Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Co je nového kotě?

9. dubna 2014 v 13:31 | Mimi |  Alexandra Potter
Delila žije 10let s Lennym . Vykašlala se na školu a šla bydlet k němu . Živí se jako servírka , ale už ji to moc nebaví . V nemocnici potkává Charlieho z Londýna a dá j svou vizitku . Delala se rozhodne udělat něco se svím životem , dá výpověd v práci. Doma si zabalí všechny svoje věci , dá je do auta a jede se rozejít do práce s Lennym . Jenže ho načape jak na něm rajtuje jeho sekretářka . Aspon si uvědomí že dělá správnou věc .

Odjede do Londýna . Jde do kavárny a tam omdlí . Barman Sam se ji ujme a nabídne ji ubytování u své kamarádky Viviene která je krapet střeštěná . Jedou nakoupit a jí někdo ukradne celí batoh kde měla peníze , vizitku Charlího a vše . Začne pracovat v jedné restauraci a zrovinka tam potká Charlieho . Domluví si rande . Poté další a šup hned se k němu nastěhuje . Mezitím se do ní zamiluje Sam a nechce ji to přiznat . Charlie stále vymetá večírky a Delile to začne vadit . Vyspí se se Samem . Charlie ji začne zahrnovat dárkama . Až to , ale nevydrží a rozejdou se a ona zkončí v náruči Sama .

Moje hodnocení : 1/10
Knihu jsem dostala jako dárek . Naivní dospělá žena , absolutně mě kniha nenadchla , neoslovila , celkově o ničem. Chtěla jsem si od ní přečíst více knih , ale tato mě úplně znechutila .Delila . Opět kam na ty jména angličanky chodí??
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama