Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

V mém hodnocení poté bez spoilerů co o knize říkám já, co se mi líbilo a co ne .

Srpen 2017

Až úplně dolů

Čtvrtek v 13:59 | Mimi |  Jennifer Weiner
Orig. název:
Rok: 2014; v ČR 11/2015
Počet stran:412
Nakladatelství:Domino

Allison žije s manželem a dcerou ale bohužel ona vydělává víc než on a celá situace je trápí . Moc společně nemluví , Allison začne jíst prášky na bolest a líbí se ji že ji otupují .Jenže to s nima začne přehánět a kupovat si je za tísíce dolarů na internetu až ji manžel odveze do léčebny kde nechce být . Ale postupně si uvědomuje že s tim má vážně problém a musí ho řešit . Chutě jsou velké ale musí tabletkám odolat . Začne podporovat další lidi co takto uvízli .

Moje hodnocení : 4/10
Kniha pro mě byla slabá . Nezačetla jsem a hrdinka mi moc neseděla . Chápu že člověk dovede být zavislí na práškách a nepřiznat si to ale celé mi to nějak nesedělo . Bohužel jiné její knihy jsou čtivé.

Čin manželu dobře - peklem se ti obmění

1. srpna 2017 v 11:13 | Mimi |  Alena Jakoubková
Rok:2011 první vydání ; v ČR 2/2016
Počet stran:224
Nakladatelství:Moba


Agátu ponižuje matka a ona si nabalí doktora , vemou se mají děti jenže manžel místo manželky ho zajímají akorát milenky .Agáta skáče okolo dětí ,domácnosti . Po 10letech ji dojde trpělivost a zabalí mu kufry , odjede do Francie provětrat kreditku .Zamiluje se tam ale po 2měsících odjíždí zpátky . Chce rozvod . Manžel se škube a vyvádí . Když to má za sebou rozmýšlí se čim se poprvé ve 40letech začne živit ...


Moje hodnocení : 4/10
Něčim mě tahle autorka prostě nesedí , nedokáže psát poutavě a rozepsat se , přijde mi to jen jako takové tlachání . Nezáživné . Z popelky se stane zase královna plesu .