Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Manželky

7. května 2015 v 8:50 | Mimi |  Tána Keleová -Vasilková

Iva žije s Igorem , mají spolu Viktorii která zrovna nastupuje do školky . Iva to špatně nese a neumí se zabavit bez malé . Nemůže najít práci a užírá se . Igor ji hodně ignoruje . Jednou ji všechno už naštve a řekne mu to , otěhotní a vše je lepší.

Diana žije s Petrem a 4 dětmi . Strašně rychle se ji daří otěhotnit a je proti potratům . Petr ji s ničím nepomůže a ona líta od jednoho dítěte k druhýmu . Je vyřízená . Začne mu to oplácet steným chováním a Petr se zklidní .

Michaela žije s Vladem , ale našel si jinou . Přes týden je u milenky a o víkendech kvůli dceři doma . Hrají si na rodinou pohodu ikdyž to tak není . Michaela už to nemůže vydržet . Pije a vůbec se o sebe nestará . Vlado se rozhodne k ní vrátit a vše napravit , vše , ale změní jedna neštastná náhoda .

Martina je doktorka a nemá jako jediná muže . Nechce se vdávat . Vyspí se s kolegou z práce a druhý den zjistí že je ženatý a má děti . Straní se mu , ale zjistí že je těhotná . Chce být svobodná matka a vůbec mu to neříct . Když ji , ale potká s kočárkem , malá jeho podobu nezapře .

Moje hodnocení : 6/10
Klasický 4 příběhy o dnešním manželství . Každý vypadá spokojeně , ale za dveřmi nic není idilické . Líbilo se mi že každý příběh měl něco do sebe , jiný problém. Nejvíc se mi líbí ta velká reálnost všech příběhů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stolid Stolid | Web | 13. května 2015 v 23:04 | Reagovat

Martina, k jejímu příběhu, nevím, jestli takové ženy nenávidět, litovat nebo mít k nim úctu, že se tak rozhodli. Taky takové příběhy mám ráda - ze života.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama