Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Huntley Fitzpatrick

Kluk mého srdce

24. dubna 2018 v 7:51 | Mimi

Orig. název:The boy most likely to
Pořadí v sérii:2
Rok: 2015; v ČR 7/2016
Počet stran:420
Nakladatelství:CooBoo

Tim dostane od otce ultimátum že se má sklidnit . Přestane pít a chovat se slušně a v tom mu jedna holka kterou si ani nepamatuje přinese dítě a řekne že je jeho aby ji pomohl s hlídáním že ho ale stejně za čas dá k adopci . Tim se toho ujme . Do toho se snaží mít vztah s Alicí .

Moje hodnocení : 2/10
Knihu jsem nedočetla ,splívala mi . Vyprávěno ze dvou pohledů .

Čemu jsem věřila

19. dubna 2016 v 10:52 | Mimi

Orig. název:What I thought was true
Pořadí v sérii:1
Rok:2014 ; v ČR 8/2015
Počet stran:387
Nakladatelství:CooBoo
Gwen žije na ostrově a na léto se bude starat o starou pani . Ostrov je rozdělen na bohatou a chudou část . Líbala se s Cassem bohatým klukem ale od té doby se sobě vyhýbají . Práce je stmelí a on chce doučovat literaturu a ona by chtěla aby doučovat jejího malého brachu plavat . Trvá jim než si řeknou že se mají rádi . Do toho problemi s otcem , bratrancem .
Moje hodnocení : 3/10
Kniha v celku o ničem . Děj se prolíná . Hrdinka se vykresluje skoro jako jeptiška postupem ze sebe sama dělá děvku .Příběh jednoho léta ale nic zajímavého se celou dobu neděje . Náznaky děje tam jsou ale rychle jsou smeteny pod koberec .

Můj život u sousedů

14. října 2014 v 21:03 | Mimi

Samantha žije s o rok starší sestrou Tracy a matkou která kandidatuje do senátu . Otec je opustil ještě než se Sam narodila . Matka je vychovává velice slušně a vše musí být perfektní . Nejvíce ji rozčiluje rodina vedle která má 8dětí a všude nepořádek . Když se vedle nastěhovali zakázala dcerám se s nimi bavit .

Sam sedává na okně a sousedy pozoruje . Jsou tak jiní než oni . Je léto a ona má brigádu se svojí kamarádkou Nan v místních lásních a baru. Nan má bratra Tima který stále hulí a ztrácí práci . Nevědí co už s ním mají dělat . Rodiče ho chtějí poslat do vojenského tábora a tak Sam navrhne že by mohl pomoct její matce a to ho změní . Začne sekat latinu.

Sam se začne bavit se sousedy a zakouká se do staršího Jase . Začne hlídat jeho sourozence a jejich láska je na spadnutí . Strašně moc do jejich rodiny zapadne . S Jasem zažívá krásnou první lásku jenže její máma se to nezmí dozvědět . Samozřejmě se to provalí k tomu ještě její matka poraní otce Jase a přítel matky dává Sam vybrat rodina nebo přítel . Bojí se jak moc by se jeho rodině ještě mohlo přitížit když už ted jejich železářství je před krachem a tak chce aby byl v bezpečí a vybírá si svojí matku . Jenže ji to strašně užírá . Rozhodne se vzbouřit proti své matce a jít za Jassem . Ten vše pochopí a matka nakonec také a udobří se .


Moje hodnocení : 8/10
Kniha která vás hned získá svojí obálkou . Za kterou se skrývá mnohem více než se na první pohled může zdát . Příjemný příběh do kterého se vžijete a zapomenete na okolí . Se svými 340stránkami se čte velice rychle . Fandila jsem hlavním hrdinou. Nemám ráda když lidé kteří mají peníze si myslí že můžou vše a nic pro ně neexistuje . Autorka příští rok vydává další díl doufám že se u CooBoo můžem na další díl také těšit .
 
 

Reklama