Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Kelley Armstrong

Prozření

27. listopadu 2015 v 11:06 | Mimi

Všichni jsou na útěku a dostanou se k Andreowi . Jdou po nich všichni nic není tak jak si mysleli . Problémi s vlky až se je všichni snaží zabít a oni se dostanou opět do laboratoře kde je dříve věznili od tamtud je dostane teta Chloe a oni jsou opět na útěku . Nikdy asi nebudou v bezpečí .

Moje hodnocení : 2/10
Z prvního dílu jsem byla strašně nadšená . Toto je závěrečný a byl horší než ten druhý . Dlouhý táhlí , děti se snaží být superhrdiny a strašně dospělí .Někdo nový se objevil na scéně a oni ho museli seznámit se situací . Kdyby jednou ale to bylo furt dokola . Nedokázala jsem se celou knihu začíst a vůbec mě to nebavilo :(Konec otevřený .

Probouzení

23. prosince 2014 v 22:19 | Mimi

Moje hodnocení : 8/10
Druhý díl mi přišel trochu slabší , stále se jen utíkalo a dělo se něco špatnýho . Chloe neví kde kterému bratrovy by se připojila . Až moc snadno se jim podaří utéct podle mého . Vlčí smečka byla zajímavá vsuvka .

Kelley

26. října 2014 v 10:20 | Mimi
Autorka napsala strašně moc knížek které obsahují povídky mnoha autorů.
Dále hrozně moc serii které mají samé mezi díli .


Kat (Darkest Powers, #0.3) 2009- krátká novela o Edison group
Hunting Kat (Darkest Powers, # 0.4) 2012 novela o upírce Kat
Dangerous (Darkest Powers, #0.5) 2010 novela o otci Simona
The Summoning (Darkest Powers, #1) 2008- Přivolávání 6/2014
Divided (Darkest Powers, #1.5) 2010 novela co dělal Derek když ztratil Chloe
The Awakening (Darkest Powers, #2) 2009 Probouzení 11/2014
The Reckoning (Darkest Powers, #3) 2010 Prozření 28.2.2015
Belonging (Darkest Powers, #3.5)2011 novela z pohledu Dereka

Novely u nás vyjdou podle prodejnosti serie , nezavrhují to :)

Nejtemnější síly : Přivolávání

26. října 2014 v 9:52 | Mimi

Chloe žije s otcem který stále cestuje a tak ji vychovává hodně teta . Už jako malá viděla duchy . Ale moc si to nepamatuje . Je ji 14 a chodí na uměleckou školu . Jednoho dne ji po škole pronásleduje muž který podléhá rozkladu . Snaží se mu utéct a mlátí všude okolo , pere se s učitelem . Všechny upozorňuje na muže , ale nikdo nikoho nevidí . Je převezena do psychiatrické léčebny . Snaží si nepřipouštět že je blázen . Vidí , ale duchy .

Doktoři ji pomocí testu řeknou že trpí schizofrenii , stím se moc nechce vyrovnat . Začne se kamarádit s Lizou , ale tu zanedlouho odvezou jinam . Rea její nová spolubydlící má ráda ohen . Popálila svou matku ikdyž vůbec v ruce neměla zápalky. Snaží se doktorům na vše kývat aby co nejdříve mohla jít pryč. V léčebně jsou i kluci . Velice nepřátelský Derek a Simon . Jsou bratři . Je na nich , ale něco velice divného. Chloe se zpočátku proti své vůli začne bavit a zjistí že také mají zvláštní schopnosti .

Chloe vidí ducha a ten ji nabádá aby šla do sklepa. Najde tam hroby několika lidí a zjišťuje že měli také magické schopnosti a byli zde v léčebně . Hodně věcí ji nesedí a chodí si pro odpovědi k Simonovi . Simon chce utéct a Chloe chce jít s ním . Nakonec uteče i Rea a Derek který vůbec utéct nechtěl . Najdou je a střílí po nich uspávacími šipkami . Rea a Chloe se schovají , ale kluci nikde . Holky se vydají k tetě Chloe jelikož si Chloe poranila dost ruku a potřebuje stehy . Ale u tety je čeká dost velké překvapení ...

Moje hodnocení : 9/10
O knize jsem vůbec neviděla až jsem ji zahlédla na blogu Bookskla hned mě zaujala .Trvalo tedy než jsem si ji koupila :D jen 5měsíců :D ale byla doma dva týdny a už jsem se do ni pustila. Byla strašně rychle přečtená a četla se uplně sama . Ze začátku mi připomínala Mediátora od Meg Cabot , ale pochvilce se to rozjede takovým směrem že podobnost přestává a dostáváme se do uplně skvělého nabytého příběhu . 3.11vycházá další díl , který bude doufám stejně našlapaný . Skončilo to strašně napínavě a samozřejmě jak bývá u serii v tom nejlepším .


Postavy byli skvěle popsané , u každého víme jeho povahové rysy, zjišťujeme proč byli do ústavu poslány . Líbilo se mi jak léčebna byla popsaná a její příjemné prostředí . V pražských Bohnicích to takhle vůbec nevypadá .
 
 

Reklama