Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Jandy Nelson

Dám ti slunce

23. září 2017 v 10:42 | Mimi
Orig. název:I ll give you the sun
Pořadí v sérii:1
Rok: 2014; v ČR 2/2016
Počet stran:358
Nakladatelství:CooBoo

Sourozencum zemře matka a oni se s tim nějak nemůžou vyrovnat a přestanou společně mluvit .Chtějí jít na prestižní školu ale On se tam necítí . .....blábol který nešel vůbec vnímat ....

Moje hodnocení : 1/10
Do knihy jsem se nezačetla . Střídali se pasáže minulost a přitomnost . Dvě postavy a bylo to zamotané , nezáživné knihu jsem ke konci vzdala .

Nebe je všude

24. srpna 2015 v 16:18 | Mimi

Lennie přijde o sestru . Nedozvíme se proč . Zemře . Lennie zjištuje že ji neznala tak jak si myslela . Její strýc Velikán pálí jednoho joita za druhým . Babička stříhá kytky kde se dá . Jejich matka utekla když byli holky malé . Bailey měla kluka Tobyho a Lennie si s nim začne . Jenže se ji líbí ještě Joe a ona neví kterého si vybrat . Zamotané až se omluví Joemu že ji viděl se líbat s Tobym , odpustí si a začnou si spolu.

Moje hodnocení : 1/10
1 bod za hezkou obálku . Čekala jsem knihu kdy opravdu hrdinka bude hledat sama sebe , ale to byl zase blábol nad blábolem který neměl hlavu ani patu . Opravdu zklamání . Kluci stejní . Nepolíbená a najednou neví kterého si vybrat . Trapný milostný trojuhelník . Dopisy které tam byli vloženy vůbec nešly přečíst . Takový škrabopis , doufám že tam nebylo nic důležitého . Je to kniha tak pro 10leté holky to bych chtěla vidět jak to oni luštěj . 300stránek o ničem , žádný posun . Bláznivá babča, strýc , hrdinka . Proč musela sestra zemžít se také nedovíme .
 
 

Reklama