Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Listopad 2015

Autogramiada Kafe a Cigárko ...

27. listopadu 2015 v 20:34 | Mimi |  Akce

Před nějakou dobou Karin Lednická , majitelka Domina , odhalila velké tajemství že chystá vydání blogu Marie Doležalové . Moje reakce byla kdože cože ? Našla jsem si stránku a zjistila že Marie je bláznivá (hloupočká) Saša z Combacku . Články vypadali velice vtipně ale mám probém číst dlouhé články na internetu . Musím to mít na papíře . Rozhodla jsem si knihu koupit . Když jsem viděla že bude v Praze autogramida a mám volno tak říkám možná bych si ji mohla nechat jít podepsat a když jsem zjistila že přijede i Karin která je z Ostravy a párkrát jsme si psali meili bylo rozhodnuto .


Vydala jsem se na Václavák z předstihem . Knihu si koupila a na připravených židličkách seděla jedna pani . Šla jsem na 15minutek ven přišla jsem hodinu předtím než to mělo vypuknout a už bylo židliček více zaplněno a tak jsem si sedla a čekala . Přišel Honza Musil a ohlásil že akce bude trvat přesně hodinu a půl na koho se do 6 nedostane má smůlu - Maruška musí do divadla - . Fanoušci přibývali a myslím že ke 100 nás tam bylo .


Začli maličko po půl(16:40) takže můj strach že nestihnu podpis narůstal . Jako hosti byli Ivan Trojan který na mě působil ještě hůře než v reklamě na T-mobile , Eliška Balzerová která byla jak hodná babička , učitel češtiny a Karin Lednická . Jen Maruška mi přišla trochu nervozní a koukala spíše do země než do publika . Musim říci že Musil navodil hodně dobrou atmosféru a často jsme se smáli . Hlavně když nechal Trojana předčítat z pasáže Marušky knihy kde popisuje jak spolu natáčeli erotické scény . Knihu polévat jim bylo líto a tak se každý napil šampanského a dal knize pusu . Poté už následovala autogramiáda které se zůčastnila jen Maruška . Poprosila jsem podpis i Karin která si mě pamatuje že komentuji články na fb stránkách Domina :)


Prozření

27. listopadu 2015 v 11:06 | Mimi |  Kelley Armstrong

Všichni jsou na útěku a dostanou se k Andreowi . Jdou po nich všichni nic není tak jak si mysleli . Problémi s vlky až se je všichni snaží zabít a oni se dostanou opět do laboratoře kde je dříve věznili od tamtud je dostane teta Chloe a oni jsou opět na útěku . Nikdy asi nebudou v bezpečí .

Moje hodnocení : 2/10
Z prvního dílu jsem byla strašně nadšená . Toto je závěrečný a byl horší než ten druhý . Dlouhý táhlí , děti se snaží být superhrdiny a strašně dospělí .Někdo nový se objevil na scéně a oni ho museli seznámit se situací . Kdyby jednou ale to bylo furt dokola . Nedokázala jsem se celou knihu začíst a vůbec mě to nebavilo :(Konec otevřený .

8. Best PDF Reader

27. listopadu 2015 v 10:38 | Mimi
není menu ,
nic to samo nenajde , nepoužitelné

Jestli zůstanu / Zůstan semnou

27. listopadu 2015 v 10:37 | Mimi |  Gayle Formann
Obálka prvního a druhého filmového vydání

Mia žije pohodlný život se svoji rodinou a přítelem Adamem . Napadne hodně sněhu a školy jsou zavřené rodina se nečekaný den volna rozhodne využít k návštěvě známích , ale už tam nedojedou . Auto má bouračku a až na Miu jsou všichni na místě mrtvy . Pozoruje z dálky jak její rodiče a bratra Tedda vyproštují a jí převážejí do nemocnice . Vzpomíná jak poznala a zamilovala se do svého přítele Adama . Jak hrála na cello a její přítel má kapelu . Na různé zážitky s rodinou . Stále vlaje nad svím tělem a pozoruje příbuzné a známé . Děda ji podporuje a když přijde Adam a prosí ji aby zůstala pohne rukou a probouzí se ...

Hodnocení : 7/10
Kniha je hubená takže se čte hrozně rychle . Střídají se pohledy minulost součastnost . Situace to musí být hodně těžká .

CooBoo prosinec 2015

26. listopadu 2015 v 23:18 | Mimi |  CooBoo
7.12. Lincoln Peirce - Velkej frajer Nate 7

Od zítřka budu sexy třicítka

23. listopadu 2015 v 11:01 | Mimi |  Pamela Redmond Satran

Alice se vzdala kariéry a vychovávala dceru starala se o manžela . Jenže manžel si našel mladší a odstěhoval se . Dcera Diana se rozhodla jet na neurčito do Afriky a tak Alice zůstala sama . Snaží se najít práci ale nejde ji to . Všem vadí že je stará a 20 let byla ženou v domácnosti . Hrozně touží se dostat do nakladatelství kde dříve pracovala . Dvakrát ji odmítli . Na silvestra její kamarádka Maggie ji obleče a hezky učeše a vypadá mnohem mladší . Hned zbalí mladého Joshe . Začne si s nim ikdyž nejdříve se ji to příčí . Jde na pohovor už další do svého oblíbeného nakladatelství a tentokrát uspěje . Se šéfkou Teri si moc nerozumí , ale nápadů má hodně a všechny se chytí .

Diana se rozhodne vrátit domů . Josh chce odjet pryč a ona se rozhodne všem říci pravdu o svém věku , ale stále ji to nejde . S kolegyní Lindsay vyvádí jak pubertačka . Teri ale přijde na to že lhala a vše se provalí . Šéfka ji nabídne vydat knihu kterou kdysi začala psát a ted ji dokončila a je ráda že ji má ve svém týmu .Josh vezme dobře její věk , ale né to že mu lhala . Odjede ale píšou si a tak jejich vztah není u konce .


Moje hodnocení : 7/10
Ze začátku mě kniha nudila ale poté se to rozjelo a já rychle četla . Přišlo mi divné jak by 44letou ženu mohli typovat na 25 ale pravda že při dnešních kosmetických úpravách je to kolikrát těžko poznat ale né až o tolik let . Líbilo se mi jak bylo dobře popsané že na věku v dnešní době strašně moc záleží . Mám ráda Hilary Duff a vim že natočila seriál chci se na něj podívat ale není to priorita proto mě strašně překvapilo když jsem vyhledala seriál Younger který byl podle knihy natočen a překvapilo mě že je to on :-)

Dívka s hnědýma očima

23. listopadu 2015 v 10:26 | Mimi |  Lisa Kleypas


Avery se narodila otci který měl několik manželek se žádnou nevydržel a dítě na každém kroku . Když otec umíral seznámila se se svojí sestrou Sofii . Nabídla ji společné bydlení a spolu rozjeli svatební agentůru. Seznámi se s bohatými lidmi a chtějí od ní uspořádat nejlepší svatbu pro svoji dceru . Mezitím se zaplétá s Joe . Chce se tomu bránit , ale nejde to . Když s nim navštíví útulek kam Joe jde fotit odnese si čivavu . Nakonec mu stejně podlehne . Naskytne se ji šance přestěhovat se do New Yorku a moderovat svatební pořad v televizi . Jenže Joe s ní odjet nemůže . Když jede do New Yorku na pohovor a na zkoušku šatů se svoji zákaznicí odhalí tajemství že nevěstě jde jen o peníze a dítě které čeká není ženicha . Rozhodne se to ženichovi prozradit a svatba je zrušena . Uvědomí si že chce zůstat s Joe a nikam neodjede ...

Moje hodnocení 5/10
Předešlé díli jsem nečetla nevěděla jsem že jsou . Kniha mě ze začátku bavila . Organizátorka svateb říkala jsem si to bude sranda ale čim jsem četla dál tak mi přišlo že se nic neděje , stránky utíkají ale mi se v ději moc neposouváme . Líbilo se mi že se dotkla témata bohatých všemocných lidí a charity ale jináč mě to přišlo jak příběh o popelce.

7.Pocket book

22. listopadu 2015 v 23:02 | Mimi |  programy
najde všechny knihy v mobilu ale žádnou mi to nechce otevřít :(
u některých nabídne že se může otevřít v jiném programu


6.Moon + reader

19. listopadu 2015 v 11:05 | Mimi |  programy
pdf , mobi


čeština

knihy jdou složitě importovat do aplikace

ukazuje čas, baterii

rámeček , stránky se posouvají do leva
při menším rozlišení knihy špatně čitelné

ukazuje % přečtení

hodně citlivé na dotyk

ostatní aplikace jsou stále v pohotovosti tato po chvilce usíná


5. FB reader

16. listopadu 2015 v 17:59 | Mimi |  programy
Je to spíše prohlížeč knihovny na nějakém servru než čtečka uložených pdf

čeština

pdf se dá složitě otevřít a stránky se otáčí do leva , dole malím písmem čas a stav baterie

nevyhovujeNestydaté plavky

16. listopadu 2015 v 11:35 | Mimi |  C.D. Payne

Colme vystudoval Yale a tak ho otec pošle přes celé státy aby se postaral o fabriku na plavky kterou převzal po svém nedávno zesnulém bratrovi . Dostane i hospodyni Jean která se mu líbí . Doma má herečku Betty s kterou už je dlouho . Začne prohánět místní děvčata . Prochází všema funkcema ve firmě aby si dovedl představit co práce všechno obsahuje . Začne hledat novou návrhářku a stou vymyslí průlom v plavkách aby se v nich ženy cítili sexy . Colme se zasnubuje s každou dívkou kterou potká ale nejvíce touží po hospodyni . Aby plavky propagovali tak vyjedou karavanem turné po obchodech . Mají úspěch jenže mezitim továrna schoří a oni musejí začínat znova . Otec na Colmeho firmu přepíše a je s ním spokojen. Jean si konečně dá říct a je s nich pár .


Moje hodnocení : 8/10
Klasický humor Payneho . Občas mi Colme připomínal Nicka . Zajímalo by mě jestli Preston který se v knize objevuje má příbuznost se Sheeni . Colme měl dobrý nápady a uměl je použít .

S kým budeš spát ?

16. listopadu 2015 v 11:02 | Mimi |  Sophie Kinsella

Dvě rodiny které každá mají svoje problémi se sejdou na letní vile ve španělsku . Oboum byla vila půjčena na týden . Mysleli si že tam budou sami ale majitel to popletl a obě rodiny tam jsou ve stejný týden . Chloe a Philip mají dva kluky . Amanda a Hugh mají dvě malé holčičky. Obě rodiny se zlobí když zjistí že nebudou mít soukromí ale rozhodnou se zůstat a nějak to přečkat . Pomalu zjištují že to byl možná umysl je tam dát společně . Chloe a Hugh se potkali už před 15 lety a měli spolu románek když mu , ale řekla že má dítě z minulého vztahu on couvnul a už se nikdy neviděli . Hugh ji je poblázněn a chce ji zpátky . Chloe miluje svoji rodinu a neopustila by ji .

Phillip dělá v bance a hrozí že ji zavřou . Všichni mají zakázano mluvit o své práci která jim dělá starosti . Hugh uvidí obal desek banky u jednoho z dětí a zeptá se kde je vzal . Tim zjistí že Phillip dělá u banky která se má zavírat . Hugh pracuje ve firmě která banku koupila . Řekne mu to a snaží se najít nějaké jiné místo pro něj . Z Phillipa opadne šok že už nemusí žít v nejistotě . Hugh si uvědomí že chce více času trávit se svoji rodinou a né neustále v práci . Nakonec pro všechny to má nějaký přínos..


Moje hodnocení : 6/10
Kniha byla dost průměrná . Stránky utekly a byli celkově o ničem . Všcihni měli nějaké strachy ale nebyly podle mého tak propracované a celkově to vyznělo do ztracena . Toto byl můj druhý pokus se Sophii a dopad opět špatně . Čekala jsem na nějakou pořádnou zápletku a nic .

4. eReader prestigio

15. listopadu 2015 v 17:58 | Mimi |  programy
Stránky se otáčejí do leva a vidíme i se hejbat stránku

podporuje : pdf, mobi, epub

po dát zpět vyjede z celé aplikace

pri mobi, epub,rtx ukazuje dole čas, baterku a počet stránek

ukazuje jak daleko v knize jsme

zatim vyhovuje nejvíce


3. EBook Reader

15. listopadu 2015 v 17:34 | Mimi |  programy
podporuje : Pdf

kniha se čte posunováním dolů jak ve wordu

Po dát zpět vyjedeme z celé aplikace


Jana Benková

12. listopadu 2015 v 14:40 | Mimi |  Jana Benková


1998. Má laska křídla ?
1999 Lubim ta
2010 Lekcia o princeznej
2011 Pralinky s chilli - čr 2016
2013 Máš co si chtěl miláčku - cz2013
2013 Slečna nebezpečná - cz 2013
2013 Čistá láska - cz 2017
2013 Až po uši - cz 2015
2013 Halo tady tvoje láska - cz 2014
2013 Zlatíčko
2014 Druhá šance lásko -cz 2014
2015 Malinový sen -cz 2015
2015 Štastná žena
2016 Agátová alej 25.
2016 Uličnice - cz 2017
2017 Musime zostat
2018 Čip
cz2018 Bláznivé pokušení czZoznam Jankiných románov v EMMA LOVE:
Ben a Maxová
Haló, tu je tvoja láska!
Slnečnica
Večernica
Ten bozk
Už sa mi aj snívaš
Chcem takého ako ty
Jedna noc nestačí
Nájdem ťa, Oliver
Bláznivé pokušenie
Spoločníčka
Blafuj ako celebrita
Pozývam ťa na večeru
Láska odvedľa
Mamy a dcéry

2. Mobi library

10. listopadu 2015 v 15:00 | Mimi |  programy
Pouze mi stále skákali reklamy a nic otevřít nešlo .

V popisu nejsou žádné informace .


1. UB Reader

9. listopadu 2015 v 23:16 | Mimi |  programy
Jsem zastánce hmotných knih . Papír je papír ale když se nudíte v práci je lepší číst na mobilu než čumět do dlaždiček . Z některých knih toho tolik nemám , nedokážu se tolik soustředit .

Rozhodla jsem se vyzkoušet mnoho programů abych si vybrala pro sebe ten nejlepší .

Ub reader podporuje : pdf, epub

Po aktualizaci mi to začlo házet error , po odkliknutí normálně pracuje .

Stránky se posouvají do leva.

Po dát zpět při čtení knihy zůstaneme v menu .

angličtina


Jen jeden rok

9. listopadu 2015 v 23:07 | Mimi |  Gayle Formann

William strávil krásný den s Lulu a ta je ted pryč .
Probouzí se v nemocnici se šrámem na hlavě . Uteče a snaží se najít Lulu nikde ale není . Hledá a ptá se každého kdo by o ni něco mohl vědět . Bydlí po kamarádech a hledá stopy . Vzpomene si že o vánocích s rodinou jezdila do Mexika tak se tam s kamarádem vydá . Jedna slečna jim poradí že když se budou vydávat za osoby které by si tu chtěli koupit byt dostatnou se do všech resortů a zadarmo . Projdou všechno a nikde ji nenajdou . William brouzdá a neví co dělat . Rozhodne se jet za matkou do Indie . Dlouho si s matkou takhle nerozuměl . Střihne si malou roli v bolywoodskym filmu . Vrací se zpět do Amstrdamu kde začne bydlet u strýce a předělávat s ním byt . Dostane hlavní roli v divadle . Což zjistí že ho naplnuje . Jednoho dne se u dveří objeví Lulu ... Přesně po roce .

Jen jedna noc

Vystoupení dopadne dobře a Willim se všem svěřuje že plánuje odjet do New Yorku . Lulu je štestím bez sebe . Museli si na sebe počkat ..


Moje hodnocení : 7/10
Příběh vyprávěn z druhého pohledu . Bála jsem se . Nemám s tím dobré zkušenosti a tentokrát nezklamalo a možná mě to bavilo i více . William cestuje po celém světě a to příběh dělá zajímavým.

Až po uši

9. listopadu 2015 v 15:19 | Mimi |  Jana Benková

Amélie je úspěšná podnikatelka . Vede PR agentůru . Všichni chlapy s kterýma si užívali si našli svoje manželky a ona zůstala sama . Vedle do bytu se přistěhuje mladá Julie z vesnice . Holky si začnou rozumět a Amélie ji radí jak se má líbit chlapům .

Amélie zažila hnusné odkopnutí od Matěje kterého milovala . Nechá ho od kolegů přijmout k sobě do firmy . Pomalími krůčky ho svádí , nenápadně a Matěj se začne chytat . Ona začne odmítat a následně se tomu povolí . Dělá mu scény poté sním končí v posteli . Takto to jde několik měsíců . Začne na něj tlačit aby se rozvedl . Matěj lítá mezi manželkou a Amélií a nestíhá je na dně a neví jak dál . Rozhodne se k rozvodu . Poté co jeho manželka Amélii napadne .Jenže Amálie místo aby byla ráda že se rozvedl a přišel k ní poté co několik týdnů o sobě nedal vědět se rozhodne ho odmítnout . Tim že udělal vše co chtěla a skončil na dně jak před pár lety ona díky němu . Ztratila o něj zájem . Zdrceného ho vyhazuje z bytu ...


Moje hodnocení :8/10
Děj vás pohltí a vy čte stále dál . Nelíbilo se mi jak Amy manipulovala s chlapama . Přeci jen každý má právo na svoje vlastní rozhodnutí . Konec jsem netušila ikdyž to s Julií ano . Líbí se mi jak knihy Jany jsou ze života na nic si nehrají a vypovídají o skutečném životě . Příběhy jsou reálné . Jendá se o druhý díl což jsem nějak netušila a první nečetla . Ale i tak jsem děj pochopila a ničemu to nebránilo .


Čtyři vteřiny rozhodnou

9. listopadu 2015 v 12:28 | Mimi |  K.A. Tucker

Cain neměl lehké dětství . Máma byla prostitutka a otec prodával drogy . Jeho sestru mlátil přítel a začla se také živit prostitucí . Chtěla u něj bydlet a on ji vyhodil . Zanedlouho našli celou rodinu zavražděnou . Cain si vyčítal že sestru neochránil . Dlouho se živil zápasama . Boxoval o život . Za vydělané peníze se rozhod otevřít strypnýzový klub . Nechtěl ale takové velké podíli . Chtěl aby si holky u něj vydělali a pomáhal jim v jejich životních cestách . Chránil je od špatných chlapů . Potkal krásnou Penny ale jeho heslo bylo nemít nic se zaměstnancema . Když ji konečně vyznal lásku její muž ji zabil . Nikdy se s tim nevyrovnal . Klub zavřel a otevřel jiný lepší a pojmenoval ho Penny .

Klub funguje a holky jsou spokojené . Jednoho dne přijde mladá Charlie a začne u něj pracovat . Strašně moc se jeho lásce podová . Dělá jak je zkušená ale on ji to moc nevěří . Nechá ji vystupovat a z jejich vystoupení je hodně tvrdý . Charlie se mu dostala pod kůži ale je hodně tajemná . Nikdo o ni nic moc neví . Až se oba neudrží a začnou si společně .

Netuší , ale že Charlie umřela máma a stará se o ni otčín . Který je strašně hodný a dopřává ji vše co chce . Jenže na oplátku za to pro něj musí předávat drogy a peníze jiným lidem . Nechce se ji to dělat , ale nemá tolik peněz aby se osamostatnila . V klubu si začíná dělat kamarády a nikdy se takhle hezky necítila . Jenže když ji na poslední předávce zboží chtějí zabít a míří ji pistolí na hlavu rozhodne se na vše vykašlat a utéct . Cain je neštastný a všude ji hledá . Nechá si o ní něco zjistit u detektiva . Její minulost vůbec nesedí a tak pátrá dál a zjistí že její identita je falešná . Najde skutečnou její osobnost a je zděšen . Nechá zabít jejího otčína .

Charlie mezitím utekla o pár států dál a dělá servírku v rodiném bistru nic ji nechybí až na Caina . Ve zprávách uvidí co se stalo a nechce tomu věřit . Bojí se vrátit co kdyby to byla bouda na ni . Detektiv ji , ale najde a ona se rozhodne s Cainem vrátit tam kam patří .


Moje hodnocení : 10/10
Tento díl se mi líbil více než dva předešlé . Byla tam akce , napětí . Vyprávěno z obou pohledů . Příběhů s předávkou drog není tolik . Příběh uchvátí a pohltí .