Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Lauren Oliver

První konec

7. dubna 2018 v 9:26 | Mimi
Orig. název:The next together
Pořadí v sérii:1
Rok: 2015; v ČR 10/2016
Počet stran:368
Nakladatelství:CooBoo

Katherina a Matt se potkají a vždy se sblíží . At je to ve válce v 17století nebo v 18 nebo ve 20 kdy zjištují že její teta ji byla strašně podobná .Teta byla zavražděna s jejím přítelem když odhalili nějaké tajemství . Začne potom pátrat a vracejí se ji vzpomínky a zjistí že vše to zažila ona a z nějakého důvodu se stále vracejí potkají se a vždy zabrání nějaké katastrofě a poté umřou . Ted Matta zavřou a ona zjistí že je těhotná . Bude konec znovuzrození ??

Moje hodnocení : 6/10
Líbilo se mi jak se v každém období potkali a poté jim i došlo že se znají . Na mě tam ale bylo dost tich realit a pletlo se mi to.

Zmizelé dívky

27. listopadu 2017 v 15:06 | Mimi
Orig. název:Vanishing girls
Rok:2015 ; v ČR 11/2015
Počet stran:344
Nakladatelství:CooBoo

Nick a Dara jsou sestry ale díky klukovi jmenem Parker mezi nimi panuje rivalita . Jednoho dne se vybouraj v autě . Nick to nese špatně a stále chce aby se s ní Dara bavila . Uspořádá oslavu na usmířenou na ni Dara nepřijde . Trápí se tim . Do toho se ztratí malá holčička a Dara také uteče myslí si že je někdo unesl a snaží se je najít . Zjištuje že Dara pracovala v nočnim klubu kde to nebylo vše úplně v pohodě . Nick podle stop a vodítek najde malou ztracenou holčičku a také zjistí že Dara umřela při autonehodě a její mozek vše vytěsnil a nemůže se s tím vyrovnat .

Moje hodnocení : 4/10
Konec jsem uhádla celkem brzo . Čekala jsem jiné vyuzlení . Připomínalo mi to knihu Nocte a díky tomu to ztratilo body .
 
 

Reklama