Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

V mém hodnocení poté bez spoilerů co o knize říkám já, co se mi líbilo a co ne .

Návrat ke slávě

22. června 2014 v 9:45 | Mimi |  Katie Price
Eden je slavná zpěvačka před dvouma rokama jela turné a její matka byla velice nemocná . Nechtěla aby odvolala koncerty a umřela. Eden si vyčítá že u ní v nejhorších chvílích nebyla . Její sestra Savanah ji to vyčítá a přestane se s ní bavit .

Eden chodí s modelem Joelem . Jenže je chladný a myslí jen na sebe . Eden se moc profesionálně nedaří a smutní se skleničkou v ruce . S Joelem se rozejde a on příběh samozřejmě upravený prodá novinám . Eden je z toho zdracená její agentka Sadie ji sežene smlouvu na nahrávání desky . Dostane nabídku že by mohla být členkou poroty Šance pro pěvecké kapely . Moc se ji do toho nechce , ale přijme to . Začne nahrávat desku s Jackem který ji velice přitahuje když ho políbí odstrčí ji a její už tak ne moc velké sebevědomí utrpí . Bohužel ale i Jack začne pracovat na pěvecké reality show a tak se vídají dost .

Eden na něj zapomene a pomalu si začne se Stiviem který je člen jedné kapely ze soutěžících . Schází se tajně a je to pro ně adrenalin . Jenže se v mediích objeví že Stivie má dítě o které se nestará . Vysvětlí ji to že se spolu rozešli a poté mu řekla že je těhotná . Stivie ji stále říká jak moc ji miluje a ona je z něj také celá nadšená , ale také se stává že se ji vůbec neozívá a ona je z toho nadšená . Natáčí desku a Jack ji vyzná city . Ona mu řekne že je už zadaná . Jenže stále na něj žárlí . Stivie se chová hrozně , a ona se ho snaží stále omlouvat . Soutěž končí a Stivieho kapela vyhraje a on prozradí že s Eden jsou spolu . Na večírku ji požádá o ruku a ona souhlasí . Jenže on všechno dělá tak aby moh vše prodat mediím a káply z toho nějaké peníze . To jí se nelíbí. Mají čím dál víc rozdílných názorů .

Stivie odjede na turné a Eden se moc nemůže soustředit na natáčení desky a tak ji Jack vezme ke své sestře kde jim natáčení jde suprově . Sblíží se tam . Vrátí se plná energie a u ní před barákem se objeví ex Stivieho , že ji stále neposlal žádné alimenty . Řekne ji pár věcí a ona se rozhodne jet za ním na turné a překvapit ho . Samozřejmě že ho najde s jinou holkou v posteli . Mrskne po něm prstýnek a odchází . Chtěl ji jen využít pro vlastní slávu .

Její nové album je super . Jack má narozeniny a jeho sestra mu uspořádá tajnou oslavu . Vyspí se společně a ona neví jak na tom je , ale při oslavě ji požádá o ruku a chce aby mu zazpívala ...

Moje hodnocení 8/10
Mám ráda styl kterým Katie píše. Konec mi teda přišel až moc sladký a to že oboum hned řekla ano také . Podle mě by si svatbu člověk měl rozmyslet.Ale tak každý to má jinak. Jináč hezký příběh ze zákulisí superstár.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama