Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Kasie West

Po tvém boku

19. března 2018 v 9:00 | Mimi
Orig. název:By your side
Pořadí v sérii:1
Rok:2017 ; v ČR 8/2017
Počet stran:312
Nakladatelství:CooBoo
Autum se cestou na hory zapomene na záchodě v knihovně a zamknou ji tam . Zjistí že tam je i Dax vývrhel školy a skamarádí se . Po třech dnech se dostanou ven a zjistuje že si všichni mysleli že je mrtvá . Jelikož Jeff s kterym měla jet měl nehodu a je v nemocnici . Celé dny prohledávali řeku a okolí jestli ji nenajdou . Všichni kamarádi se střídají u Jeffa a ona pocituje že k němu už nic necítí ale chce Daxe ....
Moje hodnocení : 4/10
Oddechová kniha která vám toho moc nepřinese .

Náhradní kluk

12. ledna 2018 v 15:59 | Mimi
Orig. název:The fill in boyfriend
Pořadí v sérii:1
Rok: 2015; v ČR 5/2017
Počet stran:324
Nakladatelství:CooBoo

Gia se seznámila s klukem z univerzity a nakou dobu s nim randí . Její kamarádky ji to ale nevěří . Bradley přijede na její maturitní ples a venku se s ní rozjede . Gia neví co má dělat a tak požádá kluka co jde kolem jestli by se na večer nesal jejím partnerem . Souhlasí a stráví spolu večer .
Ve škole narazí na jeho sestru a ta chce aby Gia s nim šla na oslavu jeho ex aby viděla že už není dostupný . Hrajou hru kdy hádá jeho jméno a doví se že se jmenuje Hayden . Začnou se scházet a ona začne dospívat a odtahovat se od kamarádek . Mrzí ji že lhala ale neví jak jim to říct . Hodně se baví s Haydenem i jeho sestrou . Poté se vše provalí a ona zjistí že je jinde než byla ale Hayden ji zůstane .

Moje hodnocení : 6/10
Četlo se to dobře . Hrdinka se postupně měnila a dospívala .
 
 

Reklama