Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Laurelin Paige

Oddaná tobě

12. prosince 2017 v 13:13 | Mimi
Orig. název:Forever for you
Pořadí v sérii: 3
Rok:2014 ; v ČR 2/2017
Počet stran:384
Nakladatelství: Ikar

Alayna se snaží dokázat že je neviná a aby ji Hudson věřil . Chce ho ale zjištuje že vše s ní byla hra kterou rozjel s Celii . To nedovede strávit . On řekne že do toho šel jen aby ji chránil a vše bylo skutečné . Nedá se mu věřit a Alayna bojuje sama se sebou . Kamarádí se s jeho sestrou která chce aby si vše odpustili . Zjištuje že jeho rodina má opravdu kupu problémů o kterých nechce mluvit a to je ubíjí . Když si jde pro věci vyslechne rozhovor mezi Celií a Hudsonem a zjistí že mezi nimi opravdu nic není a vrátí se k Hudsonovi .


Moje hodnocení : 3/10
Závěr serie mi přišel už nudný a takový stále dokola a o ničem .

Nalezená v tobě

1. prosince 2017 v 12:48 | Mimi
Orig. název:Yound and you
Pořadí v sérii:2
Rok: 2013; v ČR 7/2016
Počet stran:312
Nakladatelství:Ikar

Alayna bojuje se svojí zavislostí a bojí se aby zas nepropadla a nezačla Hudsona pronásledovat . On bojuje zase s tím aby ji neovládal . Ale i přesto to porušuje občas . Začne se bavit s jeho kamarádkou Celii a ona nechce aby o tom nikomu říkala . Je ráda že si o Hudsonovi může promluvit s někým kdo ho zná . Hudson ji chce jmenovat hlavní šéfkou klubu . Když se dozví že dřív měla něco s Davidem přesune ho tisíce kilometrů do jiného klubu . Setkává se se svím ex ke kterému má zakaz přiblížení . Jeho přítelkyně chce v klubu pořádat oslavy. Když se to Hudson doví tak jim nabídne jiný klub a je naštvaný že mu to neřekla . Díl končí tim že Celia všem řekne že ji Alayna pronásleduje ,stále volá . Všechny jejich srazy narafičila tak aby to vypadalo že ji pronásleduje. Nikdo ji nevěří ...

Moje hodnocení : 5/10
Líbí se mi že to není jen o sexu ale má to i hlubší příběh .

Závislá na tobě

9. listopadu 2017 v 14:59 | Mimi
Orig. název:Fixed on you
Pořadí v sérii:1
Rok:2013 ; v ČR 3/2016
Počet stran:296
Nakladatelství:Ikar


Alayna má problemi s obsesemi . Sledovala svoje ex až to přešlo ve stalking a dostala zákaz přiblížení . Snaží se tedy mužům vyhýbat až potká krásného Hudsona a on ji chce . Ona se toho bojí . Jenže Hudson koupí klub ve kterém pracuje a nabídne ji aby hrála před rodiči že jsou zamilovaný . Zaplatí za ni studentskou půjčku . Jenže Alayna se do něj začne zamilovávat ikdyž se tomu brání . Poznává jeho rodinu která nestojí moc za to . Setkává se s Celii jeho kamarádkou a přijde ji že ji ohrožuje .


Moje hodnocení : 6/10
Bohatý hrdina a chudá dívka , téma se stalkingem je zajímavě pojato , bavilo mě to.
 
 

Reklama