Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Prosinec 2017

Ps : stále tě miluju

20. prosince 2017 v 12:16 | Mimi |  Jenny Han
Orig. název:I still love you
Pořadí v sérii:2
Rok:2015 ; v ČR 6/2016
Počet stran:304
Nakladatelství:CooBoo

Moje hodnocení : 3/10
První díl jsem četla už déle . Než jsem se dostala ke druhému tak už mi přijde dětinský takže jsem knihu někdy po 60stránkách vzdala .

Girl online : Na turné

20. prosince 2017 v 11:59 | Mimi |  Zoey Dean

Orig. název:Girl online on tour
Pořadí v sérii:2
Rok: 2015; v ČR 6/2016
Počet stran:368
Nakladatelství:Jota

Moje hodnocení : 2/10
První díl jsem četla už dávno a druhý jsem odkládala když už jsem se k němu dostala přišelo mi že jsem na tohle už stará takže jsem knihu asi po 50stránkách vzdala .


Penny chodí s členem kapeli a jede s nim na turné a udobřuje se s kamarádkou ...

Třináckrát proto

17. prosince 2017 v 15:27 | Mimi |  Jay Asher
Orig. název:Thirteen reasons why
Rok:2007 ; v ČR 10/2017
Počet stran:221
Nakladatelství:CooBoo
Moje hodnocení : 4/10
Clay dostane kazetu od Hannah která nedávno spáchala sebevraždu . Popisuje tam svoje zážitky které ji k tomu měli dovést . Kniha mě vůbec nebavila , nevtáhla ke konci jsem přeskakovala .

Cesta z pekla

15. prosince 2017 v 17:52 | Mimi |  Vincent Colnett
Orig. název:Wayward Angel
Rok: ;1978 v ČR 2011
Počet stran:331
Nakladatelství:Bodyart press
Moje hodnocení :5/10
Miluju motorkářský seriál Sons of Anarchy přišlo mi dobré si přečíst něco z opravdového prostředí motorkářů. Kniha mě moc nechytla a přeskakovala jsem . Praní penez , děvky , drogy tam jsou vylíčeny dobře ale nemá to tu štávu kterou mívají skutečný příběhy a pohltí vás . Je tam popsáno jak vydělávali a jak vypadali jejich dny ale nic co by mě odrovnalo . Na obálce je že to není pro citlivky a to mi tedy moc nepřišlo . Kromě vypíchlého oka se tam nic moc tak strašného nekonalo . To že obchodovali se zbraněmi a měli rádi sex to se u takových typů očekává .

Rockové solo

12. prosince 2017 v 23:28 | Mimi |  Kylie Scott

Orig. název:Play
Pořadí v sérii: 2
Rok: ;2014 v ČR 6/2016
Počet stran:320
Nakladatelství:Baronet

Anne se na večírku seznámí s bubeníkem známé kapeli Malem. Vyslechne její rozhovor že ji utekla spolubydlící a dluží ji peníze . Druhý den přijde domů a Mal je tam nastěhovaný a byt předělaný . Poprosí ji aby mu hrála přítelkyni . Později se dovídá že to chtěl jelikož jeho matka umírá na rakovinu . Mezitím se do sebe zamilují a po pár týdnech si ji chce vzít ona odmítá že je to rychlé . Vrátí se k sobě .


Moje hodnocení : 2/10
Jak se mi líbil první díl tak tento druhý mi přišel celý naivní a ubohý .

Tvůj báječný život

12. prosince 2017 v 13:32 | Mimi |  Liz Fenton ,Lisa Steinke
Orig. název:Your perfect life
Rok: ;2014 v ČR 1/2016
Počet stran:292
Nakladatelství:Ikar


Casey a Rachel jsou kamarádky už od střední . Rachel si našla Johna zjistila že je těhotná , zanechala všeho ,provdala se a celý život se věnuje rodině na ukor svích snů . Casey naopak žije luxusní život televizní moderátorky a nic pro ni není nemožné . Na třídnim srazu se tyto věčné kamarádky začnou hádat a barman jim namíchá drink . Ráno se probudí v těle té druhé .

Casey se musí poradit s jejími třemi dětmi . Najednou ji přestane záležet jestli má namalované oči a značkové oblečení . Začne chápat že její kamarádka na tohle opravdu nemá čas ani myšlenky . Snaží se zvládat děti a neprozradit se .

Rachel musí moderovat pořady ikdyž s tim nemá zkušenost . Překvapí že ji to jde lépe než Casey . Jenže netuší jaké to je když všude jsou paparazi a sledují její krok . Stále musí být dokonalá .

Kamarádky si volají a radí si v situacích . Snaží se přijít na to co mají udělat pro to aby se vrátili zpátky . Rachel zjištuje že Casey ji neřekla o mládenci Charliem s kterým něco podělala . Randí s nim a snaží se situaci pochopit . Ale zjištuje že jsou pro sebe velice důležití . Casey uspořádá Johnovi oslavu narozenin . Obě zjištují že ta druhá nemá lehký život a napravili své životy . Na oslavě potkají zase onoho barmana a vrátí své těla do pořádku .

Moje hodnocení : 8/10
Ohrané téma s výměnou těl ale tady to bylo pojato zase úplně jinak , zábavně a dospěle ,. Obě viděli vše jinýma očima a porozumněli životu a něco si uvědomili .

Oddaná tobě

12. prosince 2017 v 13:13 | Mimi |  Laurelin Paige
Orig. název:Forever for you
Pořadí v sérii: 3
Rok:2014 ; v ČR 2/2017
Počet stran:384
Nakladatelství: Ikar

Alayna se snaží dokázat že je neviná a aby ji Hudson věřil . Chce ho ale zjištuje že vše s ní byla hra kterou rozjel s Celii . To nedovede strávit . On řekne že do toho šel jen aby ji chránil a vše bylo skutečné . Nedá se mu věřit a Alayna bojuje sama se sebou . Kamarádí se s jeho sestrou která chce aby si vše odpustili . Zjištuje že jeho rodina má opravdu kupu problémů o kterých nechce mluvit a to je ubíjí . Když si jde pro věci vyslechne rozhovor mezi Celií a Hudsonem a zjistí že mezi nimi opravdu nic není a vrátí se k Hudsonovi .


Moje hodnocení : 3/10
Závěr serie mi přišel už nudný a takový stále dokola a o ničem .

Listopad 2017

1. prosince 2017 v 15:06 | Mimi |  Nové přírůstky
Přečteno 7knih .


Koupena pouze 1kniha :-)


Ranč u dědečka

1. prosince 2017 v 13:41 | Mimi |  Tána Keleová -Vasilková
Rok:2011 ; v ČR 2013
Počet stran:245
Nakladatelství:Noxi


Julka zdědí starý ranč a po rozvodu se tam rozhodne přestěhovat . Zrekonstruju je ho a začne pronajímat pokoje a hostům nabízet svoje domácí zdravé pokrmy . Nevydělává ji to balík ale na přežití ji to stačí . Radost ji dělá zahrada , koně . Dcera Tamara . Seznamuje se s hosty a s někým si sedne mín s někým více a oni se vrací a sleduje jejich osudy . Najednou její dceru srazí auto a zkončí v bezvědomí v nemocnici . Bojuje o život . Když se probudí tak má ochruté nohy . Snaží se a na nohy se po dlouhé době zase postaví ale pro Julku je to velice těžké . Do toho si domu nastěhovala Katku , holku z vesnice která otěhotněla a matka ji doma nechce . Každý si najde nějakého chlapa i na Julku čeká hezký pan doktor ..


Moje hodnocení : 7/10
Pro mě slabší kniha . Ikdyž byla nabytá dějem byla pro mě taková oddechová a né moc velkou akcí .

Nalezená v tobě

1. prosince 2017 v 12:48 | Mimi |  Laurelin Paige
Orig. název:Yound and you
Pořadí v sérii:2
Rok: 2013; v ČR 7/2016
Počet stran:312
Nakladatelství:Ikar

Alayna bojuje se svojí zavislostí a bojí se aby zas nepropadla a nezačla Hudsona pronásledovat . On bojuje zase s tím aby ji neovládal . Ale i přesto to porušuje občas . Začne se bavit s jeho kamarádkou Celii a ona nechce aby o tom nikomu říkala . Je ráda že si o Hudsonovi může promluvit s někým kdo ho zná . Hudson ji chce jmenovat hlavní šéfkou klubu . Když se dozví že dřív měla něco s Davidem přesune ho tisíce kilometrů do jiného klubu . Setkává se se svím ex ke kterému má zakaz přiblížení . Jeho přítelkyně chce v klubu pořádat oslavy. Když se to Hudson doví tak jim nabídne jiný klub a je naštvaný že mu to neřekla . Díl končí tim že Celia všem řekne že ji Alayna pronásleduje ,stále volá . Všechny jejich srazy narafičila tak aby to vypadalo že ji pronásleduje. Nikdo ji nevěří ...

Moje hodnocení : 5/10
Líbí se mi že to není jen o sexu ale má to i hlubší příběh .