Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Jasinda Wilder

Topíme se v sobě

4. června 2017 v 11:29 | Mimi
Orig. název:Falling into us
Pořadí v sérii:2
Rok:2013 ; v ČR 2/2015
Počet stran:376
Nakladatelství:Ikar

Becca má velice přísné rodiče a nikam ji nechtějí pouštet .Když se zamiluje do Jasona rodiče ji to zakazují . Jasona zas otec mlátí a on to trpí jen aby si vydělal na auto . Když se pobijou tak že otec zkončí v nemocnici odchází od nich a už se s otcem nikdy nevidí.
Becca i Jason společně překonají smrt kamaráda . Dodělají střední a společně jdou na vysokou . Becca najde svého bratra jak se oběsil . Dlouho se s tim nemůže vyrovnat od Jasona si nechce nechat pomoct . Poté zjištuje že je těhotná a koná se svatba ...

Moje hodnocení : 5/10
Začátek mě bavil ale poté se kniha odehrává 8let a už mi to přišlo natahované .Druhý díl má stejné prostředí jako první.

Topím se v tobě

11. března 2016 v 18:03 | Mimi

Orig. název:Falling into you
Pořadí v sérii: 1
Rok:2013 ; v ČR 6/2015
Počet stran:294
Nakladatelství:Ikar


Nell od malička trávila svůj čas s Kylem . Tak nějak vyplinulo že spolu začli chodit . Po dvou letech odjeli společně na chatu kde ji Kyle požádal o ruku . Ona se na to necítila . Řekla že takové věci budou řešit až po vysoké škole , ted jsou mladí . Utekla z auta a začla bouře která schodila strom . Nell viděla jak na ni strom padá a nedokázala se hnout . Kyle ji odstrčil a strom spadnul na něj . Během pár minut bylo po něm . Přivolaná sanitka už mu nedovedla pomoct . Nell svůj vztek stáhla do sebe a navždy si to vyčítala ..

Odstěhuje se do NY kde náhodou potká Kyleho bratra Coltona . Ten ji sleduje a zasáhne když ji její známí chce podříznout . Začnou spolu trávit dny a rozumí si čím dál víc . Colton ji vysvětlí že její vina to nebyla aby popustila uzdu svému vzteku a začla s bolestí bojovat .Colton a Nell si spolu začnou ale jejich vztah je poznamenaný bolestmi z minulosti . ..

Moje hodnocení : 7/10
Začátek mě vtáhnul do děje .Špatný osud a boj sama se sebou . Jenže poté mě kniha docela přestala bavit . Hodně takového žvatlání a nic moc děje . Myslím že se z tématu dalo výtáhnout víc .
 
 

Reklama