Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Topíme se v sobě

4. června 2017 v 11:29 | Mimi |  Jasinda Wilder
Orig. název:Falling into us
Pořadí v sérii:2
Rok:2013 ; v ČR 2/2015
Počet stran:376
Nakladatelství:Ikar

Becca má velice přísné rodiče a nikam ji nechtějí pouštet .Když se zamiluje do Jasona rodiče ji to zakazují . Jasona zas otec mlátí a on to trpí jen aby si vydělal na auto . Když se pobijou tak že otec zkončí v nemocnici odchází od nich a už se s otcem nikdy nevidí.
Becca i Jason společně překonají smrt kamaráda . Dodělají střední a společně jdou na vysokou . Becca najde svého bratra jak se oběsil . Dlouho se s tim nemůže vyrovnat od Jasona si nechce nechat pomoct . Poté zjištuje že je těhotná a koná se svatba ...

Moje hodnocení : 5/10
Začátek mě bavil ale poté se kniha odehrává 8let a už mi to přišlo natahované .Druhý díl má stejné prostředí jako první.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 4. června 2017 v 11:37 | Reagovat

Zamyšlení nad extrémy
GVKB
01
Nejde si nevšimnout toho, že jsou zde extrémy, nejvíce na nás působí extrémy u počasí a potom extrémy u ekonomiky, s extrémy se setkáme i v přírodě a vesmíru, takový je život. Rád fotografuji, pokud narazím na extrémy tak mám problémy, někdy je zvládnu, ale většinou je bohužel nezvládnu.
02
Pro pochopení toho co je to extrém bych použil rychlost aut na silnici, extrémem je pomalý traktor, nebo rychlé závodní auto s mladým člověkem, který porušuje vyhláškou povolenou rychlost.
03
Jak se vyrovnat s extrémy v nás a okolo nás? Někdy stačí málo a problém je vyřešen a jindy zase poznáme, že problém vyřešit nejde, naše možnosti jsou velmi omezené, zázraky jsou možné akorát ve snu nebo v pohádkách.
04
Podívejme se třeba na konflikty mezi jedinci a konflikty mezi národy, příčinou konfliktu je toužení po úspěchu, toužení je nám proto soužením, většinou je naše štěstí spojeno s tím, že naši konkurenti budou nešťastní.
05
Poslední dobou se mnoho hovoří i ideologických problémech u politiky a náboženství, ve jménu nějakého velikého ideálu dochází k extremismu, a mnoho lidí zbytečně umírá, nebo se dostává do deprese a bídy.
06
Problém s nepřizpůsobivými jedinci co jsou závislí na sociálních dávkách je způsoben ideologickými problémy které z lidí udělali ubožáky. Pokud tvrdě zasahujeme proti konzumaci drog, musíme brát extrémní ideologie jako nebezpečnou drogu, je třeba lidi léčit nejenom z toho že konzumují chemické drogy ale i z toho že konzumují extrémní ideologie, takovou extrémní ideologií je; Hinduismus, Islamismus, Judaismus, Komunismus, Nacismus, atd.
07
Křesťanství je mladá tolerantní ideologie která není extrémní, a tak zde nejsou s křesťanstvím problémy, sice zde bylo krátké období ve kterém se upalovali kacíři, ale toto krátké období už skončilo, a bylo prohlášeno za extrémistické vykolejení víry, v Ježíše Krista.
08
Extremismus poznáme podle násilí, řešit rasový problém pomocí plynových komor v nacistickém koncentráku, to je ideologický extrém, který by se už neměl v budoucnosti nikdy a nikde už opakovat, lidi nejsou dobytek, který lze v plynových komorách vraždit po milionech!
09
Kudy ven ze světa plného extrémů? Je třeba začít lidi pomocí GVKB dotazníků co budou na internetu digitalizovat a po digitalizaci se budou těla lidí v krematoriu eliminovat. Místo lidí zde budou v civilizaci jenom GVKB roboti co budou využívat informace získané ze skenování lidí.
10
Berme to jako když se ze starého počítače uloží data na externí HDD a potom se tato data nahrají do nového počítače, člověk není tělo, je to především duše, tělo to je jenom dočasný genetický obal pro duši. Nejsou lidi tak nejsou s lidmi ani problémy, pokud nejde něco už evolučně opravit, musíme to za nové nahradit, neberte si to lidi osobně, je to jenom evoluce, která je zde pro vaše dobro.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama