Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Duben 2015

Duben 2015

30. dubna 2015 v 13:56 | Mimi |  Nové přírůstky

V dubnu jsem si nic nekoupila .

Přečetla jsem 4 knihy . Elusion a Solitaire mě tedy velice zklamalo .
Dala jsem si takový malí CooBoo maraton .

Once upon a time , Bylo nebylo

25. dubna 2015 v 10:38 | Mimi |  Edward Kitsise , Adam Horowitz


Emmu rodiče odložili jako malou , žila u pěstounů a živý se hledáním lidí . Jednoho dne potká malého chlapce . Zjistí že je to její syn kterého hned po porodu odložila . Henry ji ukazuje pohádkovou knížku a tvrdí že všichni lidé v městečku jsou zakletí a jsou to uvězněné pohádkové bytosti . Snaží se emmu přesvědčit že má pravdu a všechny zachránit . Emma se potýká s problémi malo města a snaží se dostat Henryho do své péče . To ji ale jeho adoptivní matka dost komplikuje . Až jednoho dne Emma vše pochopí a uvří že Henry měl pravdu ...

Moje hodnocení : 8/10

Hodne lidí vychvalovalo seriál a já jsem radši pro knihu. Moc jsem od knihy nečekala a byla jsem mile překvapena . Pohádka se střídala s reálným světem . Zápletka že pohádkové bytosti jsou uvězněni v našem světě mě pobavila a dost dobře se četla . Hezky promyšlené a zpracované . Bála jsem se že to bude hodně pro děti , ale nebylo .

Solitaire

15. dubna 2015 v 8:13 | Mimi |  Alice Oseman

Tori je divná a má jen jednu kamarádku Becky . Její rodina ji nemá ráda . Tori nemá žádné koníčky . Někdo hekne systém ve škole a všude se ukazují zprávy od tajemného Solitaire . Tori se začne bavit s Michalem ale jen dochází k ruzným nedorozumněním . Tori je stále opuštěná . Při ohnostroji se zraní a chce zastavit řádění Solitaire . Dozví se že by měla schořet škola a snaží se to zastavit . Nejde ji to a tak chce spáchat sebevraždu ale všichni ji zachrání a ona si uvědomí že má v životě ještě co objevovat a zjistí kdo za tim všim stál ...

Moje hodnocení : 3/10
Další kniha která mě nezaujala . Čekala jsem vtipnou dospívající knihu . Hrdinku ve stylu Alice a dooost dobrý (ta byla dost bláznivá) ale čekala mě uplně nezáživná hrdinka , skoro nepopsané další postavy .Příběh uplně o ničem . Chvílemi mi to připomínalo tajuplnou Gossip girl a vyhrožující A .

12: Napálené

11. dubna 2015 v 15:57 | Mimi |  Roztomilé malé lhářky

Holky vyrazí na školní plavbu lodí . A jim zase začne psát zprávy . Podezřívají Naomi ,poté Grahama který chodil s Tabithou jak pak zjistí . Každé slečně se dějí nepříjemné věci . V tom vypukne na lodi požár a všichni musí z lodi . Holky se málem utopí . Jejich strach je strašný chtějí se přiznat že ublížili Tabithe jenže se vyrojí nové informace že byla z blízka ubyta do hlavy . Naomi nic neví jen se s holkama chtěla kamarádit . To , ale nevěděla že Hanna řídila auto s její sestřenicí Madison když do nich vrazilo jiné auto .

Moje hodnocení : 10/10
Další napínavý díl který nám přinesl další otázky! Pokračování už v červnu .

Elusion

11. dubna 2015 v 15:51 | Mimi |  Claudia Gabelo a Cheryl Klam

Moje hodnocení : 3/10
Nemám ráda příběhy z budoucnosti ale tento podle anotace zněl dobře a kdo by nechtěl chvilku žít ve vymyšleném světě z kterého se může vždycky vrátit ?

Už od začátku mě to nezaujalo . Nedovedla jsem se začíst . Hlavní hrdinka mi přišla taková malá naivní holčička. Lítá mezi dvěma kluky , dělá důležitou a snaží se najít svého mrtvého otce .

Za mě tedy vůbec ne !

Březen 2015

11. dubna 2015 v 15:24 | Mimi |  Nové přírůstky
V březnu vyšla konečně další kniha od Meg Cabot a pokračování Lhářek.


Přečetla jsem 3knihy . Manželovo tajemství mě zklamalo.


Únor 2015

11. dubna 2015 v 15:21 | Mimi |  Nové přírůstky
V unoru jsem nic nepřečetla ani nekoupila