Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

13 : Poblázněné

9. července 2015 v 18:02 | Mimi |  Roztomilé malé lhářky

Holky si myslí že by mohli dostat nějaké informace od Iris která je v Domě bezpečí a nějakou dobu tam s Ali byla . Emily ji pomůže dostat ven a stanou se z nich kamarádky . Snaží se s ní dostat nějaké informace.

Holky dostávají stále zprávy od A. Dojde jim že ji někdo musí donášet . Podezření padá na Noela .

Se Spencer se Brko rozchází .

Hanna chodí pomáhat do centra popálenin aby byla u toho když Graham vzbudí . Seznámila se s ním na lodi kde byl popálen a chtěl ji varovat a ted je v bezvědomí . Když dostane zprávu že se brobouzí dostane z něj pouze NNN . Dojde ji že možná říká Noel . V tom , ale umírá .

Na Ariu se vyhrabalo další tajemství . Pomáhala na Islandu ukrást obraz . Kluk s kterým to podnikla utek a ted je hledaný , bojí se že ho A zabila .

Holky dostanou vzkaz a jedou na školní hřiště , bojí se otevřít sportovní skladiště o kterém jim A řekla . Zavolají policii aby byli u toho když to budou otevírat . Hráči je předběhnou a najdou tělo Noela ....

Moje hodnocení : 10/10

Opět celou knihu někoho podezříváme a na konci se dovíme že to on není . Jsem zvědavá kdo ještě bude podezřelý a jak to celé vyvrcholí. Něco málo vím z komentářů anglické stránky kde se konec rozebíral . Těším se na další 3díli . Stále si to drží pořádnou úroven .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stolid Stolid | Web | 9. července 2015 v 22:59 | Reagovat

Ahoj, ani nevíš, kolik mi to dá práce si nepřečíst obsah knížky. Nevím, kdy jsem naposledy viděla poslední díl a ani nevím jaký to byl díl v pořadí. Nejspíš to začnu číst od začátku. Už se nemůže dočkat. Je kniha stejně dobrá jako předcházející díly?

Já jsem si chtěla přečíst obsah všech knih v angličtině do poslední dílu, ale moc moudrá jsem z toho nebyla. Už se těším na knihy!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama