Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Listopad 2015

Autogramiada Kafe a Cigárko ...

27. listopadu 2015 v 20:34 | Mimi |  Akce

Před nějakou dobou Karin Lednická , majitelka Domina , odhalila velké tajemství že chystá vydání blogu Marie Doležalové . Moje reakce byla kdože cože ? Našla jsem si stránku a zjistila že Marie je bláznivá (hloupočká) Saša z Combacku . Články vypadali velice vtipně ale mám probém číst dlouhé články na internetu . Musím to mít na papíře . Rozhodla jsem si knihu koupit . Když jsem viděla že bude v Praze autogramida a mám volno tak říkám možná bych si ji mohla nechat jít podepsat a když jsem zjistila že přijede i Karin která je z Ostravy a párkrát jsme si psali meili bylo rozhodnuto .


Vydala jsem se na Václavák z předstihem . Knihu si koupila a na připravených židličkách seděla jedna pani . Šla jsem na 15minutek ven přišla jsem hodinu předtím než to mělo vypuknout a už bylo židliček více zaplněno a tak jsem si sedla a čekala . Přišel Honza Musil a ohlásil že akce bude trvat přesně hodinu a půl na koho se do 6 nedostane má smůlu - Maruška musí do divadla - . Fanoušci přibývali a myslím že ke 100 nás tam bylo .


Začli maličko po půl(16:40) takže můj strach že nestihnu podpis narůstal . Jako hosti byli Ivan Trojan který na mě působil ještě hůře než v reklamě na T-mobile , Eliška Balzerová která byla jak hodná babička , učitel češtiny a Karin Lednická . Jen Maruška mi přišla trochu nervozní a koukala spíše do země než do publika . Musim říci že Musil navodil hodně dobrou atmosféru a často jsme se smáli . Hlavně když nechal Trojana předčítat z pasáže Marušky knihy kde popisuje jak spolu natáčeli erotické scény . Knihu polévat jim bylo líto a tak se každý napil šampanského a dal knize pusu . Poté už následovala autogramiáda které se zůčastnila jen Maruška . Poprosila jsem podpis i Karin která si mě pamatuje že komentuji články na fb stránkách Domina :)


Prozření

27. listopadu 2015 v 11:06 | Mimi |  Kelley Armstrong

Všichni jsou na útěku a dostanou se k Andreowi . Jdou po nich všichni nic není tak jak si mysleli . Problémi s vlky až se je všichni snaží zabít a oni se dostanou opět do laboratoře kde je dříve věznili od tamtud je dostane teta Chloe a oni jsou opět na útěku . Nikdy asi nebudou v bezpečí .

Moje hodnocení : 2/10
Z prvního dílu jsem byla strašně nadšená . Toto je závěrečný a byl horší než ten druhý . Dlouhý táhlí , děti se snaží být superhrdiny a strašně dospělí .Někdo nový se objevil na scéně a oni ho museli seznámit se situací . Kdyby jednou ale to bylo furt dokola . Nedokázala jsem se celou knihu začíst a vůbec mě to nebavilo :(Konec otevřený .

8. Best PDF Reader

27. listopadu 2015 v 10:38 | Mimi
není menu ,
nic to samo nenajde , nepoužitelné

Jestli zůstanu / Zůstan semnou

27. listopadu 2015 v 10:37 | Mimi |  Gayle Formann
Obálka prvního a druhého filmového vydání

Mia žije pohodlný život se svoji rodinou a přítelem Adamem . Napadne hodně sněhu a školy jsou zavřené rodina se nečekaný den volna rozhodne využít k návštěvě známích , ale už tam nedojedou . Auto má bouračku a až na Miu jsou všichni na místě mrtvy . Pozoruje z dálky jak její rodiče a bratra Tedda vyproštují a jí převážejí do nemocnice . Vzpomíná jak poznala a zamilovala se do svého přítele Adama . Jak hrála na cello a její přítel má kapelu . Na různé zážitky s rodinou . Stále vlaje nad svím tělem a pozoruje příbuzné a známé . Děda ji podporuje a když přijde Adam a prosí ji aby zůstala pohne rukou a probouzí se ...

Hodnocení : 7/10
Kniha je hubená takže se čte hrozně rychle . Střídají se pohledy minulost součastnost . Situace to musí být hodně těžká .

CooBoo prosinec 2015

26. listopadu 2015 v 23:18 | Mimi |  CooBoo
7.12. Lincoln Peirce - Velkej frajer Nate 7

Od zítřka budu sexy třicítka

23. listopadu 2015 v 11:01 | Mimi |  Pamela Redmond Satran

Alice se vzdala kariéry a vychovávala dceru starala se o manžela . Jenže manžel si našel mladší a odstěhoval se . Dcera Diana se rozhodla jet na neurčito do Afriky a tak Alice zůstala sama . Snaží se najít práci ale nejde ji to . Všem vadí že je stará a 20 let byla ženou v domácnosti . Hrozně touží se dostat do nakladatelství kde dříve pracovala . Dvakrát ji odmítli . Na silvestra její kamarádka Maggie ji obleče a hezky učeše a vypadá mnohem mladší . Hned zbalí mladého Joshe . Začne si s nim ikdyž nejdříve se ji to příčí . Jde na pohovor už další do svého oblíbeného nakladatelství a tentokrát uspěje . Se šéfkou Teri si moc nerozumí , ale nápadů má hodně a všechny se chytí .

Diana se rozhodne vrátit domů . Josh chce odjet pryč a ona se rozhodne všem říci pravdu o svém věku , ale stále ji to nejde . S kolegyní Lindsay vyvádí jak pubertačka . Teri ale přijde na to že lhala a vše se provalí . Šéfka ji nabídne vydat knihu kterou kdysi začala psát a ted ji dokončila a je ráda že ji má ve svém týmu .Josh vezme dobře její věk , ale né to že mu lhala . Odjede ale píšou si a tak jejich vztah není u konce .


Moje hodnocení : 7/10
Ze začátku mě kniha nudila ale poté se to rozjelo a já rychle četla . Přišlo mi divné jak by 44letou ženu mohli typovat na 25 ale pravda že při dnešních kosmetických úpravách je to kolikrát těžko poznat ale né až o tolik let . Líbilo se mi jak bylo dobře popsané že na věku v dnešní době strašně moc záleží . Mám ráda Hilary Duff a vim že natočila seriál chci se na něj podívat ale není to priorita proto mě strašně překvapilo když jsem vyhledala seriál Younger který byl podle knihy natočen a překvapilo mě že je to on :-)

Dívka s hnědýma očima

23. listopadu 2015 v 10:26 | Mimi |  Lisa Kleypas


Avery se narodila otci který měl několik manželek se žádnou nevydržel a dítě na každém kroku . Když otec umíral seznámila se se svojí sestrou Sofii . Nabídla ji společné bydlení a spolu rozjeli svatební agentůru. Seznámi se s bohatými lidmi a chtějí od ní uspořádat nejlepší svatbu pro svoji dceru . Mezitím se zaplétá s Joe . Chce se tomu bránit , ale nejde to . Když s nim navštíví útulek kam Joe jde fotit odnese si čivavu . Nakonec mu stejně podlehne . Naskytne se ji šance přestěhovat se do New Yorku a moderovat svatební pořad v televizi . Jenže Joe s ní odjet nemůže . Když jede do New Yorku na pohovor a na zkoušku šatů se svoji zákaznicí odhalí tajemství že nevěstě jde jen o peníze a dítě které čeká není ženicha . Rozhodne se to ženichovi prozradit a svatba je zrušena . Uvědomí si že chce zůstat s Joe a nikam neodjede ...

Moje hodnocení 5/10
Předešlé díli jsem nečetla nevěděla jsem že jsou . Kniha mě ze začátku bavila . Organizátorka svateb říkala jsem si to bude sranda ale čim jsem četla dál tak mi přišlo že se nic neděje , stránky utíkají ale mi se v ději moc neposouváme . Líbilo se mi že se dotkla témata bohatých všemocných lidí a charity ale jináč mě to přišlo jak příběh o popelce.

7.Pocket book

22. listopadu 2015 v 23:02 | Mimi |  programy
najde všechny knihy v mobilu ale žádnou mi to nechce otevřít :(
u některých nabídne že se může otevřít v jiném programu


6.Moon + reader

19. listopadu 2015 v 11:05 | Mimi |  programy
pdf , mobi


čeština

knihy jdou složitě importovat do aplikace

ukazuje čas, baterii

rámeček , stránky se posouvají do leva
při menším rozlišení knihy špatně čitelné

ukazuje % přečtení

hodně citlivé na dotyk

ostatní aplikace jsou stále v pohotovosti tato po chvilce usíná


5. FB reader

16. listopadu 2015 v 17:59 | Mimi |  programy
Je to spíše prohlížeč knihovny na nějakém servru než čtečka uložených pdf

čeština

pdf se dá složitě otevřít a stránky se otáčí do leva , dole malím písmem čas a stav baterie

nevyhovujeNestydaté plavky

16. listopadu 2015 v 11:35 | Mimi |  C.D. Payne

Colme vystudoval Yale a tak ho otec pošle přes celé státy aby se postaral o fabriku na plavky kterou převzal po svém nedávno zesnulém bratrovi . Dostane i hospodyni Jean která se mu líbí . Doma má herečku Betty s kterou už je dlouho . Začne prohánět místní děvčata . Prochází všema funkcema ve firmě aby si dovedl představit co práce všechno obsahuje . Začne hledat novou návrhářku a stou vymyslí průlom v plavkách aby se v nich ženy cítili sexy . Colme se zasnubuje s každou dívkou kterou potká ale nejvíce touží po hospodyni . Aby plavky propagovali tak vyjedou karavanem turné po obchodech . Mají úspěch jenže mezitim továrna schoří a oni musejí začínat znova . Otec na Colmeho firmu přepíše a je s ním spokojen. Jean si konečně dá říct a je s nich pár .


Moje hodnocení : 8/10
Klasický humor Payneho . Občas mi Colme připomínal Nicka . Zajímalo by mě jestli Preston který se v knize objevuje má příbuznost se Sheeni . Colme měl dobrý nápady a uměl je použít .

S kým budeš spát ?

16. listopadu 2015 v 11:02 | Mimi |  Sophie Kinsella

Dvě rodiny které každá mají svoje problémi se sejdou na letní vile ve španělsku . Oboum byla vila půjčena na týden . Mysleli si že tam budou sami ale majitel to popletl a obě rodiny tam jsou ve stejný týden . Chloe a Philip mají dva kluky . Amanda a Hugh mají dvě malé holčičky. Obě rodiny se zlobí když zjistí že nebudou mít soukromí ale rozhodnou se zůstat a nějak to přečkat . Pomalu zjištují že to byl možná umysl je tam dát společně . Chloe a Hugh se potkali už před 15 lety a měli spolu románek když mu , ale řekla že má dítě z minulého vztahu on couvnul a už se nikdy neviděli . Hugh ji je poblázněn a chce ji zpátky . Chloe miluje svoji rodinu a neopustila by ji .

Phillip dělá v bance a hrozí že ji zavřou . Všichni mají zakázano mluvit o své práci která jim dělá starosti . Hugh uvidí obal desek banky u jednoho z dětí a zeptá se kde je vzal . Tim zjistí že Phillip dělá u banky která se má zavírat . Hugh pracuje ve firmě která banku koupila . Řekne mu to a snaží se najít nějaké jiné místo pro něj . Z Phillipa opadne šok že už nemusí žít v nejistotě . Hugh si uvědomí že chce více času trávit se svoji rodinou a né neustále v práci . Nakonec pro všechny to má nějaký přínos..


Moje hodnocení : 6/10
Kniha byla dost průměrná . Stránky utekly a byli celkově o ničem . Všcihni měli nějaké strachy ale nebyly podle mého tak propracované a celkově to vyznělo do ztracena . Toto byl můj druhý pokus se Sophii a dopad opět špatně . Čekala jsem na nějakou pořádnou zápletku a nic .

4. eReader prestigio

15. listopadu 2015 v 17:58 | Mimi |  programy
Stránky se otáčejí do leva a vidíme i se hejbat stránku

podporuje : pdf, mobi, epub

po dát zpět vyjede z celé aplikace

pri mobi, epub,rtx ukazuje dole čas, baterku a počet stránek

ukazuje jak daleko v knize jsme

zatim vyhovuje nejvíce


3. EBook Reader

15. listopadu 2015 v 17:34 | Mimi |  programy
podporuje : Pdf

kniha se čte posunováním dolů jak ve wordu

Po dát zpět vyjedeme z celé aplikace


Jana Benková

12. listopadu 2015 v 14:40 | Mimi |  Jana Benková


1998. Má laska křídla ?
1999 Lubim ta
2010 Lekcia o princeznej
2011 Pralinky s chilli - čr 2016
2013 Máš co si chtěl miláčku - cz2013
2013 Slečna nebezpečná - cz 2013
2013 Čistá láska - cz 2017
2013 Až po uši - cz 2015
2013 Halo tady tvoje láska - cz 2014
2013 Zlatíčko
2014 Druhá šance lásko -cz 2014
2015 Malinový sen -cz 2015
2015 Štastná žena
2016 Agátová alej 25.
2016 Uličnice - cz 2017
2017 Musime zostat spolu

2. Mobi library

10. listopadu 2015 v 15:00 | Mimi |  programy
Pouze mi stále skákali reklamy a nic otevřít nešlo .

V popisu nejsou žádné informace .


1. UB Reader

9. listopadu 2015 v 23:16 | Mimi |  programy
Jsem zastánce hmotných knih . Papír je papír ale když se nudíte v práci je lepší číst na mobilu než čumět do dlaždiček . Z některých knih toho tolik nemám , nedokážu se tolik soustředit .

Rozhodla jsem se vyzkoušet mnoho programů abych si vybrala pro sebe ten nejlepší .

Ub reader podporuje : pdf, epub

Po aktualizaci mi to začlo házet error , po odkliknutí normálně pracuje .

Stránky se posouvají do leva.

Po dát zpět při čtení knihy zůstaneme v menu .

angličtina


Jen jeden rok

9. listopadu 2015 v 23:07 | Mimi |  Gayle Formann

William strávil krásný den s Lulu a ta je ted pryč .
Probouzí se v nemocnici se šrámem na hlavě . Uteče a snaží se najít Lulu nikde ale není . Hledá a ptá se každého kdo by o ni něco mohl vědět . Bydlí po kamarádech a hledá stopy . Vzpomene si že o vánocích s rodinou jezdila do Mexika tak se tam s kamarádem vydá . Jedna slečna jim poradí že když se budou vydávat za osoby které by si tu chtěli koupit byt dostatnou se do všech resortů a zadarmo . Projdou všechno a nikde ji nenajdou . William brouzdá a neví co dělat . Rozhodne se jet za matkou do Indie . Dlouho si s matkou takhle nerozuměl . Střihne si malou roli v bolywoodskym filmu . Vrací se zpět do Amstrdamu kde začne bydlet u strýce a předělávat s ním byt . Dostane hlavní roli v divadle . Což zjistí že ho naplnuje . Jednoho dne se u dveří objeví Lulu ... Přesně po roce .

Jen jedna noc

Vystoupení dopadne dobře a Willim se všem svěřuje že plánuje odjet do New Yorku . Lulu je štestím bez sebe . Museli si na sebe počkat ..


Moje hodnocení : 7/10
Příběh vyprávěn z druhého pohledu . Bála jsem se . Nemám s tím dobré zkušenosti a tentokrát nezklamalo a možná mě to bavilo i více . William cestuje po celém světě a to příběh dělá zajímavým.

Až po uši

9. listopadu 2015 v 15:19 | Mimi |  Jana Benková

Amélie je úspěšná podnikatelka . Vede PR agentůru . Všichni chlapy s kterýma si užívali si našli svoje manželky a ona zůstala sama . Vedle do bytu se přistěhuje mladá Julie z vesnice . Holky si začnou rozumět a Amélie ji radí jak se má líbit chlapům .

Amélie zažila hnusné odkopnutí od Matěje kterého milovala . Nechá ho od kolegů přijmout k sobě do firmy . Pomalími krůčky ho svádí , nenápadně a Matěj se začne chytat . Ona začne odmítat a následně se tomu povolí . Dělá mu scény poté sním končí v posteli . Takto to jde několik měsíců . Začne na něj tlačit aby se rozvedl . Matěj lítá mezi manželkou a Amélií a nestíhá je na dně a neví jak dál . Rozhodne se k rozvodu . Poté co jeho manželka Amélii napadne .Jenže Amálie místo aby byla ráda že se rozvedl a přišel k ní poté co několik týdnů o sobě nedal vědět se rozhodne ho odmítnout . Tim že udělal vše co chtěla a skončil na dně jak před pár lety ona díky němu . Ztratila o něj zájem . Zdrceného ho vyhazuje z bytu ...


Moje hodnocení :8/10
Děj vás pohltí a vy čte stále dál . Nelíbilo se mi jak Amy manipulovala s chlapama . Přeci jen každý má právo na svoje vlastní rozhodnutí . Konec jsem netušila ikdyž to s Julií ano . Líbí se mi jak knihy Jany jsou ze života na nic si nehrají a vypovídají o skutečném životě . Příběhy jsou reálné . Jendá se o druhý díl což jsem nějak netušila a první nečetla . Ale i tak jsem děj pochopila a ničemu to nebránilo .


Čtyři vteřiny rozhodnou

9. listopadu 2015 v 12:28 | Mimi |  K.A. Tucker

Cain neměl lehké dětství . Máma byla prostitutka a otec prodával drogy . Jeho sestru mlátil přítel a začla se také živit prostitucí . Chtěla u něj bydlet a on ji vyhodil . Zanedlouho našli celou rodinu zavražděnou . Cain si vyčítal že sestru neochránil . Dlouho se živil zápasama . Boxoval o život . Za vydělané peníze se rozhod otevřít strypnýzový klub . Nechtěl ale takové velké podíli . Chtěl aby si holky u něj vydělali a pomáhal jim v jejich životních cestách . Chránil je od špatných chlapů . Potkal krásnou Penny ale jeho heslo bylo nemít nic se zaměstnancema . Když ji konečně vyznal lásku její muž ji zabil . Nikdy se s tim nevyrovnal . Klub zavřel a otevřel jiný lepší a pojmenoval ho Penny .

Klub funguje a holky jsou spokojené . Jednoho dne přijde mladá Charlie a začne u něj pracovat . Strašně moc se jeho lásce podová . Dělá jak je zkušená ale on ji to moc nevěří . Nechá ji vystupovat a z jejich vystoupení je hodně tvrdý . Charlie se mu dostala pod kůži ale je hodně tajemná . Nikdo o ni nic moc neví . Až se oba neudrží a začnou si společně .

Netuší , ale že Charlie umřela máma a stará se o ni otčín . Který je strašně hodný a dopřává ji vše co chce . Jenže na oplátku za to pro něj musí předávat drogy a peníze jiným lidem . Nechce se ji to dělat , ale nemá tolik peněz aby se osamostatnila . V klubu si začíná dělat kamarády a nikdy se takhle hezky necítila . Jenže když ji na poslední předávce zboží chtějí zabít a míří ji pistolí na hlavu rozhodne se na vše vykašlat a utéct . Cain je neštastný a všude ji hledá . Nechá si o ní něco zjistit u detektiva . Její minulost vůbec nesedí a tak pátrá dál a zjistí že její identita je falešná . Najde skutečnou její osobnost a je zděšen . Nechá zabít jejího otčína .

Charlie mezitím utekla o pár států dál a dělá servírku v rodiném bistru nic ji nechybí až na Caina . Ve zprávách uvidí co se stalo a nechce tomu věřit . Bojí se vrátit co kdyby to byla bouda na ni . Detektiv ji , ale najde a ona se rozhodne s Cainem vrátit tam kam patří .


Moje hodnocení : 10/10
Tento díl se mi líbil více než dva předešlé . Byla tam akce , napětí . Vyprávěno z obou pohledů . Příběhů s předávkou drog není tolik . Příběh uchvátí a pohltí .