Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Katie Price

Návrat ke slávě

22. června 2014 v 9:45 | Mimi
Eden je slavná zpěvačka před dvouma rokama jela turné a její matka byla velice nemocná . Nechtěla aby odvolala koncerty a umřela. Eden si vyčítá že u ní v nejhorších chvílích nebyla . Její sestra Savanah ji to vyčítá a přestane se s ní bavit .

Eden chodí s modelem Joelem . Jenže je chladný a myslí jen na sebe . Eden se moc profesionálně nedaří a smutní se skleničkou v ruce . S Joelem se rozejde a on příběh samozřejmě upravený prodá novinám . Eden je z toho zdracená její agentka Sadie ji sežene smlouvu na nahrávání desky . Dostane nabídku že by mohla být členkou poroty Šance pro pěvecké kapely . Moc se ji do toho nechce , ale přijme to . Začne nahrávat desku s Jackem který ji velice přitahuje když ho políbí odstrčí ji a její už tak ne moc velké sebevědomí utrpí . Bohužel ale i Jack začne pracovat na pěvecké reality show a tak se vídají dost .

Eden na něj zapomene a pomalu si začne se Stiviem který je člen jedné kapely ze soutěžících . Schází se tajně a je to pro ně adrenalin . Jenže se v mediích objeví že Stivie má dítě o které se nestará . Vysvětlí ji to že se spolu rozešli a poté mu řekla že je těhotná . Stivie ji stále říká jak moc ji miluje a ona je z něj také celá nadšená , ale také se stává že se ji vůbec neozívá a ona je z toho nadšená . Natáčí desku a Jack ji vyzná city . Ona mu řekne že je už zadaná . Jenže stále na něj žárlí . Stivie se chová hrozně , a ona se ho snaží stále omlouvat . Soutěž končí a Stivieho kapela vyhraje a on prozradí že s Eden jsou spolu . Na večírku ji požádá o ruku a ona souhlasí . Jenže on všechno dělá tak aby moh vše prodat mediím a káply z toho nějaké peníze . To jí se nelíbí. Mají čím dál víc rozdílných názorů .

Stivie odjede na turné a Eden se moc nemůže soustředit na natáčení desky a tak ji Jack vezme ke své sestře kde jim natáčení jde suprově . Sblíží se tam . Vrátí se plná energie a u ní před barákem se objeví ex Stivieho , že ji stále neposlal žádné alimenty . Řekne ji pár věcí a ona se rozhodne jet za ním na turné a překvapit ho . Samozřejmě že ho najde s jinou holkou v posteli . Mrskne po něm prstýnek a odchází . Chtěl ji jen využít pro vlastní slávu .

Její nové album je super . Jack má narozeniny a jeho sestra mu uspořádá tajnou oslavu . Vyspí se společně a ona neví jak na tom je , ale při oslavě ji požádá o ruku a chce aby mu zazpívala ...

Moje hodnocení 8/10
Mám ráda styl kterým Katie píše. Konec mi teda přišel až moc sladký a to že oboum hned řekla ano také . Podle mě by si svatbu člověk měl rozmyslet.Ale tak každý to má jinak. Jináč hezký příběh ze zákulisí superstár.

Vánoční dárek

9. března 2014 v 14:35 | Mimi
Tiffany žije s otcem a nevlastní mámou , nevlastní malou sestrou . Její matka Tanya pije a fetuje a o Tiffany se vůbec nestará . Když ji vyhledala nebyla vůbec příjemná . Odstěhovala se od otce a pracuje v pizzerii kde ji to štve . Rozešla se s přítelem Billem a s nikym ji to nevychází . S Billim stále spí a on si to začne vykládat že by z toho mohlo být něco více. V pizzerii dává výpověd a pracuje u otce své kamarádky Kary v posilovně jako recepční .

Tiffany dostává dopis od matky že její sestra je slavná Angel .Tiffany tomu nemůže uvěřit a po dlouhém vnitřním boji Angel napíše . Ta tomu moc nechce věřit . Tiffany nechá prověřit . Když se setkají vidí v sobě podobu . Rychle si padnou do noty . Nechají si udělat testy DNA a je pozitivní . Tiffany se svěří Billimu a ten se svěří kamarádovi a ten to prodá novinám. Před domovem ji sídlí novináři a ona neví co dělat . Naštěstí ji vysvobodí Angelin bodygárd Sean . Radí ji a pomáhá ji chránit než největší poprask opadne . Někdo se ji vloupal do bytu . Vše je rozbyté . Tiffany se zhroutí . Angel ji dá svůj Londýnský byt .

Angel natáčí reality show kde ukazují proměny normálních žen . Není spokojená se svojí stylistkou. Schválně ji vybírá oblečení které se k ní nehodí. Angel to rozčílí vyhazuje ji a její místo dostává Tiffany . Tato práce ji jde a baví . Všichni jsou z ná nadšeni .

Mezi Tiffany a Seanem to zajiskří . Dokonce se i políbí ale on se odtáhne a se slovy že je to neprofesionální se s ní skoro přestane bavit .Na narozeninách Angel , potkává Tiffany jezce formule Raula . Zakoukají se do sebe a začnou si spolu . Tiffany ale stále myslí na Seana . Sex je s ním rychlí a moc si ho neužívá . Raul ji přemluví aby za nim přijela do Itálie na závody . Uvidí tam jeho bývalou . Vidí jak po sobě koukají , vidí zamilovanost . Rozchází se s ním .

Sean odjíždí do Los Angeles hlídat jiné osoby . Stále na něj myslí . Angel někdo vyhrožuje . Jsou vánoce a Angel všechny pozvala k sobě . Tiffany ji přemluvila a jeli se podívat za matkou . Tiffany ji zaplatila léčbu a opravdu se snaží zlepšit . Obě ráda vidí . Angel s Jezem vymyslí že Tiffany a Seana nechají samotný přes noc doma aby se sblížili , odjíždějí si užít nákupy do Londýna .

Sean je s Tiffany sám a ledy povolí a oni si přiznají jak se mají rádi a stále na sebe myslí , jenže uslyší nějaký hluk . Jdou se podívat a Seana někdo napadne . Tiffany unesou . Naštěstí díky gps v telefonu se ji podaří najít . Byl to jeden ze členů ochranky . Všcihni slaví společně krásné vánoce.


Moje hodnocení : 8/10
Další skvělá kniha od Jordan . Líbí se mi že jsme poznali novou hrdinku a následně se objevuje dobře známá Angel .Tiffany má srdce a není naivní . Myslí ji to a to se mi líbí. Děj se předvídatelný ale vtáhne vás a musíte číst dál . Kniha je psaná z pohledu Tiffany i Angel. Podle názvu a obálky jsem myslela že se celý příběh bude odehrávat jen a jen o vánocích . Nakonec děj trvá něco skoro celý rok a romantickými vánocemi to končí .

Sladký život

2. března 2014 v 18:22 | Mimi
Angel se odstěhovala od Cala a žije v americe u svého nového přítele Ethana . Jsou štastně spolu jenže nevychází s jeho agentem Bennym . Má stále špatné poznámky a podcenuje ji . Z novin zjistí že Ethan má dítě . Je velice zklamaná že ji to neřek . Vysvětlí ji že matka dítěte byla známost na jednu noc a po nějaké době se ozvala že je těhotná. Nevěřil ji to ale testy potvrdili pravdu . Dceru ještě neviděl . Angel chce aby se o dceru zajímal . Pomalími krůčky k tomu dojde a dceru si oblíbí a probudí se v něm otcovské pudy .

Ethan zjistí že jeho účetní za něj neplatil daně a on ted dluží nemalou částku prodá několik nemovitostí a je na tom dost špatně . Angel mu chce pomoct vše zaplatit ale on odmítá . Jeho agent přijde s tím že by společně mohli natočit reality show.Už takhle ji štvou zástupy novinářu natož se nechat obklopovat i doma . Když ale přijdou zaměstnanci že nedostali zaplaceno rozhodne se do show jít . Dost je ale překvapí jelikož si dost určuje svoje podmínky . Nechce nechat natáčet děti . Hodně chtějí rozebírat jejich sexuální poměr ale to oni odmítají .

Něco ji stále táhne k jejímu manželovi Calovi . Podle anglické tradice se manželé rozvádí až po 2letech odloučení . Ethan je žárlivý myslí si že Cala stále chce . Když si přijede pro dceru Ethan vždy žárlí .Angel velice žárlí když zjistí že byl Cal s někým viděn . Když je za přáteli v Anglii potkává Simone , bývalou Cala , je strašně na dně a dělá eskort . Cal se ji snaží pomoct a její přátelé se ji také ujmou . Angel to ale přijde tak že ji chce přebrat přátele .

S Ethanem se ůčastní živé show kde dělají rozhovor . Najednou ji dojde že Ethan je ten praví a ona ho chce za muže . V přímém přenosu ho požádá o ruku . Začnou přípravy na svatbu .Angel se nechává rozvést . Chce ji jen malou nenáročnou . V tom se do sousedství přistěhuje Simone a začne se vydávat za její kamarádku . Začne ji napodobovat . Ethan vyhodí svého agenta protože má podezření že k němu není férový . Svěří mu tajemství že Angel je tajemná a během chvilky se to objeví ve všech novinách . To je poslední kapka a Benny dostává výpověd .

Angel dostane špatnou zprávu , její otec je v nemocnici a ona musí do Anglie . Cal je tam s ní. Tráví spolu celé dny a je vše jak dřív . Už chemii která je mezi nimi nedokážou popírat a vyspí se spolu . Otci se udělá lépe a oni všechen čas tráví spolu . Chtějí se vykašlat na své partnery a být zase spolu . Jenže jeho přítelkyně se vrátí dřív a oznámí mu že je těhotná . Angel odjíždí zpátky a ví že on neopustí dítě které splodil . Calovi vzkazy rovnou maže .Je velice neštastná . Někdo ji všude pronásleduje a píše mrcho . Nejvíc ji dostane když někdo rozřeže její šaty v šatně . Má veliký strach .

Nastane štastný den její svatby a ona vůbec není štastná . Když už stojí od oltářem jde za Ethanem a řekne mu že si ho vzít nemůže . Odstěhuje si všechny věci a vrací se do Anglie . Jeho to úplně odrovnalo . Když se vrátí domů padnou si s Calem do náruče . Opustil svoji přítelkyni a čeká na ni . Vrací se k sobě a budou zase štastná rodina . Jenže Simone vtrhne do baráku a jde po ni nožem . Všechno ji vyčítá a přizná se k tim nápisům v americe . Cal včas zasáhne a Simone jde do vězení .

Moje hodnocení : 8/10
Závěrečný 3.díl serie o Angel . Líbí se mi jak Katie píše o modelinku a světu kolem ví o čem píše a je to na tom vidět. Mě se její knihy velice líbí. Hlavně obálky jsou skvělé plné radosti . Děj byl předvídatelný ale i tak bylo spracování dobré . Angel byla krapet nerozhodná ale pořádně nevěděla jestli poslechnout srdce nebo rozum .

Katie Price a její knihy

1. března 2014 v 14:46 | Mimi
Další článek s knihami mých oblíbených spisovatelů . Tentokrát modelka která mě svými knihami velice překvapuje a těší se mé velké oblibě.Líbí se mi že BBart zvolil originální obálky .

Serie o Angel která se stane modelkou a vezme si fotbalistu Cala skterým to ale začne skřípat poté co mu porodí dceru Honey a ž se následně rozchází a ona odjíždí do USA žít s basketbalistou.
 • Angel (2006)čr 2008
 • Angel Uncovered (2008) Čekání na lásku 2012 ( moc se mi líbí originální obálka)
 • Paradise (2010) Sladký život 2012 • Crystal (2007) čr 2008

 • Sapphire (2009) Na lásku nevěří 2011

 • Santa Baby (2011) Vánoční dárek 2013 • The Comeback Girl (2011) Návrat ke slávě (2014) obě tyto originální vypadají skvěle .
Před časem měla Eden Haywoodová všechno, nač si pomyslela, byla jednou z nejúspěšnějších mladých zpěvaček v Británii a miláčkem hudebního průmyslu. Ale uplynuly sotva dva roky od posledního turné,a její hvězda pohasla. Teď o ní lidé slýchají, jen když ztropí další opilecký skandál nebo prožije další z řady milostných aférek.
Eden ale touží po návratu na výsluní slávy, a tak začne nahrávat nové album s Jackem Steelem, a vyberou jako porotkyni do televizní soutěže zpěváckých talentů. Právě takový průlom potřebuje!


 • In the Name of Love (2012) • He's the One 2013
 • Make My Wish Come True 2014

Reborn - 2016

Dále vydala dvě serie pro děti . O českém vydání nic
Series
 • Perfect Ponies (2007-10)
 • Mermaids & Pirates (2008-10)

Angel

19. listopadu 2013 v 14:29 | Mimi


Angel žije u rodičů a dozvídá se že je adoptovaná. Nechtěli ji to říkat. Cítí se sama .Miluje Cala ale ten je zadaný a bere ji jako kamarádku. Její bratr Tony chodí s její nejlepší kamarádkou Gemy. Angel chce na vysokou a neví jak si na to vydělat. Pracuje v létě jako plavčice a moc si nevydělá. Napadne ji dělat modelku. Uspěje na konkurzu a tisk si ji zamiluje. Umí krásně pozovat a fotky jsou dokonalé.

Začne randit se zpěvákem jedné kapely Mickey. Nejdříve je vše dokonalé ale poté začne čím dále víc šnupat kokain a ždímá z Angel peníze. Všichni ji od něj odrazují ale ona to nevidí. Občas si s ním kokain vezme také.Vypátrá svoji pravou matku. Je to fetačka a chtěla poní peníze. Je z toho velice zklamaná.

Mickey ji přemluví k trojce. Ráno žena chce zaplatit. Dozvídá se že to byla prostitutka . Rozzlobí ji to a Mickey se jí omlouvá. Dívka následně prodá svůj příběh o jejich trojce a ví o tom všichni. Angel se hroutí. Kokain začíná šnupat také Cal ji varuje a chce ji pomoct se léčit ona odmítá . Aby se vyhnuli skandálu odjíždí do soukromého bytu její agentky. Nevylézají a jen šnupají a ona si uvědomuje že už to není o lásce a že ho nemá už ráda.

Rozhodne se nastoupit do protidrogovou léčbu. Cal ji podporuje. Začíná chodit se Simone . Hrozně si ho přivlastnuje a Cal se skoro nemůže s nikym bavit . Simone odjede natáčet film a mezi Calem a Angel to zajiskří a vyspí se spolu. Celou dobu spolu spí ale jen co se Simone vrátí vůbec se jí neozve a vyhýbá se ji. Z tisku se dozvídá že se zasnoubili a čekají dítě. Tony a Gema se budou brát . Angel předává cenu a v zákulisí je i Cal. Jeden herecmá o ni zájem a je na ni pěkně hnusnej.Cal se ji zastane a poperou se. Cala zkope do kolena které ma operované. Na klinice kam ho převezou je i Simone a všem řekne že s nimi Cal nechce mluvit. Když po delší době ho Anglen navštíví . Dozvídá se že to vůbec neřek .Ale trpí pěknou depresí z toho že má zničené koleno což pro něj jako fotbalistu je dost těžké. Angel ho povzbuzuje rehabilitacemi . Řekne ji že ji už nechce vidět a vyhodí ji. Se Simone se rozešel. Na zásnubník večírku u Gemy se na něj vůbec nemůže dívat. Strašně ji to bolí.Cal má proslov a vyzná Angel lásku a požádá ji o ruku.


Moje hodnocení : 9/10
První díl a zárověn kniha od Jordan. Velice dobře napsané. Je vidět že Jordan ví o čem píše. Před rokem jsem četla druhý díl tak jsem byla ráda že vím jak to bylo v prvním. Dostáváme se do světa paparazi a neupřímnosti. Jako oddychovou romanci doporučuji.

Čekání na lásku

11. února 2013 v 19:51 | Mimi
Angel měla štastné manželství s Calem.Před půl rokem se jim narodila malá Honey a jí postihla poporodní deprese.Cal hraje za Itálii a Angel je v Anglii.Navzájem se odcizují a nedovedou se pochopit.Cala stresuje nadcházející mistroství světa.Chce aby za ním jela do Itálie ale ona odmítá.Když ji přemluví tak tam sním je pár týdnů a je to pro ní peklo.Ostatní manželky fotbalistů jsou velice nepříjemné a jde jim jen o značky.Vůbec si snimi nesedí a Cal to nechápe.Stále se jí odtahuje a odcizuje až to nevydrží a odjede zpátky do Anglie.Cal je rozčilený.Nezvedá ji telefon a když jo je tak strašně odtažitý.Přijede a stará se jen o dcerku.Angel trápí deprese přestává to zvládat a matka ji pošle k doktorovy a stará se o ni.Začne ji být lépe ale Cal to stále neví.Cal se dostal do mistrovství světa ve fotbale které se koná ve státech.Spřátelí se se třemi normálními manželkami a ostatní jí dávají docela peklo a snaží se jí potopit.Nechápou že ona je modelka a má vlastní kariéru a nepotrpí si na drahých věcech.Celé mistrovství je šílené.Vyvrcholí to když Anglie vyhraje a manželky jdou slavit.Holky potkají v baru basebalisty.Baví se spolu a vyjedou si do sídla Ethana.Vířivka,koktejly,Angel se s Ethanem sblíží a svěří se mu se svými depresemi.Jdou se projít na pláž a políbí se.Druhý den se to objeví v tisku.Cal zuří a pošle jí domů.Nechce se sní stýkat.Už nic nezvládá a spolyká prášky.To Cala probudí a pochopí že to je vážné.Snaží se jí co nejvíce pomoct a překonat všechno čím si prošly a vynahradit co zanedbaly.Cal se jí hrozně omlouvá.Chce sní obnovit svatební slib.V den svatby obdrží sms s tím že jí Cal podváděl s Allesii(manželkou jiného fotbalisty).Všechno se hroutí a Cal přísahá že to bylo jen jednou.Angel je opět na dně a Cal se jí snaží pomoct a vyjádřit lásku.Angel občas něco nafotí ale stále se snaží dát do kupy a přemýšlet nad jejich manželstvím.Nedovede mu to odpustit.Časem se rozhodne mu odpustit hlavně kvůli jejich dceři.Angel začnou pronásledovat a dostává výhružné dopisy.Strašně moc se bojí.V tom se dozvídá že s Allison to nebyla jedna noc ale tři měsíce.To už Angel nerozdýchává.Cal za ní strašně moc dolejzá a prosí o odpuštění.Angel přijímá nabídku točit film v L.A.Setkává se znovu s Ethanem a stále mezi nimi je tam ta jiskra a vášen.Zjištuje že to není jen odplata Calovi ale že to tak cítí.Užívá si s ním krásný časy.Je znova plná energie a radosti.Chce být sním a všechno ji připadá tak jednoduché.Vrací se do Anglie a když Cala vidí nedovede se sním rozejít.Cal je strašně zničení a opravdu ji prosí aby sním byla.Když jdou na svatbě svého kamaráda Jeze objeví se tam Ethan.V tom okamžiku se rozhodne a odjíždí s Ethanem...

Moje hodnocení: 9/10
Zajímavý pohled do modelingu a jejího zákulisí.Jak není jen tak jednoduché všechno snést a nechutní novináři všechno vyšmuchají.Stránky utíkají a čte se to samo.

Na lásku nevěří

22. listopadu 2012 v 9:02 | Mimi
Saphire byla vdaná s Alfiem ale brzo po svatbě ho načapala při sexu s Brooke.Rozvedly se když zjistili že Brooke sním čeká dítě.Saphire nevěří mužům a nechce aby ji ublížili.Užívá si příležitostného sexu.Ona určuje pravidla.Založí si vlastní firmu na pořádání rozlučkových večírků pro ženy.K tomu obchod s prádlem a manikůrou a ostatním pečováním o ženy.Už tři měsíce spí s Jayem.Vidí se když ona napíše.Dělají co ona řekne.Po jedné hádce ji pozve ke své rodině.Je mile překvapena jak moc jsou veselí a přátelští.Její matka utratila 10tisíc na internetu za poker.Saphire je z toho zničená.Když se to dozví Jaye matka chce aby ji k sobě pozvli.Ženy se setkají a velice se spřátelí.Dostane nový účes a začne se o sebe starat.Zaskočí jí když ji Jay požádá o ruku.Zraní jeho city.Obávaná hvězdička jednoho serialu se vdává a chce od Saphire rozlučku.Strašné nároky a chodá se příšerně.Všechno se pokazí a na poslední chvíli ji stryptér zruší učast.Přemluví Jaye aby za něj zaskočil.Ze samé lásky k němu to udělá.Jenže ožralé dámi se na něj sesypou a celého ho svléknou a poté se strhne rvačka.Jay se jí přes týden vůbec neozve.Poté se s ní rozchází.Každý chtějí něco jiného.Její bývalí Alfie je ve městě a provozuje klub ve kterém pořádá večírky.Lituje co ji proved ale Saphire ho nechce ani vidět.Seznamuje se s jeho kolegou Ryanem a po pár schůzkách společně končí v posteli.Začnou si užívat sex.Jenže Rayan kouká i po jiných.Nechová se k ní moc hezky.Seznámí ji s Markovem jeho společníkem který po ní začne pálit.Ona ho odmítá.Posílá ji dárky a je dotěrný.Na silvestra kdy slaví v klubu hledá Ryana půlnoc se blíží a on se jí celou dobu nevěnoval.Najde ho v kanceláři jak to dělá nějaké neznámé dívce.Píše ji volá ale ona to sním okamžitě ukončila a nic už od něj nechce.Markov je ale jiný.Stále ji navštěvuje a někam zve.Začíná se ho bát.Dostane nabídku pracovat v Londýně jako reportérka.Přijme to.O Jayovi se dozvěděla že chodí s její kamarádkou Sam.Stále se přes ten rozchod nemůže dostat.Uvědomila si že na něj byla ošklivá a má ho ráda.V Londýně se jí daří ale Markov ji začne pronásledovat.Když za ní přijde do bytu a stále ji chce a ona je nucená se zavřít v koupelně poté mu zraní tvář a utíká.Nikdo ji to nevěří.Dostane od svého kamaráda bodygarda.Milá chlap co ji všude doprovází.Sam velice zhubla a přihlásila se na Londýnský maraton.Samozřejmě i s Jayem .Přijedou a přespí u ní.Stále po něm touží.Práce zkončila a ona se vrací zpátky.Její firma moc nevydělává matka vzala půjčku od Markova.Nejhorší člověk s kterým nechtěla mít nic společného.Když jsou v klubu a ona zahlédne Rayna vydá se za ním.Jenže u něj sedí i Markov a ten ji něco hodí do pití.Přátelé ji naštěstí najdou a ona je odvezena do nemocnice kde ji Jay ochranuje.Se Sam se rozešel a stále miluje ji.Z počátku se k ní chová stejně jako ona dřív.Pěkně hnusně ale když si to vyjasní že se oba milují a nejde jim jen o hraní změní svůj přístup a je to zas ten starý hodný Jay.

Moje hodnocení 8/10
Zajímavý příběh o tom jak muži dokáží zranit a jak ženy se z toho těžko dostávají a nezapomínají na to.Některé scény mi připomínaly sami sebe.Jordan jako spisovatelka není vůbec špatná.

Crystal

28. října 2009 v 12:58 | Mia
Crystal a její dvě kamarádky ze školy Tahlie a Belle zpívají chtěly by prorazit a tak se přihlásí do reality show kde hlavní cena je smlouva na desku.Po těžkých konkurzech se dostanou do nejlepší 10tky.Přestěhují se k Dallasovi jednomu z porodců u kterého trénují s dalšími soutěžícimi.Belle se chová jako primadona a s Dallasem se skamarádí.Začnou spekulace o jejich ůdajném románku.Crystal se začne scházet s Bellyním přítelem Maxem který ji učaroval.Začnou spolu spát.Slíbí ji že po skončení soutěže se rozejde s Belle a bude jen s ní.Najednou se začne probouzet a přestavá tomu věřit.Chce to s nim ukončit jenže on hrozí prozrazením Belle.Bývalí přítel Thalie který je ve vězení prodal novinám příběh o něm a Thalie.Dítě které si myslely že je Thaliina sestra je její vlastní dítě.Po takovémdle skandálu musí makat víc a víc.Přes veškeré problémy vyhrají na plné čáře.Nahrají vele ůspěšnou desku která se drží na první příčce.Po ukončení soutěže odjedou s manažerem Dallasem do jeho sídla na Ibize.Max se tam chová pěkně hnusně.Snaží se své chování omluvit drahémi dárkami.V opilosti Crystal znásilní.Začne ji vydírat.Musí mu splácet jeho dluhy.Při znásilnění otěhotněla a tak musí na potrat.při natáčení klipu se seznámí s pohledným režisérem Jakem .Zamilují se do sebe a začnousi spolu. Max ji jednou zavolá že si s ním musí promluvit u něj v klubu.Dorazí tam.Po chvilce tam vpadnou nějací lidé a zmlátí ho.Zavolá záchranku a Maxe odveze.Všechno se vyšetřuje.Max prozradí svůj poměr s ní.Ohrožuje skupinu.Belle s ní nechce mít nic společného.Jake ji má za děvku a opustí ji nechce si nechat nic vysvětlit.Crysta se jde projít a pronásledují ji fotografové.Dostane záchvat úzkosti a skončí pod autem.Aby se zotavila jede ke svému bratrovi.Stará se o ni.Když se jakš takž dá do pořádku musí točit videoklip k poslednímu singlu z desky.Bydlí v baráčku pro hosty s personálem.Video zase natáčí Jake od rozchodu spolu nemluvily.Je na ní pěkně hnusný.Každý večer se opíjí.Když točí scénu kdy Belle dá facku Crystal přežene to a spadne na květináč a leží v bezvědomí s dírou v hlavě.Jake se k ní přižene a začne ji opatrovat.Celý večer se od ní nehne.Vyříkají si rozchod.Vztah je zase dokonalý jen jí vadí jeho sekretářka Stella která s ním flirtuje a všude se vetře.Crystal jelikož nemá moc peněz tak nafotí nějaké fotky.Stella je na narozeninovém večírku který pro Jake připravila ikdyž on toto nesnáší ukáže všem přítomným.Pohádají se a Crystal odejde.V noci za ní Jake příde a omluví se.Stellu vyhodí.Jake dostane nabídku jet fotit do ameriky na pul roku nějaké fotky.Crystal se to nelíbí ale nepřemluví ho aby zůstal.Ona se zatm věnuje své soloné desce.Zjistí že je těhotná ale není schopná to Jakovi říct nikdy není ta správná chvíle.Jakeovi hovory jsou čím dále horší.Až ji jednou řekne že to nemá cenu na dálku.Crystal mezitím vyřízená za podpory svých přátel se připravuje na vydání desky a na příchod miminka.Když ji praskne voda Thalie se snaží sehnat Jake aby mu to oznámily.Porod trvá několik hodit .Nezačne rodit dokud on nepřijede.Vyzná ji lásku a už ji neopustí.
 
 

Reklama