Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Anna Todd

After 2- Přiznání

30. března 2016 v 19:57 | Mimi

Orig. název: After We Collided
Pořadí v sérii:2
Rok:2014 ; v ČR:12/2015
Počet stran:608
Nakladatelství:Yoli

Tessa není s Hardinem ale on za ni stále leze a prosí ji o odpuštění . Následuje asi tak 500 různých hádek . On je vidět s několika xy . Ona se líbá se Zedem . Rozejdou se usmíří se .Tessa jede do Seatlu kvůli práci on tam za ni přijede . Vánoce stráví spolu a jeho matkou druhý den jedou k jeho otci kde se Hardin chová jako hovado tak si to zas rozhádá u nich . Tessa se nebaví s matkou jelikož zjistila že její otec bydlí kousek a zakázala mu ji zkontaktovat . Tessu naštve že ji chce organizovat život .Od Hardina si nechá nařizovat vše . Když se snaží rozhodovat za sebe dělá zas zle on . Velice výbušný vztah do toho ona se zakouká do Zeda . Zamotané stále o tom samém . Až najednou potká na ulici svého otce ..


Moje hodnocení : 4/10
Obdivuji autorku že dovede na 600stránkách popsat asi tak 500různých nehod díky kterým se pár pohádá ... moc utahané a stále to samé dokola .. to nemohli bejt za dobře aspon jeden celý den ??? poslední věta v knize mě ale zas dostala takze asi do dalšího dílu pujdu ale jejich hádky me opravdu nebaví. Dnešní páry se hádají ano ale toto bylo moc .

After 1: Polibek

25. ledna 2016 v 10:09 | Mimi

Orig. název: After
Pořadí v sérii:1
Rok:2014 ; v ČR:2015/8
Počet stran:526
Nakladatelství:Yoli

Tess odchází na vysokou. Už několik let chodí s Noahem s kterým si dali maximálně pusu . Její spolubydlící Steph je potetovaná a má zvláštní kamarády . Matka je zhrozena s kým její dceruška má být na pokoji . Tess se chce jen učit a poslušně sedět na pokoji . Steph ji vytáhne na pár mejdanů kde se seznámí s děvkařem Hardinem . Lezou si krkem ale Hardin někdy před ní roztaje a jí se začne líbit . Neodolá mu a vyjde si s ním . Neví co dělá vždyt přeci má ráda svého přítele . Noah se tam zničeho nic objeví a Hardin mu řekne že ted s Tessou je on .

Mezi Hardinem a Tess je to stále jak na houpačce . Je na ni hodný následně se začne chovat jak blb a Tess se stále na něco vyptává a začínaj hádky . Nemůže vystát Molly s kterou spal . Ona chce pochopit proč nesnáší svého tátu . Stále otázky na které Hardin nechce odpovídat . Rozhádá se s matkou . Přestěhuje se s Hardinem do bytu . Jenže on večer nepřijde domů a ona opět neví na čem s nim je a nerozumí mu . Najednou se on straní kamarádům a nařizuje ji co má dělat . To se ji nelíbí a v tom ona zjistí že všechno byla sázka . Že ji odpaní jenže se do ni zamiloval . Jen co ji víc poznal zjistil že už o sázku nejde . Tess si nenechá nic vystětlit a odchází . Nemá kde bydlet , matka s ní nemluví , ztratila Noaha ...Moje hodnoceni : 6/10
Něco na příběhu je že vás to i přes tu tlouštku nutí číst dál a dál . Ikdyž děj je stále na houpačce . Na začátku kapitoli se usmíří na konci jsou opět rozhádaný . Nevím proč se tomu říká fan fiction na One direction když Hardin nehraje v kapele a to jaký který zpěvák je si můžem jen domýšlet . Jasně že o každé celebritě se říká že děvkaří . Tessa byla naivní slepice ale něco ji dodávalo kouzlo a vy ste ji chtěli podporovat .
 
 

Reklama