Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Christina Lauren

Vášnivý hříšník

4. dubna 2017 v 8:26 | Mimi
Orig. název:Dark Wild Night
Pořadí v sérii:3
Rok: 2015; v ČR :9/2016
Počet stran:320
Nakladatelství:Jota

Lola píše komix a rozhodnou se o zfilmovat do toho se zaplete s Oliverem a nějak nic nestíhá . Užívá si s ním ale když zapomene na několik termínů chce od něja pauzu . Oba se trápí . Až jim dojde že se vše dá zkombinovat a zvládnout ...

Moje hodnocení : 3/10
Nevím nepřišlo mi to nějak záživné a všechny knihy od autorek jsou na jedno brdo . Nebavilo mě to .

Vášnivý sprosták

30. března 2017 v 16:00 | Mimi
Orig. název:Dirty rowdy thing
Pořadí v sérii:2
Rok:2014 ; v ČR 11/2015
Počet stran:311
Nakladatelství:Jota

Harlow a Finn se vzali ve Vegas při bouřlivé noci . Harlow se párkrát u něj objevila a zažili další nespoutaný sex . Finn přijíždí na nějaký čas do LA a řeší pracovní záležitosti . Jeho rybářská společnost krachuje a on se chce upsat televizi aby o něm točila reality show a opravila mu lodě . Přišel by si na slušnej balík ale moc se mu nechce ukazovat před kamerami . S Harlow se to prohlubuje a už to není jen flirt . Oba si to přiznávají a jsou z toho zmatení . Harlow mu chce pomoct že by se u něj točil film ale neřekne mu to a když mu poté řekne že se na to poptala tak je naštvaný že to s nim neprobrala . Odjede pryč . Ona se ale za čas u něj ukáže a vysvětlí si že to cenu má .


Moje hodnocení : 5/10
Erotická serie kterou jsem četla pro spestření . Na oddechovku kde člověk nemusí přemýšlet a nic moc od toho nečeká super . Má to zápletku i děj ..

1,5 - Božská mrcha

3. října 2015 v 11:55 | Mimi

Bennet jde za Chloe když představuje svoji práci . Řeší společné stěhování do New Yorku . Několik měsíců se neviděli kvůli hádce . Když jsou společně doma tak se také moc nevídají . Jejich práce je vytěžuje. Benneta napadne že by mohli jet do Francie ke kamarádovi do vily . Letí každý jiným letadlem . Bennet je už na místě a letadla přestanou létat a Chloe přijede až několik dní po něm . Rozhodnou se vzít .


Moje hodnocení : 6/10

Novelu jsem sehnala na uložto . Amatérský překlad . Četl se rychle . Ale bylo to takové táhlé a přeskakovali se pohledy příběhu a časy . Byli sme v součastnosti a najednou sme byli o několik měsíců zpět na díkuvzdání .

Vášnivý svůdník

28. září 2015 v 11:02 | Mimi

Mia měla nehodu a přestala tancovat což ji hodně naplnovalo . Ted končí školu a rozhodne se se svými kamarádky Lolou a Harlow odjet slavit do Vegas . Seznámí se s trojicí chlapů a v opilosti se všichni provdají . Mia je zhorzena ráno když si to uvědomí co provedla . Ansel ji dá dopis který si sama v noci sobě napsala . Slíbili si že spolu zůstanou minimálně do podzima .

Víkend končí a ona odjíždí domů do San Diega a Ansel do Francie . Doma to nestojí za nic a rozhodne se odjet za Anselem který se tam najednou ukáže . Odjíždí bez rozmyšlení do Paříže s mužem kterého si vzala ale vůbec ho nezná . Oddávají se spoustu sexu , na nic jiného čas nemají . Ansel je stále v práci a Mia se prochází po Paříži . Všechno je krásné a nic neřeší , až když ji Ansel vezme na párty k přátelům a ona se seznamuje s jeho ex . Zjištuje že se rozešli pár dní předtim než si ji vzal a jí to hodně mrzí že se tak zachoval i že ji to neřek . Vypráví ji o všem , ale i přesto se rozhodne v noci utéct a odjíždí zpátky domů . Pronajme si byt , aby se nemusela vracet k rodičům a rozhodne se zase zkusit tanec a v tom se vrátí Ansel a chce být s ní . Za vše se ji omlouvá ....Moje hodnocení 6/10
Serie bastard se mi líbila tak jsem zvolila novou serii od stejné dvojice autorek . Přišla mi tedy slabší . Kniha plná klišé , svatba ve vegas , Láska až za hrob . Mě to zas až tolik nevtáhlo do děje.

Božský hráč

24. září 2014 v 17:24 | Mimi

Už po třetí se dostáváme do prostředí New Yorku a hodné mladé dívky , pokaždé jiné , které spojuje přátelství mužů s kterými si dají do hromady . V každém díle se seznamujeme s jednou dvojicí tentokrát s Maxem a Hannou . Příběh je vyprávěn z obou pohledů.

Hanna pracuje v laboratoři a na svůj osobní život nemá čas, její starší bratr poprosí Maxe svého kamaráda ze školy jestli by ji s někým neseznámil jenže místo toho se do sebe zamilují . Max je děvkař a Hanna se bojí aby s ním nenaletěla . Po dlouhé době flirtování se spolu vyspí a vše má spád. Jenže poté začnou fungovat pochybnosti a ona se na něj vykašle. Když se dozví že od té doby co se s ní poznal tak se s nikým nevídal tak mu hned opět spadne do náruče.

Moje hodnocení : 7/10

Příjemná erotická serie která má i nějaký děj a nejde jen o sex tady více šlo o lásku . Určitě serii doporučuji jen mi občas přišlo že některé přímé řeči jako kdyby byli vynuceny a takové falešné , nehodili se . Hlavně když na scénu přisli Chloe se Sárou tak mi jejich řeči přišli až trapné .

Božský cizinec

24. května 2014 v 9:19 | Mimi

Sara je na večírku s Chloe a paří , u baru si ji všimne Božský cizinec a flirtují spolu . Tancuje a on si ji natáčí poté si to společně rozdají . Neřeknou si jméno a Sara mu zmizí.

Max nemůže na Sáru přestat myslet když ji zahlédne s Benette hned se na ni ptá. On ji nechce o ni nic říci , ale poté mu prozradí kde pracuje a Max tam za ní hned jde . Nechce s ním mluvit , ale podlehne mu a rozdají si to v kanceláři. Sara zažila bolestivý rozchod , přestěhovala se kvůli práci ze Chicaga do NY aby začla znova a nechce se vázat.Jenže osud je někde jinde . Stále na sebe oba myslí jejich páteční večery které si dohodli že budou trávit spolu jsou čím dále více báječné . Pokaždé se dohodnou na jiném více sexy místě . Rozdají si to v knihovně, na střeše . Jejich touha je čím dál větší , ale Sára se bojí.

Sáry ex Andy ji 6let využíval , stále ji podváděl a dělal jakoby nic a Sára se bojí že zažije toto znova . Před všemi tento vztah tají .

Max odjíždí na týden na konferenci a ukradnou mu celou tašku s telefonem , notebokem a vším . Problém by to tak velký nebyl kdyby tam neměl všechny fotky které se Sárou nafotil . Za pár dní jsou celé noviny plné fotky neznámé dívky . Sara se cítí opět podvedena a neodpovídá mu na vzkazy . Když se Max vrátí řekne ji že fotku kterou měl poslední v telefonu mu poslal Will . S ticíce fotek které se k novinářům dostali použili jen tu jednu a ještě jiné dívky . Vše je vyřešeno a ona mu odpouští a chtějí jejich vztah přiznat veřejně .Moje hodnocení :8 /10
Kniha rychle ubívá je tam plno jiných věcí a zaležitostí kromě sexu . Setkáváme se s Chloe a Bennetem z Božského bastarda . Pro mě příjemná kniha na odpoledne . Kniha je vyprávěna z obou pohledů .

Christina Lauren

24. května 2014 v 8:32 | Mimi

Beautiful bastard -1 -2013 -Božský bastard -2013
Beautiful bitch -1,5 - 2013-
Beautiful stranger -2 -2013 - Božský cizinec -2014
Beautiful Bombshell - 2,5 -2013
Beautiful Player - 3 -2013 - Božský hráč -6/2014
Beautiful Beginning - 3,5 -2013
Beautiful Secret (Beautiful Bastard, #4) 2015 Božský milenec 5/ 2016
Beautiful (beautiful bastard 5) 2016


Sublime 2014

The House 2015


Sweet Filthy Boy (Wild Seasons, #1) 2014 . Vášnivý svůdník 2/2015
Dirty Rowdy Thing (Wild Seasons, #2) 2014 Vášnivý sprosták 11/2015
Dark Wild Night (Wild Seasons, #3) 2015 Vášnivý hříšník 9/2016

Dating you/Hating you 2017
Božský bastard

26. srpna 2013 v 12:59 | Mimi
Chloe je stážistka u firmy Ryan Media . Dělá asistentku Bennettovi s kterým strašně válčí. Oba jsou na sebe zlí a navzájem by se nejradši poslali někam. On ji furt za něco vynadává a ona nemá s odpovědí také daleko. Jenže tydle dva popadne vášen a najednou se společně vyspí. Odejdou jako by nic . Druhý den se rozčílí jak se k ní chová a dožene ji na schodech kde ji ohne o zed. Vždycky ji roztrhá kalhotky. Když si jde koupit nové potkají se a rozdají si to v kabince. Při práci dělají jako by nic ale jejich napětí je stále cejtit. On se chová hnusně a ona taky. Nedokážou společně vyjít.Pronásleduje ji do auta kde si to znovu rozdají ale změní se to mezi nimi.

Dochází jim že jejich vztah by zničil její kariéru. Vypadala by že sním je jen aby něčeho dosáhla ale to ona umí dostanečně bez jeho pomoci. Chloe u nich pracuje už 5let a tak se zná s celou jeho rodinou která ji má ráda. Matka ji pozve na večeři a chce ji dát dohromady s blízkým přítelem. Když Bennett vidí jak po ní pálí přepadne ho strašná žárlivost. U stolu si dělají naschvály a ona ho nohou dráždí rozkrok.Jde se upravit na záchod a on ji tam vyhledá a ošuká. Načape je jeho sestra. Varuje je že todle nesmí. Snaží se tomu bránit ale i přes svoji nenávist jim to nejde. Přijde k němu do kanceláře a začne se sama uspokojovat na jeho stole. Její zásoba kalhotek klesá . Všechny jsou roztrhané v jeho stole.

Chce ji být blíž a vidí že je smutná . Změní jednání a svěřuje se mu že její otec je nemocný tak za ním jede. On celou dobu přemýšlí co kde dělá a vymění si s ní pár sms. Sejdou se v San Diegu kde je konference. Skoro se ji nedokážou věnovat a stále si užívají sebe na pokoji. Začnou se poznávat i jináč než přes postel. Bennett sní špatné suši a je mu špatně . Nemůže na schůzku a tak tam jde místo něj Chloe a všechno ohledně jedné zakázky vyřídí. Bennett si ji strašně chválí. Další den už odjíždějí domů do Chicaga a ona zaslechne jak si ji onen klient chválí a Bennett ji schazuje. Že je to pouze stážistka že se to naučila od něj. Celou cestu v letadle s nim nepromluví poté mu přizná že onen rozhovor slyšela a on že je žárlivý a nechce o ni přijít.


Jenže ji to zranilo natolik že dává výpověd a jde k jiné firmě. Všichni jsou tim zdrceni. Bennett nejí nespí a je k ničemu. Nechápe jak tři měsíce před stáží mohla opustit jejich firmu a svůj projekt a jít budovat něco někam jinde. Je onen den D a ona zasedá v místnosti všech možných poradců sekretářka si ji vyžádá a Bennette na ni čeká s omluvou a na usb ji přinese její dřívější projekt a prosí ji aby odprezentovala ten že ten za to opravdu stojí a ne nějaký laciný projekt s krmivem pro zvířata. Prosí ji aby mu odpustila a pracovala u nich ve firmě a byly spolu jako pár.Moje hodnocení : 8/10
Obálka je opět strašně krásná . Příběh je z pohledů obou hrdinů. Nejdříve sem se nemohla začíst a přišlo mi jen že jde aby ji roztrhal co nejvíce kalhotek. Poté když už přestalo jít o sex a oni i začli nad sebou přemýšlet tak to začlo být napínavý a sledovala sem co se vyvede. Výpověd Chloe mě velice překvapila a říkala sem si co to dělá?? Konec jak si pro ni přišel byl taky hezký a přesvědčil mě že si dvojku přečtu :)
 
 

Reklama