Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Gillian Flynn

Zmizelá

13. dubna 2016 v 13:35 | Mimi

Orig. název:Gone girl
Pořadí v sérii:1
Rok:2012 ; v ČR 8/2013
Počet stran:528
Nakladatelství:Knižní klub

Nick žije s Amy . Oba přišli o práci a přestěhovali se do domu blíž k jeho rodičům . O Amy její rodiče napsali několik knih a každý ji má za Úžasnou Amy . Jenže ona taková není . Není spokojená . Nick si otevře Bar který provozuje se svojí sestrou .

Jednoho dne se Amy ztratí . Nick je celkem v klidu a podle policie je hned podezřelí . Amy se ztratí přesně na páte vyročí svatby . Připravila Nickovy pár hádanek po místech které loni navštívili . Toto dělá každý rok . Jenže Nick měl milenku a na všech tich místech byl i s onou mladou dámou . Podle policie je Nick podezřelí . Snaží se prokázat svoji nevinu ale podle všech nástrh je to naopak .

Začíná šílený koloběh kdy Nick je zoufalí a neví jak to dokázat . Spojí se s lidmi kteří měli dříve problém s Amy . Kluk který ji udajně znásilnil a poté se spolužačkou která se za ni vydávala . Nakonec zjištuje že Amy všechno pečlivě připravila aby se mu pomstila za nevěru a vrací se domů . On se ,ale vedle ni necítí bezpečně na druhou stranu ale jinou ženu nechce . Začne psát knihu o celém pravdivém příběhu ..

Moje hodnocení : 10/10
Knihu jsem nevěděla jestli číst nebo ne . Koukla jsem na film a ten mě dostal tak jsem se pustila po pár měsících i do knihy . Ikdyž jsem věděla co přijde tak jsem hltala každou stránku a byla napnutá co se bude dít .Film se hodně držel knížky což se mi líbilo a hrdinu jsem si představovala jako Bena ale jináč to byla fakt jízda . Napínavé a furt čekáte co přijde . Nemohla bych mít vedle sebe takového člověka ..
 
 

Reklama