Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Kathryn Taylor

Ztracená

23. června 2014 v 19:13 | Mimi

Sophie žije v Londýně a její otec má aukční sín s uměním. Její matka má maniodepresi a tak se všichni o ni starají a dávají ji na první místo. Sophie odjede do Říma aby zaevidovala všechny cenosti jednoho zámožného staříka. Umřela mu žena a bude se sěhovat tak vše prodává . Sophia žasne nad spoustou krásných obrazů které vlastní . Seznamí se s různými lidmi i s krásným Matteam . Varují ho před ní ale oni se stejně sblíží ikdyž nejdříve Sophie odolává .

Svlíkne se na jeho hodině umění jako model a jejich oči vše prozrazují . Stráví společně krásné noci ale jemu umřela manželka při leteckém neštěstí a nechce se žádné ženě otevřít . Sophie potřebuje pomoct s pravostí jednoho obrazu a on není ochoten ji pomoct . Jedou za jeho rodinou a on je rozčílen že se o něm bavila s ostatními příbuznými . Končí společně . Otec ji telefonuje že obraz prodali soikromému kupci a ten zjistil že je falešný chtějí aby jim ho Matteam přijel ohodnotit ten říká jasné ne . Zdrcená Sophia odjíždí ze země na letišti ji volá Matteam a říká že sní pojede , ale autem né letadlem ...

Moje hodnocení : 5/10
První dva díli Barvy lásky se mi líbili. Bylo tam hodně děje a nepřevládal sex . Autorka psala zajímavě . Koupila jsem si další díl který nevypráví o stejných hrdinách ale i tak jsem si říkala že to zkusím. První půlka byla super . První pusa na 110straně .Což je skvělé u erotického románu. Hodně se popisovalo umění a práce , rodina, jenže poté kdy se zamiluje a začne tlachat a vzdychat to jde z kopce a úplně mě to přestalo bavit . Jeho chování take nebylo zrovna hezké .

Barvy lásky Obnažená

6. dubna 2014 v 8:57 | Mimi
Příběh začíná tam kde první skončil . Před erotickým klube kde po hádce odešli ven . Jonathan říká že přistoupí na Grace podmínky a klub opustí a bude s ní . Yuuto jeho japonský klient je velice naštvaný , chce Grace pro sebe . Následující den po incidentu ruší Yuuto všechny kontakty které jejich dvě firmy spolu měli mít . Jonathan říká že to zvládne . Je pěkně pomlácený od rvačky s Yuutom . Nejde do kanceláře a posílá na jednání za sebe Grace . Alexander jeho kolega a dobrý kamarád je z ní nadšen a nabídne ji místo v managementu . Grace ho přijímá .

Jonathana otec pořádá ples na který jedou společně . Jonathan se ke Grace moc nemá . Věnuje se jiným a ona stojí sama a nudí se . Když se začne bavit s jiným mužem hned se ji věnuje . Otec a Jonathan spolu nemluví . Grace přichází celé věci na kloub a vše do sebe začíná jak skládačka zapadat .

Orla , matka Jonathana se hádala s otcem . Jonathan je chtěl zastavit , otec do ni štouchl a ona spadla ze schodů a zamřela . To Jonathanovi bylo 5let . Otec nic nezvládal, nedokázal se s tím vyrovnat a tak Johna poslal do internátní školy a jeho sestru Sarah k tetě . Sarah mu odpustila , ale John ho stále vidí ze smrti matky . Nikdy o tom nemluvili , oba to v sobě dusí a ničí se tím . Grace chce aby o tom mluvil aspoň s ní , ale všechny pokusy končí hádkou .

Jonathan se jde s Grace pomilovat do knihovny a něco je vyruší . Jdou se podívat vedle a je tam lupič. Jonathan se s ním popere a lupič ho zraní , ale nezastaví ho a uteče i s ukradenými věcmi . Policie ho druhý den najde .Všechno donesou pryč. Jonathan že některé věci chybí . Otec se mu přizná že nadace jeho matky kterou nadále spravuje je na tom špatně a tak šperky prodal . Jonathan mu nic nevěří a odjíždí .

Grace chce aby s ní mluvil. Hádají se . Za Grace přijde otec Jonathana a říká ji že bude muset prodat rodiné sídlo jak moc je na tom špatně . Jde přesvědčit Jonathana aby otci pomoh . Hádají se a ona odejde . On ji nezastaví . John odjede a nikdo o něm nic neví . Bloumá a neví co dál . Dává výpověď , a odjíždí předčasně do států . Připraví se na závěrečné zkoušky a ty splní na výbornou . Alex ji nabídne práci u nich ve firmě ale né v Londýně , ale v New Yorku . Grace to přijde a jede tam . Na letišti na ní má čekat Alex a Sarah kteří se mezitím zasnoubili . Jenže oni nikde a objeví se tam Jonathan a řekne ji že si myslel že bez ní může být ale opak je pravdou . Chce si ji vzít a už ji nikdy nepustit.

Moje hodnocení : 8/10
Po zkušenostech s kvalitou dalších dílů u jiných sérii jsem se docela bála se do knihy pustit, ale byla jsem mile překvapena .První sex se objevil až na 60stránce ! Spali spolu ani ne 10takže jsme se dočkali mnoho děje bez zbytečných dlouhých nudných stále opakujících scén sexu . Měla to dobrý spád . Líbí se mi jak Grace není hloupá husa která na vše přikývne , ale má svoji hrdost. V květnu vychází 3díl a já do něj s chutí půjdu.

Barvy lásky - Nespoutaná

29. srpna 2013 v 9:44 | Mimi
Grace odjíždí z Chicaga do Londýna na 3 měsíční praxi do jedné investiční společnosti. Na letišti zahlídne šéfa a myslí si že pro ni dojel ale on jel pro Japonského klienta. Hnedka na uvod takový trapas. Když to zjistí hnedka že pojede taxíkem a on že ne že ji sveze. Ve firmě se seznámí s Anne která si ji vezme pod svá křídla. Varuje je před Jonathanem. Už několik žen kvůli němu z firmy odešlo. Každá se do něj zamiluje. Byt který měla zamluvený tak neexistuje a tak ji Anna vezme k sobě.

Po dnu v investičním oddělení je hnedka přesunuta do Jonathana oddělení jako assistentka. Doprovází ho na všech schůzkách a může ke všemu mluvit. Touží po něm a on stále říká ne nepletu práci se soukromín dohromady. Vezme ji s přítelem jako doprovod na večeři a ona se lehce opije. Chce ji dostat domů a ona nemá opět klíče tak ji vezme k sobě. Ráno to mezi nimi zajiskří a on ji připraví o pannenství. Následuje několik sexuálních vypětí. Jonathan ji stále říká ne.

Jonathanova sestra Sarah má autonehodu a tak za ní jedou do nemocnice. Vyčítá to svému otci který už prý může za smrt jeho matky. V tom ale noviny zasáhnou fotky jich dvou . Všude novináři celá společnost si o nich špitá a ona neví co má dělat. Nechce si timto pokazit kariéru. Jonathan ji říká že ji nechce ale ona stále at s ní je. Jonathan chodí do tajného klubu a nikdo neví co je to zač. Grace to z něj vypáčí a je to exkluzivní erotický klub kde souloží navzájem lidi v maskách . Pozve ji tam. Líbí se jí když ji pozorujou ostatní ale když se jedna žena chce přidat tak to hnedka strácí chut a utíká. Nechce aby on spal s jinými a ona také ne. On za ni utíká že ji chce . Že nemusí dělat to co nechce ..

Moje hodnocení : 6/10
Další naivní panna která šla zbalit šéfa miliardové společnosti. Začátek mě moc nebavil . Něco chce dosáhnout a pak brečí co to udělala. Když se začlo mluvit o klubu konečně to dostalo nějaký tajemno a šmrnc. Každý hrdina musí mít přeci špatnou minulost která ho poznamenala. Opět velká podobnost s odstínama. Jen nechápu proč všechny romány maj kolem 300stránek a jen ty odstíny musí mít přes 600 když se to krasně vejde do tý pulky . Hrdinka docela dospívá v knize a uvědomuje si že to není správné.
 
 

Reklama