Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

6 : Rubínový kruh

21. května 2015 v 21:54 | Mimi |  Pokrevní pouta
Sydney a Adrian jsou pronásledování a ukrývají se na královském dvoře . Potřebují ale najít unesenou Jill a tak se Sydney pomocí učitelky propašuje ven a snaží se ji najít . Adrian mezitím pomáhá Charlotte najít její sestru Olivii . Dlouho to ,ale nevydrží a uteče za Sydney . Společně najdou Olivii a další stopy které vedou k Jill . Opět se musí potkat s Bojovníky a získat od nich informace . Ty pak použije aby si koupila svobodu pro sebe a Adriana . Jill najdou , ale neni lehké ji osvobodit . Pomocí alchymistů i morojů se jim to podaří a Jill je v bezpečí dopravena ke dvoru . Sydney a Adrian jsou štastní že se už nemusí skrývat a můžou si užívat a dělat co chtějí ....

Moje hodnocení : 10/10
Skvělí závěr serie . Mrzí mě že se už s hrdiny nesetkám . Ale věřím že Richelle vymyslí další skvělou serii kde tento svět bude . Setkáváme se i s Rose a Dimitriem . Příběh je opět vyprávěn z dvou pohledů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tee Pee Tee Pee | 21. května 2015 v 22:26 | Reagovat

Zdravím Tě,
netuším jak začít, nikdy jsem nebyla nucena nic podobného dělat, ale bylo mi to doporučeno a logicky jsem si i jistá, že je to asi to jediné, co mi může pomoci splnit můj sen. Proto se předem omlouvám, pokud Tě má žádost bude obtěžovat, ale věř, že i těch pár sekund, které mi věnuješ, mi pomůže splnit můj největší sen.
Jsem hrdá majitelka toho nejúžasnějšího stvoření, které jsem kdy potkala- tříleté psice čistokrevného voříška jménem Amy. Ačkoliv jsme si prošly nejednou nesází, je mým nejlepším parťákem, přítelem, ochráncem a oddaných společníkem. Po váhání a uváhách "ono to stejně nevyjde" jsem se nakonec rozhodla nás přihlásit do jisté soutěže. Pokud jsi dočetla až sem, jsem Ti velmi vděčná za Tvou pozornost a dovolím si troufale požádat, zda by jsi mi tento sen pomohla splnit. Stačí otevřít tento odkaz → http://www.brithappytogether.cz/ a pod videem ("Tee Pee") kliknout na tlačítko "To se mi líbí" (nutno dole na stránce listovat na stranu 3).
Předem děkuji a věřím v Tvojí pomoc :).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama