Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Courtney Cole

Verum

31. srpna 2018 v 19:33 | Mimi
Orig. název:Verum
Pořadí v sérii:2
Rok:2015 ; v ČR 9/2017
Počet stran:262
Nakladatelství:CooBoo


Calla odjíždí pryč a je v domě kde se bojí a necítí se bezpečně .Zjištuje že ona řídila auto které zabilo její matku bratra a byl tam i její otec a přítel . Všichni jsou mrtvý a ona si to nechtěla připustit a uvědomit


Moje hodnocení : 2/10
První díl se mi líbil ale už si ho moc nepamatuju a v tomhle jsem se neorientovala a přišlo mi to jako výstřelky do tmy ..

Nocte

21. dubna 2017 v 7:14 | Mimi
Orig. název:Nocte
Pořadí v sérii:1
Rok: 2014; v 11/2015 ČR
Počet stran:344
Nakladatelství:CooBoo

Calla má bratra Finna žijí v pohřebním ústavu . Její otec balzamikuje mrtvé . Nemají moc kamarádů ale tim že jsou dvojčata tak mají velice silné pouto . Jejich matka zemřela nedávno při autonehodě . Call si to vyčítá jelikož ji zrovna volala a ona nabourala do protijedoucího auta .

Ve městě potkává krásného kluka Dare a líbí se ji . Začnou společně randit . Jenže ona stále není připravena a stále se nemůže vyrovnat se smrtí matky . Finn má vážné psychické problémi a ona se o něj stále stará . Finn propadá šílenství a Calla ho chce zachránit . Čte jeho deník . Propadá zoufalství až ji Dare řekne že Finn umřel také při nehodě a ona ztratila pamět a s Darem byla několik měsíců už před nehodou . Trpí postraumatickým stresem a měla halucinace a nemohla přijmout realitu ..


Moje hodnocení : 8/10
Kniha se tváří tajemně a celkově nějaký velký děj se neděje ale něco vás nutí číst stále dál a pochopit jak to vše do sebe zapadá . Čekala jsem démony ,upíry nebo něco podobného tento konec určitě ne a tím kniha stoupá na žebříčku . Těším se na další díl .

Pokud zůstaneš

20. března 2015 v 14:54 | Mimi

Moje hodnocení : 9/10

Kniha mi připomínala něco mezi Krásnou katastrofou a Bez naděje . Napínavé a rychle se čte . Špatný kluk který si neváží života a jedna hodná dívka které taky život nepřál se ho rozhodne zachránit .

Kniha mě dostala svým uvodem , začíná scénou kdy si hlavní hrdina nechává uspokojovat od dívky které pak dá za to lajnu .

Je to vyprávěno z obou pohledů.

Kniha je plná klasického dnešního světa . Všichni se dají napravit když chtějí.

Pax žije sám , pije a bere drogy. Jednoho dne se předávkuje a Millu které umřeli oba rodiče ho najde a zachrání mu život .

Je umělkyně a pomáhá sestře s restaurací která jim zbyla po rodičích .

Oba hlavní hrdiny k sobě něco táhne . Sblíží se , ale Paxe trápí noční můry. Pomocí hypnozy se dozví něco po čem už nikdy nebude takový jaký byl ..

Takové příběhy ze života mám ráda .

Courtney Cole

14. října 2014 v 11:54 | Mimi


Of Darkness and Demons (The Minaldi Legacy, #2) 2013If You Stay (Beautifully Broken, #1) 2013 Pokud zůstaneš 2014

Nocte (The Nocte Trilogy, # 1)2014 Nocte 2015
Initium (The nocte trilogy 2,5)2015

Necessary roughness (hot shots 1) 2016

My peace 2016

Danteho holka

9. října 2014 v 10:14 | Mimi

Reece má rozvedené rodiče a každé léto z Kansasu letí do Evropy za otcem . Na letišti potká krásného Danteho . Nasedne na další let a Dante vedle ní . Najednou se vše otřese a letadlo které zrovna zvlétá vybouchne . Dante vezme Reece a utíká s ní . Dozvídá se že jeho otec je premier v jedné malé zemi ve středomoří ,má vlastní ochranku , a velko výrobu oliv . V Evropě vybuchla sopka a tak jsou všechny letadla ohroženy sopečným prachem . Vrtulník je bezpečný a Dante vezme do své země pod svoji ochranu Reece.

Seznámí se s jeho kamarády. Začne žárlit na holku kterou mu otec dohodl . On se s ní už nechce vídat . Zamilují se do sebe . Objevují krásy ostrova . Reece začne pracovat u nich v obchodě se suvenýry . Dante má nehodu v autě . Reece zas spadne z koně . Vše je ale nasměruje že zůstanou spolu ...

Moje hodnocení : 5/10
Kniha je určena spíše pro mladší nebo dospívající . Jedná se o první lásku a poblouznění okolo . Kniha nebyla špatná jen pro mě jako starší to už nebyla ono .Líbilo se mi jak tam bylo více katastrof a jak autorka dokázala zakombinovat erupci na sopce který opravdu před pár lety na pár dní zastavila leteckou dopravu do příběhu .Kniha plná klišé ,vhodná jako oddychový letní příběh na pláž .
 
 

Reklama