Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Říjen 2014

Můj oblíbený sešit

27. října 2014 v 22:48 | Mimi |  Můj seznam knih
Každý knihomol si píše nějaký seznam knih co si chce přečíst a koupit .


Začínala jsem papírem A4 , vzdy kdyz byl hodne proškrtán prepsala jsem ho , az ale A4 nestačila a tak jsem si na konci lonského roku založila klasický sešit 60listu( takže vydrží nějakých 5let :)) a každá stránka je na jeden měsíc .

Mám přehled co vychází , co jsem si koupila , jen ty datumy ktere se přesouvají mě pěkně štvou :D několikrát přepsané a poté to jde špatně přečíst .

Na příští rok jsem připravila kolonku na doporučenou cenu a cenu bud na buxu nebo na beletrii kde jsou knihy s výraznou(až 100kč u novinek ) levnější .

Když jsem na veletrhu v Praze dostala kupu edičních plánů vystřihala jsem z nich obálky a nalepila je aby to bylo veselejší a abych se mohla těšit a kochat :)

Zde je už hezky proškrtáno :)


Říjen je nabitý :)
Listopad je ještě plnější a to určitě ještě na něco narazím :D Zato prosinec je chudák takový prázny :(2015 se nám už také zaplnuje .

Jak vypadá váš seznam knih kterých si chcete koupit ? :)

Kelley

26. října 2014 v 10:20 | Mimi |  Kelley Armstrong
Autorka napsala strašně moc knížek které obsahují povídky mnoha autorů.
Dále hrozně moc serii které mají samé mezi díli .


Kat (Darkest Powers, #0.3) 2009- krátká novela o Edison group
Hunting Kat (Darkest Powers, # 0.4) 2012 novela o upírce Kat
Dangerous (Darkest Powers, #0.5) 2010 novela o otci Simona
The Summoning (Darkest Powers, #1) 2008- Přivolávání 6/2014
Divided (Darkest Powers, #1.5) 2010 novela co dělal Derek když ztratil Chloe
The Awakening (Darkest Powers, #2) 2009 Probouzení 11/2014
The Reckoning (Darkest Powers, #3) 2010 Prozření 28.2.2015
Belonging (Darkest Powers, #3.5)2011 novela z pohledu Dereka

Novely u nás vyjdou podle prodejnosti serie , nezavrhují to :)

Nejtemnější síly : Přivolávání

26. října 2014 v 9:52 | Mimi |  Kelley Armstrong

Chloe žije s otcem který stále cestuje a tak ji vychovává hodně teta . Už jako malá viděla duchy . Ale moc si to nepamatuje . Je ji 14 a chodí na uměleckou školu . Jednoho dne ji po škole pronásleduje muž který podléhá rozkladu . Snaží se mu utéct a mlátí všude okolo , pere se s učitelem . Všechny upozorňuje na muže , ale nikdo nikoho nevidí . Je převezena do psychiatrické léčebny . Snaží si nepřipouštět že je blázen . Vidí , ale duchy .

Doktoři ji pomocí testu řeknou že trpí schizofrenii , stím se moc nechce vyrovnat . Začne se kamarádit s Lizou , ale tu zanedlouho odvezou jinam . Rea její nová spolubydlící má ráda ohen . Popálila svou matku ikdyž vůbec v ruce neměla zápalky. Snaží se doktorům na vše kývat aby co nejdříve mohla jít pryč. V léčebně jsou i kluci . Velice nepřátelský Derek a Simon . Jsou bratři . Je na nich , ale něco velice divného. Chloe se zpočátku proti své vůli začne bavit a zjistí že také mají zvláštní schopnosti .

Chloe vidí ducha a ten ji nabádá aby šla do sklepa. Najde tam hroby několika lidí a zjišťuje že měli také magické schopnosti a byli zde v léčebně . Hodně věcí ji nesedí a chodí si pro odpovědi k Simonovi . Simon chce utéct a Chloe chce jít s ním . Nakonec uteče i Rea a Derek který vůbec utéct nechtěl . Najdou je a střílí po nich uspávacími šipkami . Rea a Chloe se schovají , ale kluci nikde . Holky se vydají k tetě Chloe jelikož si Chloe poranila dost ruku a potřebuje stehy . Ale u tety je čeká dost velké překvapení ...

Moje hodnocení : 9/10
O knize jsem vůbec neviděla až jsem ji zahlédla na blogu Bookskla hned mě zaujala .Trvalo tedy než jsem si ji koupila :D jen 5měsíců :D ale byla doma dva týdny a už jsem se do ni pustila. Byla strašně rychle přečtená a četla se uplně sama . Ze začátku mi připomínala Mediátora od Meg Cabot , ale pochvilce se to rozjede takovým směrem že podobnost přestává a dostáváme se do uplně skvělého nabytého příběhu . 3.11vycházá další díl , který bude doufám stejně našlapaný . Skončilo to strašně napínavě a samozřejmě jak bývá u serii v tom nejlepším .


Postavy byli skvěle popsané , u každého víme jeho povahové rysy, zjišťujeme proč byli do ústavu poslány . Líbilo se mi jak léčebna byla popsaná a její příjemné prostředí . V pražských Bohnicích to takhle vůbec nevypadá .

Adele

25. října 2014 v 23:32 | Mimi |  Adele Parks


Other Woman's Shoes 2003 Život té druhé 2013
Love Lies 2009
About Last Night 2011 Stalo se včera v noci 2014
The State We're In 2013 Tady a ted 2014
Spare Brides 2014 Nevěsty bez ženichů 2015
If You Go Away 2015 Jestli odejdes 2017
The stranger in my home 2016

Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender

25. října 2014 v 23:11 | Mimi |  Leslye Walton


Moje hodnocení : 5/10

Na knihu jsem se strašně těšila, obálka vypadá strašně krásně, podivuhodně a tajemně . Překvapilo mě tedy že kniha má přebal , první kniha od CooBoo u které jsem se s tím setkala a nesedělo mi to k tomu .

Kniha je tenoučká a čte se rychle . Jenže to co mě čekalo nebylo to co jsem očekávala . Představila jsem si dívku s křídli a nějaký fantasy román v dnešní době . Povídání jak bude mít křídla a nejdříve trápení s tím a poté objeví tajné schopnosti a třeba bude někomu pomáhat .

Jenže , to co jsem četla jinde že se popisuje rodiná historie říkám super . Všichni knihu vychvalují a jsou z ní velice potěšeni . Asi 170stránek vyprávění o předcích , dobrá příjemné zpestření , neco neobvyklého ale zbytečně dlouhé , když už se seznamujeme s Avery je to podivné , je stále zavřená doma , poté se snaží dostat do společnosti . Kdykoli potkáme nebo se zmíní o nějaké postavě následuje několik stran popisu co je osoba zač a jeho historie .

Pro mě zbytečně dlouhé a nudné pasáže a celkem nedovedu říct o čem celková kniha byla a o čem přesněji vyprávěla . Žádný určitý příběh neskrývala , pouze vypravování o rodiné historii ale tak okrajově a nezáživně že je to stejně zajímavé jako popis cesty ráno do sámošky pro rohlíky .

Pro mě velké zklamání ....

Trable

23. října 2014 v 13:24 | Mimi |  Samantha Towle

Mii matka zemřela , výrustala pouze s otcem který ji stále mlátil . Její tělo zdobí nejedna jizva. Otce skolil infarkt a Mia si říkala jak konečně je volná a ten pocit si užívala .Nedlouho poté si nabalila Forbese během pár týdnů se ukázal stejný jako její otec. Jedna facka střídala druhou .Vše ji zakazoval a musela tvrdě poslouchat . Když vyklízí dům po otci který prodává najde papíry že se její matka ji zřekla ve prospěch otce . Forbes ji napadne a ona odjíždí přes 6 států do Colorada hledat svoji matku .


Neví kde ji hledat . Nejdřív se zapíše do hotelu . Seznámí se s recepčním , synem majitele a stanou se z nich přátele , nikdy žádné kamarády neměla . Pomáhá ji matku hledat a objiždí všechny ženy v okruhu se stejným jménem . Mezitím se do sebe zamilují . Jordan který dřív byl velký děvkař se změní . Také neměl jednoduché dětství . Mezitím ale se Mia bojí a všechny problemy ji sužují . Zkončí v nemocnici . Zjistí že její matka je už dávno mrtvá . Nakonec se ubytuje natrvalo u Jordana a jde na vysokou ...Moje hodnocení : 8/10
Skvělá kniha která vás vtáhne už od začátku a vy chcete vědět co se bude dít dál a dál . Líbilo se mi že Mia nebyla žádná sladká holčička , vystrašená naivka , ale měla to v hlavě spořádané . Jenže když jsme zvyklé na něco neumíme žít jináč. Zaběhnuté věci se velice špatně odnaučují . Příběh nám nabízí mnohem více než by se podle zamilované obálky mohlo zdát . Jen ten konec kdy se vše ještě více zamotalo jak to vždy bývá mi přišel dost už přehnaný a vůbec by tam nemusel být ....

Kolumbova záhada

22. října 2014 v 9:18 | Mimi |  Steve Berry

Tom byl velice uspesný reportér , poštval si proti sobě všechny a přišel o vše, s manželkou se rozešel a ona umřela. Dcera ho odmítá jenže ted ji unesly a on ji chce zachránit . Pouští se do koloběhu do kterého spadá i jeho mrtvý otec . Léta po světě jak splašený a snaží se zachránit dceru . Stále ho někdo chce zabít . Snaží se najít poklad který prý na Jamajce zakopal samotný Kryštof Kolumbus když objevil Ameriku . Dějiny se promítají do součastnosti .

Moje hodnocení : 5/10

Kniha se nám nějakou dobu válela doma , půjčená od babičky , anotace mě navnadila. Takový žánr nečtu , ale filmy mě baví tak si říkám zkusím to . Zápletka byla super . Spád to mělo také, 400stran se čte rychle, přečteno za večer a dopoledne .Jenže co mě se nelíbilo : hodně postav které se stále střídají .Jste u jedné a v dalším odstavci už se mluví zase z jiného pohledu . Strašně moc příme řeči a o postavách nevíme skoro vuuubec nic . Jsem zvykla že vím různé vlastnosti postavy , kdo je parchant a kdo je naivka , co mají rádi , nějakou minulost a takové jenže taky stále dialogy všichni šli proti všem jak zrovna potřebovali . Asi u tohoto žánru zůstanu u filmu.

Tess

22. října 2014 v 9:05 | Mimi |  Tess StimsonWho Loves You Best 2009 Kdo miluje nejvíc 2013

What's Yours Is Mine 2010 Co je tvoje, je moje 2013

The Wife Who Ran Away 2011 Manželka která utekla 2012

The Lying Game 2013 Hra na lež 2014

An Open Marriage 2014 Otevřené manželství 2014

Samantha Towle

22. října 2014 v 8:50 | Mimi |  Samantha Towle


The Mighty Storm (The Storm, #1) 2012 Bouřlivák 1.10.2015
Wethering the Storm (The Storm, #2) 2013 Zkrocení bouřliváka 11.11.2015
The Storm 3,5 2015

Trouble 2013 Trable 2014

When I was yours 2015


Revved (Revved 1) 2015
Revived (Revved 2)2015

CooBoo ediční plán - říjen 2014- listopad 2014

18. října 2014 v 21:19 | Mimi |  CooBoo

EVER AFTER HIGH - POHÁDKOVÁ KNIHA LEGEND - SHANNON HALEOVÁ 14.10

HORSELAND 12 DIVOCÍ KONĚ 14.10


BEZE SNŮ - JOSEPHINE ANGELINI 22.10

MONSTER HIGH - GHÚLMOŠKY NA VĚKY VĚKŮ -GITTY DANESHVARI 22.10


ANGRY BIRDS - HLAVU VZHŮRU, CHUCKU! - KOLEKTIV 29.10

PUSHEEN - JÁ, KOŠIŠTA - CLAIRE BELTONOVÁ 29.10


SOLITAIRE - ALICE OSEMANOVÁ 5.11

DASH & LILY - KNIHA PŘÁNÍ - RACHEL COHNOVÁ, DAVID LEVITHAN 5.11


ČTYŘKA - DIVERGENTNÍ POVÍDKY - VERONICA ROTHOVÁ 12.11

DESTRUKČNÍ DENÍk - KERI SMITHOVÁ 12.11


ONCE UPON ATIME - BYLO NEBYLO - ODETTE BEANEOVÁ 19.11

NEVÍTANÍ - SOPHIE JORDANOVÁ 19.11

SÁGA LARTENA HROOZLEYHO 4 - BRATŘI AŽ DO SMRTI - DARREN SHAN 19.11


Léto na druhý pokus

18. října 2014 v 13:07 | Mimi |  Morgan Matson

Taylor jezdila s rodiči na léto k jezeru do letního domu . Jenže před 5lety se pohádala jak se svojí kamarádkou Lucy tak ublížila Henrymu krásnému klukovi . Utekla od jezera , odjela zpátky domů a každé další léto si našla nějakou aktivitu aby k jezeru nemusela . To samé udělali její sourozenci a tak se dům začal pronajímat . Letos je , ale vše jinak . Otci zjistili rakovinu ve velice pokročilém stádiu zbývají mu necelé 4měsíce . Všichni si chějí otce pořádně užít a tak odjíždí na léto k jezeru aby strávili poslední hezké chvilky s otcem .

Otec chce aby si našla práci , začne pracovat v kiosku na pláži jenže tam potkává Lucy a ta je na ni pěkně hnusná . Na Henryho také naráží na každém rohu . S Lucy se po dlouhé práci v kiosku usmiřuje . Henryho bere také na milost a snaží se mu omluvit že tenkrát utekla . Léto plyne a otci je čím dál hůře . Taylor se s otcem snaží dohnat vše co celé roky odkládali a stále si povídají . Hrozný den nastane a všichni to nesou velice špatně . Na pohřeb přijde hodně lidí,otec byl velice oblíbený . Mama při vyklízení najde bednu s obálkami pro každého jedna , z obálky se vysipou další . Každá má napis důležitou událostí .Takhle jim otec bude moct říci vše co by chtěl a bude dlouhá léta ještě snimi ....Moje hodnocení : 7/10
Morgan mě zaujala už svojí prvotinou její styl psaní je poutavý takže jsem byla velice ráda že u nás vyjde další její kniha . Téma nemocí a rakoviny , smrti nemám moc ráda ale napsala to Morgan a vypadalo to spíše že nemoc otce bude na vedlejší koleji šla jsem do toho . Nebyla jsem zklamaná , dostala jsem letní romanci o druhých pokusech a proměne . Musí to být strašné když něco takového se vám v rodině stane . Najednou vám přijde kolik hodin jste zbytečně promrhali a že vše je omezené . Podle mého Henry mohl být v knize více prostoru a více vykreslen. Hrdinku jsem občas svím rozhodnutím nechápala ale každý má své mouchy . Léto na druhý pokus Amy a Roger nepřekonalo ale špatné nebylo. Těším se na další knihu od Morgan která v originále vyjde příští rok .

Můj život u sousedů

14. října 2014 v 21:03 | Mimi |  Huntley Fitzpatrick

Samantha žije s o rok starší sestrou Tracy a matkou která kandidatuje do senátu . Otec je opustil ještě než se Sam narodila . Matka je vychovává velice slušně a vše musí být perfektní . Nejvíce ji rozčiluje rodina vedle která má 8dětí a všude nepořádek . Když se vedle nastěhovali zakázala dcerám se s nimi bavit .

Sam sedává na okně a sousedy pozoruje . Jsou tak jiní než oni . Je léto a ona má brigádu se svojí kamarádkou Nan v místních lásních a baru. Nan má bratra Tima který stále hulí a ztrácí práci . Nevědí co už s ním mají dělat . Rodiče ho chtějí poslat do vojenského tábora a tak Sam navrhne že by mohl pomoct její matce a to ho změní . Začne sekat latinu.

Sam se začne bavit se sousedy a zakouká se do staršího Jase . Začne hlídat jeho sourozence a jejich láska je na spadnutí . Strašně moc do jejich rodiny zapadne . S Jasem zažívá krásnou první lásku jenže její máma se to nezmí dozvědět . Samozřejmě se to provalí k tomu ještě její matka poraní otce Jase a přítel matky dává Sam vybrat rodina nebo přítel . Bojí se jak moc by se jeho rodině ještě mohlo přitížit když už ted jejich železářství je před krachem a tak chce aby byl v bezpečí a vybírá si svojí matku . Jenže ji to strašně užírá . Rozhodne se vzbouřit proti své matce a jít za Jassem . Ten vše pochopí a matka nakonec také a udobří se .


Moje hodnocení : 8/10
Kniha která vás hned získá svojí obálkou . Za kterou se skrývá mnohem více než se na první pohled může zdát . Příjemný příběh do kterého se vžijete a zapomenete na okolí . Se svými 340stránkami se čte velice rychle . Fandila jsem hlavním hrdinou. Nemám ráda když lidé kteří mají peníze si myslí že můžou vše a nic pro ně neexistuje . Autorka příští rok vydává další díl doufám že se u CooBoo můžem na další díl také těšit .

Trish Doller

14. října 2014 v 11:57 | Mimi |  Trish Doller
Something like Normal 2012 -Aspon trochu normální 2015

Where the Stars Still Shine 2013 Kde hvězdy stále září 2014

In a perfect world 2017

Courtney Cole

14. října 2014 v 11:54 | Mimi |  Courtney Cole


Of Darkness and Demons (The Minaldi Legacy, #2) 2013If You Stay (Beautifully Broken, #1) 2013 Pokud zůstaneš 2014

Nocte (The Nocte Trilogy, # 1)2014 Nocte 2015
Initium (The nocte trilogy 2,5)2015

Necessary roughness (hot shots 1) 2016

My peace 2016

Ztracená naděje

12. října 2014 v 22:06 | Mimi |  Colleen Hoover

Holder je malí a vidí jak unášejí jeho kamarádku Hope, celí život si to vyčítá .Jeho sestra dvojče Les spáchá sebevraždu a on ji najde . Nemůže se s tím vypořádat . Chová se hnusně , zmlátí kamaráda a odstěhuje se k otci . Po roce se vrací do školy a všimne si Sky která mu připomíná Hope. Nějaký čas ji sleduje a poté se s ní dá do řeči , začnou spolu běhat a přibližovat se k sobě . Když na její ruce uvidí náramek který Les dala Hope zpanikaří a na měsíc se všem straní . Najde sešit u Les v pokoji a začne do něj psát dopisi Les a popisovat ji své zážitky . Na konci nachází dopis který mu Les napsala než se rozhodla zkoncovat se životem . S Hope se udobří a vypráví ji celí svůj příběh z dětství a ona se dozvídá pravdu o celém svém životě s kterou se těžko vyrovnává ....


Moje hodnocení : 8/10
Líbil se mi první díl a byla jsem zvědavá jaké to bude z druhého pohledu . Osobně moc nechápu proč se píšou knihy (dvě samostatné) z obou pohledů . Když máme knihu kde je příběh vyprávěn z obou pohledů moc to nemusím ale aspon někdy chápem co nás čeká . Ale nechápu vydat dvě ruzné knihy a každé se stejným příběhem . Jako první jsem četla takhle Učiněnou katastrofu a to byla hrůza , proto jsem se velice bála si přečíst i Naději ale byla jsem dosti překvapena . Příběh dostává úplně jiný rozměr . Vidíme pocity Holdera a chápem jeho chování . Je to psáno poutavě ,svižně , člověk se ani jednou nenudí . Skvělé jsou dopisy psané jeho sestře .

Danteho holka

9. října 2014 v 10:14 | Mimi |  Courtney Cole

Reece má rozvedené rodiče a každé léto z Kansasu letí do Evropy za otcem . Na letišti potká krásného Danteho . Nasedne na další let a Dante vedle ní . Najednou se vše otřese a letadlo které zrovna zvlétá vybouchne . Dante vezme Reece a utíká s ní . Dozvídá se že jeho otec je premier v jedné malé zemi ve středomoří ,má vlastní ochranku , a velko výrobu oliv . V Evropě vybuchla sopka a tak jsou všechny letadla ohroženy sopečným prachem . Vrtulník je bezpečný a Dante vezme do své země pod svoji ochranu Reece.

Seznámí se s jeho kamarády. Začne žárlit na holku kterou mu otec dohodl . On se s ní už nechce vídat . Zamilují se do sebe . Objevují krásy ostrova . Reece začne pracovat u nich v obchodě se suvenýry . Dante má nehodu v autě . Reece zas spadne z koně . Vše je ale nasměruje že zůstanou spolu ...

Moje hodnocení : 5/10
Kniha je určena spíše pro mladší nebo dospívající . Jedná se o první lásku a poblouznění okolo . Kniha nebyla špatná jen pro mě jako starší to už nebyla ono .Líbilo se mi jak tam bylo více katastrof a jak autorka dokázala zakombinovat erupci na sopce který opravdu před pár lety na pár dní zastavila leteckou dopravu do příběhu .Kniha plná klišé ,vhodná jako oddychový letní příběh na pláž .

Kde hvězdy stále září

4. října 2014 v 15:05 | Mimi |  Trish Doller

Callie žije pouze s matkou . Když byla malá matka ji odvedla od otce a mění bydliště častěji než ponožky . Nikde se dlouho nezdrží takže Callie nezná školu, kamarády nic . Nač se vázat když najednou matka zavelí vy si vezmete pár věcí někdy ani to nestihnete a stěhujete se dál . Takhle to chodí celích 12 let až opět utíkají a zastaví je policie . Matku zavřou a pro Callie si přijede otec . Callie najednou poznává zázemí , teplé domácí jídlo a to když o vás má někdo starost . Dozvídá se pravdu jaké to bylo než odešly.

Seznamuje se s místními a začne se kamarádit s Katie , která ji chce zasvětit jaké to je mít nejlepší kamarádku , ale Callie nezná taková pravidla . Začne se ji líbit Alex místní potápěč. Callie začne pracovat v obchodě kde prodávají místní suvenýry a mořské houby které Alex zbírá v moři .

Zaplete se s Alexem , ale zjistí že je to bratr její nové nevlastní matky . Snaží se najít a pochopit jaké to je být dcerou zodpovědného otce . Otec se pro ni snaží udělat vše ale ona se bojí . Najednou se znovu objeví matka která je puštěná na kauci , ale brzo musí na soud . Chce aby spolu utekly . Callie v sobě bojuje s tím jestli má nebo nemá utéct . Nakonec se rozhodne zůstat a matka je zavřena do vězení .

Moje hodnocení : 9/10
Kniha mě velice překvapila , nečekala jsem až takhle reálný příběh . Hrdinku si zamilujete , příjemná mladá dívka kterou byste nejradši vzali pod svá ochraná křídla . Kniha se čte strašně rychle a tich 260 stránek přečtete za večer . Nemám ráda ženy - matky které neberou ohledy na své děti a nechají je trpět kvůli svím rozhodnutím. Za mě určitě doporučuji.
První kniha od CooBoo u které jsem nenašla žádné gramatické chyby . Sama píšu hodně hrubek ale u nich jich dycky bylo hodně a takových že jsem si jich i já všimla . Chyběli jim písmenka nebo se nějaké opakovalo dvaakrát .

Na čem záleží

4. října 2014 v 10:29 | Mimi |  Emily Giffin

Tessa má spokojený život , manžela a dvě děti ,byla učitelkou ale po narození dětí se stala ženou v domácnosti . Její muž Nick je plastický chirurg , ale ne když chcete vylepšit , zvětšit ale po nehodách . Do nemocnice jim přivezou malého Charliho který spad do ohně a má celý obličej a ruku popálenou . Jeho matka Valerie ho po vnitřím přemlouvání pustila ke spolužákovi . Celé dny sedí a pozoruje jak na tom malí je . Nick mu transplantuje novou kůži na celý obličej a dělá další nezbytné kroky k záchraně jeho kůže.Něco ho k Valerii táhne a neví co .

Tessa začíná mít podezření že se s jejím mužem něco děje . Její kamarádky paničky které se starají jen o okolí ji dávají ještě více pochybností . S Nickem se nedá promluvit . Všechno odvolává .

Tessa odjede do NY a vyrazí si s kamarádkou . Má strašné pochyby co její muž dělá . Netuší že zatím je s Valerii zamiloval si Charliho a stráví u ní noc . Přijede o den dříve a chce si s Nickem promluvit ale nejde to .

Dlouhé týdny okolo sebe jen tak chodí až přijde a přizná se že s Valerii spal. Tess ho vyhodí . Nakonec ho vezme zpátky a snaží se vše mezi sebou vynahradit . Valerie nikdy nechtěla odlákat otce od rodiny ale Charlie nikdy nepoznal svého otce a tak ji bylo dobře že vedle sebe někoho měla .

Moje hodnocení : 5/10
Čekala jsem od knihy něco hlubšího . Úplně obyčejný příběh který není vyprávěn do hloubky a je takový povrchní , předvídatelný . Jen co se malej dostane do nemocnice je vám jasné že si s ní něco začne . Kniha na volné odpoledne která vám nic nedá ani nevezme . Kniha je vyprávěna z pohldu obou žen .

Září 2014

3. října 2014 v 8:18 | Mimi |  Nové přírůstky

Za září jsem přečetla 8knih . Dostala jsem hromadu Epoch, Enigmy, Historie a podobné časopisy tak jsem četla spíše to a knihy šli do pozadí ale pěkně jsem to s 8kouskama dohnala . Nejvíce jsem se těšila na další díl Roztomilé malé lhářky . Zklamala mě Tichá žena a Příběh jednoho manželství který jsem si kupovala jen a jen kvůli obálce s krásným mostem .


Objednala jsem 4krásky z akce na albatrosmedia kdy se neplatilo poštovné a ještě byla sleva na každý titul . Ted budu mít zas CooBoo maraton :D
Dále jsem si koupila 10díl Lhářek který jsem hned přečetla . Ztracená naděje doufám že stejný díl jen z jiné ho pohledu nebude taková hrůza jako Učiněná katastrofa .


Celkem koupeno 6knih .