Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Jennifer Probst

Manželská past

30. září 2018 v 18:16 | Mimi
Orig. název:The marriage trap
Pořadí v sérii:2
Rok: 2012; v ČR 1/2014
Počet stran:224
Nakladatelství:Ikar

Maggie potkává Michaela a dohodnou se že se bude vydávat za jeho manželku aby se jeho sestra mohla vdát . Odjedou do Itálie za jeho rodinou . ..


4/10
Knihu jsem postupně četla měsíc a poté vzdala .

Hledání podmanivé krásy

4. června 2017 v 10:26 | Mimi

Orig. název:Searching for beutiful
Pořadí v sérii: 3
Rok:2015 ; v ČR 2016
Počet stran:430
Nakladatelství:Ikar


Gen má svatební den jenže pár minut předtím si to rozmyslí a uteče oknem a její kamarád Wolfie ji doprovází . Ubytují se u něj na chatě a ona se snaží strávit co vše udělala . Nikdo to nechápe vše vypadalo dokonale . Jenže nikto netušil že zažívá psychický teror a její přítel David ji dělá dost peklo . Zmanipuloval i její rodiče . Po pár dnech se vrací zas do města a do práce . David ji nechce dát věci a vyhrožuje ji . Napadne ji . Gen začne bydlet s Wolfiem aby ji chránil jenže to mezi nimi jiskří . Nechtějí si to přiznat až tomu podlehnou ....


Moje hodnocení : 6/10
Příjemná oddychovka .

Hledání dokonalé lásky

15. května 2017 v 16:45 | Mimi

Orig. název:Searching for perfect
Pořadí v sérii:2
Rok:2014 ; v ČR 2015
Počet stran:376
Nakladatelství:Ikar

Kennedy je spolumajitelka seznamovací agentůry . Seznámí se s Natem který má nastudovaný z časopisů jak se chovat k dámě .Ale setkává se spíše se špatnými reakcemi . Stále pracoval a na soukromí moc času neměl . Kennedyho ho učí jak se chovat , oblíkat a celého ho změní . Rozumí si . Ona si nechce připustit že by jí s nim mohlo být dobře . Když se spolu vyspí pomotá ji hlavu ale ona ho už nechce vidět aby si neublížili . Ale ubližují si ještě víc až bratr Nate ji domluví že by jim šanci měla dát ..


Moje hodnocení : 7/10
První půlka mě bavila druhá už byla horší a bylo to takové předvídatelné . Ale jináč čtivé .

Hledání vytouženého dne

12. května 2016 v 10:52 | Mimi

Orig. název:Searching for someday
Pořadí v sérii:1
Rok: 2013; v ČR 7/2015
Počet stran:319
Nakladatelství:Ikar

Kate si založila seznamovací agentůru . Sama pořádný vztah neměla ale umí lidi dávat dohromady . Když se Slade dozví že jeho sestra tuto agentůru využila rozhodne se na ni podat žalobu . Kate se mu snaží vysvětlit že jeho sestře pomůžou najít chlapa a nic ji nehrozí . Nabídne mu aby jejich služeb také využil . Je proti ale nakonec souhladí . Mezi Kate a Sladem to jiskří už od začátku . Snaží se to popřít . Kate ho posílá na různá rande ale žádná mu není dobrá . Vyspí se spolu ale navzájem se vždy odmítnou až oba pochopí že jsou ti praví a dají tomu šanci .


Moje hodnocení : 6/10
Klasická zamilovaná knížka kdy vše dopadlo dobře . Jako oddychovka dobrý ale zas tolik mě to nechytlo a občas jsem se i nudila a čekala jestli přijde nějaký zvrat .

Manželská smlouva

4. listopadu 2013 v 23:13 | Mimi
Alex žije sama a láska ji moc nevychází. Otevřela si knihkupectví a chtěla by ho rozšířit i o kavárnu ale nejsou na to peníze. Její otec opustil rodinu a začal pít. Po dlouhé době se vrátil a onemocněl a rodina trpěla. Ted se snaží z toho vzpamatovat a vyčerpala všechny svoje finanční prostředky. Alex chce získat 150tisíc aby jim pomohla s domem a oni ho nemuseli prodat.

Alexina kamarádka už od dětství Maggie ji chce dohodit svého bratra Nicholase který se ji líbil když byla ještě dítě. Zjistilo se totiž že Nicholas může převzít po strýci firmu jen v tom případě že se ožení a manželství potrvá minimálně rok. Ona chce sehnat peníze a on potřebuje manželku. Dohodnou se za dost zvláštních podmínek že se tedy vezmou. On má přítelkyni a po ní chce aby se s nikým nestýkala . To ji přijde nespravedlivé tak mu ji zakáže. On se s ní rozejde. Alex dostane peníze a předá je rodičum. Nicholas netuší na co peníze chce. Proběhne svatba a oni se k sobě nastěhují. Postupně se ale začnou přitahovat a vzniknou trapné situace kdy se vydávají za manžele ale přitom partneři nejsou.

Nicholas začíná žárlit a bez sexu se v napjatých situacích k sobě mají až moc. Nicholas s Alex jezdí za jejími rodiči. Nic netuší že peníze dala jim. Přijde mu divné že chtěla peníze na přestavbu obchodu a stále s tim nezačla. Bojí se že něco tají. Jiskří to mezi nimi stále víc. Nechtějí si to přiznat. Začnou spolu spát a začne smršt sexu a zamilovanosti. Až se ozve jeho otec a řekne mu že jeho matka po ktrátké známosti otěhotněla a vlastně spolu byli jen proto .Využila ho. Varuje ho aby ho Alex nevyužila stejně. Říká si že jiná ale pochybnosti tam jsou. Přijede domů a zjistí že je těhotná.Strašně se rozzuří že to na něj hraje a pohádají se a rozchází se.

Žíjí odděleně a jejich roční manželství má zanedlouho vypršet. Alex s nikým nekomunikuje a její rodiče mají strach a tak k ní přijedou a ona doma není tak jim Nicholas říká že se rozešli. Rodiče s nim mluví a svěří se že Alex by se pro ostatní rozdala,darovala jim peníze . Jemu svitne a zjistí že celý falešný manželství neudělala kvůli sobě ale rodině. Rozhodne se to s Alex dát do pořádku. Zajede do jejího knihkupectví kde má zrovna čtení poezie a zarecituje ji jak ji má rád a jak je jeho jediná. Vrátí se k sobě a vše končí že Alex odváží do porodnice.Moje hodnocení : 8/10
Krátká čtivá romantická knížka o vztahu kterej od začátku je jasnej že klapat bude ale hrdinové si hledají důvody že by klapat neměl. Knihu přečtete za odpoledne když se potřebujete odreagovat. Příběh odsýpá. Hrdiny moc nepoznáme jen odhalíme jejich slabiny a že kvůli lásce se každý děvkař může změnit.Kniha je psaná z obou pohledů.
 
 

Reklama