Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

V mém hodnocení poté bez spoilerů co o knize říkám já, co se mi líbilo a co ne .

Život na ostro

20. prosince 2014 v 19:41 | Mimi |  Lenka Lanczová


Veronika je z početné rodiny . Celý gympl se ji líbit spolužák Tibor . Škola má sraz po 8letech a vše se zvrtne v pořádnu pařbu. Po hospodě se jde k jednomu ze spolužáků na barák a pařba pokračuje . Verča se s Tiborem vyspí . Celá štastná , ale bojí se to někomu říct jelikož uběhne pár týdnů a Tibor se ji vůbec neozve . Po několika týdnech se Tibor objeví u ní před domem . Začnou společně randit. Jenže Verča pracuje na turnusy v lázních a Tibor je právník a jezdí často pryč. Hledají si každou chvilku kterou by spolu strávili a jsou štastní .

Verča otěhotní , Tibor ji požádá o ruku a vše je takové jaké má být . Pronajmou si společně byt . Jenže vše změní ošklivá bouračka po které je Verča několik měsíců v nemocnici a ještě potratí . Tibor si vše vyčítá a Verča mu to neusnadnuje . Jeho návštěvy jsou čím dál víc krátké . Nemají si co říct . Zaplatí ji pobyt v lázních a sám odjede na stáž do Anglie . Verča se s tím nemůže vyrovnat , špatně chodí , byt je naštěstí zaplacený do konce roku . Do práce také nesmí a tak chodí venčit psa z utulku a přitom se seznámí s hezkým Matyášem. Stanou se z nich dobří kamarádi ikdyž všichni vidí jak by na ni oči nechal . Když myslí že vše je na nejlepší cestě s Matyašem tak se před domem objeví Tibor a chce si promluvit ....

Moje hodnocení : 10/10

Vánoce a máme tu další knihu od Lanczové zas po roce . Kniha vyšla v listopadu , ale musela jsem si počkat až ji dostanu k svátku . Překvapil mě přebal který na jejích knihách něbývá . Příběh je typický její styl . Tentokrát slečna před 30. Klasický český život na malém městě . Občas sem chtěla tedy hrdinkou praštit aby se probrala . Mohla trochu bojovat a snažit se . Konec je otevřený a tak by se hodilo pokračování . Lenka na dotazy o pokračování tvrdí jen počkejte po vánocích až si ji přečte většina čtenářek tak uvidíme jestli už smolí další díl .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stolid Stolid | Web | 1. ledna 2015 v 14:50 | Reagovat

Její knihy by se mi líbili víc, kdyby neměli všechny otevřené konce. Vždy mě to trochu naštve. Jinak je ta kniha určitě skvěle napsaná.

PS: Nejspíš jsem chtěla přečíst víc knih než ty. První půl roku jsem se učila na maturitu, teprve po maturitě jsem přečetla několik desítek knih, ale pak jsem v září nastoupila na univerzitu, a zase jsem toho moc nepřečetla. Takže asi budeš mít nakonec víc přečtených knih než já. Nevadí. Je tu nový rok a další výzva.
Šťastný a Veselý Nový rok 2015

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama