Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Hvězda

11. května 2014 v 11:32 | Mimi |  Alex Flinn

Caitlin zhubla díky ozdravnému táboru a bojí se že zase přibere . Bojí se přiznat že má ráda operu a nechce dělat roztleskávačku . Nikdo ji nechápe . Matka se s otcem hádá o alimenty a ona si chce najít přítele který by ji uživil . S matkou nemá moc dobrý vztah .

Caitlin chodí na hodiny zpěvu a dostane nápad se přihlásit na hudební univerzitu . Přijmou ji , ale matka ji nechce pustit a tak se kvůli tomu hádají . Matka nechce zůstat sama . Nakonec svolí a na školu ji pošle . Neodejde z domova a denně dojíždí vlakem. Seznamuje se s lidmi pro které je hudba také vším a ona si konečně nepřipadá tak nemožná . Zkouší na muzikál a získá kamarády. Tancování ji moc nejde ale ve zpěvu opery je úžasná . Seznamuje se se Seanem který se ji líbí , ale poté zjistí že je gay. Zpívají spolu solo a jsou nepřekonatelní .

Její matka začne chodit s pediatrem , zjistí že je ženatý . Chce být finančně nezávislá . Jenže Caitlin vysleduje jeho dům a je ji líto jeho manželky která vypadá tak sympaticky . Matka si myslí že ji požádá o ruku , jenže on se ji vysměje a chce s ní jet pouze na dovolenou . Ukončuje vztah a promluví si pořádně s Caitlin. Vysvětluje ji že není tak finančně závislá na otci jak si myslela.

Caitlin naráží na Nicka svého ex. Mluví spolu a poté ji sveze autem domů. Políbí se a uvědomí si že vše je už za nimi .

Caitlin zazáří v muzikálu který nastuduje její škola a matka je na ni pyšná .Caitlin se rozhodne jet na letní prázdniny do New Yorku na hudební kurz .

Moje hodnocení : 8/10
Vůbec jsem nevěděla že kniha je o Caitlin z Dýchání pod vodou. Čekala jsem dívku co bude celou dobu řešit hubnutí , ale byla jsem mile překvapena . Kniha se odehrává dlouhou dobu a Caitlin dospívá . Kniha se četla rychle a odsýpala . Těším se na další knihy od této autorky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama