Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

C.D. Payne

Americké krásky

18. srpna 2018 v 9:14 | Mimi

Orig. název:Civic beauties
Pořadí v sérii:1
Rok:2004 ; v ČR10/2006
Počet stran:302
Nakladatelství:Jota

Dvě sestry mají otce politika a rozhodnou se mu pomáhat s kampaní ale obě jsou tak trochu potvory .

Moje hodnocení : 3/10
Miluju mladí v hajzlu . Tahle knížka se mi ale vůbec nelíbila a ani jsem ji nedočetla .

Mladí imrvére v hajzlu

7. dubna 2017 v 17:12 | Mimi

Orig. název:Revolt at the beach :More Twisp Family chronicles
Rok: 2015; v ČR 1/2016
Pořadí v sérii:8
Počet stran:328
Nakladatelství:Jota

Mladý Nick zjistí že chlap kterého považoval za svého otce není jeho otec . Vyhodí matku z domu a tak matka a Nick jedou do Vegas aby poznal svého pravého otce a ona si našla práci . Jenže nechá Nicka na prohu ode dveří a ujede . Starý Nick Twisp se ho ujme . Bydlí v modelu jelikož se zrovna rozvádí . Chce točit film o svém životě .Nick chce hlavní roli . Zamiluje se do sousedky a ta po něm chce aby plnil všechna jeho přání . Hrají společně ve filmu hlavní role a přožívají všechny zajímavé chvíle otcova života . Na scéně se objeví také Shenni a starý Nick ví že to je láska jeho života ...


Moje hodnocení : 5/10
Vtip CD Payne se nezapře ale tady to místy přišlo až takové ohrané . Mladý Nick nebyl takový frajer jako jeho otec a jen se o něco snažil chyběla tomu ta špetka uličnictví .Mnoho starých postav a každý s každým příbuzný až je to někdy nepřehledné .

c.d. payne

8. května 2016 v 11:23 | Mimi


Mladík v odboji, 1995 - 1. díl (deník Nicka Twispa) Mládí v Hajzlu 2002
Mladík v okovech, 1995 - 2. díl (deník Nicka Twispa) Mládí v Hajzlu 2002
Mladík v exilu, 1995 - 3. díl (deník Nicka Twispa) Mládí v Hajzlu 2002
Mladík v chomoutu, 2000 - 4. díl (deník Nicka Twispa) Mládí v Hajzlu 2002
Holubí mambo - humorný příběh o holubech v laboratoři 2005
Americké krásky, 2003 - hudební román parodující politiku USA 2006
Mladík pod pantoflem, 2005 - 5. díl (deník Nicka Twispa) Mládí v Hajzlu 2005
Mladík v Nevadě, 2006 - 6. díl (deník mladšího bratra Nicka Twispa) Mládí v Hajzlu 2006
Neviditelný, 2010 - absurdní příběh sedmatřicetiletého chlapíka, který se stane neviditelným 2012
Dědictví aneb jak Helena ke štěstí přišla, 2011 - poutavý příběh ženy středních let proložený humorem ale i napětím 2013
Mládí furt v hajzlu, 2012 - 7. díl (deník Nickova syna Scotta Twispa) Mládí v Hajzlu 2012
Brenda Veliká, 2013 - humorný příběh svérázné dospívající školačky Brendy 2013
Nestydaté Plavky, 2014 - humorný příběh o dědictví továrny na plavky 2015
Mladí imrvére v hajzlu aneb geny nezapřeš2015 - deník Nickova syna 2016

Nestydaté plavky

16. listopadu 2015 v 11:35 | Mimi

Colme vystudoval Yale a tak ho otec pošle přes celé státy aby se postaral o fabriku na plavky kterou převzal po svém nedávno zesnulém bratrovi . Dostane i hospodyni Jean která se mu líbí . Doma má herečku Betty s kterou už je dlouho . Začne prohánět místní děvčata . Prochází všema funkcema ve firmě aby si dovedl představit co práce všechno obsahuje . Začne hledat novou návrhářku a stou vymyslí průlom v plavkách aby se v nich ženy cítili sexy . Colme se zasnubuje s každou dívkou kterou potká ale nejvíce touží po hospodyni . Aby plavky propagovali tak vyjedou karavanem turné po obchodech . Mají úspěch jenže mezitim továrna schoří a oni musejí začínat znova . Otec na Colmeho firmu přepíše a je s ním spokojen. Jean si konečně dá říct a je s nich pár .


Moje hodnocení : 8/10
Klasický humor Payneho . Občas mi Colme připomínal Nicka . Zajímalo by mě jestli Preston který se v knize objevuje má příbuznost se Sheeni . Colme měl dobrý nápady a uměl je použít .

Dědictví aneb jak Helena ke štěstí přišla

27. července 2014 v 17:29 | Mimi

Helena žije s manželem Harknessem a třemi dětmi . Kylem který je už na vysoký , Monica která si začla s né zrovna příkladným Rolandem a Casta která je ještě na střední a je pěkně drzá . Heleně je 58let , manželství a vše dělá tak nějak už z povinnosti . Její teta Maddy umřela a odkázala ji dům v nedalekém městě. Helena se tam přestěhuje a snaží se ho dát do pořádku aby ho mohla prodat . Moc se ji do úklidu nechce a narazí na knihy od Glorie Ann začte se a úplně ji to pohltí a tak celé dny místo uklízení čte. Nakonec si musí zaplatit firmu aby ji tapety strhla a vymalovala .

Helena je strašně nadšená z knih ,najde si další díla na internetu a koupí si je . Jednu knihu ji , ale vyfoukne někdo jiný . Muž jménem Leigh . Nabídne se ji jestli o knihy tam moc stojí že ji pošle kopii . Helena je nadšená . Nachází různé stopy v domě . Myslí si že její teta nebo strýc museli mít něco se spisovatelkou společného . Začne pátrat po stopách kdo spisovatelka mohla být . S Leighem se začne vídat jenže je zasnoubený a má pravidlo že nic nemá s vdanými ženami .

Helena ve smutné chvilce zkontaktuje Dekeho s kterým kdysi měla flirt . Jenže pak zjistila že je těhotná a vše ukončila. Když uvidí fotky jeho příbuzných je ji jasné že Casta je jeho . Deke se s ní chce seznámit . Jenže pak ji chce všechno vynahradit a začne být otravný . Vše vyvrcholí když Harknessovi napíše dopis . Začnou se bavit o rozvodu . Harkness se odstěhuje do motelu a ona by už mohla být s Leighem kdyby se on , ale také rozešel se svoji snoubenkou .

Dům už jde do prodeje při jeho prohlídce zájemci narazí na další nepublikovaná díla . Jsou z nich nadšeni . Helena udeří na svoji matku v domově důchodců , ale ta stále dělá že neví o kom mluví . Má podezření že by knihy mohla napsat ona . Mezitím zjištuje že Helena byla adoptovaná . Biologičtí rodiče neznámí . Její matka umírá . Leigh se rozchází se svoji snoubenkou . Dům kupuje nadace , která nechce prozradit jméno které zastupuje .

Sousedka Grace je v nemocnici v bezvědomí . Přijede za ní její neteř a povídají si zjistí že Grace měla nemanželské dítě a dala ho k adopci . Najednou zjištuje kdo byla její matka jenže Grace leží v bezvědomí v nemocnici . Helena u ní pár dní je a vypráví ji všechno možné až Grace umírá .

Zjištuje že Grace nejen že byla její matkou , ale také napsala všechny knihy . Aby se to její manžel nedověděl tak to schovávala u její tety Maddy. Byla dost skromná a všechno přenechala Helenně . Koupila i dům co Helena prodávala takže ted má dva domy a ještě jeden v kterém žila s manželem . Rozhodne se že manželovi vrátí jejich společný dům za podmínek když bude vychovávat Castu a ona odjede s Leighem k němu na univerzitu a o víkendech budou jezdit do nového domu . Helena jako majitelka práv chce znovu všechny knihy vydat a i je nechat zfilmovat ...
Moje hodnocení : 10/10
Dlouho jsem se u žádné knihy takhle nebavila a nenamáhala hlavu jak to všechno dopadne a kdo je kdo.Do poslední chvíle jsem nevěděla jak by to mohlo dopadnout.Velice překvapivá kniha.Bála jsem se jí přece jen hrdince je skoro 60 ale C.D.Payne svím humorem opět nezklamal.

červenec 2014 : Knihu čtu podruhé jelikož jsem loni napsala o čem je , zveřejnila a asi o měsíc později jsem si všimla že článek se smazal (ikdyz jsem to predtim kontrolovala jestli se zverejnil celý , blog obcas blbne proto vzdy kopíruju , kontroluju ) a po měsíci už jsem nedokázala dobře napsat o čem kniha přesně byla tak jsem si řekla že si ji přečtu podruhé a info doplním . Člověk už ví do jakého příběhu jde a může posoudit jestli je opravdu příběh tak dokonalí jak se mu zdál poprvé .

Mohu říct že jsem z knihy byla stejně nadšená jako poprvé . Hlavně jsem zapomněla kdo že je nakonec oná spisovatelka :D takže jsem opravdu měla stejnou radost jako loni :D

Brenda veliká

17. dubna 2014 v 19:16 | Mimi

Brenda je tlusná , nezajímavá ,společensky vyřazená pubertačka. Nemá žádné kamarády, je hrubá na rodiče. Babička se ji rozhodne poslat do soukromé školy aby si našla kamarádky a zhubla . Překvapivě si vytvoří kamarádky . Díky pohybu něco málo zhubne . Stěžuje si na malé porce jídla a chodí se docpávat do místního supermarketu . Seznámí se s místním bezdomovcem mladým černochem Brickem ,který je gay a snaží se mu sehnat kluka. Rozjedou internetovou seznamku . Vyberou mu některý a dají mu snimi sraz , jenže on zanedlouho vezme dráhu pryč a nikdo o něm nic neví.

Do školy přijde Marie a začne se s Brendou bavit . Vymyslí že udělají tajný školní spolek. Jenže ty jsou na škole zakázany. Pojmou to tak aby neporušovali pravidla. Brenda po holkách , které chtějí být ve spolku chce aby udělali nějaký ůkol.

Ruby si najde kluka Cole a začne s ním chodit , dohodí ji svého kamaráda Dylena . Všichni se pokouší mít sex. Brenda pokukuje po Cole. Který se chvilku nato s Ruby rozchází. Brenda se , ale s klukama baví dál .Kluci chtějí rozjet kapelu a Brenda jim zpívá . Dají video na youtube a myslí si jak prorazí do světa . To se , ale nestane . Brenda od Dylena odchází k Colemu a randí s ním .

Brenda se dozvídá že Marie byla nastrčená a zaplacená od její babičky aby se s Brendou kamarádila . Marie utíká ze školy. Brenda také. Marie za ní po týdnu přijede a vše ji vysvětluje .Potřebovala na školné na vysoké a babička volala jejímu bývalému školnímu poradky a on doporučil Marii . Marie byla v koncích tak nabídku přijala. Nečekala , ale že Brenda bude tak optimistická , jen potřebovala maličko nakopnout . Marie utekla s jejich učitelem a přemluvila aby se Brenda vrátila do školy.

Brenda má rande s Colem a plánují že se spolu vyspí. Když už skoro jde na to tak si to Brenda rozmyslí a volá Dylenovi , který má být v motelu s jinou dívkou a říká mu jesli už je potom a on že ne a ona že také o to nepřišla a že miluje jeho . Škola ze které se chtěla strašně dostat nakonec nebude zas tak špatná .

Moje hodnocení : 5/10
C.D. Paine znám už přes 10let . Jeho mladí v hajzlu jsem četla ještě na základní škole a několikrát. Líbí se mi jeho humor a styl kterým knihy píše . Brenda se mi popisem líbila a čekala jsem něco podobného Nickovi , občas mi Nicka svími nápady připomínala . Rozjezd byl velice dobrý , ale pak děj začal upadat a přišlo mi že se z toho jen snaží dostat co nejvíce jde ale nějak mě to vůbec nezaujalo a rychle jsem se to snažila dočíst .

Mladí furt v hajzlu

1. dubna 2013 v 11:01 | Mimi
Scottovi je 15let a žije se slavným otcem Nickem a matkou v Las Vegas.Nick dělá žongléra a byznis mu už moc nejde a rozhodne se natočit seriál.Takže Scott je nucen opustit svoje rodné město a odjet do L.A. k Tylerovi(syn Nickovi sestry) který je bývalí hráč fotbalu ,ale přišel o nohu tak už nehraje.U Tylera se ubytují a otec se snaží uspět.Scotovi se nelíbí že se musí stěhovat.Seznamuje se postupně se svými příbuznými a známími jeho otce.Objevuje se dcera Trenta (ex Shenni) Azura přejmenuje ji na Zee a docela si začnou rozumět.Samozřejmě že by chtěl zaskorovat ale nemá žádné zkušenosti. Veeva (dcera Sheninyho bráchy)mu dohodne brigádu jako poskok ve studiich.Když začnou castingy Zee moc neuspěje.Scott sní natočí scénky sám a dá to Nickovi a ten ji prosadí.Vyhodí kvůli tomu jednoho režiséra ,ale to nikomu nevadí.Herci jsou pomalu vybráni.Tylera chce Veeva a i psycholožka Uma.Do všeho se vkládá Scott a snaží se vše nějak otočit.S VeeVe najdou jeho pravého otce.Ten má dvě manželky a jediný co po něm chce jsou peníze.

Ve městě se objevuje Shenni.Scot se setká s jejím synem Francoise.Azura si snim začne vídat a to ho štve.Když umře Nickova matka a všichni jedou na pohřeb Azura celý víkend stráví s Francoise a Scott to bere jako konečnou.S Veevou si myslí že Shenni se pomocí svýho syna chce dostat ke své bývalé lásce Trentovi.Nick také často na dlouho mizí a Scot si myslí že se vídá se Shenni.Scott je obsazen do seriálu.Umu zmlátí její manžel a tak jde bydlet k Tylerovi.Další den sním utíká do Paříže si odpočinout.Veeva která ho má ráda je zklamaná.Jack který má rád Umu odjíždí za svojí hudební skupinou do Moskvy.Umin manžel spáchá sebevraždu tak se vrací zpátky.Stěhuje se do domu pro hosty u Tylera.Vilaj který utek do Indie vydává na internetu knihu o Nickovi a Trentovi.Trent se z toho hroutí Nick všechno popírá.Trent utíká za svojí bývalou Apurvou.Azura chce být na blízku své matce a i přes zákaz rodičů se stýká s Francoise.Umě přijede mladší stejně stará jako Scott sestřenice Casey.Stále mluví o svém příteli kterého má doma.Scott sní hnedka obráží poznat město.

Seriálu je natočen pilotní díl a čeká se co na něj televizní stanice řeknou.Skoro všechny televize odmítají nebo mají špatné podmínky.Jediný kdo je pro je HBO ale chtějí Jacka.Nick vyráží najít Jacka a přemluvit ho.On se chce vrátit jen když si ho Lilian vezme.Ta souhlasí.Francoise si to rozdává s jednou herečkou když na to Azura přijde hroutí se a posílá ho pryč.Nick ji utěšuje ale zároven flirtuje s Casey.S kterou se následně vyspí.Je z toho odvařenej a šukají spolu kdy mohou jenže jeho matka na to přijde a stropí strašnou scénu.Nick mu jen řekne aby používal ochranu.Jeho matka se snaží aby se nemohli vidat.Uma je těhotná s Tylerem a plánují svatbu.Veeva když nemůže mít Tylera hledá jiného chlapa rozhoduje se rovnou mezi třema až vyhraje spisovatel.Jelikož soupeří s Umou musí se vdát rychleji než ona.

Uma posílá Casey zpátky domů.Bez rozloučení.Scottovi je bez ní smutno.Sedá na letadlo a vydává se za ní.Sejdou se v hotelu užívají si až šprcky nestačí jenže v tom tam se tam vřítí její už bývalí přítel a Scotovi vyhrožuje.Dají ho do auta a odvezou když zjistí že je to Twisp vyhodí ho z auta.Scott jde pěšky zpátky a zabásnou ho policajti.Přijíždí pro něj Nick a strýc Jack.Všichni si myslí že utek aby se oženil ale on si chtěl jen užít.Pilotní díl sitcomu je odvysílán a je populární.Holky ho žádají o autogram.Casey je odvlečena do klášterní školy a nemá sebou ani mobil.Azury rodiče se rozvádí.Scott pracuje s Azury na seriálu a určitě se sblíží ikdyž všem tvrdí že jsou jako sourozenci...

Moje hodnocení : 8/10
Strašně moc postav který jsou příbuzný toho a toho tak je to občas strašně zmatečný a ztrácela jsem se v tom:( na začátku knihy je kdo je kdo to jsem ocenila a často do toho nahlížela :)po půlce knihy jsem se začla orientovat ve vztahách a vzpomínat na postavy z minulejch knížek.Už jsou to 4roky co jsem to četla naposled.Myslela jsem že tam víc bude Nick a Shenni že spolu něco vyvedou ,ale oba se chovali dospěle a ke zvratům nedošlo což je dobře .Špatný když člověk předvídá jak se to stane.Kniha je psaná stejně jako ostatní knihy formou deníku a normální mluvou.Netušíte co přijde dál.Překvapilo mě to jelikož je to 7díl.Od napsaní prvního dílu uteklo 18let a stále je to dobře napsaný.

Mladík v Nevadě

3. srpna 2009 v 14:51 | Mia
Nickyho máma po odchodu Nicka z baráku žila s Lancem Weskotem.Splodila s nim Noela.Ten kvůly tomu že mamka ustřelila Lancemu koule je svěřen do péče babči Weskotový ho zapadákova v Nevadě kde žije v karavanu.Noel se doví že jnení Weskot ale Twips protože Lancemu zahnula.Na pár dní k němu přijede bratránek Tyler,syn Joanie.Založí pouliční gang Prd.Noel potřebuje peníze a tak pomáhá u svateb.Odjede na jarní prázdniny k Tylerovi.Seznámí se s Vevou.Dcerou Paula a Connie.Povídaj si o Shenni a Nickovi a chtěj přijít na kloub proč se rozešly.Noel se potká se svím tátou.Skončil jako ožrala na lavičce na kterým seděj holubi.Carlyle jeho kamarád z gangu ukradne auto a Noel je podezřelej jako spolupachatel.Ikdyž on o něm vůbec nic neví.Při dalším odjezdu z Nevady se vyspí s Vevou.Ale v jeho srdci je Uma.Holka od nich ze zapadákova.Noel pořád pátrá s Vevou po Nickově minulosti.Shenni byla těhotná když se opustily.Chtěj zjistit co se s mimčem stalo.To ho zavede do cirkusu kde čistí záchody a stará se o skákací hrad.Zaplete se s akrobatkami.Pořád se od Alfreda Nuneze nemůže dovědět pravdu.Noel ví že on ví pravdu.Alfred ho omámí a odhodí do lesa.Noel si ale stejně najde cestu.Najednou se tam oběví Nick a oba zjistí že holčiny s kterýma se spustil jsou jeho dcery.Odjedou společne domů a Po pár tejdnech si Nick veme svoji bejvalou přítelkyni Adu.Shenni byla hold první láska.

Mladík pod pantoflem

26. července 2009 v 8:08 | Mia
Manželský pár Nick a Sheeni odjedou do Francie.Ubytují se v hotelu.Po čase zjistí že je moc hradý a tak si najdou podnájem.Nick tam všem vypomáhá aby měly levnější bydlení.Manželství moc neklape.Nick pořád maká a Sheeni chodí po nákupech a muzeích.Nejprve tahá Nicka sebou když ale zjistí že on se Francouzsky naučit nedovede tak to vzdá.Zničeho nic se tam oběví Vilaj.Nick ho pomocí Connie vyprovodí ze hry.Nick se převlíkne znova za Carlottu,vydává se za Shenninu matku aby mohla být přijata na střední školu.Uspěje.Shenni pořád hledají rodiče a na Nicka je vypsaná tučná odměna.Nick natočí videoklip s jednou hudební skupinkou aby si vydělal prachy.Video má velkou popularitu a on se stane známí.Což nechtěl.Oběvuje se na všech titulních stránkách novin.Oběví se tam Trent.Nastěhují ho k sousedce Violet hadí ženě od cirkusu s kterou si začne a nějak zapomene na svoji těhotnou manželku Apurvu.Shenni dohodne Trentovi taky video a stane se ještě větším miláčkem lidí než Nick.Shenni jednoho dne najendou zmizí se všema věcma potom co se doví že její otec ji ve Francii hledá.Nenechá o sobe žádnou zprávu Nick se ji snaží najít.Ale marně.Všude ho hledá policie.Vzpomene se na jednu z obyvatel baráku která jezdí s cirkusem ,převlíkne se za starou stařenu a vydá se za ní.Dostane práci kyhače hovínek u všech zvířat.O Reinu má mnoho chlapů zájem.Což dělá problémy a tak se rozhodnou pořádat každý den ukoly a výtěz s nejvíce body bude moct být s Reinou.Nick se také přihlásí.Řekne že zastupuje svého syna.Pořád vyhrává tarkan.Nick se ale začne snažit a nakonec vyhraje.Jenže příde policie a zatkne ho.Nick nikdy Shenni nenašel.Začne se v Las Vegas živit jako profesionální žonglér.

Mladík v chomoutu

16. července 2009 v 19:00 | Mia
Nick se pořád vydává za Carlotu,bydí u Hárošovi zesnulé babičky.Hárošova matka to chce ale pronajmout a tak si to Nick pronajme z nečekaného přísunu peněz který získá tim že Bertice,bývalá spolubydlící jeho sestry použila jeho nápad a podle něj vytvořila hodinky a boty.Rodiče Trenta netolerují jeho začínající lásku s Apurvou,kvůly Indickému původu.Nick jim zařídí tajné setkání a dá jim do hlavy nápad že v Missisipi se můžou ve svém věku oženit.Svatba je jejiným pojítkem proti kterému jejich rodiče nic nezmůžou.Na Nickovi náklady tam spolu odcestují.Trent si to najednou rozmyslí.Rozrušená Apurva volá Nickovi a ten za nima hnedka přijede.Ve velké sněhové kalamitě si štastně řeknou své ano.Celý Ukiahu je pohřešuje.Prohledávaj i Nickův dům.Kalamita přestane a tak se vrátí.Rodiče to nepřijmou a tak se nastěhují k Nickovi.Sheeni se nemůže vyrovnat s tim že se Trent oženil.Nick na počítači u svého otce dá virus který neomalený otec přinese do firmy kde pracuje a rozšíří se po celém světě.Jeho otce hledá policie a Nicka taky.Nick uteče do Los Angeles k Paulovi a Lacey.Paul čistí bazény jedné zámožné rodině u kterých i bydlí.Nick už jako Nick.Cestou autobusem ze sebe svlik všechny hadry a paruku.Nick se skamarádí s Conii jejich dcerou.Přivede ho na nápad změnit si jméno.Takže tu máme nového Nicka S.Dillingera.Který kuje plány jak se zbavit policajtů a bejt ze Shenny.V Ukiahu prasklo že carlotta byla Nick.Půlka lidí ho nenávidií jiní zas obdivují.Odjede do Mexika.Ubytuje se v hotýlku kde stráví nějaký čas jelikož si nechal udělat plastickou operaci obličeje a hlasivek aby ho nikdo nepoznal.Po zahojení ho navštíví Connie.Vyjdou si na pár skleniček.Vezme ho na lod své matky kde pracuje jako sluha.Druhý den se tam oběví Shenni a její rodiče.Nepoznají ho.Sheeni je smutná.Dostane nějaký virus a zvrací.Sheeni najde zalíbení v Rickovi.Který je odtažitý a né tak přístupný jako Nick.Poslední večer si vyjdou .Shenni si lehne a kousne ji jedovatej škorpion.Je převezena do nemocnice.Kde ji řeknou že je s Nickem těhotná.Rick odjede také do Ukiahu.Najde si podnájem.Přihlásí se zas na střední.Shenni je štastná když ho tam vidií.Oplejtá se okolo něho Sona.Pozve ho na ples a tak nabídku přijme.Sheeni která s enesmí hnout na krok z domu to přivádí k šílenství.V autoškole se skamarádí i s Apurvou.Která také čeká mimčo.Jenže Sheeni řekla že je Trenta tak je z toho špatná.Chtějí ho adoptovat.Nick Sheeni nepodlejzá a ona pěkně sama za nim leze a touží po něm.Na ples jde Rick se Sonou a její kámoškou Lanou a jejim přítelem Hárošem.Skouří se a má problémy dojet ale dojedou v pohodě.Po plese jedou k Hárošovi do bazénu.Vyspí se se Sonou ale moc si to nepamatuje.Shenni s nim chce utéct.Jenže máma ji na to příde a zabaví pas.Rick proto jde do kanceláře jejího otce ho vzít ,čeká ho ale překvapení její otec je přítomen.Když se dohodnou na vyndání pasu z trezoru mysto pasu vyndá pistoly.Rick ozbrojenej pistolí vystřelí prtože na něm pan Sanders také vystřelí.Rick se ale trefí.Uteče.Jde za Shenni která je připravena u Trenta k utěku .Řekne ji to a ona uteče.Za pár dní se uzdraví a pustěj ho domů.Sheeni se neoběví ve škole.Rick ji hledá kde se dá.Zjistí že je v centru pro nezletilé matky.Chce ji vysvobodit jenže celý areál je oplocen a všude jsou psi.Převlíkne se znovu za holku a přihlá sí se tam.Vyhledá Shenni.Jdou na záchod nareslí si zarděnky.Zbudí sestru která je hnedka odveze do nemocnice.Utečou.Sheeni chce utéct do Francie Rick ji řekne že jedině pod podmínkou že si ho veme.Ona souhlasí a pak mu odhalí že ví že je Nick.

Mladík v exilu

19. června 2009 v 14:06 | Mia
Nick utíká z internátu.Honí ho policajti.Uteče ke své sestře Joani do Los Angeles.Skamarádí se s její starou sousedkou.Starou filmovou kvězdičkou.Nickyho máma ho schání.Všichni si myslej že odjel do Indie na soukromou školu od které dostal stipendium.Ubytuje se u zesnulé babičky Hároše.Převlíkne se za holku a vrátí se do školy.Vydává se za Carlotu.Je velice oblíbenej a kluci o něj máj zájem.Skámoší se se Sheeni.Stará sousedka Joani umře a přepíše všechno svoje dědictví na Nicka jenže nevlastní otec mu všechno veme .Před vánoci je ples.Carlotta má mnoho nápadníků.Jde s Hárošem.Který se ale pár dní předtim dozví že mu přijede přítelkyně Heather.Hároš jde s oběma.Na štedrý den je pozván k Sheeny.Přespí tam.Shenny mu řekne že celou dobu ví že je to on.Začnou spolu chodit.

Mladík v okovech

13. ledna 2009 v 23:17 | Mia
2
Nick se přestěhuje za Schenny ale ona mu zdrhne do Santa Cruz.Zkouší to tam nějak vydržet.Je to strašnej zapadákov.Začne se bavit s pár klukama.S Harošem a Vijayem se vydaj za Sheenny do školy na návštěvu.Vyjdou si na večeři a přespí u nich.Jenže v noci jde Nick na záchod a potká jednu spolužačku Bernice a ta to práskne.Během chvilky je vyhodí a kluci musí odjet.Cestou jim dojde benzín.Dopraví se do Ouklandu tam kde Nick dřív bydlel a poprosí souseda aby je odvez zpátky do Ukiahu.Pan Ferguson se tam ubytuje.Vinu hodí na neoblíbeného spolužáka.Sheeny nedostane žádný trest.Nick si začne psát s Bernice a společně plánují jak Shenny dostat zpátky do ukiahu.Nick si začne jen tak na oko s Apurvou protože ví že se to k Shenny dostane a bude žárlit.A taky že žárlí.Nakonec to oba zdaj a Nick pořád bojuje za návrat Shenny.Albert jejich pejsek lásky překouše kabel a umře.Nick se to bojí Shenny říct.Najendou se ale oběví a nejen jeden.Hnedka rovnou tři.Nick si to nemůže nechat doma a tak se je snaží různě někam někomu nastrčit.Pan Ferguson se zasnoubí s paní Crampton která jim vaří a uklízí a tak se i se svým synem Dwaynem k Nickovy nastěhují.Lacey přítelkyně táty uteče s Paulem,bratrem Shenny.Moc si nerozumí tak si Nick přestěhuje do obytného přívěsu ven.Navštíví ho Apurva ale nic se nestane.Tátu vyhodí z práce a Nicka taky.Začne makat u firmy s betonem.Sheeny přijede na Díkuvzdání domu.Nick příde na večeři jak slíbil.Oběví se tam Trent a všem řekne co Nick dělal aby Shenny dostal z internátu .Sheny rekne ze uz ho nikdy nechce vidět.Máma mu zavolá že se přišlo že ten požár založil on a jedou si pro něj policajti.....

Mladík v odboji

7. ledna 2008 v 7:00 | Mia
Nick Twips žije v Oaklandu v bytě se svojí matkou a jejím přítelem Jerrym.Odjedou na týdenní dovolenou k jezeru kde se Nick seznámí s krásnou Sheeni.Velice se zblíží.Sheeni si vezme štěně.Rodiče jí ho ,ale vyhodí.Dohodne se s Nickem,že si ho veme on a bude to jejich dítě lásky.Ale Alberta,štěně,vyhodí i Nickova matka.Nick ho teda domů pošle napřed.Poštou.

Jeho kámoš levák se rozhodne utéct.Schová se i s Albertem u Nicka v karavanu.O levákovi se mluví ve zprávách a je podle všech mrtvej.Jerry odjel na svou cestu s tirákem a dostal smrtelnej infarkt.Nickova matka zjistí že je těhotná.Nick pošle nic netušícícho Leváka za Sheeni.Tam je pěkně v bezpečí.Díky smrti je Nickova matka otřesená a dovolí mu si nechat doma Alberta.Nick se bouří.Dělá jeden průser za druhym.Dostává pořád zaracha.Zatahuje školu.

Levák pošle pohled že je v pořádku a tím všechno zkazí.Vrátí se zpátky domů a má zákaz se bavit s Nickem.Mezitím je vykradou.Nick musí jít na jinou školu kde ho pronásleduje jedna spolužačka.Vyhodí si rameno když pozoruje Leváka s jeho holkou.Ukradne matce auto i s obytným přívěsem.Na dálnici ho omylem pustí.Když se rozeběhne ujede mu auto.A tak skončí celá dálnice v plamenech.Matka Nicka hnedka pošle k otci.Ten se zrovna přestěhoval do města kde bydlí kouzelná Sheeni.Celej natěšenej přijede do Ukiahu a zjistí že Sheeni přeložily do Santa Cruz na francouzkou školu.Všechny průsery byly zbytečný....
 
 

Reklama