou mé tři knihovny z dálky. Dohromady mám 280knih . Kolem 30 nepřečtených ..

Zde jsou přílete knihy na stěně v obýváku . Vondruška, Eragon,Elfové , Harry a další. Na levo na skříni jsou mé knihy čekající na přečtení a na stojanu na Cd jsou knihy přečtené za tento měsíc . Připravené na focení na chvástačku . Vždy to tam dávám abych měla přehled co jsem přečetla ,nafotím a poté teprve zařazuji do knihovny .

Rozjela jsem si menší antikvariát. Abecedně seřazený, podle skupin , moje , od kamaráda, od kamarádky .

Podrobně o každé knihovně později .

Druhá

10. března 2014 v 10:46 | Mimi |  Tána Keleová -Vasilková

Alena je 7let vdaná za Roberta . Mají spolu dvě malé děti . Robert pracuje celé dny ve firmě , domů chodí utahaný a pozdě. Alena bývala skvělou šéfkuchařkou ale vyměnila to za děti a domácnost. Celé dny tráví s dětmi a čeká až Robert přijde domů .

Netuší ale že Robert se schází už 3roky s Danielou. Ta si myslí že se rozvádí a že jeho žena je hysterka . Má ji jen na sex ale to ji nedochází . Když na něj uhodí že chce být s ním . Vykrucuje se z toho.

Malí Šimonek spadne ze židle a Alena s ním rychle jede na pohotovost . Zjištují že má nádor na mozku . Alena a Robert jsou vedle sebe silní a velice se podporují . Robertovi dojde že rodina je pro něj nejvíc a s Danielou to ukončí . Ta se z toho hroutí a celí svět ji připadá zbytečný . Robert najednou chodí domů včas , věnuje se dětem a Aleně se zdá vše úžasné .Jenže začne nový rok a je vše jako dřív . Robert není doma a když už přijde zavírá se v pracovně . Všechny Aleniny prosby otáčí a dělá z ní špatnou ženskou . Vyčítá ji že po dětec přibrala . Alena se seznamuje s Danielou v butiku s oblečením . Jdou na kafe a padnou si do oka. Domluví se že by společně mohli cvičit . Daniela si myslí že je to ona Robertova manželka ale neví nic jistě a Alena ji je velice sympatická tak mlčí , ale vevnitř ji to hrozně užírá .

Když Robertovi Alena oznámí že bude chodit cvičit nelíbí se mu to. Cvičit začne a s Danielou si rozumí čím dál více . Robert si nechá doma telefon . Jde mu ho odvést a zrovna mu písne sms . Od nějaké Mišky jak se na něj večer v prádelku těší . Jde za ním do kanceláře a zrovna Robert s Miškou telefonuje . Vše se ji potvrdí a on blekotá a volá Mišce že je konec . První týdny se Robert snaží aby mu Alena odpustila jenže za pár měsíců je vše tam kde bylo předtím.Hrozně se trápí až přijde pozdě , vymlouvá se na poradu . Alena volá jeho kolegyni a ta říká že žádná porada nebyla . Aleně je vše jasné a Roberta vyhazuje z domu .

Daniele se svěřuje své matce o tom co provedla a je ji velice líto Aleny. Navrhuje ji aby Alena s dětmi přijela k jejím rodičům na venkov a tam si odpočinula . Alena si její rodiče zamiluje a rozhodne se nedaleko koupit barák a začít znova . Baráček zrenovuje a zařídí si podle svého . Děti Aleninu matku milují a stane se pro ně velikou oporou . Robert ji ani dětem vůbec nevolá a nemá o ně zájem. Děti jdou do školy a školky a Alena si chce najít práci .

Zabloudí do místní hospůdky a s majitelem Erikem si padnou do oka a ona mu celou restauraci promění k nepoznání a zvednu mu o více než půlku tržby . Při odpolední kávě na terase s Danielou se najednou objeví Robert . Pohádají se a Robert prozradí že s Danielou spal . Daniela ji vše vysvětluje a Alena to chápe a svádí vinu pouze na manžela . Ví že Daniela si prošla velkou bolestí a dost velkou změnou sama sebe . Domluví se že už o tom nikdy nebudou mluvit . Alena si prochází bolestí neví kolik milenek měl a vlastně proč ? Co mu vadilo ? Daniela tvrdí že nešlo o ni ale o něj . Musí si stále dokazovat že je king . Blíží se vánoce a ona si začíná rozumět s Brano , bratrem Erika . Je doktor a pomůže malému . Zajiskří to mezi nimi a celá rodina i s Danieli rodinou slaví společně vánoce .


Moje hodnocení : 8/10
Kniha je psaná velice reálně a přesně tak jak to v českých domácnostech chodí . Alena nebyla vůbec naivní a to se mi líbilo . Přesně její manželství vystihuje proč nechci děti . Takový život jen pro děti a domácnost a manžel chudáček v práci by opravdu nebyl život pro mě a vím že když dítě mít budu tak to přesně takové bude :( Líbila se mi proměna obou žen . Tána píše poutavě a tak jak to chodí . Když jsem četla o čem jsou její další knížky tak je všechno o manželských problémech a nějak mě už žádná její kniha nezaujala .Kniha je vyprávena z obou pohledů . Jak milenky tak manželky . Dodává tomu pěkný pohled do hlav obou žen. Kniha má 300 stran a konec pro mě už byl takový hrozně natáhlí a zdlouhavý a vše muselo zkončit štastně což se mi moc nelíbilo.

Vánoční dárek

9. března 2014 v 14:35 | Mimi |  Katie Price
Tiffany žije s otcem a nevlastní mámou , nevlastní malou sestrou . Její matka Tanya pije a fetuje a o Tiffany se vůbec nestará . Když ji vyhledala nebyla vůbec příjemná . Odstěhovala se od otce a pracuje v pizzerii kde ji to štve . Rozešla se s přítelem Billem a s nikym ji to nevychází . S Billim stále spí a on si to začne vykládat že by z toho mohlo být něco více. V pizzerii dává výpověd a pracuje u otce své kamarádky Kary v posilovně jako recepční .

Tiffany dostává dopis od matky že její sestra je slavná Angel .Tiffany tomu nemůže uvěřit a po dlouhém vnitřním boji Angel napíše . Ta tomu moc nechce věřit . Tiffany nechá prověřit . Když se setkají vidí v sobě podobu . Rychle si padnou do noty . Nechají si udělat testy DNA a je pozitivní . Tiffany se svěří Billimu a ten se svěří kamarádovi a ten to prodá novinám. Před domovem ji sídlí novináři a ona neví co dělat . Naštěstí ji vysvobodí Angelin bodygárd Sean . Radí ji a pomáhá ji chránit než největší poprask opadne . Někdo se ji vloupal do bytu . Vše je rozbyté . Tiffany se zhroutí . Angel ji dá svůj Londýnský byt .

Angel natáčí reality show kde ukazují proměny normálních žen . Není spokojená se svojí stylistkou. Schválně ji vybírá oblečení které se k ní nehodí. Angel to rozčílí vyhazuje ji a její místo dostává Tiffany . Tato práce ji jde a baví . Všichni jsou z ná nadšeni .

Mezi Tiffany a Seanem to zajiskří . Dokonce se i políbí ale on se odtáhne a se slovy že je to neprofesionální se s ní skoro přestane bavit .Na narozeninách Angel , potkává Tiffany jezce formule Raula . Zakoukají se do sebe a začnou si spolu . Tiffany ale stále myslí na Seana . Sex je s ním rychlí a moc si ho neužívá . Raul ji přemluví aby za nim přijela do Itálie na závody . Uvidí tam jeho bývalou . Vidí jak po sobě koukají , vidí zamilovanost . Rozchází se s ním .

Sean odjíždí do Los Angeles hlídat jiné osoby . Stále na něj myslí . Angel někdo vyhrožuje . Jsou vánoce a Angel všechny pozvala k sobě . Tiffany ji přemluvila a jeli se podívat za matkou . Tiffany ji zaplatila léčbu a opravdu se snaží zlepšit . Obě ráda vidí . Angel s Jezem vymyslí že Tiffany a Seana nechají samotný přes noc doma aby se sblížili , odjíždějí si užít nákupy do Londýna .

Sean je s Tiffany sám a ledy povolí a oni si přiznají jak se mají rádi a stále na sebe myslí , jenže uslyší nějaký hluk . Jdou se podívat a Seana někdo napadne . Tiffany unesou . Naštěstí díky gps v telefonu se ji podaří najít . Byl to jeden ze členů ochranky . Všcihni slaví společně krásné vánoce.


Moje hodnocení : 8/10
Další skvělá kniha od Jordan . Líbí se mi že jsme poznali novou hrdinku a následně se objevuje dobře známá Angel .Tiffany má srdce a není naivní . Myslí ji to a to se mi líbí. Děj se předvídatelný ale vtáhne vás a musíte číst dál . Kniha je psaná z pohledu Tiffany i Angel. Podle názvu a obálky jsem myslela že se celý příběh bude odehrávat jen a jen o vánocích . Nakonec děj trvá něco skoro celý rok a romantickými vánocemi to končí .

Sladký život

2. března 2014 v 18:22 | Mimi |  Katie Price
Angel se odstěhovala od Cala a žije v americe u svého nového přítele Ethana . Jsou štastně spolu jenže nevychází s jeho agentem Bennym . Má stále špatné poznámky a podcenuje ji . Z novin zjistí že Ethan má dítě . Je velice zklamaná že ji to neřek . Vysvětlí ji že matka dítěte byla známost na jednu noc a po nějaké době se ozvala že je těhotná. Nevěřil ji to ale testy potvrdili pravdu . Dceru ještě neviděl . Angel chce aby se o dceru zajímal . Pomalími krůčky k tomu dojde a dceru si oblíbí a probudí se v něm otcovské pudy .

Ethan zjistí že jeho účetní za něj neplatil daně a on ted dluží nemalou částku prodá několik nemovitostí a je na tom dost špatně . Angel mu chce pomoct vše zaplatit ale on odmítá . Jeho agent přijde s tím že by společně mohli natočit reality show.Už takhle ji štvou zástupy novinářu natož se nechat obklopovat i doma . Když ale přijdou zaměstnanci že nedostali zaplaceno rozhodne se do show jít . Dost je ale překvapí jelikož si dost určuje svoje podmínky . Nechce nechat natáčet děti . Hodně chtějí rozebírat jejich sexuální poměr ale to oni odmítají .

Něco ji stále táhne k jejímu manželovi Calovi . Podle anglické tradice se manželé rozvádí až po 2letech odloučení . Ethan je žárlivý myslí si že Cala stále chce . Když si přijede pro dceru Ethan vždy žárlí .Angel velice žárlí když zjistí že byl Cal s někým viděn . Když je za přáteli v Anglii potkává Simone , bývalou Cala , je strašně na dně a dělá eskort . Cal se ji snaží pomoct a její přátelé se ji také ujmou . Angel to ale přijde tak že ji chce přebrat přátele .

S Ethanem se ůčastní živé show kde dělají rozhovor . Najednou ji dojde že Ethan je ten praví a ona ho chce za muže . V přímém přenosu ho požádá o ruku . Začnou přípravy na svatbu .Angel se nechává rozvést . Chce ji jen malou nenáročnou . V tom se do sousedství přistěhuje Simone a začne se vydávat za její kamarádku . Začne ji napodobovat . Ethan vyhodí svého agenta protože má podezření že k němu není férový . Svěří mu tajemství že Angel je tajemná a během chvilky se to objeví ve všech novinách . To je poslední kapka a Benny dostává výpověd .

Angel dostane špatnou zprávu , její otec je v nemocnici a ona musí do Anglie . Cal je tam s ní. Tráví spolu celé dny a je vše jak dřív . Už chemii která je mezi nimi nedokážou popírat a vyspí se spolu . Otci se udělá lépe a oni všechen čas tráví spolu . Chtějí se vykašlat na své partnery a být zase spolu . Jenže jeho přítelkyně se vrátí dřív a oznámí mu že je těhotná . Angel odjíždí zpátky a ví že on neopustí dítě které splodil . Calovi vzkazy rovnou maže .Je velice neštastná . Někdo ji všude pronásleduje a píše mrcho . Nejvíc ji dostane když někdo rozřeže její šaty v šatně . Má veliký strach .

Nastane štastný den její svatby a ona vůbec není štastná . Když už stojí od oltářem jde za Ethanem a řekne mu že si ho vzít nemůže . Odstěhuje si všechny věci a vrací se do Anglie . Jeho to úplně odrovnalo . Když se vrátí domů padnou si s Calem do náruče . Opustil svoji přítelkyni a čeká na ni . Vrací se k sobě a budou zase štastná rodina . Jenže Simone vtrhne do baráku a jde po ni nožem . Všechno ji vyčítá a přizná se k tim nápisům v americe . Cal včas zasáhne a Simone jde do vězení .

Moje hodnocení : 8/10
Závěrečný 3.díl serie o Angel . Líbí se mi jak Katie píše o modelinku a světu kolem ví o čem píše a je to na tom vidět. Mě se její knihy velice líbí. Hlavně obálky jsou skvělé plné radosti . Děj byl předvídatelný ale i tak bylo spracování dobré . Angel byla krapet nerozhodná ale pořádně nevěděla jestli poslechnout srdce nebo rozum .

Katie Price a její knihy

1. března 2014 v 14:46 | Mimi |  Katie Price
Další článek s knihami mých oblíbených spisovatelů . Tentokrát modelka která mě svými knihami velice překvapuje a těší se mé velké oblibě.Líbí se mi že BBart zvolil originální obálky .

Serie o Angel která se stane modelkou a vezme si fotbalistu Cala skterým to ale začne skřípat poté co mu porodí dceru Honey a ž se následně rozchází a ona odjíždí do USA žít s basketbalistou.
 • Angel (2006)čr 2008
 • Angel Uncovered (2008) Čekání na lásku 2012 ( moc se mi líbí originální obálka)
 • Paradise (2010) Sladký život 2012 • Crystal (2007) čr 2008

 • Sapphire (2009) Na lásku nevěří 2011

 • Santa Baby (2011) Vánoční dárek 2013 • The Comeback Girl (2011) Návrat ke slávě (2014) obě tyto originální vypadají skvěle .
Před časem měla Eden Haywoodová všechno, nač si pomyslela, byla jednou z nejúspěšnějších mladých zpěvaček v Británii a miláčkem hudebního průmyslu. Ale uplynuly sotva dva roky od posledního turné,a její hvězda pohasla. Teď o ní lidé slýchají, jen když ztropí další opilecký skandál nebo prožije další z řady milostných aférek.
Eden ale touží po návratu na výsluní slávy, a tak začne nahrávat nové album s Jackem Steelem, a vyberou jako porotkyni do televizní soutěže zpěváckých talentů. Právě takový průlom potřebuje!


 • In the Name of Love (2012) • He's the One 2013
 • Make My Wish Come True 2014

Reborn - 2016

Dále vydala dvě serie pro děti . O českém vydání nic
Series
 • Perfect Ponies (2007-10)
 • Mermaids & Pirates (2008-10)