Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Lenka Lanczová

Život na ostro

20. prosince 2014 v 19:41 | Mimi


Veronika je z početné rodiny . Celý gympl se ji líbit spolužák Tibor . Škola má sraz po 8letech a vše se zvrtne v pořádnu pařbu. Po hospodě se jde k jednomu ze spolužáků na barák a pařba pokračuje . Verča se s Tiborem vyspí . Celá štastná , ale bojí se to někomu říct jelikož uběhne pár týdnů a Tibor se ji vůbec neozve . Po několika týdnech se Tibor objeví u ní před domem . Začnou společně randit. Jenže Verča pracuje na turnusy v lázních a Tibor je právník a jezdí často pryč. Hledají si každou chvilku kterou by spolu strávili a jsou štastní .

Verča otěhotní , Tibor ji požádá o ruku a vše je takové jaké má být . Pronajmou si společně byt . Jenže vše změní ošklivá bouračka po které je Verča několik měsíců v nemocnici a ještě potratí . Tibor si vše vyčítá a Verča mu to neusnadnuje . Jeho návštěvy jsou čím dál víc krátké . Nemají si co říct . Zaplatí ji pobyt v lázních a sám odjede na stáž do Anglie . Verča se s tím nemůže vyrovnat , špatně chodí , byt je naštěstí zaplacený do konce roku . Do práce také nesmí a tak chodí venčit psa z utulku a přitom se seznámí s hezkým Matyášem. Stanou se z nich dobří kamarádi ikdyž všichni vidí jak by na ni oči nechal . Když myslí že vše je na nejlepší cestě s Matyašem tak se před domem objeví Tibor a chce si promluvit ....

Moje hodnocení : 10/10

Vánoce a máme tu další knihu od Lanczové zas po roce . Kniha vyšla v listopadu , ale musela jsem si počkat až ji dostanu k svátku . Překvapil mě přebal který na jejích knihách něbývá . Příběh je typický její styl . Tentokrát slečna před 30. Klasický český život na malém městě . Občas sem chtěla tedy hrdinkou praštit aby se probrala . Mohla trochu bojovat a snažit se . Konec je otevřený a tak by se hodilo pokračování . Lenka na dotazy o pokračování tvrdí jen počkejte po vánocích až si ji přečte většina čtenářek tak uvidíme jestli už smolí další díl .

59. Dvakrát dospělá

30. prosince 2013 v 20:12 | Mimi

Dita je v maturitním ročníku. Má tři sestry. Otec dostal práci v brně . Sestra tam šla na vysokou a tak Dita na střední jela z vesnice za nimi a všichni tam žili společně . Matka a sestra Denisa žijí společně a nechají se navštěvovat jen o víkendech. Všem to vyhovuje. Jenže otec dostane práci trenéra hokeje v Bakově a tak se vrátí domů. Dita a Daniela zůstávají v Brně a žijí si sami. Jenže Dita v půlce maturitního roku z gymnázia odchází. Vrací se zpátky k rodičům. Je zvyklá si dělat co chce a velice válčí s matkou.

Spolužáci ji přivítají dobře . Všem napovídá různé historky proč ze školy odešla ale pravdu neřekne nikomu . Spřátelí se s dredařkou Pamelou . Ostatní v třídě jsou fanynky Zoji a pevně se ji drží. Spolužák ze školy dělá večírek a sleze se u něj velká většina školy. Vilém má rád holky a on je . Dita se s nim vyspí.

Denisa s otcem stále chodí na hokej a nechápe co na tom vidí . Ona na hokej chodí jen povinně uklízet halu. Chlapy se po ní otáčej. Za stadionem najde opuštěného psa a začne ho krmit . Seznamuje se s Daliborem mladím pohledným klukem. Vyjde si s ním na rande a skončí u něj doma . Vyspí se společně . Stále mluví o své bývalé. Řekne mu že ji to vadí a on ji vypráví jak umírala a on ji nemoh pomoci je jí ho líto . Ráno po bouřlivé noci se dozví že byt kde říkal že je nikdo nemůže slyšet obývá s matkou a sestrou. Všichni na ni koukají jak na svatý obrázek.

Dalibor ji pronásleduje a píše tisíce sms za den . Když se vidí tak si ji strašně přivlastnuje snaží se mu to vysvětlit ale on stále není schopný to pochopit. Začne se mu vyhýbat a on je horší a horší. Vyhrožuje ji že se zabije. Když na to přijdou rodiče chtějí jít na policii. Od spolužačky zjištuje že jeho bývalá nezemřela ale choval se k ní stejně jako k ní a také proti němu na policii dala oznámení.

Sestra Denisa jezdí s otcem na hokej a Dita začne chodit s nimi. Všichni jsou hotový z hokejisty Radka . Dita neví co na frajerovi viděj ale také se do něj zakouká ale se svoji drzostí to nedává najevo. Pomocí triků a zůzných náhod se dají dohromady. Jenže se dozví jak hnusně se zachoval k jinejm holkám a bojí se že stejně se zachová i k ní. Když to zjistí otec celý zuří a vše ji zakazuje . Mezitím domů přivedla ubohého pejska ze stadionu a nikdo ho nechce a ona si ho velice oblíbila . S Radkem to ukončuje . Ve škole se ukážou její fotky s Vilémem . Dostanou se až k řediteli. Myslí si že proti ní jde Zoja a snaží se s tim bojovat . Jenže Zoja ji nakonec pomůže a dozvídá se že za to může Pamela kterou celou dobu pokládala za kamarádku a přitom se spolčila s Daliborem a ubližovali ji společně .

Rozhodne se postavit všem a Radek za ni přijede že by to přeci jen měli dát dohromady .


Moje hodnocení : 9/10
Dva roky jsme čekali na novou knihu od Lenky. Konečně jsme se dočkali a přinesla nám oproti jiným jejím knihám tlustější knihu. Příběh odsýpá a je plný vedlejších dějů jak je u Lenky známé . Kniha je oddechová. Její knihy vás vtáhnou do děje a připadáte si jako když je to příběh z vašeho okolí. Nedám na její knihy dopustit.

Stopa v mém srdci

5. května 2013 v 21:52 | Mimi
Anna jede s babičkou a svojí matkou na dva týdny do hotelu Mlýn do jedné malé vesnice.Mlýn je honosné sídlo plné bohatých čechů.Jedině stejně stará osoba je tam Jozefína která jde příkladů rodičů a je celá vedle.Anna kterou vychovává matka s babičkou jelikož otec jako laborant je radši stále v práci si dělá co chce. Ve škole má přezdívku miss šoking.Obarví si jentak hlavu na oranžovo poté na zeleno.Jen aby matku a ostatní hosty pobouřila.Nikdo se ji nevěnuje a Anna si dělá co chce.Do hotelu se rekreovat přijede i její teta Dita,psycholožka a snaží se ji vyšetřit.Anna je náladová a neposlušná.

Chce si vydělat nějaké peníze a číšník ji poradí aby zkusila místní hostinec.Je tam den a končí,na takovoudle dřinu nemá.Nabídnou ji jídlo a poté ji ani nedají žádné peníze všechno ji strhnou.Zkusí další brigádu a to uklízet les od popadaných větví a stromů.To vzdá už v půlce dne.Poté zkusí zbírat okurky to přeci není těžké ale zjištuje že to je také dřina.Neví co má dělat.Chtěla matce dokázat že peníze se dají vydělat snadno.

Začne se bavit s místním klukem ménem Roman který ji vezme na zámek.Jeho kamarád tam bydlí a uspořádají tam párty.Hnedka by ji tahal do postele ale taková ona není.Nechce to prožít s prvním.Výdají se.

Anna celý život pilně dřela neměla žádný volný čas samé koníčky a gymnázium.Hlásila se na konzervatoř ,ale nedostala se tam.Na gymnázium zpátky nechce jelikož by se jí spolužáci posmívali.Neví co dál a rodiče nechtějí slyšet že by gymnázium opustila.

Celé dny tráví mimo hotel.Roman za ni běhá ale jemu jde jen o postel a to ona nechce.Začne se bavit s dalším klukem co pracuje na zámku Leškem ,ale stojí jí hodně sil aby si ji všimnul takže dělá vše možné.Vezme záskok za kluka ve stánku s prodejem pohledů a jiných suvenýrů.Večer ji chybí stovka a je z toho pěkně zdeptaná.Baron ji pozve k sobě na párty.Vezme i Jozefínu ta se hrozně opije a všichni tam po ní pálí.Pracně ji dostává zase zpátky do hotelu.Baví se s Leškem a řeší strašidla na místním zámku.Někdo něco cítí jiný ne někdo také něco zahléd.Vypraví se v noci na zámek a jsou všichni pěkně vystrašený!

Jozefína má pěkný průšvih za to jak se zřídila.Recepční potvrdí že Anna byla v pohodě tak je ze všeho venku,ale chtějí to na ní hodit.Nechala se od kluků vyhecovat že přespí na nedalekém hrádku.Vytáhne babču a udělají si výšlap.Večer se tam vypraví a slyší věci které nedokáže rozluštit.Kluci řekly že ji tam navštíví.Jenže se objeví jen jeden a to Lešek.Povídají si a je to velice romantické za noci při ohýnku.Jenže je vyruší ostantí kluci které ji přišly zkontrolovat.Peláší domů ,ale Roman má jiné plány a nedovede si vysvětlit že nechce jet k němu.

Dny ubíhají a pobyt je skoro u konce.Na zámku pořádají slet strašidel baví se celá vesnice i všichni turisti.Anna pomáhá při organizaci a všichni chválí její šaty který vypadají jako šaty bývalé baronky.Když je noc hrají si na schovku a Anna se schová pod studnu jedinýho Leška napadne se tam po ní podívat jenže trám se uvolní a jemu zlomí ruku.Je už jedna a ona slíbila babče že bude u fontány a pojede do hotelu.Lešek nechce vzít na pohotovost.Druhý den se dozví že tam přeci jen jel a má ruku v sádře druhý den odjíždí domů.Ani jeden to nechce.Večer mají dost divné rande a vyspí se spolu.Berou to jako vyznání lásky a ona cití že jemu nejde jen o to.Roman je dávno odepsaný a když odpanil Jozefínu která měla ještě větší průser a hnedka ráno ji rodiče odvlekly domů.Stráví společně krásný večer a ona ráno neví a stále přemýšlí jestly se s ním má jít rozloučit.Na poslední chvíli za nim běží a dlouze se loučí.Vymění si čísla a odjíždí.Ona následně jde s otcem na ryby s kterým nikdy nesdílela názor.


Moje hodnocení : 10/10
Uff poslední kniha Lenky je ve mě :-) jsem ráda že se mi to konečně povedlo,ale mrzí mě že nemám další příběhy na které bych se mohla těšit :( Anna je typický dítě na které jsou kladeny nároky ale nikdo se o ni pořádně nezajímá.Sama o prázdninách dospěje a mnoho věcí pochopí.

Doteky noci

1. května 2013 v 17:24 | Mimi
Nikol je nejmladší ze tří dětí.Její bratr Jirka a sestra Týna jsou úspěšnější,chytřejší a oblíbenější.Chodí na gymnázium a všichni ji porovnávají se sourozenci což ji štve.Do třídy chodí se svojí dlouholetou kamarádkou už ze školky Romanou.Chodí s Adamem.Půjčí si od kamaráda byt a je velice překvapen a zhnusen že Nikola je panna a nechce snim spát.Přestane se ji ozívat.Nikol sourozenci mají maturiták a ona sním musí pomáhat.Na maturiták jde jen kvůli Adamovi který se ji celý týden neozval.Oznámí ji že s nezkušenou holkou by si nezačal.A už se tam ochomejtá kolem Terezy.Celý ples nestojí za nic a chce jet okamžitě domů.

Druhý den ji Romana vytáhne do klubu na koncert a zlije se jako dán.Když se matka doví že z neštastné lásky je ušetřena i přednášse o slušném chování.Vánoce jsou tu a ona nemá z ničeho radost ani z nového snowbordu.Kamarádka Týny ji nabídne at na silvestra jede snimi na chatu.Měla jet s Adamem ale to padlo takže by seděla doma u televize.Nikol překvapivě souhlasí.

Do Jeseníků je odveze otec a sejde se tam pěkná skupinka lidí.První večer je Nikol zamlklá a trápí se stále kvůli Adamovi.Další dny už na něj přestává myslet a užívá si plno zábavy na chatě.Parta je to povedená a každá den chodí na svah a tak jsou večer pěkně unavení.Zajdou si do místní hospůdky na večeři a zdrží se.Nikol tam zapomene foták a tak se pro něj vrací.Aby nešla ve vánici sama jde s ní Rob přítel její sestry.Foták tam je ,ale venku není vidět na krok a tak jim pingl dovolí si ustlat u krbu.Povídají si a odkrývají tajemství.Padnou si až moc do oka.Svěří se mu že ji Adam odkop kvůli tomu že je panna.Robert to bere jako hezkou věc a nabídne se ji že by ji zaučil.

Dny na chatě ubíhají a její pohledy s Robem jsou častější.Její kamarádka Romana je celá paf z Jonáše a snaží se mu co nejvíce přiblížit.S Robertem proběhne i nějaká ta pusa.Vůbec nepřemýšlí že je to přítel sestry.Poslední den to na ni zase strašně dopadá a tak se zlíská a je velice nepříjemná.Blíží se odjezd domů a zpátky do školy.Je ráda že tuto partu poznala.Robert ji píše víc než její sestře a komplimenty nešetří.Jonáš Romču s Nikol vyzvedne u školy ,holky zatáhnou školu a jedou sním do Brna.Projdou si obchody,staví se na obědě i v kině.Užijí si super den.Romana je sklamaná že s Jonášem se to moc nevyvíjí a ten pomalími kroky víc bere na Nikol.Ta se sejde s Robertem a prožije sním svoje poprvé.

S Jonášem se schází a je to velice hezké.Ještě jednou se sejde s Robertem a skoro je načape Týna.Naštěstí se schová v jiném pokoji.Chtěla by to zkončit.Jonáš ji doučuje matiku z které propadá.Hodně Romču zanedbává a nechce se ji svěřovat s Jonášem.Sama ho chtěla ale on si vybral ji! Jenže když se Romča dozví že chodí s Jonášem nastane peklo.Pustí si pusu na špacír jako jediná věděla o Robertovi.Řekne to Jonášovi a ten si to jde ověřit k Týně.Ta je z Robovi nevěry velice překvapena.Nikol dostane od ní pěkně přes papulu.Otec ji napráší taky .Jí se do rána udělá pěkná modřina přes celé oko.Nikdo s ní ve škole nemluví.Všichni ji mají za děvku.Nikdo si to nechce nechat vysvětlit.Všechny plány jsou s Jonášem pryč.Trápí se a neví co má dělat.Píše omluvné smsky jak Jonášovi tak Romče.Své nejlepší a jediné kamarádce.Když brigádničí v čajovně otevřou se dveře s Jonášem....Moje hodnocení : 10/10
Nikol šla rychle nahoru,vše se ji velice začlo dařit a užívala si ale její pád byl ještě větší.Tak to,ale v životě chodí.Hnusný když si člověk uvědomí že dělá přesně to co dlouhou dobu zavrhoval.Předposlední Lanczovka a mám je všechny :)))

Andělé noci

27. dubna 2013 v 14:06 | Mimi
Mája slaví narozeniny a opije se.Ráno se probudí nahá v cizím bytě vedle cizího kluka.Na prostěradle krev takže je jasné že ji odpanil.Rychle si posbírá věci a odejde.Má strašné okno.Pamatuje si jak tančí s klukem ale ten nevypadal vůbec takhle.S kamarádkou Míšou se snaží přijít kdo by to moh být.Špehují u jeho bytu.Vejde tam nějaká holka!Když tam špehuje další den s holkou která se ji představí jako Vanda prohodí pár slov.Je to její kluk! Jejda! Bojí se že je těhotná.Bála se že by něco mohla i chytnout když má holku tak to nehrozí.

Škola pořádá sportovní den pro všechny školy ve městě.Když se převlíká vypadne z kabinky a je z toho pěknej trapas.Poté když jde skákat do dálky tak spadne a hlavou se zaboří do písku.Zahléhne onoho kluka.Uteče domů.Další den je vysvědčení a poté už zasloužené prázdniny.Strašně se strachuje že je těhotná a na tábor na který s Míšou jede jako dobrovolnice se jí vůbec nechce.Lidi se zdají být fajn.Mája pracuje v kuchyni a docela jí to i jde.Jenže když se tam objeví Vanda úsměv ji spadne.Nechodí s oním klukem ale jiným.Začne si ho vybavovat z mejdanu.Prohodí s ním pár slov a zjištuje že je to Dominika kamarád ,konečně zná jméno,Dominik ji všude hledá.Skřípky její skládačky se zaplnují ,ale stejně nejsou stále plné.

Vedoucí pro děti připravují bojovku.Přijedou dobrovolníci.Kdo jiný než Dominik? Vyhýbá se mu a chce hnedka odjet.On za ní dolejzá.Vyříkají si to.Jenže uslyší Vandu jak o ní říká že ji chce dostat do postele aby si to pamatovat a pak zase odjet.To ji naštve a nechce sním mluvit.Když se ukryje v lese najde si ji a pomilují se.Tentokrát si to už pamatovat bude...

Moje hodnocení : 10/10
Krátká(120stránek) novela.Klasický příběh o schválnostech a co provedem při mejdanech a nepamatujem si to:)Klasický letní románek.Škoda že nebyl delší myslím že na táboře by se dalo vymyslet ještě hodně schválností:)

Hvězda naděje

25. dubna 2013 v 21:17 | Mimi
Rodina Šímů která má čtyři děti přijde o otce.Našel si mladší a stále měl milenky a matka to stále trpěla kvůli dětem ,ale ted odešel a nikdo se s tím nemůže vyrovnat.

Míša chodila na gympl jenže kvůli klukovi to začla flákat a ze školy ji vyhodili a tak chodí na prodavačku.Moc jí to nebaví a její cíle šly dolů.Když stopuje za tátou potká hezkého kluka ménem Dan.Pomůže ji opravit motorku pro bráchu a začnou se vídat.Ona poznává ůplně něco jiného než předtím a užívá si to.Dan jezdí závodně na motorce a tak ho na závodech doprovází.Vnukne ji nápad že by mohla jít na nástavbu a poté by mohla dělat to co vlastně chtěla.


Monika má velice špatné sebevědomí a tak nák se straní všeho.Nemalu je se a nic se sebou nedělá.Líbí se jí Martin.Její kamarádka Kamila že ji pomůže aby se k sobě nějak dostali.Jenže pak je načape jak se líbají a ještě jak o ní říkaj že je ubohá.S kamarádkou končí i s erobikem na který s ní chodila.Její sestra Miša ji poradí trochu se nalíčit a učesat a hnedka vypadá mnohem líp.Začne si s Vilémem.Jenže ten ji hnedka tahá do postele .Monika mu hnedka dá a on se k ní nechová moc hezky.Tráví čas s kamarády a stále jen vysedávají v hospodě.Monika chce aby ji měl rád jenže on jí chce hlavně kvůli sexu.Trápí se a chce ho změnit jenže to nejde.Když jeden den netráví s jeho kamarády zjištuje že nemají vlastně nic společného.Když přijde pozdějš k němu domů a načape jak na něm jezdí Eva okamžitě se s ním rozchází.

Roman je rozvedený a na krku mu zbyla malá 6letá holčička Romana.Chodí s Andreou která si budouctnost představuje krapet jináč.Nutí ho rozjet pivnici ,ale on nechce.Nebere ohledy na jeho dceru bere ji jako přítěž ,ale ona k němu patří.Když v zoo potká Marcelu uvědomí si že todle nemá budouctnost a s Andreou se rozchází.Začíná se výdat s Marcelou která jeho dceru má ráda a bere ho sní.Jsou k sobě jako hrdličky.Roman ji vezme do prázdného bytu kde je jen postel ona si myslí že mu jde jen o to se s ní vyspat ,ale on přijde s nabídkou stěhování.Všichni jsou nadšení a tak se zanedlouho všichni tři k sobě stěhují.

Viktor rozený sukničkář se vybourá na motorce když uhání v noci za jinou holkou.Hraní tenisu kterému se věnuje závodně musí přestat.Poleží si v nemocnici.Jako osud se tam zjeví ona holka za kterou uháněl.Nikola která studuje zdrávku.Začnou se spolu bavit a když ho propustí i výdat.Viktor se pyšní náhrdelníkem z korálky za sex a odpanění.Nikola se zdráhá.Nechce sním spát.On ji nutí a nechce topochopit.Udělá si z ní poskoka.Zanedbává školu a radši tráví čas na jeho trénincích.Přestává se jí to líbit a odtahuje se.Poté za ním zase dolejzá a Viktor hrnina přece nic dělat nebude at se holka snaží.Až to Nikolu přestane bavit a kašle na něj.To zas on pálí za ní ,ale bude se muset hodně snažit aby se spolu opět zblížili.Nikola si našla jiné koníčky než vysedávat na tenise.

Celý příběh provází dilema že přišli o otce.Všichni nějakm způsobem ho chtějí zpátky a nějak se o to snaží jenže otec na ně nemá čas.Když on chce čas trávit snimi oni natruc nechtějí.Vše končí že otec se objevuje před barákem a prosí o to aby se moh vráti..

Moje hodnocení :8/10
Příběh a témata byla velice zajímavá.Rozvod a jak se stím všichni vyrovnávají.Dvě strany vztahu.Dolejzání a nechávat se obskakovat ,ale 4hlavní postavy sice jedna rodina občas sem se ztrácela o kom vlastně z tý rodiny čtu :(

Srdcový kluk

21. dubna 2013 v 18:07 | Mimi
Sabina chodí na gymnázium kam nechtěla a nebaví jí to tam.Její rodiče podnikají a na ní a jejího bratra Mariana nemají vůbec čas.Sabina prolítne z chemie rodiče se můžou zbláznit.Je jí to jedno za pár dní odjíždí na měsíc do Francie a rodiče neuvidí.Jenže otec jí to za trest zakáže a pošle ji s bratrem a jeho kamarádem Alešem na chatu.Dřív sem společně jezdili ,ale jí to pak přestalo bavit a rodiče začli pracovat a jezdil sem už jen Marian.

Lonské léto také strávila ve Francii a začla si tam s jedním místním klukem.Považuje to za velkou lásku.Každý měsíc mu píše ale on jí ne.Těšila se na něj celý rok a ted pro něj smutní.Dává to hodně na sobě najevo.Je jen zavřená v chatě a čte si a nebo jentak kouká.Když ji kluci něco nabízí chová se hnusně a odsekává.Učit se jí nechce ikdyž ji kluci nabízí pomoc.Jednou když už má sezení v chatě dost a kluci jdou do vedlejší vesnice na diskotéku vyrazí snimi.Diskotéka je malí kulturní dům který je celý narvaný lidmi a prosmrděn kouřem.Vůbec se jí tam nelíbí.Kluci nechtějí jít domů tak na ně jde čekat ven.Začne pršet a ona už nemůže jít zpátky.Zkusí kliky od aut a jedno je otevřené.Usne a probudí se až když se auto rozjede.Oba dostanou šok.Za volantem sedí mladý kluk.Místo aby se mu omluvila ještě si navzájem vynadají.Venku zuří slejvák a oni píchnou.Hoch vyběhne z auta a opravovat to nechce a vydá se do lesa.Sabina za ním.Dojdou do chaty kde nesvítí světlo.Kluk na ní šáhne ona ho uhodí jelikož si myslí že po ní vyjel ale on jen hledal sirky.Schoulený každý na jiný sedačce usnou.Jenže se vrátí další obyvatelé chaty.Jeden kluk se nabídne že ji odveze .

Další dny se potuluje a stále na toho kluka musí myslet.Potkává se se svojí starou kamarádkou Bárou.Která ji zapojí do akcí co se konají v blízkém kempu.Začne s ní vyrážet a prázdniny začínají být už snesitelné.Jenže potkává onoho kluka.Jmenuje se Honza a je z vesnice.Vždycky když se potkají tak je na něj nesnesitelně hnusná.Jednou grilují s celou partou lidí u nich na zahradě a najednou se tam objeví rodiče a všichni z toho mají pěkný průšvih.Rodiče zuří a všichni berou roha.Chtějí si ji odvést domů ,ale tentokrát ona nechce.

Půlka prázdnin je skoro pryč a ona se začíná učit.Moc tomu tedy nerozumí.Ale snaží se.Když jde za Bárou na molo je tam i Honza.Zatoulá se pes a společně ho odvedou k majiteli.Honza ji políbí a už v tom oba lítají.Chtějí spolu trávit veškerý čas .Všem ji představuje.Jenže on 4roky chodil s Ivanou a nedávno se jako kamarádi rozešli.Sabina na ni žárlí.Tráví spol všechny dny.Pomáhá ji s chemii a užívají si sebe a léto plnými doušky.Jednoho večera když se válí pod hvězdama a pozorují jak padají a ona má narozeniny tak se spolu vyspí.Jenže když přijde domů tak opět její rodiče udělají přepadovku a přijedou.Strašně ji seřvou.V tom i její bratr přijde s nějakou slečnou.Ráno všichni odjíždí.Jenže ona se musí rozloučit.Její brácha udělá že se mu chce zvracet a ona odběhne za Honzou.Ten bílí jako stěna že Ivana je těhotná že je to jeho.Sabina se zachová dospěle a řekne mu že když ji bude chtit vyhledat tak Bára zná její adresu.Všechno ji to mrzí a neví co dál.Ale dál se šprtá.

Reparát udělá a rodičům řekne že z gymnázia odchází že půjde na oděvní školu.Stím nesouhlasí a ona jim to pěkně vybarví.Když přijedou před barák čeká tam nečekaně Honza.Všichni mají co vysvětlovat...

Moje hodnocení : 9/10
Při této knize jsem pochopila co vždycky ostatní myslí při recenzích měla jsem chut uškrtit hlavní hrdinku:D Ze začátku její chování bylo šílené chtěla ho ,ale chovala se jako pipina i k bráchovi a Alešovi.Čím víc byla na samotě tím víc z ní ta měská holka opadávala a začla se chovat mile :) Klasický Lanczovský románek zasazený do tichého břehu rybníka.A já se raduji že mi zbývají už jen 4knížky od Lenky:-)))

Š jako Šarlota

13. listopadu 2012 v 12:40 | Mimi
Šarlota chodí na střední školu.Kluci po ní moc nepálí.To se nedá říct o její spolužačce a její kamarádce Darině.Ta má na každý den jiného kluka.Když vyrazí na koncert Pěsti do místního baru vydávají se za zpěvačky a seznámí se s docela sympatickým Honzou.Jdou do kolen když vyjde na podium jako předskokan.Za nedlouho se přihlásí do tanečních které je plné kluků.Tancování je baví.Mamka je reportérka a otec je pryč tak Šarlota musí s ní do divadla.Nechce se jí tam jelikož divadlo je nacvičené dětí z Jedličkova ústavů.Je překvapená jak moc dobré to nakonec je.Máma domluví večeři s režisérem a dalšími lidmi.U stolu se objeví i Honza z koncertu.Je překvapena jak je to chytrý a milí kluk.Když odchází všimne si že má hůl a kulhá.Volá na ni a ona zbaběle utíká.Myslela si jak moc perfektní kluk by to byl ,ale znetvořeného kluka kdo by chtěl?Aby nebyla před ostatními po zadu vymyslí si kluka Ondru a sama si posílá dopisy.Když jede za tátou na celnici jeho mladý kolega potřebuje poradit něco ve městě.Vyzvedne ji a ona že je to Ondra.Jenže zrovna se tam objeví i Alan který se jí líbí z tanečních.Ach tak špatné načasování.Darina která nasedne k němu do auta mu to určitě přetlumočí ůplně jináč.Když jedou do Německa na stáž tak se sblíží s Patrikem.Nakupují spolu dárky omilem si je vymění a ona mu ho jde po večerce vrátit.Slyší hlasy z chodby tak se schová k němu do postele tisknou se k sobě a vzruší je to a začnou se líbat.Ráno ji řekne že to byl omil že miluje svojí holku.Od té doby se k němu chová odtažitě a skoro snim nemluví.Začne se vídat s Alanem.Začnou spolu spát a vždycky po tanečních nebo když ji vyzvedne zajedou k němu a užijí si.S Honzou tráví pár dní a je jí utěchou.Když ale na ni čeká před školou a spolužačky se jí smějí zesměšní ho před všema.Matce se její vztah s Alanem nelíbí a zakazuje jí ho.Ona si prosazuje svou.Máma je stará a nemůže ji přeci rozumět.Jejich vztah je čím dál horší.Bojují spolu.Vyvrcholí to přes vánoce a dostává zaracha.Na silvestra uteče k Alanovi a milují se.Ona si myslí že by bylo skvělé kdyby spolu bydlely ale on ji to vyvrací.Jedou spolu na chatu kde se on baví s jinou holkou a nevšímá si jí naštěstí tam je i Darin a tak společně jedou domů.Přespí v kočárkárně paneláku.Ráno když neví jestly má jít do bytu a co vlastně řekne jde okolo její brácha a je uplně zelenej.Dozví se že táta odjel protože máma tátu podvádí.Všechny problémi se jí zdají malé a ona se vrací domů.Máma snimi vůbec nemluví.Táta nechce ustoupit a vyříkat si to s ní.Všechny od sebe odhání a je jak chodíví mrtvola.Zjištuje že Alan ji podváděl na každém kroku a když se vyspí s Darinou okamžitě je mezi nimi ámen.Jen si s ní hrál.Neviná panna.Táta se vrací a chtějí si to s mámou vyříkat.Snad se dají zase dohromady a všechno bude fajn...

Moje hodnocení 10:/10
Knihy Lanczové mají prostě své kouzlo a jsou jedinečné.Kniha o dospívání a poznávání jaká opravdu je láska a problémech spojenými s rodiči.Uplně vidím sebe v pubertě když jsem válčila s rodiči a myslela si že já mám pravdu a oni nic neví.Jen s tím rozdílem že já všechny kluky před rodiči zapírala...

Kapky rosy

27. září 2012 v 12:07 | Mimi
Karolína je dcera učitelů.Má mnoho koníčku,dobré známky a samozřejmě dobré chování.Spolužačky ji zvou na čundr ,ale ona nechce.Nechodí s klukama a ani ji to neláká.Raději jede s rodiči na celé prázdniny na chalupu na uplnou samotu kam se každý rok tak těší a pořádně si to užívá.Se svojí mladší sestrou Markétou chodí malovat do lesa.Zbírat borůvky .Koupat se do rybníku na procházky.Pro ni ideální léto.Na nedaleké zřícenině se objeví parta brigádníků.Poté co přijede její nevlastní sestra Eva se s nimi seznámí.Ale plachá Karolína se jich straní .Když ojede kluci se po ní ptají.Jí se zalíbí Matěj a začne se s ní pomalu bavit.Do toho ji mama začne dohazovat Filipa.Syn profesorky z otcovi univerzity kteří si koupili na druhé straně rybníka chalupu.Filip je nesmělí ale najdou společnou řeč.Pozve ji na tenis který mu moc nejde.Ona neví jestly to má brát jako rande.Sednou si na limču a on ji poví že je gay aby si nemyslela že si na ní dělá zálusk.Vyplaší ji to.Takové lidi vždycky odsuzovala ale sním si velice dobře pokecá i rozumí.Je ráda že takového člověka potkala.Je jediná kdo to o něm ví.Později ji Filip poslouží i jako dobré alibi.Rodiče si myslí že nadšená je z něho a večerní večery kdy utíká k rybníků tráví s ním.S Matějem se různě potkává ale je to namachrovaný frajírek když zjistí že má tetování a byl nějakou dobu v gangu má na něj maličko jiný názor ale snaží se ho chápat.Když Markétu popíchají včeli a kvůli své velké alergii musí být odvezena do nemocnice mama tam je s ní.Nejprve si užívá volnosti na chalupě ale později když se setmí.Bojí se každého zvuku a když začne vypadávat proud je v koncích.Uvidí stín a bojí se a řve.Vykelá ji že je to Matěj co ji přišel navštívit.Pozve ho dál a zůstane přes noc.Ráno ale nikdy.To ji naštve tak se za nim vydá na hrad kde s kamarády vyváží špínu a sut.Vysvětlí ji že musel do práce a ona spala.Celý den se motá okolo a večer opět stráví společně.Další dny za ním utíká a tráví spolu večery.Mazlí se a on to přeruší nechce ji zneužít.Do nedalekého kempu přijedou její spolužačky .Nemá z toho moc velkou radost.Ještě když se Filipa máma přiřítí že Matěj byl zavřený za znásilnění že si ho nechala prověřit.Všechno se ji hroutí .Nechce se jí to věřit.Večer si vyjde s holkama a objeví se i Matěj.Přizná ji že je to pravda.Ona uteče a několik dní nevylejzá s chalupy.Až jeden večer za ním uteče a vyjasní si to.Dal si trojku s kamarádem a jeho slečnou a ona je udala a on schytal rok natvrdo.Bojí se holek a jen si užíval ale s ní je to jiné.Ona ho pochopí a řekne že to chce a přijde s nim o panenství.Jenže rodiče poznají že se něco děje a že jim lhala že všechny dny byla s Filipem a chtějí znát pravdu.Přizná se že chodí za Matějem a oni strašně vyvádí.Nedokážou se navzájem pochopit.Matěj přijde na zahradu a rodiče ho pozvou dál aby se vzájemně poznali.Karolína když začínaly prázdniny by neřekla že zažije takových věcí začne milovat dospěje začne mít ráda svoji nevlastní sestru.Prostě prázdniny jak mají být.


Moje hodnocení:10/10
Lanczová je nejlepší už mi od ní chybí jen 6knížek.Opět příběh mladé dívky která za pár týdnů vyspěje a pochopí mnoho věcí.Příběhy jako kdyby vám to vyprávěla kamarádka kterou jste nějakou dobu neviděli.

Hříšná touha

29. července 2012 v 12:05 | Mimi
Dan je student gymnázia líbí se mu spolužačka Sára jenže se ji všichni bojí oslovit.Dan se přemůže a po pár pohledech a srazech u kafe automatu si spolu vyrazí.Problém je že Sára má přítele dobrou partii kterou ji dohodly rodiče.Je sním protože ji zajištuje určitou svobodu a komford.Sára se do Dana zamiluje ale její Ríša je pěkně žárlivý a tak musí být opatrná.Párkrát ji zbyje.Dan prosí aby se s ním rozešla ale to ona neudělá.Po dobře zvládnuté maturitě spolu stráví týden na Slovensku.Následuje dlouhé odloučení.Ríša ji hlídá a zbyje s velkým monoklem se Sára schovává a Dan ikdyž se velice snaží tak se se Sárou nemůže vidět.Začnou oba chodit na vysokou školu.Sára v Praze a Dan v Brně.Několik měsíců o sobě nevědí.Oboum se velice stýzká.Dan začne hodně pít a ke všemu je lhostejný.Sára je pilná studentka která začne vyrážet s lidmi z koleje což nikdy nedělala měla jednu kamarádku a ostatním se stranila.Dan se svojí kapelou vystupují v klubu jenže až tam se doví že klub patří Ríšovi a zahlídne ho tam se Sárou.Oba dělají jako nic protože se nechtějí prozradit.Dan mezitím začal randit se spolužačkou Ditou.Jenže stále myslí na Sáru.Snaží se jí nějak kontaktovat.Napíše ji přání k narozeninám.Ona mu ho pak oplatí a zas se sejdou a ona jiksra je tam stále.Začnou se společně opět výdat a oba rozkvetou.S Ditou to ukončí.Dan chce aby to ukončili s Ríšou.Vymyslí že utečou na celé léto do Norska za jeho strejdou.Mezi tu dobu to Ríša vydíchá apak začnou bydlet společně.Všechno je dokonale naplánované.Hodiny do odjezdu se krátí a najendou přichází sms promin já nemohu...Ríša ji našel a její plán zhatil.Dan sedá na autobus a odjíždí do Norska.Snad ho tam čeká další šance.
Moje hodnoceni: 9/10
Jedním slovem styl Lanczový prostě miluju.Vyprávěno z pohledu Sáry i Dana.Nemám ráda tydle příběhy z obou pohledů ale Lenka to napsala čtivě a čtenář se na to rád podívá z obou stran.

Vstupenka do ráje

28. listopadu 2011 v 20:39 | Mimi
Laura je vdaná účetní která má 15letou Sáru a 6letou Sofii už 16let vede poklidný život s Tomášem řidičem kamionu co je doma jen o víkendech.Klape jim to docela ji víkendové manželství vyhovuje.Na pracovním večírku se seznámí s Markem.Zatancují si a ona poté odejde domů.Za pár dnů se potkají znovu.Vyjdou si na kafe a on si přemlouvá ale ona pospíchá domů.Začne se na něj stále těšit a myslet a tak se začnou více stýkat jejich rande skončí hnedka v posteli.Trápí ji výčitky a tak na manžela začne být hnusná.Její sestru manžel podvede a ona ho docela chápe ale sestra je zdrcená a chce se rozvádět.S Markem se schází v hotelu a užívají si radovánek.Doma na vše kašle a žije jen prací a momenty s Markem.Naštve ji pani v hotelu a tak už se tam nechce scházet.Začlo léto a ona s rodinou a sestrou a známími odjíždí do Chorvatska.Chtěla se vymluvit ale nepovedlo se jí to.Dovolenou tak nějak přežije a s Tomášem se jen hádají.Markovi po návratu pronajme byt aby se nemusely stýkat někde potají.Marek si stále hledá práci a tak Laura platí dvě domáctnosti.Začne se ji hnusit vlastní manžel.Už to nevydrží zbalí věci a děti a odejde do bytu za Markem.Holky ji to dávají pěkně vyžrat a vůbec nespolupracují.S Markem to po čase začne být taky stereotypní a pěkně o ničem.Hádají se jak o život stále si nenašel práci a Sára chodí domů opilá a propadá ze všeho.Starosti se na ní jen hrnou a k tomu jsou její učty uplně vyždímány.Zjistí že ji Marek podvádí.Zbalí mu věci a neví jak dál.Obdivovala se za odvahu že našla znovu žít a udělat změnu.Tedka toho lituje a neví co dál.Zavolá Tomášovi jestly by ji nepomohl.Dohodnou se že u něj může zase bydlet.Holky jsou rádi a opět se usmívají.Jenže Tomáš se dal dohromady už se sousedkou když ji tam ráno potká není moc nadšená ale co život jde dál a nějak bude...

Zadáno pro Blížence

9. září 2011 v 19:17 | Mimi
Prázdniny končí a Eva nastupuje na střední školu.Velice se bojí všech změn které ji čekají.Stále se schází s Dickem který ale bydlí pěknou dálku od ní.Našel si práci a tak se nějaký čas neuvidí a to jí štve.První dny ve škole jsou příšerný.Myslí si že to zvládnout nemůže.Otec na ní dává veliké nároky.Dick přijede a je uplně mimo.Povolaly ho na vojnu.Slibují si že to překonají a zvládnou.Zve ji na přísahu to se nelíbí rodičům.Rodiče Dicka se za Evu zaručí že bude v pořádku a tak smí jet.Celá natěšená vyrazí do Prahy a tam se setká s jeho rodiči ty ji odvezou do Tanvaldu.Dick je ostříhán do hola a velice mu to sluší.Každičkou chvíli se snaží Evy uží ikdyž za přítomnosti rodičů a bratra.Nenechají je ani na minutku samotný.Loučení je velice těžké.Pozvou ji na svatbu jeho bratra Roberta.Otci se to nelíbí.Matka ji slíbí že za perfektní prospěch bude moct.Každý den si vyměnují dopisy a nemůžou bez sebe být.Eva se učí jako zběsilá když otec velice vesele přijde z třídních schůzek tak odjezd na svatbu je povolen.Eva s enemůže dočkat.Svatba se vyvede.Protancují spolu celý večer.Loučení je velice těžké.Dny neutíkají a Eva se stále jen učí a nebo píše dopisy Dickovi.Občas vyjde ven s Jindrou kamarádem ze sídliště.Rodičům se to nelíbí a tak dostane zaracha.Mají o ní strašný strach.V březnu ji skolí angína.Celý týden marodí.Rodiče potřebují odjet na chalupu a tak ji tam celý víkend nechají samotnou.V pátek jde vyvenčit psa a zahlídne Dicka.Dostal propušták a tak přijel.Zpráva že nikdo není doma ho velice potěší.Promilují celí víkend.To nedávno ještě tvrdila že sex pro ni neni.Dny utíkají a jí začíná být špatně.Měsíčky má nepravidelné.Všechny příznaky se schodují.Bojí se to oznámit rodičům.Když se svěří matka zaslechne to i otec.Pro otce už není jeho dcera.Uteče za Dickem který to přijme velice pozitivně a slibuje ji že se o ni postará at se ničeho nebojí.Rodiče si pro ni přijedou.Matka s ní jde na gynekologii.Už je pozdě na potrat.Termín má v prosinci.Školu se pokusí nějak zvládnout.S Dickem si vyměnují dopisi a to je drží nad vodou.Otec s ní nemluví.Letní prázdniny stráví doma.Posledních 14dní stráví s Dickem u něj doma.Zvykají si na sebe a lépe se poznávají.Přijede tam psychycky na dně.Pobyt u něj ji velice prospějě.Jeho matka si promluví s jejíma rodičema a rodiče se k ní také začnou chovat jináč ikdyž otec když nemusí tak se ji vyhýbá.Tráví dny se Simonou a Jindrou.Chodí se jentak projít a do kina.Rodiče odjedou za babičkou a na ní přijdou porodní bolesti.Praskne ji voda.Volá Jindrovi ten okamžitě přispěchá a zavolá sanitku.Než se dostane na sál je u ní Dick a celý porod s ní absolvuje.Narodí se jim Anetka.Dick musí zpátky do kasáren.Všichni se ji snaží pomoci.Po 6nedělí se vratí do školy a vůbec nezvláda je nevyspalá a myslí si že todle nemůže zvládnout.Jindra se snaží brát si Anetku aby se mohla učit.Jednoho dne kdy je toho na ni už moc přijde otec a začnou spolu mluvit od té doby ji pomáhá s učením a snaží se spolu navázat zase vztah.Dick má po vojně a odjede do Německa pracovat aby vydělal peníze pro ně tři.Vrátí se a v červenci je svatba.Po líbánkách odjedou společně do Prahy bydlet.

Nebe plné hvězd

28. srpna 2011 v 19:34 | Mimi

Romana chodí na gymnázium.Její pobyt se už blíží ke konci.Svaták stráví celá třída u Anety na chatě.První den se opijí a všem je špatně.Parta postupně upadá a lidi se odjíždějí učit domů.Parta se učí a povečerech chodí do hospůdky a nebo popíjí na chatě.Aneta a její dvojče Šotouš slaví narozeniny.Zřídí se v hospodě a sotva se všichni dotáhnou domů.Havrat,přítel Anety která se nemůže ani udržet na nohou,pomocí Romany odtáhnou Anetu do chaty.Položí ji na postel a sami dva se začnou líbat a pomilují se.Ráno dělají jakože nic.Romana se s dalšími pár lidmi rozhodne odjet domů.S Havranem se dohodnou že to zůstane jejich tajemství.Hynek kluk s kterým už rok chodí tedy myslí si to ale on ji spíše bere jen na sex ji vytáčí čím dál víc.Chce ho mít pro sebe a né být kamarádka.Definitivně se s ním rozejde.Strašně moc ji chybí.Dohodnou se že budou přátelé a u maturity ji podrží.Obávaný den plný nervů a zmatků je tady a Romana odmaturuje s přehledem.Aneta začne vyšilovat že ji Havran musel podvést.Romana jako její nejlepší kámoška ji to vymlouvá.Ještě když byla s Hynkem byla ji nabídnuta brigáda na pumpě jako mička skelních oken.Nemá co dělat a peníze se vždy hodí a tak souhlasí.Jde ji to rychle a brzo pochopí jak se na koho tvářit a chovat aby vydělala nejvíc.S Hynkem se ignorují.Celá parta s otrávenou Anetou která kazí náladu všem si vyrazí vykoupat do rybníka.Aneta svími řeči všechny štve stále podezírá a hledá sebemenší detaili které by nasvědčovaly k nevěře.S Romanou se pohádají a když se po koupání skočí do lesa na záchod ujedou ji.Začíná se stmívat a ona má na sobě jen plavky.Bez bot se vydá po silnici směr vesnice aby si zatelefonovala pro odvoz.Střetne se s partou mladých lidí.Dají ji zavolat ale nikdo to nebere.Prokop sympatický kluk ji půjčí svou košily a přesunou se do jejich kempu.Prokecají spolu noc a je jim hezky.Ráno ji na kole hodí do práce.Hynek se jejímu vzhledu diví a v plavkách a uvázané košily budí rozruch.Hynek ji veze na přijímačky do Pardubic a vyspí se spolu .Nedokáže ho přestat milovat.Ale chce opravdového kluka a né kluka co má několik kamarádek.Prokopovi jede vrátit košily a zahlídne ho s mladou holčinou jak dovádí u rybníka.Košily nechá u stanu a smutně odjede.Další přijímačky na vejšku jde dělat do Brna a tam ji veze nevlastní otec.Brigáda na benzínce se pomalu blíží ke konci.Volá ji babička že potřebuje pomoc na Kozím hrádku kde dělá kastelánku.Romana oblečena v dobových šatech prodává vstupenky.Objeví se tam Prokop a jeho parta.Oba překvapeni že se našly.Ona holka je jeho něco jako sestra,žádná přítelkyně.Zůstane tam s ní celý den a furt si společně povídají.Večer když si domluví rande tak chvilku předtím přijede Hynek.Jde se s ním projít a Prokop stále nikde.Když stále bloudí po parkovišti zahlédne ho.Rozloučí se.Další den zas okouní kolem hradu.Babička ho zaměstná a oblíkne také do kostýmu.Místní šermířská skupina má na hradě vystoupení ale chybí jim jedna Bílá paní.Romana ji zastoupí.Když chodí po hradbách a nechává se osvětlovat světlem tak zrovna v okamžiku kdy na ni světlo nesvítí se tam objeví Prokop a začnou se líbat.Po představení se od sebe nemůžou odtrhnout.Jde do své komůrky kterou obívá a slyší tukání na sklo.Prokop vylez na hradky a vyšplhal do jejího pokoje.Promilují celou noc.Dny na hradu jsou příjemné.Staví se za ní Aneta.Dala si 1a1 dohromady a zjistila že onou s kym ji Havran podved je Romana.S Havranem se rozešla a také zničila celou partu.Romanu to mrzí a nedovede ji to vysvětlit.Prokop zve Romanu na lezení po skalách.Staví se za ní Hynek a vidí jak se baví a je vidět že to také mezi sebou nemají uplně vyřešené.Romaně se nelíbí že Prokop má kámošku protože podle ní v tom kamarádství musí být vždycky něco.Druhý den Prokop odjíždí a jí brigáda končí.Matka ji vyzvedne a veze domů.Doma zbalí věci a utíká na vlak aby stihla ten kterým má jet Prokop.Je rád že ji vidí.Uvidíme co todle léto ještě přinese....

Náhradní princ

23. srpna 2011 v 10:08 | Mimi
Jana studuje gymnázium a bydlí s matkou a babičkou.Svého otce nikdy neviděla.Je plod jedné víkendové párty.Nemá štestí na to potkat kluka takže se nikdy nelíbala ani s nikým nebyla.Když v září do školy spolužačky přišly a chlubyly se svími zážitky a Vanda řekla Jani ty zase nic vymyslela si Sebestiána.Dokonalého kluka který ji píše básničky a miluje ji nadevše.Ve lži pokračovala celý rok.Třetí ročník se blíží ke konci a prázdniny se blíží.Škola pořádá volejbalový turnaj.Holky sice vyhrají ale na soustředění poslední týden školy je posláno družstvo ze druhého ročníku.Holky se rozhodnou přihlásit sami a natřít jim to.Vymyslí že vezmou své kluky a stráví minimálně víkend v kempu Mokrá louka.Nastává problém kde najít náhradníka za Sebastiána.Sousedka a nejlepší kamarádka Zuzka o této lži jako jediná ví.Poradí ji at někoho sežene na netu.Jana si už dlouho píše s Filipem.Jdou ven bojí se že si nebudou mít co říct.Opak je pravdou povídají si a povídají si tak moc že se přeřvávají navzájem.Když v baru začne být větší teplo rozhodnou se jít projet na nedalekou pískovnu.Filip zastaví mezi lesíkem a začne ji líbat a dostávat se pod oblečení.Pracně ho odstrkává.Bez mluvení ji odveze domů s pocitem že todle nemá cenu.Další den má sraz s Rostou vyhlíží ho u fontánky.Nikdo neodpovídá jeho profilu a tak ho prozvání.Kluk je malý a uhrovitý.Napíše mu sms že nedorazí.Zuzka ji nabídne pomoc.Usiluje o ni Jakub ale ona stále neví jestly s ním být.Jakub souhlasí že vymyšleného Sebastiana na turnaji nahradí.Vysvědčení je rozdáno a parta spolužaček a jejich kluků se sejde před školou.Všěchny spolužačky Sebastiana/Jakuba obdivují.Ubytují se v kempu a jdou se zapsat na turnaj.Jejich učitel je naštván že holky přijeli.První zápasy vyhrají a radují se.Jakub se chová uplně jináč než jim ho popisovala.S klukama se velice přátelí a stará se o hlavní srandu.Martin přítel Niny stále nedorazil kvůli pohřbu a tak je tam jako křen.Jakub ji vytáčí čím dál níc.Štve ji když na ní šahá a nedrží se plánu.Kolikrát je namálo a prozradilo by se to.Kluci jsou pro noční koupání.Jelikož se stydí za svou postavu tak odmítá.V neděli se konají poslední zápasy a ony skončí na druhém místě.Jakub ji chválí jak moc jí to jde.Je ráda že je po všem a mají se vrátit domů.Ráda že se nic neprovalilo.Parta se rozhodne pokračovat.Nepodaří se ji vymluvit a Jakub je pro aby jeli dál.Další dny si užívají památek,spaní pod širákem a v různých kempech.Začíná čím dál více Zuzce Jakuba závidět a líbit se jí.Je na něj ale pěkně hnusná a nechová se k němu jako klukovy s kterým je rok.Udělají si výlet na Malou a Velkou Ameriku.Ostatní musejí jet vyzvednout Kazima sestru a tak tam Jakub s Janou zůstanou sami.Vůbec se nebaví a ona usne na celé odpoledne.K večeru se zbudí a je naštvaná že ostatní nepřijeli.Vidí ohen a tak se přidají ke skupince kluků kteří ji pak pěkně začnou otravovat.Naštěstí ji Jakub vysvobodí.Je z toho pěkně v šoku.Líbají se.Nějak svůj ukol nezvládá a Jakuba začíná mít ráda.Ostatní druhý den přijedou.Vrací se zpátky na moravu na Kozí hrádek kde se setkají s kamarádkou ze školy od Jakuba a jsou z hradu unešeni a když zjistí že večer je šermířské vystoupení jsou nadšeni.To ale netuší že Jakub hraje hlavní roli.Po představení odjedou.Jen Jana tam zůstane do rána.Spaní na hradě se ji stane nezapomenutelným.Jakub ji v noci navštíví a přijde o pannenství.Nechá mu přes Romanu číslo a ráno si ji vyzvedne máma.Doma je jako na trní.Nemůže se podívat Zuzaně do očí.Pohádá se s matkou když objeví použité kondomy.Matka která to táhne že šéfem by si měla urovnat svůj život.Druhý den přijde že jedou zítra na dovolenou na Krétu.Je ráda že si chce udělat pořádek ve svém životě.Jakub ji pošle email že Romana její číslo ztratila.Zuzce přijede brácha jelikož spolu dobře vychází navrhne ji výlet.Vyjedou si na Kozí hrádek.Jakubovi oznámí aby si udělal pořádek v tom jestly chce ji a nebo Zuzku a do té doby se neozívá.Druhý den cestou na letiště ji příde smska s textem její nejoblíbenější písničky.Na krétě má nad čím přemýšlet....

Sběratelka polibků

17. srpna 2011 v 10:55 | Mimi

Andrea žije s otcem a sestrou Klárou.Rodiče se dávno rozešly a ani jeden na ně nějak nemá čas.Andrea chodí s Petrem a plánují dovolenou v Chorvatsku jestě s kamarádem Danem a jeho Silvou.Otec si přivede domů představit přítelkyni Hanku.Holkám se nelíbí.Spolužačce Ester se začne líbit Dan.Pomocí pár sms kde jako anonym píšou Danovi že ho Silva podvádí si vyrazí na bowling a Dan se se Silvou rozchází a začíná si s Ester.Tím Ester přestane mít tolik času a to Andreu mrzí.Miluje svého Petra který na ní stále nemá moc času.Prý kvůli zkouškám.Když ho jde navštívit zjistí že denodeně utěšuje Silvu a jí měl jen na sex.Je z toho celá přepadlá.Všechny její plány na léto končí.S Ester se vůbec nevidí.Prázdniny začínají a ona nemá co dělat.Zabaví se dokončováním autoškoly.Moc ji ale jezdit nejde tak ji a kamarádku Marcelu otec vezme a jezdí s nimi.Její zkoušky dopadnou dobře a tak to jdou oslavit do restaurace.Připojí se i Marcela která to neudělala a tak ji otec nabídne že s ní bude nadále jezdit.Pár dní na to oslaví 18.té narozeniny.Vojta její nevlastní bratr ji přiveze puget růží.Klára se nechce dívat na to jak Andrea sedí a nemá co dělat a tak i přes to že se hádají ji vezme na zkoušku svojí kapely KaPa.Andrea se jejich lovemetal zalíbí a s klukama se pěkně až do noci pobaví.Všichni odejdou a ji Kája nabídne odvos domu na kole.Spadnou z něj a začnou se líbat.Je špatná z rozchodu s Petrem ale i tak se s ní pomiluje.Další den bere že spolu chodí.Jenže Kája hodně pije a nic nedodrží.Několikrát na něj čeká v hospodě na domluveném srazu a nedočká se ho.Když příde o 6hodin později než byli domluvení k ní domů,zhulenej jak dobytek,sní ji večeři pro tátu a přizná se že se zpozdil protože spal s bejvalkou vykope ho ze dveří.Nechápe a s Klárou řeší co dělá špatně že nemá štěstí na chlapy.Další den se jedou vykoupat a Kája tam dorazí se svou dívkou.Andrea se rozbrečí a všichni ji utěšují at to nechá být.Že Kája je nepoužitelnej jen chlastá a žádná spolehlivost.Při další chlastací akci se nechá odvést s Mikim domů.Svlíkají se už na schodech.Ráno ji řekne že to bylo hezké ale svou přítelkyni opravdu opouštet nechce.Andrea se trápí čím dál víc.Dohaduje se s paní která jim chodí uklízet se sestrou která je furt někde se Sašou svým klukem.S Ester se už vůbec nebaví.Vídá se s Marcelou.Vyspíse i s Pavlem z kapeli.Kluci o ní začnou mluvit jako o děvce a uzavřou sázku jestly odolá poslednímu členovi Kečupovi.Na jedné akci to zkouší tak ho pěkně pošle do kytek.Klára se rozejde se Sašou a je velice zdrcena.Otec se rozejde s Hankou.Holkám to připadá divné.Jeden večer se staví Marcela s flaškou ferneta.Popíjí na balkoně.Večer se k nim přidá otec a velice se nasmějou.K ránu jde Andrea na záchod a ze dveří ložnice vyjde Marcela která měla spát v obýváku.Důvod rozchodu otce s Hankou je na světe.Dcerám se to nelíbí a s otcem se hádají.Nemůže si nabalit spolužačku.Nevlastní otec jim dal k dispozici na prázdniny chatu.Rozhodnou se tam jet a jentak si nic nezačínat s klukama.Od otce chtějí by si to vyjasnil co chce než se vrátí.Na chatě je hezky.Jenže druhý den přijede nevlastní brácha Vojta kterého nemusejí.Nějak to tam přežívají spíše nevšímavostí.Klára se zhroutí jelikož nejí a Andrea ji odveze do nemocnice.Je ji diagnostikována bulimie a anorexie.Nějakou dobu musí být na kapačkách.Rodiče si to vyčítají.Za Vojtou přijedou kámoši.Nechce se mezi ně plést ale oni o její společnost stojí sami.S Vojtou se maličko zblíží.Parta ji zve na rafty a hrajou společně míčové hry,grilují.Po pár dnech odjedou a Andrea tam je sama.Za bouřky se vrátí Vojta a jdou se nahý koupat.Líbají se.Celou noc si povídají a Vojta ji přemlouvá at s ním jede na rafty.Tentokrát to nevezme přes postel chce kluka který ji bude mít rád a bude si s ním moct povídat.......

Čas něhy

12. srpna 2011 v 12:29 | Mimi
Petra právě zkončila základní školu a užívá si prázdnin.S mamkou byla u moře.Rodiče jsou v práci a brácha Pavel vyráží na chatu.Rodičům se nelíbí že by měla být tolik času sama a tak ji pošlou s Pavlem a jeho partou na jejich chalupu.Vůbec se ji tam nechce.Hlavně kvůli Tedovi,nejlepšímu kámošovi Pavla který je děvkař a Petře se líbí.První dny tráví s Pavlem,Tedem a Adamem.Jezdí se koupat.Hrají volejbal který ji vůbec ale nejde.Mastí karty.Ted se ji líbí čím dál víc.Po pár dnech přijede Elis.Nafoukaná kamarádka Teda.Stále se naráží do Petry že je dítě.Ted si ji přestane všímat.Rozpoutá se bitka v hospodě.Petra se jeden den tam pekelně zřídí když ji bratr dovolí jedno pivko.Z pivka se vyklubou panáky a ostuda jako hrom.Bojí se vyjít z pokoje ven ale Pavel ji přesvědčí že to nikdo neřeší že to se stane.Přijedou další kámoši.Kterým vůbec nevadí Petra nosí naslouchátko jelikož je skoro hluchá.Snaží se ho skrývat protože se ji za to všichni smějí.Když to zjistily v jezdeckém kroužku kam chodila vysmály se ji a ona se tam už radši neukázala.Stále se hlídá aby to nikdo nezjistil.Někdo ji nosí kytičky na postel.Myslí si že je to Ted.Jelikož se jim nechce vařit tak často chodí do hospody.Místí kluk Jirka ji pozve na zábavu.Chvilku spolu tancují a pak jdou na vzduch kde si povídají.Najde ji Ted a odvede ji.Pavlovi se nelíbí že Ted mu jde po sestře.Všem klukům zakázal se k ní přiblížit.Ted jeho varování nesdílí.S Tedem a Adamem vyrazí na kolech za kamarádem ze školy který je jako instruktor na nedalekém táboře.Velice se baví s celou bandou tábora.Když usínají Ted ji začne líbat.Ráno jako by nic.Petra je naštvaná a tak dupe do pedálů a dává si na kole docela zabrat.S Elis se pohádají a tak vypadne.Ted se zas věnuje jen ji.Když jdou pro pitnou vodu zahlídnou místní a ukradnou jim pečené kuře.Sní ho okamžitě.Když jdou naposledy do hospody Petru to tam moc nebaví a tak ji Pavel i se psem odvede na chatu.Zachviličku příde oknem Ted.Vyleká ji.Začnou se líbat jeho polibky jsou ji velice příjemné a touha je silnější a tak ji odpaní.Jen co zkončí během chvilky se tam objeví Pavel.Ted se naštěstí stihne obléknout ale i tak pozná že něco bylo.Dá Tedovi pěstí.Ráno si pro Petru přijede máma když sejde dolu zjistí že přijela Tedova přítelkyně která s ním je už rok.Chudák holka stále podváděná.Všichni jsou pobytý.Dostaly místo Teda v hospodě.Matka ji odváží domů a ona pocituje že to jak se ji sem nechtělo si to náramně užila a je dospělejší o mnohé chytřejší.Ještě když se provalilo že má naslouchátko a všichni to vzaly dospěle nikdo se ji nesmál.Přestala se za svoji vadu stydět.Těší se jak za pár týdnů začne od znova na střední jazykové škole...

Lásky a nálezy

7. srpna 2011 v 18:21 | Mimi
Alice se stěhuje do Prahy díky zdařilému přijetí na Karlovu univerzitu v obotu češtiny a literatury.Jde s ní i její nejlepší kámoška Johana ale ta bydlí v bytečku u své sestry Lucie.Začátky jsou velice krušné.Nechápe zápis předmětů všude stále fronty neví jestly je na oné přednášce je správně.Z tělocviku si stále nemůže nic vybrat.Skončí nakonec u florbalu.Seznámí se s Faustem.Zvláštním ale pohledným hochem.Pomůže ji pochopit a zorientovat se jak na koleji tak v systému školy.Se spolubydlící Mio si padnou do oka.Aby zvládla život vysokoškoláda a nemusela už takhle prázdnou domáci kasu zatěžovat najde si brigádu v pizzerii.Seznámí se tam s pohledným Adamem.Nabídne ji že muže na internet chodit k němu do práce.V pátek když stopuje auto na cestu domů zastaví náhodou Adam.Flirtují spolu ale zjist že bydlí s přítelkyní kterou to vůbec neklape.Vymění si čísla a Adam celý víkend přemlouvá at jede zpátky s nim.Kvůli učení ale odmítně.Do pizzerie začne chodit častěji.Doprovází ji na kolej.Padne první pusa.Domluví se na společném víkendu.Užijí si víkend plný sexu.Aličina prvního sexu.V neděli se sotva doplazí do auta.Johana ji přemluví k párty.Sejdou se tam se Štepánem klukem který se ji také líbyl.Johana s ním začne chodit a jí je to nepříjemné a je odsunuta do zadních kolejí.S Adamem si stále píšou a snaží se na sebe udělat chviličku.Faust ji neustále pomáhá sehnat potřebná skripta a objeví v něm toho pravého kamaráda.Štepán se s bráchou vsadil že na babičinu zlatou svatbu přiveze Johanu.Tu ale pozval jeden švéd do svého rodného města a tak radši volí víkendové povyražení a aby sázku neprohrál posílá tam Alici.Té se moc nechce kdyby se ji nelíbil nebylo by to takové zlo.Celou cestu ve vlaku se velice baví.Doma je přivítána radostně.Všichni si ji oblíbí.Druhý den se koná opakování svatby a poté veselka.Všichni se připijí a Alice se Štepánem se k sobě začnou chovat jako by spolu doopravdy chodily.Alkohol a porozumění promění v jiskru která mezi nimi přelétne.Celou noc promilují.Zpátky na kolej se vrací jako přátelé.Alice na něj nedokáže myslet a má výčitky vůdči Johaně která sice se švédem celý víkend prosouložila ale i tak nejlepší kamarádce se to nedělá.Když se vidí s Adamem navrhne že můžou být u něj jenže když se spolu pomilují a jde se osprchovat najde pozitivní těhotenský test.Tvrdil ji že spolu už několik měsíců nespaly.Chce to vysvětlit a jeho je těžké vedle někoho usínat a občas si to nerozdat ji neuspokuje.Oblíkne se a práskne dveřmi.Adam ji bombarduje smskami.Nechce nic mít s mužem který podvádí a není čestný.Faust ji utěšuje.Štěpán ji napíše že na ni nedokáže přestat myslet.Johana má moc práce a tak se spolu žačnou stýkat.Jejich láska začne rozkvétat.Chce se rozejít s Johanou a být jen s ní.Blíží se vánoce a Alice ho prosí aby počkal.Vánoce tráví doma natěšená až se překulí svátky a pojede se Štěpánem do Beskyd.Na štědrý den když jde koupit poslední zásoby jídla v obchodě potká kamarádku ze školy která ji poví že Johana se vymlátila se sestrou v autě.Okamžitě to volá Štěpánovi.Oba jsou z toho velice přešlí.Naštěstí když za ní příde do nemocnice zjístí že má jen otřes mosku a zlomenou ruku a nohu a nějaké modřiny.Štěpán dorazí o den později.Setkají se společně v nemocnici.Nemůže se koukat jak Johanu drží za ruce a tak radši odejde.Další den si myslí že vyrazí do Beskyd.Štěpán se u ní staví se slovama že si to všechno promyslel a Johanu opustit nemůže že ona jeho tedka potřebuje a miluje ji.Alice je velice v šoku.Všechno se bortí.Přihlásí se na icq kde si ji Faust uložil.Chvíli si píší a zjistí že sním se také přítelkyně rozešla a tak je na koleji.Rozhodne se za ním jet.Silvestr nemusí vypadat zas tak špatně jak se zdál ....

Milenky a hříšníci

1. srpna 2011 v 22:43 | Mimi
Ivana má tři dospívající děti milujícího manžela Viktora a práci jako učitelka.Viktor má svojí vlastní firmu a tak si nežijí špatně.Jen bývá často pryč což ji někdy štve.Klára je rozvedená účetní s malou Klárkou.Občas se vyspí s jejím tatínkem ale tot vše.Nezbývají ji mo finance a tak často pracuje přes čas což ji vadí kvůli malé.Při výměně oken se seznámí s Viktorem.Vymění si čísla a později se sejdou za učelem kafe.Voda se nestihne ani vařit a už jsou v sobě.Když Iveta odjede na víkend s malím Štepánem za tetou do Itálie Viktor toho využije a stráví wellnes víkend s Klárou.Celý ho promilují.Klára se začíná zamilovávat.Kamarádka ji poradí at ukáže že je lepší než jeho žena.Viktor tvrdí že po 20letech to už není láska ale zvyk a hlavně povinost vůdči dětem.Dovolí mu anál s Reginou prožijí trojku.Viktor jezdí čím dál častějš.Tvrdí jak moc ji miluje a Klára ho chce mít pro sebe.Snaží se to nějak udělat ale kamarádka Ivaně řekne že ho parkrát někde viděla.Ivana nějak neřeší ví že její muž je atraktivní.Viktor se zalekne a začne svůj styk s Klárou omezovat.Ivu štve že je na východu dětí sama .Viktor je rozmazluje a vše musí dělat ona.Maturita se blíží a jako učitelka má mnoho starostí.Viktorie odmaturuje s odřenýma ušima.Dominika se bouří a začíná chodit s klukem.Není to jednoduché.Kláry šéf slaví narozeniny a tak všechny pozve do Palas na večeři.Náhodou se tam potkají i s Viktorem a Ivanou.Viktor ji letmo pozdraví.Klára vidí že si s ní opravdu rozumí a sou štastni.Několik dní se jí neozve.Je velice zdrcená.Když už se ozve tak se sejdou v kavárně a rozejde se s ní že si uvědomil že svoji ženu miluje a opouštět ji nebude že to bylo krásné rozptýlení.Klára zažívá období plné smutku a beznaděje.Když jde s malou Klárkou k doktorce vidí u Reginy otevřený balkon jelikož si myslí že Regina je opět v cizině jde blíž a spatří jak hází klíče Viktorovi.Hold nezávazný sex zvítězil nad citama....

Třináctá komnata

20. července 2011 v 18:19 | Mimi
Linda je na vysoké škole v Praze kde studuje stomatologii.Její rodiče se rozvedly a matka bydlí s povalečem Martinem.Její otec jezdí do zahraničí a když muže tak se s dcerou výdá.Její matka zkončí v nemocnici kvůli kamenům.Když se ji jeden den vypraví navštívit ve výtahu který se zasekne pozná sympatického kluka ale vyřve ji do krav jelikož kvůli výtahu nestihne pohovor.Martin na ní začíná mít špatné narážky ohledně otcoství.Matka o tom nechce mluvit.Naštve se když svého otce přistihne s milenkou a vybalí to na něj.Několik dní se neozve.Později z otce ale vypadne že matka nemohla mít děti a tak si ji adoptovali.Linda chce zjistit kdo doopravdy je.Její kamarádka šárka má svatbu.Na hostině nechybí onen nepříjemný kluk.Linda se opije a jede s ním autem domů.Má půjčenou jeho mikinu a tak skončí u něj.Ráno toho lituje.Vrací se zpátky na kolej a dumá nad tím kdo je.S tomášem si začnou psát kvůli vrácení mikiny.Když přijede opět do rodného městečka sejdou se a skončí u sebe přes noc.Linda začne jezdit domů každý víkend s vítat se s Tomášem.Hraje v kapele a tak se brzo seznámí se všemi jeho kamrády i bývalou přítelkyní Karen na kterou kvůli její pěkné tvářičce žárlí.Linda zčne pátrat po matrice a porodnicích kde by zjistila kdo vlastně je.Tomáš ji to rozmlouvá.Stydí se za to.Zvědavost je ale větší.Najde byt své pravé matky ale není doma.Babička ji velice ráda uvítá.Zjistí že má ještě retardovaného bráchu a dvě sestry nežijí si moc dobře.Bez jakékoliv budouctnosti.Odjíždí sklamaná.Po delší době se shledá i se svou matkou.Z té je sklamaná ještě víc.Je ráda za svoje rodiče.S Tomášem se hádají čím dál více.Štve ji Karin a ignorace.O vánocích to mezi nimi pěkně zaskřípe.Tomáš chce jet s Karin na hory.To Lindu totálně oddělá.O silvestru když sama sedí doma se Tomáš objeví s prosíkem a je mu odpuštěno....

Létem políbená

14. července 2011 v 14:08 | Mimi
Jarka si vyjede se svojí třídou do Itálie oslavit ukončení střední hotelové školy.Vrátí se dopoledne a jentat tak stihnou slavnostní předání maturitního vysvědčení.Po ceremoniálu si s rodiči kteří sou rozvedení a jejimi novými protějšky a sestrou Jitkou jdou sednout na oběd.Její otec si pořídil kemp Vodouch.Jarka tam tráví prázdniny letos sama a má vše nastarost.Užije si pěkné nervy s partou devátáku kteří si udělaly prodloužený víkend.S otcovými kamarády ze střelnice peče prase.Před dvoumi měsíci se rozešla s přítelem Davidem protože ji podved.David se stále ozívá občas i přijede ale Jarka o něm nechce slyšet ani si to nechat vysvětlit že šlo pouze o ulet.Při běhání se psem se seznámí s partou lidi co jsou tu na nedaleké chalupě.Vyjede si s nimi na lodku.Hledají kešky a tak ji zasvětí do tohoto tajemství.Občas ji navštíví bejvalá spolužačka Bella .Většinou v době kdy tu jsou mladí hosté a řádně zapaří.Hostů je čím dál více.Někdy skupinka na pár nocí jindy rodiny s dětmi.Prázdniny se blíží a jen co začnou přijede i Jitka s otcem.Ani jeden se nezastaví.Jitka si dlouho píše s Kamilem.Jenže má zjizvenou nohu a z toho mindráky a tak se s ním nechce sejít.Jarka jim zařídí setkání.To ale ještě netuší že je to jeden z party s kterou se seznámila a který se ji libil.Začne se bavit s Oliverem.Jenže zjistí že je to pěkná násoska.S Jitkou si vyjdou na blízkou diskotéku.Otec si pro ně přijede.Oliver se zřídí jako dobytek .Otec se ho bojí nechat na silnici a tak ho odvezou k chatám.Kamil se Jarce nabídne že ji pomůže dostat ho do chaty.Když se jim nehybné tělo povede dostat k chatě zjistí že je zamknutá a nechají ho ležet u ní.Kamil ji jde doprovodit.Políbí ji.To se ji líbí ale zároved vzdoruje protože Jitka je to něj zamilovaná.On ji vysvětluje že jsou kamarádi a žádné umysly s ní neměl.Jarka má v hlavě zmatek.Další den jsou obě sestry zmatené a nepozorné.Lidí na schlazení do restaurace přišlo mraky.V noci se za Kamilem vyplíží a promilují celou noc.Jarku trápí výčitky vůdči Jitce.Kamil ji to vysvětlí.Uvidíme jak to mezi nimi dopadne a jak to otřese se vztahem mezi sestrami....

Most do země lásky

21. června 2011 v 20:09 | Mimi

Hanka chodí na jazykovou školu se svojí kamarádkou Denisou,oblíkají se a chovají se jako dvojčata.Každý víkend jezdí stopem k Denise na chatu aby vypadly z rušného města.Jeden víkend přijede i Denisy bratr Robin a ona se s nim vyspí.Ráno dělá jakože nic a to ji mrzí.Večer vyrazí na slavnosti v nedeleké vesnici.Potká tam zajímavého ale opilého kluka.Po návratu domů další den ji máma oznámí že ji někdo scháněl.Kluk se ozve do třetice a je to onen z koncertu.Kamarád mu dal číslo at zavolá tak volá.Dají si rande u kterého se velice nasmějí.Začnou společně randit.Cestou na chatu vyhodí Denisa z okna jablko a smete cyklistu.Ošetří mu nohu.Pocit se mu omluvit ji přinutí jít další den na jeho cyklistické závody.Moc štěstí mu nepřinese ale vymění si čísla a začnou randit.Marek a Luboš si padnou do oka.Holky vždy chtěly mít za kluky kamarády aby mohly randit ve čtyřech.Hanka otálí ale po dvou týdnech se s Markem vyspí.Láska nabere pěkné obrátky snaží se stále být spolu.Když se příde domů představit zjistí že její máma je jeho bývalé třídní učitelka ze střední.Matka ji ho vymlouvá ale Hanka nesoudí lidi jen podle známek ve škole.Doma nastávají stále hádky kvůly sestře Zuzaně jejím dvoum dětem a nepracujícím tatínkovi.S Markem se vydají na chalupu aby se pomilovaly jenže tam přistihnou matku s kolegou z práce.Hanka to nechce pochopit.Vysvětluje ji to jak Denisa tak Marek.Nechce přijmout že její rodiče nejsou takoví pergektní jak si vždy myslela.Když odjede na chatu se sestrou a připije se tam s ní její manžel a poté co Zuzka odejde spát po ní vyjede.Strácí všechny iluze o věrnosti.Stále se přes to nemůže přenést.V pátek ji Denisa chce něco říct ale všude je moc svědků a tak to nechají na neděli.Celý víkend ji nebere telefon v pondělí se neukáže ve škole.Hanka má strach všude ji hledá ale její rozvedení rodičové ani bratr Robert o ničem nevědí.Od Luboše se dozví že ji také neviděl a nemůže se ji dovolat.Hanka ji stále hledá.Začne pátrat i policie.Denisa je nedaleko jejicha chaty nalezela znásilněna a uškrcena.Hanka se s tím nemůže srovnat.Vydá se do vesničky zeptat místních kluků jestly ji neviděli.Nejde ji do hlavy proč by na chatu jezdila sama.Dozví se že byla viděna s nějakým klukem co měl mazdu.Stojné auto má Marek okamžitě za ním jde a žádá vysvětlení které si ale nenechá vysvětlit.Denisa se do něj zamilovala a byl to zkrat šly si to vyříkat a touha byla silnější pomilovaly se.Poté z chaty odjel.Zpátky domů musela stopovat ale bohužel narazila na špatné řidiče.Hanka ho nechce už ani vidět.Do školy nechodí.Jde si pouze pro vysvědčení poté na pohřeb.Začíná léto které měla plné plánů ale ty se jaksi nekonají.Odjede se Zuzkou na chalupu.Přijede za ní Marek .Stále na něj nemůže přestat myslet....

Prázdniny pro zaláskované

16. června 2011 v 13:01 | Mimi
Julie,Dita a Hanka jsou sestřenice.Každý rok jezdí za Chválovice na Hanky chalupu.Dva týdny v létě jsou vždy jejich a jsou tím nejlepším z léta.Sejdou se u Hanky doma a poté tetou jsou převezeny na chatu.Letos druhým rokem smějí zůstat sami bez dospělích.Dita se celý den jen opaluje a holky si říkají že to bude těžké.Večer zjistí že Dita má kluka Martina ale rodiče ji zakazují s ním chodit.Holky poslouchají její vyprávění.Hanka hltá každé její slovo.Julii které kluci nic neříkají se do debaty nezačlenuje.Další dny poslouchají jen vyprávění o užasném Martinovi a Julii to nebaví.Holky se chtějí jen opalovat a probírat kluky a to ji nebaví.Chodí na procházky a zaběhat si do lesa.Jde se vykoupat.Všechno své oblečení nechá v křoví.Uslyší zvuky a radši se schová.Když odejdou nějací kluci tak se dá na uprk.Ale stratí jednu botu a kalhotky.Další den se to vydá hledat a nikde nic.Najde dopis u místa kde věci měla schované.Pár dní si vyměnuje vzkazy s člověkem který si říká vodník a jí rusalko.Nabádá ji aby si přišla pro věci.Se sestřenkami se jen hádá.Ještě když se potká s pohledným Danem,vedoucím z blízkého tábora a dá se s ním do řeči.Holky ho okukují několik dní.Stále kvůli němu rozvalené na dece a nemůžou přenést že by se bavil s Julií.Holky za ním dolejzají.Taková Julie není.Vedoucí tábora je poprosí o pomoct při táborové hře.Dita s Hankou se můžou přetrhnout aby na Dana zapůsobyli.Zato Julie je uplně v klidu a docela to i u Dana vyhrává.Teta je přijede navštívit a má Julii za běhnu přitom ona je z nich všech nejmín nevinná.Následují hádky a holky se spolu už vubec nebaví.Dita s Hankou stále běhají do tábora.Julii dycky Dan musí překecat aby snimi také šla hrát nějakou táborovou hru nebo přisedla k ohni.Dan naláká Julii do sklepa a líbají se.Julie se cítí vítězně.Druhý den ale zas flirtuje s Ditou.S vodníkem se domluví přes vzkazy že se sejdou u rybníka.Když tam dorazí na lístečku je aby přišla ke starému schátralému baráčku.Je veliká tma a všude zvuky lesu.Překoná strach a vydá se tam.Vyplaší ji něco vycházejícího z vody.Uteče do chalupy.Naštvaná teta tam na ni čeká.Myslí si že rajdila někde a tak ji zbalí věci a musí se vrátit s tetou domů.Musí pracovat na zahradě a rozvážet s ní poštu.Za dva dny teta uzná že není tak špatná a že za to muže mladá láska a pustí ji zpátky na chatu.Kluci jsou překvapeni že ji vidí.Sestřenky jim nakecaly že odjela na druhou stranu republiky.Večer je závěrečný ohýnek poté se sejdem u rybníka s Danem.Líbají se a chce se s ní vyspat což ona odmítá.Řekne ji že taková Dita by si cavyky nedělala.Oba se pošlou někam a odchází.V chatě už čekají Juliini rodiče.Ráno když odjíždí stále se nebaví s holkama a ví že todle byly poslední společné prázdniny tak přiběhne Honza a dá ji igelitku s její ztracenou botou.Takže si celou dobu dopisovala s Honzou a né Danem...

Pošeptej do větru

14. června 2011 v 16:51 | Mimi
Monika která čeká dítě s Mikulášem už přestaly bolesti a raní nevolnosti.Mikuláš se stále vzpamatovává z bouračky.Stále ho čekají další a další operace.Převezou ho do Prahy.Otec Mikuláše pan Krejza se ji nabídne kdyby cokoliv potřebovala at se ozve.Je ji to blbé a necítí se dobře poté co ji jeho manželka nazvala courou a že z nich chce vymáhat peníze.Pan Krejza je ale milí a sympatický.Když se dozví že čeká dvojčata nechá se odvést do Prahy za Mikulášem.Oba jsou tvrdohlavý a nedokážou se domluvit.Na gynekologii poznala Gábinu a začne se s ní vydat protože ji chápe.Její spolužačky ji přestávají rozumět příde si mimo a někde jinde.Kamarádka Jana z vesnice s kterou si rozumněla onemocněla díky Markovi pohlavní chorobou a vyčítá to Monice jelikož díky ní se vykašlala na hrozného Martina.Gábina slaví narozky u kamaráda na chatě a Monika v 6měsíci už s pěkným brichem je také pozvána.Bojí se ale vše je v pohodě lidé jsou přátelsští.Píše ji Miki že je u ní před barákem tak mu volá a strašně se pohádají.Urazí se že se jela bavit.Miki musí do lázní takže se spoustu dní ještě neuvidí.Ji kvůli vysokému tlaku také zavřou do nemocnice.Chodí za ní stále někdo na návštěvu.Ale užírá se výčitkama a přemejšlením o Mikim.Když příde na návštěvu radost vystřídá smutek vybral si vysokou v Praze a letí za angličtinou na 6týdnů na Kypr.Když se konečně vrátí oznámí ji že musí s mámou do Londýna jako překladatel.Jede sním i Rénatka jeho bývalá.V nemocnici si pobyde skoro až do porodu.Doma ji navštíví Jana s tím že Renátka to s Mikim zase táhne.Rozhodí ji to pěkně.Dítě hold není závazek.Předčastně porodí dvě zdravé holčičky císařským řezem.Emu a Ellu na tom se schodly už od začátku.Všichni ji velie pomhají ale zápřah je to strašný.Celý den maká a nezastaví se a večer vyčerpaně padne do postele a už aby zase kojila a přebalovala.Nestačí naštěstí přemýšlet na Mikim který se skoro každý den staví ale cejtí tu propast mezi nimi.Začne chodit do školy.Naštěstí učitelé jsou ohleduplní a vše se dá zvládnout.Pomáhá ji velice i Mikiho otec který ji vozí kdykoliv někam potřebuje.Po vesnici začnou kolovat drby že to spolu táhnou.Překvapí Mikiho návštěvou v Praze a velice si to užijí.Ozve se ji jeden ital s nabídkou focení.Neváhá a využije toho.Víkend v Miláně je relaxující a peníze se ji hodí.Začínají Vánoce a čas nakupovat dárky.V Bakově se potká s panem Krejzou hodí ji domů.Chce pomoct zabalit dárky jelikož je na to opravdu nemehlo a paní Krejzovou odvezly do Prahy do nemocnice a zjistily rakovinu.Ten den slaví 19té narozeniny.Připijí se vínkem a baví se.Pan Krejza ji dá pusu k narozeninám v tom se tam objeví Miki a s bouchnutím dveří odejde.Vypne si telefon a ani na vánoce které jsou pro Moniku smutné ikdyž se před rodiči snaží tvářit štastně nejsou nic moc.Jede na hory fotit další zakázku od itala.Smutně večery tráví na pokoji.Na silvestra ji Miki napíše.Stojí před chalupou.Okamžitě společně odjedou domů.Vypadá že oba mladí nerozumní rodičové si začínají uvědomovat jaké zodpovědnosti se jim dostalo.....

Zašeptej do vlasů

13. června 2011 v 11:48 | Mimi
Monika s Oskarem i mámou tráví vánoce v Tatrách.Nakonec to není takový opruz jaký si myslela.Oskar má s matčinými né moc dobrými znalostmi na lyžích trpělivost.Na silvestra si vyjdou všichni společně na večeři.Když začíná program Monika odejde.Na sjezdovce našla mobil a zavolala rodičům majitele a má sním sraz na recepci aby si mobil předali.Sejdou se a zapovídají se.S Danem stráví celý Silvestr.Je z Bakova takže mají štěstí.Ráno se jede už domů.Stále se vyhybá Blažejovské mládeži.Oskar ji přestane doučovat a najde ji nového učitele Radka.S Danem si vyjde i v Bakově a rozumí si.Ale Monika je stále plná bolesti.S mámou a Oskarem si vyjedou na víkend na chatu zalyžovat.Myslí si jak si odpočine jenže tam přijedou a jelikož je to firemní chata je tam i Miki se svojí partou.Najde si skulinku a proplíží se k ní.Je naštvaný že se mu vyhýbá.Řekne mu že je těhotná aby se mu pomstila.S Nežou vymyslí jako pomstu pro Renču že ji Marek bude balit aby také ucítila jak bolí si zahrávat s city.Přijde ji nabídka pro focení a tak jeden den stráví v Brně.Miki je jako vyměněný.Stále si s Monikou chce promluvit ale ona se mu vyhýbá.Jednoho dne se proplíží k ní domů a pomilují se spolu.Řekne mu že kecala s těhotenstvím.Jenže od té doby ji začnou vadit pachy,menstruace se také ještě nedostavila,začne často zvracet,změny nálad.Odkládá návštěvu gynekologa.Když už se odhodlá verdikt je jasný.Termín potratu má za týden.Všichni se o ní najednou začnou starat a říkat ji co má a nemá dělat.Přijede i její otec s milenkou.Teta se strejdou.Matka nechává rozhodnutí na ní.At to udělá tak i tak bude ji podporovat.Ozvou se ji s agentůry že se musí dofotit další fotky pro kolekci.Celou noc prozvrací a tak ji ráno z focení vyhodí.Jde na potrat v čekárně ji mladá maminka nechá podržet dítě a ona hnedka změní názor.Se slečnou si vyjde na kafe a zjistí že se všechno zvládnout dá.Rozhodne se dítě si nechat.Miki ji veze do školy cestou musí zastavit jelikož Moniku zastihne raní zvracení.Mikimu dojde že nekecala a opravdu bude otcem.Pohádají se a do školy jede stopem.Miki se vybourá a zkončí v nemocnici.Všichni ji říkají že by tam měla jít.Ona ho nechce ani vidět.Karin ji stále navádí že by se vidět měly že jsou oba stejný.Do nemocnice za ním nejde.Oskar se odstěhoval za prací do Prahy a tak jsou doma sami.Matku začíná užírat žárlivost.Když Mikiho pustí z nemocnice pošle ji na email písničku.Rozhodne se ho navštívit.Je celý zasádrovaný a pohmožděný to jim nebrání aby se spolu vyspali.Stále se to v ní pere.Nesnáší ho ale chce ho.Celá obec ji i matku pomlouvá.Oskar matku požádá o ruku.Souhlasí.Miki večer navštíví Moniku doma a uvidí jestly se on dokáže sklidnit ale dítě potřebuje otce.

Šeptej do ticha

11. června 2011 v 13:51 | Mimi
Monika dostala příležitost v modelingu a odjela do Německa fotit. Nevydržela tlak a odloučení od rozvádějících se rodiču a tak se vrátila zpátky.Zotavovala se u babičky.Je říjen a musí se vrátit zpátky do školy.S matkou se přestěhovali do vesničky Blažejov.Školu musela také změnit.Rodiče ji vybraly humanitní střední školu.Spolužáci ji přijmou s radostí.Jen si zvyknout na vesničku a její život.Mikuláš místní idol všech dívek chodící s Renátou ji večer poté co si zajde do posilovny jde doprovodit domů.Začne ji líbat.Okamžitě ho odstrčí a další den se ani nepozdraví.Spolužačka Neža ji pozve na školní maškarní zábavu.Jelikož je to uprostřed týdne přespí u ní.Na zábavě ji napadne slovně Renata když si Mikuláš přisedne na baru k Monče.Neža se ji zastane a radši odejdou všichni domů.Při nákupu omylem do auta naložily i cizího psa.Naštěstí na obojku měl adresu.S majitelem se spojí a psíka si vyzvedne mladík jménem Jáchym.Jako odměnu si v sobotu společně vyjdou.Seznámi se s jeho rodiči.Uspořádají pro ní hody.Pes pro ně hodně znamená poté s Jáchyme jdou do muzea na výstavu její tety Evy.Matky se vydají pařit a Monika s Jáchymem do kina.Pozdě v noci ji doprovodí k tetě do bytu.Začnou si psát.Jáchym studuje v Brně vysokou a tak se výdaj jen o víkendech.Chodí do divadla do kina a užívají si svoji blízkost.Monika nechce svolit k sexu.Chce na svoje poprvé mít tu správnou chvíli.Jeden víkend se vypraví i do Brna k Jáchymovi na kolej a velice si to užijí.Na vesnici se zabydlí jen si nemůžou stále zvyknout na stěžujícího a stále remcajícího souseda a pomluvačné drby.Moniku štve Mikuláš s tou jeho namyšleností a pocitem dostat vše co si umane.Nežu napadne aby sním začla flirtovat a poté ho odkopla.Dělá strašně nedostupnou a Mikuláš se chytí a začně ji vozit do školy.Čekat na ni po posilovně,leze za ní pěkně.Jenže to se Monice začne líbit a myslí si že se změnil.Začne se bavit s jeho sestrou Karin a chodit sní na akce.Jejich třídní Oskar ji začne doučovat němčinu.Promeškala hodně učiva a stále ho nemůže dohnat.Jednou příde domů a načape Oskara s mámou.Nemůže to přenést ale poté když si uvědomí co je láska a že ji člověk potřebuje v každém věku tak se sti smíří a mamku začne podporovat.Jáchyma zanedbává stále se vymlouvá na učení .Mikuláš za ní běhá jako pejsek a stále chce sex.Monika stále odolává.Neža ji říká že to došlo daleko že si mezi nimi musí vybrat a tak se sejde s Jáchymem a rozejdou se.Dvě hodinky poté se sejde s Mikulášem.Jeho prosby o sex jsou vyslyšeny.Monika nechce ale je přesvědčena.Bez nějaké předehry romantické atmosféry.Na sklopeném předním sedadle.Monika toho nelituje.Druhý den o tom ví celá vesnice.Je naštvaná jak se to mohlo roznést.Kdo je mohl vidět?Mikuláš ji to prozradí sám.Vsadily se v hospodě že ji dostane.Výhra stála za to.Následuje smutek a potoky slz.Ale jak ji řekne Karin grázla nepředěláš..

Pár minut lásky

25. května 2011 v 17:16 | Mimi
Vicky končí prázdniny a stěhuje se na intr na zdravotní střední školu.Představuje si jak si najde nové kamarády a všechno tam bude jednoduší.Už přivítání s holkama v pokoji není moc veselé.Ve společenské místnosti se dozví tvrdý režim a ji zatuhne.První den školy se představují a ona se hnedka ztrapní.Po škole se vydá hledat svého kamaráda Radka.Ve městě plném tramvají a divných spojů zabloudí.Příde pozdě na intr a okamžitě se dostaví k ředitelce. Výhrůžka o pozdním příchodu ji nemine.Se spolubydlícími né a né začít vycházet ve škole toho na ní je moc.Nezvládá to nechytá se.Při každé hodině se ztrapní.Víkendy doma také nejsou žádný med.Bára ji popisuje celá šťastná krásné zážitky a Vicky lituje že
odešla do Bakova a nesdílí stejné zážitky sní.Dny ve škole jsou utrpení.Začne se bavit s dredatou Katkou která bydlí ve městě.Školu v Bakově si vybrala jen z jediného důvodu.O silvestru potkala kluka jménem Radek který zde bydlí a studuje gymnázium.Prožily spolu zimní románek a poté se už neviděli.Režim na intru je tvrdý.Vycházky mají pouze ve středu.Rozhodne se Radka najít.V množství tramvají a cest se nevyzná a zabloudí.Naštěstí najde cestu zpátky příde opět pozdě na intr.Další týden jdou z intrem obejít okolí aby se dověděli kde co najdou.Jdou okolo Radkovi školy a zahlédne ho.Její milá spolubydlící Dita ho pozdraví a dá se s ním do řeči.Vicky vůbec nepozná.Z toudle variantou vůbec nepočítala.Trápí se tim pěkně.Ve škole je nesoustředěná a schytá další kupu pětek.V pátek než jede domů se vydá hledat jeho ulici a omylem se v ní srazí.Vzpomene si a řekne ji že se ji ozve.Celý víkend je jak na trní a nic.V týdnu se potkají zase a vyjdou si společně na čaj.Pozve ji na oslavu narozenin v pátek .Celá na trní tam vkročí.Seznámí se s jeho kamarády po pár ploužákách je zklamaná jelikož zjistí že má přítelkyni Míšu.Z oslavy uteče přespat ke Katce která se jí naštěstí na nic nevyptává.V týdnu ji Katka přemluví aby si s nimi šla zahrát florbal.Je dobrá a konečně po dlouhé době se zase baví normálně s lidma a směje.Intr a škola se ji čím dál více zhnusují a přemejšlí o tom že by ukončila docházku jenže to nedokáže říct doma.Týden na to jde opět na florbal jenže to netušila že budou hrát zápas proti Radkovi a jeho kamarádům.Má strach protože hraje i jeho holka Míša.Radek na ní čeká před školou a jdou k němu domů pro cd Eminema.Jejich pes Vicky ušpiní jde se do koupelny umýt .Radek za ní vleze a líbají se.V tom přídou domů jeho rodiče a tak toho nechají.Začnou si psát sms.Hnedka se ji na intru líbí více.S kamarádkami si vyjede na jarmark do blízkého městečka.Ve stejném městě má Radkův brácha svatbu a tak se za nim vydá na návštěvu.Uvězní ji v mučírně kde se líbají.S holkama na intru se to začíná uklidnovat.Začínají spolu vycházet a nebo se tolerují.O víkendu ji Radek překvapí a přijede k nim domů.Je moc hodin a tak tam přespí .Musí nocovat v obýváku.Né a né zamhouřit očka.Vydá se do obýváku za Radkem.Čekal na ni.Pomilují se spolu.Radek ráno když se vzbudí už není v domě.Žádná sms a tak cejtí velké zklamání.Sama mu psát nechce.Čeká na ni po týdnu před intrem.Chce ji a miluje ji.Jenže stále chodí s Míšou která ji přijde vyhrožovat zmlácením.Radkovi dá ultimátum po podzimních prázdninách chce slyšet pro kterou se rozhod....

Tři na lásku

22. května 2011 v 20:38 | Mimi
Kláře začínají prázdniny ale díky tomu že je z rozvedené rodiny a máma nemá moc peněz celé léto tráví doma.Všechny kamarádky ji odjely.Než odjede Radka vyrazí si společně na rozlučku se svobodou jejího bráchy Miloše.Políbí se tam.Belu si bere jen protože otěhotněla.Což při jeho práci gynekologa je k pokukání.Navštíví ho v jeho ordinaci kvůli prohlídce.Domluví si rande a tak pár dní po svatbě si spolu začínají románek.Když utrhne závit na kohoutku a následně vytopí byt vyhledá instalatéra Kukačku který jim to opraví.V dalších několika dnech pan Kukačka navštěvuje jejich byt a zpravuje jim co se dá.Matka je vždy jeho návštěvou potěšena.Pan Kukačka se představuje jako Martin a že je počítačový technik že došlo k nedorozumění.Zve matku do divadla.Klára se s Milošem miluje.Když se zmíní o tom že by se mohl rozvést vysměje se ji.Otec najednou projeví po roce zájem o své děti a vezme je do blízkého kempu na dva týdny do chatek.Oba odmítají jet ale nikdo se jich neptá.Otci dávají najevo že tam nejsou rádi.Jezdí na výlety do okolí ale otec se stále marně snaží.Snaží se je zabavit něco podniknout ale oni odmítají radši jsou někde sami.Klára se začne bavit s Vendy co má brigádu v restauraci kam chodí na jídlo každý den.Vyjde si s ní jeden den plavat.Potká skupinku kluků a začnou se spolu bavit.Líbí se ji Pat ale stále posílá Mata aby ji někam zval.Klára odmítá jelikož ji není sympatický.Když ji řekne že dělá špatného dohazovače a vše se vysvětlí začne se s Patem tedy Patrikem scházet.Vyjedou si do města pro baterky v tom si s ní kluci udělají srandu.Ukradnou auto.Což velice protestuje.Dojedou do města.Cestou zpátky je zastaví policie.Krve by se v ni nedořezalo.Když policista chce vydět doklady dozví se že auto je jeho.Má jim to za zlé.Ivan si začne se slečnou která bydlí vedle v chatce a tak se sourozenci každý večer společně vypařují.Miloš se tam ukáže po dlouhé době ale to mu dá Klára došem jelikož na něj čekala takovou dobu a on přijel jen za účelem sexu.Začne ji docházet hloubka jejich románku.Že se ženatým mužem to nemá cenu a jen sex taky nechce.Do kempu dorazí také nová manželka otce Monika se svojí dcerou Nikolou.Klára ji dává najevo vinu kterou vidí na rozvodu jejich rodiču.Od Nikoly se dozví že její otec umřel když byla maličká.Začíná přehodnocovat situaci a vidí jak se oba mají radi.Díky lásce kterou cítí k
Patrikovy to začíná chápat.Ivan dostává kopačky a přestává se mu v kempu líbit.Otec musí odjet kvůli práci a tak pobyt zkrátí o 3dny vůbec se jim odtamtud nechce.Rozběhne se za Patrikem mu to oznámit ale všichni z jeho party odjely do města.Nechá mu vzkaz na vrátnici.Když přijedou domů matka je překvapena.Večer grilují i s panem Kukačkou s kterým matka vypadá velice štastně.Celý den je jako na trní jestly se ji Patrik ozve a dočká se.Rychle balí věci a odjíždí za ní.Než přijede příde Radka že se vrátila z prázdnin.Klára se nenápadně zeptá na jejího bratra Miloše.Rozvádí se.Belu pustily z nemocnice a potratila jelikož ho doma načapala s jinou ženou.Je ráda že to nebyla ona kdo mu zničil manželství a rychle od něj dala ruce pryč....

Půlnoční sny

16. května 2011 v 21:14 | MimiMartina opouští základní školu a nastupuje na gymnázium.Její otec na stejné škole vyučuje.Její matka pracuje jako učitelka na nedaleké průmyslovce.Hnedka první den se třídní pochlubí čípak nová spolužačka je.Hnedka si vyslouží přezdívku špeh a celá třída od ní odvrátí zrak.Šeptají si v její blízkosti.Nechtějí si s ní kamarádit.Svojí nenávist dávají pěkně najevo.Někteří učitelé ještě zdůraznují čípak je to dcera.Spolužáci mluví o nadržování.Martina chce na jinou školu a nebo do jiné třídy rodiče ji ale nedovedou pochopit.Myslí si v jaké je výhodě když má za rodiče učitele.Otec ji navrhne aby začla chodit zas do nějakého kroužku přihlási se do juda na které chodila i na základce.Když jde na zápis instruktor ji změří a zváží.Polonahou.Když uslyší kroky.Instruktor zdrne a ona se dozví že to byl žák průmyslovky a instruktor je někdo jiný.Hrozný trapas.Gymnázium vyhrálo pobyt u moře za sportovní klání.Zůčastní se ho i žácí průmyslovky a mezi nimi i Richard,instruktor juda.Snaží se ze zájezdu do Itálie vykroutit ale příkaz je jasný.Musí odjet i s otcem a malím bráškou Ondrou.V autobuse se všichni baví na její učet.Nedělní večer ji kluci pozvou na místní diskotéce na panáka a když to otočí tak pochvilce Martina strácí zábrany a rozjede to že celé ráno zvrací.Otec ji nařídí jet na prohlídku Benátek.Naštěstí se její zdravotní stav zlepší.Zabloudí a otec ji to dá zase sežrat.Celý dny hrají míčové hry.Kluci si ji pro její zručnost vybírají do týmu.Když leží na dece pokukuje po ní jeden Ital.Domluví si schůzku.Moc si nerozumí. Vyhýbá se spolužákům.Richard ji stále sleduje.Jeden večer ji sleduje zase a hecují se že nenastoupí do auta z žádným pokřikujícím italem.Auto zastaví a i s Rikem nastoupí.Ital je veze neznámo kam oba mají strach.Zastaví u restaurace a Rik odejde Martina se mu snaží utéct.Využije situace si odskočit a uteče.Po cestě potká Rika.Vymkne si kotník.V táboře ji uz hledají.Otec si myslí že se válela někde s Rikem a vlepí ji facku před všemi spolužáky.Druhý den naštěstí už jednou zpátky do Čech.Doma nastává krušno.Začne se vídat s Rikem.Příde ji jako parchant ale později zjištuje že ji záleží co říká a co si o ní myslí když za ní přijede na judo a přede všemi políbí je jasno.Začnou spolu chodit.Rodičům začíná lhát že se baví s holkama ze třídy.Když její otec oznámí písemku z matiky Martina najde test a celý ho třídě dá aby se na něj mohly připravit.Od té doby ji lidi berou a přespává u Gábiny.Chodí na disku.Jeden večer stráví s Rikem.Jedou pro kazeták k Davidovi a v pokoji najdou Leonu, spolužačku,zfetovanou.David ji odmítá odvést do nemocnice tak to udělá Rik a hrozí mu za to vězení.Naštěstí se Leona dostane z nejhoršího a díky Martininým výstrahám se David nejvzornější student přizná.Pár je rodiči přistižen.Martině začíná zarach nic nesmí.Vzbuzuje se vlna neschod a zlích řečí.Přeci jen rodiče poté co Lukáš uteče z domu protože má špatnou známku si s dětmi promluví a uznají že se chovají přehnaně a dohodnou se na nějakých pravidlech...

Zlodějka snů

8. května 2011 v 10:01 | Mimi
Dana jede za svým přítelem Liborem do tábora do kasáren.On se s ní rozejde kvůli jiné.Cestu zpátky domů stopuje a stopne avii s mladým pohledným hochem.Uvíznou v zácpě a tak si skočí do nedalekého motorestu na oběd.Zácpa se hodne a vyráží zpátky k domovu.Dana je velice zdrcená a ve škole kdy zrovna mají praxi v kadeřnickém salonu ji všechno padá a nic ji nejde.Kamarádka Sona ji vytáhne někam za zábavou.Potká Kamila,syna máminý kolegyně s kterým se potkala na nedávném pohřbu.Dá si sním extázi a pořádně to v Doupěti rozváže.Jen co ji pozve na vzduch na nejbližší laviččce se mu oddá.Další týden se situace opakuje.Odvede si ho i domů kde promilují celou noc.Ráno ji vyhání .Sklapne mu když je mu odpovězeno že je u Dany doma a né u sebe.Se Sonou vyrazí do obchodního domu na konkurz manekýnky.Po několika dnech se ozvou Soně a ní ji.Je velice zklamaná a Soně účast vymlouvá.Sona odmítá a účastní se focení.Na angličtinu ve škole dostanou nového učitele.Dva roky se na učilišti flákaly a pan mladá učitel to tedka chce dohnat.Dostává se mu nepochopení.Nabízí doučování které nesklidí moc velkou návštěvnost.Další pátek když vyrazí do Doupěte za Kamilem balí tam jinou holku a tam se naštve a jde domů.V posilovně kam chodí několikrát týdne a do vedlejšího bazénu kde se ji zalíbil plavčík Jonáš.Majitel Arny slaví narozky.Parta lidí se sjede a oslavují.Všichni se svlíknou a blbnou v bazénu.S Jonášem se vytratí do šatny a pomilují se.Načape je Arny a je na Danu naštvaný jelikož si na ní sám dělal záskok.U dveří se ukáže kluk který ji stopem bral z Tábora.Začnou společně chodit na rande.Ale jejich světy jsou jiné.Jiná zábava jiné přemejšlení.Dany heslo je ublížit nejvíce klukům a užívat si do sytosti a tak snim stále někam vyráží.Nebaví ji poslouchat řeči od své o rok starší sestry která si v 18ti pořídila dítě se ženatým mužem který se stále né a né rozvést.Se Sonou podají inzerát že ji vyberou nového muže.Sami se s nimi schází a je to jeden horší než druhý.Stárý páprdové,potetovaný muž který vyšel z vězení ,manželské pary o hledají někoho dalšího do obohacení sexuálního života.Nikdo jim nevyhovuje.Sona se na randění vyhašle.Dana nemůže strávit její uspěchy ještě poté co začne randit s mladým angličtinářem se přestávají bavit uplně.Danu stále navštěvuje Jirka.Mluví o ženění a vybavování svého domu a o tom Dana nechce ani slyšet.Když přijde k nim na návštěvu tak je unešen z malé Krystýnky.Jdou spolu do Doupěte a Jirka moc nechce tancovat a bavit se.Je tam Kamil a tak začne tancovat sním i jeho kamarády.Poté co si to s Kamilem málem rozdá před záchodkama je zahlédne Jirka.Nechce sním odejít domů a tak odejde sám a Dana s Kamilem a jeho kamarády vyrazí na tah nejen s extází ale i plný sexu.Jirka sní nemluví.Po několika dnech přijde a dá ji kopačky.A začne randit s její sestrou pro kterou se názorami a vším hodí mnohem více.Od Rudy koupí facku když mu oznámí že si s ním jen hrála že by sním nikdy nebyla.Jde se projít a potká Jonášovu přítelkyni řekne ji o tom že s Jonášem spala.V posilovně ji to hnedka Jonáš vytmavá jaká je svině a jediné co je na ní hezké je poprsí.Vše končí tím že Sona má rande s učitelem a Dana to zavolá řediteli a ten je načape.Pana angličtináře okamžitě vyhodí.Sona stvrdí svou lásku s ním a Daně to pěkně vybarví.Dana ztrácí úplně všechny a uvědomí si že sny které kradla a myslela si že se bude mít lépe že na ně doplatila jen a jen ona.

Oranžové blues

4. května 2011 v 17:15 | Mimi
Marcela navštěvuje třetí ročník střední školy.Rodiče hodně cestují za prací.Její otec dostane nabídku pracovat v Egyptě a tak i s mamou odcestují.Marcela si myslí že ji nechají doma jenže to se spletla přesunou ji na 4měsíce k tetě do Nížan na vesnici.Teta je učitelka na mateřské a strýc je policajt.Hlídají ji.Nesmí se zdržovat ve městě.Se svým přátelem Derikem se vůbec celý víkend nevidí.Sestřenice Míša se s ní snaží bavit ale dycky ji odpálkuje a tak i celou rodinu.Má ráda Káju 10letého bratránka.Místní pokukují ale ona všechny zavrhuje a nechce mít s nimi nic společného.Z okna pozoruje svého souseda jak věčně opilí spí na zahradě.Jednou v noci se k ní vloupe a Marcela ho nechá přespat u sebe v pokoji tajně.Derik příde nečekaně před školu při vyučování.Marcela kvůli němu a sexu zatáhne.Jen co je hotov tak strašně pospíchá.Za ní do Nížan přijet nechce.Vymlouvá se že nemá auto a potřebuje se učit.O týden později ho navštíví v kuželkárně a je tam s jinou holkou.Sebere ji to a uteče do bytu.Najde mámina antidepresiva a několik si jich vezme.Dalších několik dní vždy když se ji přitíží si vezme jeden prášek a je ji lépe.Její kamarádka a spolužačka Lucka ji varuje at to nebere bez předpisu.Marcela o tom nechce ani slyšet začne být nesoustředěná ,bez zájmu o cokoliv.Jen schovaná ve svém pokoji na vesnici.Zhorší si prospěch ve škole.Po dvou týdnech ji začíná docházet jaké hlouposti se dopustila a začíná prášky vysazovat.Je to velice těžké ale pomocí sestřenky Míši se z toho dostává.Začne v Nížanech chodit ven a bavit se s místními.Závidí jim jaká jsou parta jak se dokáží zabavit.Začne snimi vyrážet na diskotéky.Začne se bavit s děvkařem Kryštofem.Všichni ji varují.Párkrát se snim vyspí a cokoliv popírá.Chce aby na ní žárlil a přišel sám.Při bouřce se to povede.S místním divadelním sborem začne zkoušet představení Kráska a zvíře.Sklidí mnoho pochval.Po premiéře se políbí se Štěpánem přítelem Míší aby Kryštof žárlil.Jenže je zahlédne i Míša.Což nechtěla.S Kryštofem si své rozepře vysvětlí a začnou si společně užívat prázdniny které právě začali.Volají rodiče aby ji ohlásily odlet za nimi do Egypta.Nechce.Jenže Štěpán ji přesvědčí že by měla odjet a užít si té šance.V letadle potká příjemného mladíka z otcovi firmy....

Super kotata

27. dubna 2011 v 17:26 | Mimi
Katka ukončuje základní školu.Katka stále neví kam se hlásit na střední po dlouhé debatě s rodiči se rozhodne pro sportovní gymnázium. Přijímačky proběhnou hladce.Spolužák Marek ji požádá jestly by mu nepomohla se školním časopisem.Celou základku se nebavily a tedka se z něj vyloup pěkný hoch a začne se ji líbit.Ráda mu pomůže.Když se staví probrat časopis přes povídání se ani k němu nedostanou.S kamarádkou Vanesou jezdí na zahrádku co mají kousek za městem a hází očko po lukostřelcovi.Bez úspěchu.Pavle se vrátil táta z vězení a začíná být hrozně divná.Nemá čas na holky nic nechce podnikat stále je smutná.Vyrazí si všichni na školní výlet.Snědí moc třešní a všichni dostanou střevní virozu.Z návštěv města se přesunou do kempu.V noci se Katka s Vanesou a Markem vydají nazí koupat.Je to vzrušující a s Markem se obě políbí.Naštěstí je nikdo nenachytá.Po příjezdu domů se Pavla neukáže ve škole.Po pár dnech se svěří Katce že ji otec znásilnuje když není matka doma.Pár dní spí u ní.Poté u Vanessy.Holky ji přesvědčují aby to oznámila.Ona se bojí.Až Katky maminka zavolá její a oznámí ji to.Pavla je převezena k tetě na prázdniny a táta slíbí že to už neudělá.Nikdo tomu nevěří.Katka jede na zahradu co mají za městem zalít záhonky cestou ji překvapí pes a lekne se a spadne z kolo.Seznámí se hnedka s jeho majitelem pohledným Lukášem.Vyjdou si párkrát ven.Otec vyšiluje že je mladá na randění ale poté co se jim Lukáš představí nic nenamítá.Základka končí ,prázdniny a vztah s Lukášem začínají a k tomu se dozvídá že její maminka čeká miminko.

Království za botu

24. dubna 2011 v 17:09 | Mimi
Bára chodí na oděvní učiliště.Její máma umřela a tak je vychovávána jen otcem.Mají spolu krásný vztah.V den jejích 16tých narozenin ji otec oznámí že chodí s Pavlou.Jí se to nelíbí a dává to velice najevo.Vyrazí s kamarády kteří bydlí u ní v paneláku na chatu.Nějaký kluk se tam vloupe.Kluci ho svážou a ráno chtějí odvést na policii.Bára ho pustí a stále na něj myslí.S otcem nemláví když přivede Pavlu i s její o rok starší dcerou Denisou ukázat.Bára se chodá jak rozmazlený spratek a otec s ní nemluví.Dá ji peníze aby si koupila šaty na svatbu a ona si koupí džíny a halenku což otce namíchne.Při praxi si přišije ruku k sukni.Petra její spolužačka s ní utíká na pohotovost a naštěstí nepotřebuje ani stehy jen vydezinfikovat.Vyrazí si s klukem z chaty.Jmenuje se Mike.Jedou spolu na motorce na privát.Miki ji odvede do pokoje a i přes její ne ji odpaní.Hnedka co se udělá tak odejde.Přijdou dva kluci chytnou ji a vystřídají se na ní.Bolavá a ubrečená uteče.Svěří se s tím Petře.Další týden jdou společně za Mikim a ten se ji vysměje.Doma se chová čím dál více.Denisa se s ní snaží zkamarádit ale ona ji odmítá.Menstruace nepřichází ,ani jeden z násilníků nepoužil ochranu.Bojí se o otěhotnění.Bára hraje před panelákem s okolníma pubertákama přehazku.Denisa se k nim předá.Všichni ji nadržují a Bára jí to schválně kazí.Až se naštve a řekne at si vyberou kterou z nich.Bára poraženě odchází a ztrácí díky svému hroznému chování všechny kamarády.Zůstala ji jen Petra s kterou si vyrazí na diskotéku.Seznámí se se sympatickým Ondrou.Členem jachtařského klubu.Měsíčky ji stále nepřichází.Jde na gynekologii nechá si píchnout injekci na vyvolání.Bojí se stýkat s Ondrou.Kryje se před ním a to ty dny které společně strávily byly moc hezké.Pavla ji kryje a Bára zjištuje že je hodná a milá.Její vztah před tátou obhajuje.Začíná poznávat jaké to je být zamilovaná a tak začínat chápat jak se cítil otec a začne se chovat zase normálně.S Denisy se stane výborná sestra.Ondry milující přítel s kterým se poprvé vyspí a počkají si na vhodný okamžik a je to překrásný.Začne se zase bavit se svými starými kamarády a Marian začne chodit s Denisou,.Všichni společně jedou na rodinou dovolenou do Itálie a Bára se tam dokonce i těší a jede ráda.

Střípky mých lásek

14. dubna 2011 v 17:23 | Mimi
Edita právě slaví své 16té narozeniny.Trápí ji její tlouštka.Děda říká že je krev a mlíko.Když s kamarádkou chodí po nákupech a ona si stále nemůže nic vybrat jelikož ji nic nepasuje rozhodne se hubnout.Vždy to po pár hodinách vzdá.V obchodě se spodním prádlem se ji líbí prodavač Tomáš.Její kamarádka ho zná a tak je seznámí.Když se vyptává co o ní říkal nejdříve mlčí a poté řekne že né moc hezké věci na její tlouštku.To ji přesvědčí a rozhodne se hubnout.V knihovně si vypůjčí literaturu vhodnou k hubnutí.Najde si rady co jíst a čemu se vyvarovat.Když po týdnu zhubne kilo je naštvaná.Myslí si že hlad který ji né a né opustit nikdy nepřestane.Postupně začne cvičit doma,běhat,chodit na aerobik.Výsledek na ní začíná být vidět a sebevědomí ji začíná stoupat.Její proměny si všimne i David kluk z vedlejší třídy a uspešný ragbista.Chodí se spolužačkou Vandou ale s tou se rozejde a začne si vyrážet s Edit.Nelíbí se mu že má také své zájmy a nemá na něj čas.Když se hnusně zachodá k Vandě rozejde se okamžitě s ním.Zhubne na vytoužených 55kilo.Jde do obchodního domu kde se ji líbil Tomáš.Vyrazí si spolu do kina ale když už se neozve je smutná.Jde za ním do obchodu a zjistí že uplně stejné věci které ji říkal při zkoušení kalhot říká i jiné dívce.Už ho nechce vidět.Bez běhání a malé stravy si už nedovede představit svůj den.Rodiče i učitelé si její změny začnou všímat a mají o ní strach.Edit ale tvrdí že se cítí lépe než kdykoliv předtím.S rodiči odjede na dovolenou na Mallorku.O zájem kluků si nemůže stěžovat.Rodiče ji furt hlídají.Kdyby ji nepadali tolik vlasy a stále nebyla zima bylo by tam krásně.Prožije si románek s jedním z dalších turistů Mallorky.Po návratu domů se vypraví s kamarádkou Míšou na pronajatou chatu do Krkonoš.Druhý den se vydají na procházku.Z procházky je spíše tůra.Nemůžou najít cestu zpátky do chaty.Už se stmívá a oni stále bloudí narazí na chatu plnou party lidí.Sednou si s nimi k ohni.Zjistí že od své chaty jsou blízko a vzaly ji pěkně obloukem.Kluci je doprovodí do chaty.Další den se snimi střetnou v obchodě.Zbytek pobytu stráví v jejich blízkosti.Edit skoro přestává jíst.Jedna musli tyčinka denně ji stačí.Padne si do oka s Adamem.Poslední noc na jejich chatě stráví jen společně.Adam vidí její problémy s potravou.Stále její váha klesá.Umřela sestřenice na anorexii tak ví jak moc zákeřná nemoc to je a varuje Editu.Ta mu stále tvrdí že ji nic není.Promilují spolu celou noc.Adam ale chce aby přibrala jestly chce aby s ní chodil.Edita začíná přemýšlet nad svým tělem.Zhubla o více než 20kilogramů za půl roku.Stálo ji to mnoho usilí a dřiny a nechce to vše zahodit a zase přibrat.Editin odjezd z Krkonoš domů je tu a Adam ji dává na rozmyšlenou but on a nebo její hubenost.Po návratu domů se její matka zhrozí jak vypadá.Zhubla další kila.Uháni ji k doktorovi ale o tom nechce ani slyšet.Adam se stále neozívá.Leží ve vaně,přemýšlí jak pro ni nic nemá cenu a řízne si žiletkou do ruky.Začne krvácet a v tom zvonek.Myslí si že je to Adam ale je to Míša.Podívají si a najednou Adam opravdu zatelefonuje.Edit se nechá zavřít do psychiatrické léčebny.Její mentální anorexie se dá ještě zachránit.Když bude bojovat a to ona chce.Má přeci Adama....

Kde končí svět

10. dubna 2011 v 20:30 | Mimi
Sandře je čerstvých 15let.Čeká že to pro ni bude velká změna.Jenže ta se nekoná.Dostane občanský průkaz a cejtí se stále stejně.Ve škole ji všichni přejí a na chodbě když jde po zvonění do třídy ji zastaví spolužák z vedlejší třídy aby ji poblahopřál a políbí ji uvidí je učitel a je ztoho velký malér.Všichni z toho dělají vědu.Hlavně když se to její máma doví na třídních schůzkách.Dostane zaracha.K narozkám dostala i se svým bratrem Adamem počítač.O pár dní později jim zavedou internet.Sandra pronikne do tajů xchatu a icq.Začne si dopisovat se staršími kluky.Přidá si dva roky a jako 17letá slaví ůspěch.S jedním prožije virtuální sex.Ostatní velice okouzlí.Prokecá s nimi hodiny a hodiny.Jeden ji pozve na silvestra na chatu.Neví jak udělat aby ji to rodiče povolily.Dohodne se sesvími 3kamarádkami že pojedou sní.Všechny z toho nakonec vycouvaj a tak Sandra jede sama.Vlak ji ujede a další špatně navazují.Do vesničky dorazí později a už za soumraku.Rozhodne se jít pěšky.Narazí na auto s klukama myslí si že to jsou ty za kterými se vydala.V chatě je to plné sexu a narážek na něj.Uteče stejně rychle jako se tam dostala.Na nádraží zjistí že ji vlak domů jede až ráno a pěkně mrzne.Potká kluka a ten ji nabídne azil na své chatě.Zjistí že to je ta správná chata kam měla namířeno.Stráví tam tři dny.Věří ji že ji jé 17jak tvrdí ale necejtí se tam moc svá.Všichni jsou starší a ona si připadá jako vetřelec mezi nimi.Líbí se ji Oskar jenže ten je zadaný.Na půlnoc o silvestru se sevšemi líbá.Moc nepije ale i tak si to hodně užije.Druhý den ráno už musí domů.Oskar ji veze na nádraží zjistí že on je Robert za kterým se sem vydala.Je ráda že je to právě on.Jejich sympatie jsou vzájemné.Doma se naštěstí neprovalí že lhala.Před školou na ni čeká Merlin další internetový kamarád.Neví jak ji tady mohl vypátrat a moc ho naštve když zjistí že mu lhala.Nechce si nic vysvětlovat.Na xchatu zjistí že zas jí lhal 14letý kluk že mu je 25.Naštve se na něj a nebaví se s ním.Neuvědomuje si že dělá to samé.Na Roberta nemuže stále zapomenout.Stále si píší.Navrhne ji aby za ní přijel do Prahy na výstavu středních a vysokých škol.Její otec ji nahraje svou poznámkou že o víkendu musí do Prahy a tak se s ní sveze a máma o ní nemá strach.Je leden a Sandra stále neví kam na střední školu jít.Chtěla by na grafickou ale tu ji rodiče nechtějí zaplatit.S Robertem se sejde v Praze.Projdou výstavu i Prahu.Jdou na večeři k němu na kolej.Volá otci kde se sejdou a on at přespí u kamaráda.Krásně si povídají a smějí se.Když už se chystají spát dají si nevinou pusu na dobrou noc a z té to zkončí že se pomilujou.Když se Sandra jde umýt a hledá mýdlo vypadne ji občanka.Robert zjistí že jí je 15.Naštve se a Sandra okamžitě volá otci a vracejí se domů.Celý víkend nechce nikoho vidět.Kamarádkám zatají své první milování.Dny se jí zdají prázdné když ji nikdo na netu nepíše.Změní své udaje na pravé.Na přihlášku na střední školu napíše zdrávku protoze tam není tolik matiky.Rodiče ji nabádají at si napíše něco jiného.Svolí s návštěvou talentových zkoušek na grafické škole v Praze.Spolu se Sandrou tam jedou oba rodiče.Pár minut před začátkem zkoušky se tam objeví Robert s přáním hodně štěstí že by ji rád v Praze viděl...

Hořká chut lásky

7. dubna 2011 v 17:47 | Mimi
Nela chodí na střední sociální školu.Paní v domově důchodců ji dá sošku lásky a štěstí.Další den paní zemře.Nela nemá matku.S nevlastní matkou si nerozumí.Otec se muže strhat aby vydělal co nejvíce peněz.Proto radši Nele zaplatil privát a je jí lépe se dvoumi spolubydlícíma.Na projížďce na kole potká zajímavého Tomáše.Vyjdou si spolu na večeři.Neozve se.Po týdnu se ozve a začnou spolu chodit.Poprvé se společně vyspí a Nela z toho nic moc nemá.Když si vyjede na kolo narazí na uvězněné štěně.Je jí ho líto a tak si ho vezme.Pojmenu je ho Sep.V bytě ho nemůže mít a nového majitele né a né najít.Do utulku je jí líto ho dát a tak ho má v bytě na černo.Schází se s Tomášem a všechno se zdá být hezké.Přemlouvá svou kamarádku Lenku aby začla bojovat a doma si prosadila svou.S kamarády jede na country fest.Tomáše jet nechce a tak jede sama.Hnedka první den potká kluka hnedka v ní píchne že by si to Tom rozmyslel a přijel za ní? Je to ale jeho dvojče Ondra.Začnou se spolu hodně bavit a fest stráví většinou společně.Ondra ji nabídne že by mohla jet s ním pomáhat na tábor do kuchyně.Jelikož nemá nic jiného v plánu jede.Užívá si to plnými doušky.Mnoho času tráví s Ondrou mezi kterými začne přeskakovat jiskra.Tomáš ji přijede navštívit.Nechápe že nechce sex a málem ji znásilní.Kdyby nepřišel Ondra a nevyprovodil ho.Bere to jako konec mezi nimi.Mezi Ondrou a Nelou se to vystupnuje a užívají si společné chvíle plnými doušky.Jenže je tu problém Ondra chodil s holkou,ta otěhotnila a tak si ji ze slušnosti vzal.Tábor končí a Nela se vrací domů.Sepa si nechal vedoucí tábora.S Ondrou využívají každé chviličky a příležitosti kdy by se mohly potkat.Chce se rozvést a být sní.To zas nechce Nela.V tom ji začnou ranní nevolnosti a menstruaci má opožděnou už týden....

Kam se vytrácí láska

3. dubna 2011 v 13:37 | Mimi
Elen a Adéla jsou sestry.Každá úplně jiná.Elen má ráda kluky a svojí svobodu.Dřív hrála v kapele Five devils ale ta se rozpadla jelikož kluci šly na vojnu a třetí se oženil.Kamarád ji poradí at se obrátí na Mikiho,manažera místní skupiny Pěst,jestly nehledají zpěvačku.Vyspí se s ním a pár dní na to na koupališti kam s kamarádkou dorazí potká jednoho z členu kapely.Jde s nim na slovíčko a zjistí že Miki jim už dlouho manažera nedělá ani jim nic neřek.O zpěvačku natož tak hezkou nemají zájem.Prý aby nebyly rozepře.Adéla je vzorná studentka zdrávky.Chodí už přes půl roku s Radkem úspěšným ragbistou.V létě si najde brigádu jako uklízečka v nemocnici.První dny není žádný med.Vrchní si na ní zasedla a je jako pes.Další dny si už najde svůj systém a spřátelí se s ostatníma a užívá si při tom i zábavu s místními pacienty.Radkovi se její brigáda nelíbí.Skamarádí se s pohledním Milanem .Pacientem z nemocnice.Zajdou si společně na zmrzku.O pár dní později je svědkem jak v nemocnici přivezou jejího kamaráda Spydyho.Po bouračce na motorce bohužel už je pozdě.Hodně to s ní otřese.Před nemocnicí na ní čeká Radek který ji nedovede vyslechnout ani pochopit.Na semaforu mu vystoupí z auta.Elen která sbalila číštníka v pizzerii užila si s ním noc a zas hledá nový objev jí je líto a tak společně vyrazí na noc na chatu.Zjistí že si mají co říct myslely si že jsou velice odlišné .Adéla se rozchází s Radkem a začíná chodit s Milanem.Je sním strašně moc štastná.V nemocnici umře malí chlapeček moc to s ní otřese a na pár dní si vezme dovolenou.Chce se vykašlat na školu.Po promluvě s primářem si uvědomí že smrt je jedna strana povolání.Druhá ,ta hezká,uzdravování stojí za to.Elen se začne bavit s Jakubem.Klukem který bydlí o pár pater níž ve stejném paneláku jako oni.Vždy ho odsuzovala za jeho grázlovství.Když ji osvobodí od 3kluků který ji chtějí znásilnit na jednom mejdanu názor změní.Chodí spolu ven a zamilují se.Doma o tom nechtějí ani slyšet.Když jim oznámí že sním jede na chatu rodiče ji to zakažou.Následuje velká hádka v které se obě sestry dozvídají velké tajemství.Než se narodily umřelo jim první dítě ve třech měsících.Rodiče to těžce nesly a táta našel útěchu u sousedky.Jakub je jeho nemanželské dítě.Elen se bortí svět.Poprvé se zamilovala.Nechce Jakuba vidět.Na rodiče je také naštvaná.Náhle přijíždí kluk kterého zná z internetu.Všechny dny ještě nejsou ztraceni a je pro co žít....

Schody do nebe

1. dubna 2011 v 21:22 | Mimi

Žanetě je 17 a chodí na strojírenské učiliště.Marně se snaží dostat na gymnázium.Strojárna ji vůbec nejde.Teorie ano ale praxe je horší.Její rodiče jsou rozvedeni.S otčínem Vaškem si nerozumí.Stále ji tvrdí že je k ničemu.Jede na noc k otci který nakonec musí být v práci a tak si vyrazí do divadla s jeho manželkou Blankou.Zahlédne ji jak si to užívá se svým šéfem.Strácí ideu o manželství.Ve škole ji šikanují doma neslyší nic jiného než že je k ničemu a zbytečná že se neměla narodit.Její svět je plný deprese a nadávek.Vše se zhorší když do třídy nastoupí Robin.Ubližuje ji ze všech nejvíc.Jedinou zálibu kterou má je psaní.Píše román.Ve škole ji spolužáci rozsypou batoh a román objeví.Robin ho ukradne a přečte.Překvapí ji když ji ho sám po pár dnech vrátí se slovy že ho poslal do nakladatelství a že je moc pěkný.Robert ji začne navštevovat.Vozit domů.Na školním vyletě ji políbí.Ona mu nevěří a čeká nějakou zradu.Díky tátovi pracujícímu v senatoriu pozná mladého kluka Marka po těžké bouračce který už nemůže chodit a stráci veškerou naději na uzdravení.Přes začáteční neschody ho začne navštevovat a on postupně začne svět vidět barevnějš.Z nakladatelství se ozvali se slovami díků.Ted zas Marek říká ji aby nestrácela naději.Robert dává stále najevo že o ní velice stojí.Má ji rád ale ona mu stále nechce věřit a nechce se sním vyspat.Když její sestra Nela příjde domů že se s Robertem vyspala okamžitě to s nim ukončí a už ho nechce vidět.Škola také končí a Žaneta je vyhozena z důvodu snižování počtů žáků.Neví co má dělat dál.Marek odjíždí do Bruselu na speciální kliniku kde by ho měli dát dohromady aby zase chodil.Žaneta odjíždí s Nelou na prázdiny na vesnici do tátovi chaty.U ohně se seznámí s vojáky.Začne si povídat s Petrem jediným normálním.Ostatní se předhání kdo se dříve s kým vyspí.Začnou se navštěvovat a zjistí že na mnoho věcí mají stejný názor.Začnou spolu chodit.Poprvé se milují.Pomůže ji překonat blok způsobený nevlastním otcem.Na vesnici se ji líbí a nechce se vracet do města za špatnými rodiči.Ve vedlejší vesnici se zrovna otevírá knihkupectví.Zajde za majitelem a práci dostane.Sežene si tam levný podnájem a přestěhuje se...

Blbej for

30. března 2011 v 23:02 | Mimi

Ivetě je 17 a chodí na gymnázium.Už dva roky chodí s Kubíčkem moc hodným spolužákem z vedlejší třídy.Chce být doktorkou po svém otci.Jejich škola pořádá lyžařský výcvik.Poslední den se skupinka vydá na nedalekou diskotéku.Zuzka se jim ztratí s jedním z tanečníků.Nemůžou ji najít.Ve 2hodiny se ráčí objevit.V tom je ale na diskotéce najdou i učitelé.Dvojka z chování je nemine.Zjistí že je práskla Markéta dcera jejich třídní a šprtka.Chtějí se ji nějak pomstít.V tom zjistí že Markéta má kluka-Filipa.Losují která z holek z party ho zbalí.Políbí ho a ostatní to vyfotí a pošlou Markétě.Los padne na Ivet.Jakubovi se to nelíbí ale pomsta je pomsta.Během pár dní kdy se do snaží vystopovat.Se ji začně líbit a přestává mít náladu na Jakuba.Zjistí že chodí hrát hokej tedka jen jak se s ní seznámit.Holky z party už vyzvídají jak na tom je.V tom Ivu chytne slepák a je převezena na pár dní do nemocnice.Když bolesti pominou a začne se zotavovat jde do společenské místnosti a Filip tam sedí.Začnou si spolu povídat a skamarádí se.Dny rychle ubíhají a oba jsou z nemocnice propuštěni.Sejdou se na kolu.Iveta začne chodit na zápasy.Když se doví že měl nehodu a je v nemocnici utíká za ním a políbí se.Od toho okamžiku jsou jako v nebi.Snaží se svůj volný čas trávit spolu.Se spolužáky ani Jakubem se nebaví.Její spolužačky pošlou Markétě fotku jak se líbají a ona o pár dní později skončí na předávkování léky v nemocnici.Iveta si to moc vyčítá.Filip ji uklidnuje že je to jeho vina že ji o nich dvou neřek dříve.O žádné sázce neví.Markéta se začíná zotavovat a vrátí se i do školy.Iveta se začíná chovat čím dál více dospěleji a uvědomuje si jakou hloupost udělala že se vsadily v tom Filip o té sázce zjistí.Nechce s Ivetou promluvit už ani slovo ani si to nechat vysvětlit..Iveta je odvezena do nemocnice na vyndání slepáku který ji zase chytnul a když se probouzí z narkozy tak u její postele je Filip.....

Panna nebo Blíženec

15. ledna 2011 v 23:39 | Mimi
2
Eva nastupuje do 9.tého posledního ročníku základní školy.Dick ji pošle pohledy z prázdnin ale otec je schová.Dá jí je až po delší době.Dick se najednou objeví u ní doma.Pozve ho na spolužačky narozeniny.Beatá pozve i starší kluky. Rozdávají se drogy a ani alkohol nechybí.Dick s Evou která po létu nechce alkohol ani vidět brzo odejdou.Doma na ní čekají Dickovi rodiče.Seznámí se a mají dovoleno se vídat.Eva má chřipku a týden nejde do školy.Když se vrátí nikdo se s ní nebaví.Myslí si že napráskala že u Beáty pily.Po dvou týdnech se vysvětlí že to byl Katky otec který to oznámil škole aby to prošetřila.Celá třída se Evě omluví a baví se dále.Všichni odjíždějí na dva týdny na povinný sběr brambor.Je tam i banda vojáků kteří jim vaří.Všichni po nich pokukují.Učitelky jim dávají pěkně zabrat aby večer zalehly a neměly nápady chodit za klukama.Brigáda končí a vracejí se zase do školy.S Katkou napsali dopis pod jménem Tajný ctitel Zorce o tom jak se chová.Najednou všechny spolužačky začnou dostávat velice hnusné dopisy od tajného ctitele.Když ho dostane i třídní začne se to prošetřovat ve škole.Podezřívají Evu.Ta se přizná k jednomu dopisu ale kdo psal ty ostatní se neví.Otec se zaručí že Eva ne.Omluví se ji.Přemek ji pozve do kina.Kino se nekoná a jedou na chatu na oslavu.Evě se tam nelíbí a chce jet domů.Přemkovi nestartuje auto.Opilí Vlado nemůže půjčovat auto.Tak ještě s Dušanem se vypraví zpátky.Napálí to v protisměru do auta.Všichni jsou převezeny do nemocnice.Vlado nepřežije.Přemek je v nemocnici a už nikdy asi nebude chodit podstupuje jednu operaci za druhou.Začne se bavit s Jindrou moc si ale nerozumí jelikož on nechápe že chce jen přátelství.Tajný ctitel se přestal ozívat.Ředitel ale ten tlak nezvládl a podlehl infarktu před velikonocemi.I se spolužačkou Simonou jsou přijaty na akademickou střední školu.Začíná žárlit na Dicka který ji občas navštíví.Přijede i na její 15tiny.Doma uspořádají malou oslavu se spolužáky.Večer si všichni vyrazí do kina.Škola končí prázdniny začínají.Celá třída i s Dic kem a lonským táborovím vedoucím Jenou si vyjedou na dva týdny na kola.Každý den ujedou pěknou štreku shlídnou památky přespí v kempu.Potkají Jindru.Dick pěkně žárlí.Slíbí si ale že si musejí věřit.Tramp plný zábavy hádek a příjemných chvil je u konce.Dick a Eva velice zamilováni...

Znamení Blíženců

11. ledna 2011 v 21:46 | Mimi
1
Evě je 14 má o rok starší sestru Jarmilu a osmiletá dvojčata Petra a Pavla.Jejich otec si najde novou práci a tak se musejí stěhovat.Pro stydlivou zakřiklou Evu to není nic příjemného.Pomaličku si v novém městě zvyká.Seznámí se s hezkým sousedem Dušanem po kterém pálí celá třída.Díky němu ji spolužáci začnou pomalu brát mezi sebe.Chodí s nimi se koupat.Škola končí a ona vyráží se spolužákami kteří chodí do skauta na tábor.Už ve vlaku se s ní začne bavit pohledný Dick později zjišťují že je to syn vedoucího a má je jako oddílák.Pomalu se skamarádí.Dodává ji odvahu a sebevědomí neschovávat se a začít se projevovat.Dušan ji dělá návrhy na chození ale o tom ona ani nechce slyšet.Vyhovuje jí být v partě lidí né s jedním.Holky žárlí na Dickův zájem o Evu.Chtěli by ho mít všechny pro sebe.Dny na táboře utíkají.Jsou plné zábavy hádek radostí i smutku.Když se jdou vykoupat do rybníka je na druhém břehu pout.Od vedoucích mají rozchod na hodinu.Eva aby zahnala Dušanovi narážky souhlasí že s ním půjde na kánoi i když to mají zakázáno.Přeplují na druhou stranu tam se jim však kánoi utopí.Dušan plave pro někoho z vedoucích.Eva čeká.V tom se objeví kluci na motorkách a přislíbí ji odvoz do tábora.Místo toho ji odvezou k sobě do chaty.Opijí ji vodkou a když zjistí její věk ztratí zájem.Odvezou ji blíž k táboru a at dojde pěšky.Silnice je pro ní malá.Naštěstí potká Dicka který ji hledá všude možně.Odveze ji do tábora.Vystřízliví a strašně se za sebe stydí.Už se vidí jak jede domů.Naštěstí ale vyloučení se nekoná.Dickovi se omlouvá.Je mladý chápe to a směje se ji.Při noční bojovce si na ní počíhá a políbí ji.Dál se chová jakoby nic.Při poslední noci kdy pořádají kanadskou noc ji Dick zlije a zbortí stan.Nechce se mačkat u kamarádek ve stanu a tak ho poprosí o pomoct.Společně stan postaví.Skoro do rána si povídají.Políbí se a každý de spát do svého stanu.Den konce tábora nastal.Každý odjíždí.Rodiče si vyzvednou Evu osobně.Mají nedaleko babičku.Dick chce na rozloučenou pusu.Slíbí ji že ji napíše.Po příjezdu domů za pár dní odjíždějí do Řecka na dovolenou.Prázdniny utekly Eva se z nich vrací moudřejší sebevědomější krásnější.

Pojd se mnou, Radko!

5. ledna 2011 v 18:21 | Mimi
3
Radka má před maturitou a dělá autoškolu.Která jí zrovna dvakrát moc nejde.Na velikonoce se u ní staví jen 5kluků dřív se dveře netrhli.Kája je stále šťastná s Ondrou a Radce je smutno z osamocení.Bratr Tomáš se vrací z vojny.Oznamuje že čeká s přítelkyní Petrou dítě.Matka vyvádí děsné scény a tak odjíždí.Radka se v knihovně seznamuje se sympatickým Matějem.Matka se začíná uzavírat do sebe.Přestává vařit.Bavit se s nimi.Když Tomáš přijede a oznamuje že se s Petrou budou brát je to ještě horší.Podezřívá otce s nevěry se svojí novou sekretářkou.Autoškolu úspěšně ukončí.Poté jdou slavit do Galaxie.Při tanci s instruktorem zahlédne Pavla.Znejistí.Instruktor jí dělá návrhy.Nasedne mu do auta.Odjedou za město a vyspí se spolu.Za uspešné zvládnutí autoškoly dostala svoje vlastní nové auto.S Matějem začla chodit.Na oslavě maturantů potkají Pavla.Zná se jak s Ondrou přítelem Káji tak i Matějem.Všichni jedou na posezení k ohni.Škola končí maturita se blíží.Když v maskách pobíhají po městě a vybírají peníze a poté popíjí v parku Radka s nimi zůstane do konce a velice se se všema spolužákama spřátelí.Lituje promarněných 4let.Dost se opije.Když se dopotácí na nádraží zjištuje že ji autobus už ujel.Vydá se pěšky.Cestou potká Pavla a ten ji ochotně dopraví na motorce domů.Matka propadá čím dál víc depresím a otec čím dál méně času tráví doma.Radka se je snaží dát dohromady.Tomáš se ožení.Matka mu stále neodpustí a tak na svatbu z Tomášovi strany dorazí jen Radka,Kája a Pavel který mu jde za svědka.Matka přistoupí že navštíví psychologa.Hádky neberou konce.Radka s Matějem ,Kája s Ondrou a Pavel s Katkou pojedou do Itálie.Radka chce usmířit rodiče a tak jim koupí zájezd do Španělska.Ani jeden nesouhlasí.V tom ale zavolá Tomáš že se mu narodila holčička.Matka mu odpustí a ráda přislíbí že si dovolenou užijí.Začal červenec a tak všichni vyrážejí.Přežijí jízdu v autobuse.Matěj je tam pěkně otrávený.Pavel po Radce stále pokukuje.Nejdřív má strach a chová se odměřeně ke Katce ale poté zjistí že je to fajn holka a v pohodě spolu vychází.Matěj je stále více nesnesitelný.Hlavně mu vadí že se s nim nechce hnedka vyspat.Nevyspí se spolu za celou dobu pobytu.Dny v Itálii si krásně užijí.Poslední noc to nevydrží a jde se projít na pláž kam za ní příde Pavel.Stále se oba milují.Pomilují se spolu.Ráno jsou oba divní.Na prvním odpočívadle Pavlovi řekne že je určitě rád že jí všechno oplatil.Miluje jí ale s Katkou se rozejde až po návratu do čech.Kája zblbla příjezd do čech a tak na ně žádný odvoz nečeká.Rozchází se s Matějem a ujíždí s Pavlem k němu domů na motorce.Promilují celí den.Tentokrát to bude už napořád...

Podej mi ruku,Radko!

2. ledna 2011 v 3:04 | Mimi
2
Pavel narukoval na vojnu.Radka na něj čeká.Po měsíci když má přísahu se poprvé vidí.Rodiče ji nechtějí přes celou republiku pustit samotnou a tak ji tam vezou autem.Píchnou kolo a tak se zdrží.Setkání je plné hádek a napětí.Znovu se mají vidět až v červenci.Rodiče ji byli ochotné odvést jelikož jeli do Plzně za máminou kamarádkou ze školy.Do školy příde nová holka Samanta.Je napůl cikánka a brazilka.Nikdo s ní nechce sedět.Radka si ji k sobě posadí a skamarádí se.Choděj spolu ven.Její babička ji vyvěští z rukou budouctnosti nejdřív tomu nechce moc věřit ale poté uvěří.Když Samanta slaví 17tiny baví se u nich v hospodě.Po oslavě příde na intr jde do sprch najednou pro ni přiběhne spolužačka.Utíkají do pokoje a tam Samanty bratr Mario.Snaží se ho vyhnat ale přijde vychovatelka.Za dva dny je vyloučena z intru.Za což je ráda.Rodičům se to velice nelíbí.Jsou pobouřeni nad barvou pleti Samanty.Škola končí a prázdniny začínají.Rodiče odjeli na dva dny na pohřeb tetičky a Radka zůstává sama doma.Tom-její bratr je na čundru.První noc se bojí druhou když projíždí co dávají v telce uslyší zvuky a u dveří stojí Samanta i s partou a vecpou se dovnitř.Nikdo ji neregistruje když říká aby vypadly.Nafinguje že volá policajty a až poté konečně odejdou.Půlku noci stráví uklízením po jejich krátké návštěvě.Rodiče se vrátí domů nic nepoznají.Do Račic se přistěhuje ona kamarádka z Plzně.Se synem Erikem panem doktorem.Dohazují ho Radce ta sním odmítá promluvit slovo.Dny utíkají a blížící se opušták Pavla je ještě blíž. Radku ale přelstí rodiče.Musí s nimi i Erikovou rodinou na dovolenou do Španělska.Vzteká se dělá vzpouru ale nic nepomáhá.Odjíždí tedy k moři.Je smutná.Ale jen co uvidí moře zamiluje si ho.Všichni chlapíci na pláži ji věnují pohledy.Na večerních tancovačkách ji každý protáčí a tak na smutek brzo zapomíná.S Erikem si vykají a stále se nesnáší.Až je matka spolu vyžene na rytířský souboj.Radka se tam opije vínem.Koupají se spolu v moři a ona zjišťuje že zas tak špatný není.Tři týdny dovolené sou u konce a je čas se vrátit zpátky do Račic.Od Pavla žádný vzkaz ani dopis.Vypraví se za nim.Erik ji nabídne odvoz autem.Kluci před kasárnami mají řečičky a tak se jen žárlivě pohádají.Se slzami se vrací zpátky.U Samantiný babičky si nechá vytetovat pro štěstí motýlka na rameno.Strašně to bolí.Za dva dny se pod oknem objeví Pavel a omlouvá se za svoje chování.Je mu odpuštěno.Samanta měla podezření že je těhotná.Jelikož Erik studuje gynekologa dohodla ji Radka návštěvu.Naštěstí to dopadlo dobře a není v tom.Jako proti službičku s nim musí jet na tábor jako praktikantka.Moc se jí tam nechce ale nakonec se tam s dětmi spřátelí velice vychází a celý týden si užijí mnoho zábavy.Poslední den se s Erikem políbí.Výčitky které čekala nejsou ani tak veliké.Prázdniny zkončí a začne zase škola.Radka má 17.té narozeniny.Uspořádá oslavu.Vázne zábava.Přijde i Erik s velikou kyticí a i Samanta se svými kamarádi.S Erikem si dají pusu při které je zahlídne Karolína a pohádají se kvůli ni.Divné ráno matka zjištuje že se ztratily peníze.Když se na ně Samanty zeptá obviní ji a přestanou se bavit.S Erikem začne trávit každé odpoledne.Jezdí na výlety do kina na procházky.Její dopisy s Pavlem slábnou už mu nemá moc co psát.Dřív psala 8stránek tetka sotva sesmolí 2.Vyjde si s Erikem.Když ji odveze domů v autě se líbají.Po příchodu domů zjistí že Pavel se za ní přijel podívat a všechno viděl.Rozchází se.Dny tráví s Erikem.Rodiče jsou štastní.Vyjedou si spolu na chatu.Erik ji odpanní.Celou dobu se milují ale jí je to proti srsti.Začnou stále výmluvy proč to nedělat.Začíná stále víc myslet na Pavla a jakou udělala blbost.Vše vyvrcholí když ho chce překvapit a jede k němu domu a načape ho při souloži s jinou dívkou.Začne býti osaměla dívka neví co s časem.Brečí.Vzpomíná.Bratr Tomáš si našel dívku Petru moc chytrou pohlednou dívku.Přiveze si na vánoce domů.Karolína která začla randit s obyčejným Ondrou ji pozve na půlnoční mši.Nechce,brání se.Ale Kája je neodbytná.Při mši si všimne že o kousíček dál stojí Pavel.Zůstávají tam i po zkončení mše když všichni odchází....

Počkej na mě,Radko!

31. prosince 2010 v 15:12 | Mimi
1
Radka právě oslavila 16té narozeniny.Bydlí v Račicích ve snobské čtvrti.Vedle bydlí její nejlepší kamarádka Kája.Rodiče ji donutily chodit na obchodku.Nic proti ale trvali na intru.Kde se ji vůbec nelíbí a to už navštěvuje druhý ročník.Je velice pěkná a sebevědomá.Přemek kamarád z vesnice za ní stále dolejzá ale šance u ní nemá.Za to ale Pavel který nemá moc pěknou pověst ani minulost u ní vzbuzuje sympatie.O víkendech kdy jezdí domů se většinou náhodou potkají.Hádají se.On ji vyčítá snobství a že ve všem musí být lejlepší ale i tak vyhledávají oba příležitosti kdy na sebe nenápadně narazit.I přes všechny zákazy spolu začnou chodit.Na intru jim stále všechno také zakazují.Tak času který spolu trávit je čím dál méně.Pavlovi umře babička jediný člověk který měl.Radka se mu snaží pomoci.Díky němu si uvědomila moc peněz a jak špatně se chová.Rozhádá se s rodičema i Kájou.Strašně ji začnou vypadávat vlasy.Doktoři ji zjištují ekzém.Celou hlavu ji oholí a zavřou na mnoho týdnů do nemocnice.Nechce Pavla ani vidět připadá si ošklivá.Pavel se ji ale nechce vzdát.Až po příchodu další pacientky si uvědomí že on ji má opravdu rád a jen co ji propustí tak se za nim rozeběhne.Další den ale nastupuje na vojnu.Slíbí si že na sebe počkají...

Manželky,milenky,zoufalky

30. listopadu 2010 v 21:54 | Mimi
1
Alex je rozvedená má dvě děti čtrnáctiletého Tomáše a šestnáctiletou Kačku.Žijí v malém paneláčku.Alex pracuje jako knihovnice v dětském oddělení.Svůj život si představovala trochu jinač.Jen práce děti uklidit.Žádná zábava.Na víkend odjede i s dětmi za matkou na vesnici.Soused jim přinese med než si pro něj Alex dojde tak stařík jim umře před brankou.Celá vesnice má hnedka o ruch postaráno.Rozvod ji velice zasáh nikoho nehledala ale když do práce nastoupil noví ředitel Zdeněk za měsíc už byla jeho milenka a tak si už skoro rok užívají a nikdo to netuší.Je to tajné a Alex to už přestává bavit.Do knihovny příde opravář na počítač Radek.Jsou na sebe dost nepříjemní po další návštěve ji pozve na kafe a dají se do řeči a nakonec to skončí sexem u ní v bytě.Je začátek léta a tak vyrazí s celou partou kamarádek jejich dětí a manželů do Itálie.Stráví příjemný týden po kterém nastane mnoho změn.Alex opustí Zdenka a začne si s Radkem.Její kamarádka otěhotní,druhá se rozvede,další projde krizí s manželem.

Vůně deště

27. listopadu 2010 v 2:23 | Mimi
1
Pavla bydlí s matkou.Otec ji opustil už před hodně dlouhou dobou.Každou chvíly se u nich střídal jiný otčín.Dozvědí se že do týdne musí opustit svůj pronajatý byt jelikož jeho vlastník se vrací zpátky do čech.Rozhodnou se nastěhovat k Lubošovi matčinýmu součastnýmu příteli.Který má 4děti.Zrovna moc spolu nevychází dvojčata Jakub a Eliška jí zatápí nejvíc.Kamarádka Lejla ji zařídí rande s hokejistou Honzou.Je z toho pekelně nervozní.Nakonec se docela vyvede a Honza chce další rande.Jenže na to nedorazí.Při jejím štěstí ji ještě ten den nasadily rovnátka na pevno.Šanci někoho si najít se stenčuje.Její kamarád David z Líbimseti.cz ji píše že by se mohly konečně setkat když si takovou dobu píší.Kamarádka ji domluví další rande.Tentokrát s Filipem který ji nepříde nic moc zajímavý.Doma se uzavírá do pokoje sourozenci jsou rozmazlení a protivný.Rozumí si s 8letým Vítkem a rozuměla si s Mariánem který studuje na vysoké a jezdí domů pouze na víkendy.Jenže ho načape při sexu s přítelkyní a od té doby se mu raději vyhýbá.Líbil se ji.Po hokeji kde dělá roztleskávačku ji osloví Adam druhý den si daji rande a nasmějí se spolu celé odpoledne.Veme ho i se svou partou na večerní paření do Galaxie.Začnou spolu trávit každé volné chvilky.David chtěl aby mu poslala nějaké lechtivé fotky.Poté co ji je poslal i on to udělá.O pár dní později se její fotky oběví na školní stránce.Marian ji je pomůže odstranit a oni se tam další den oběví znova.Nikdo až na Mariana ji nedovede pomoct a tak se za nim vydá do Brna na kolej.Nedovede to smazat je to lépe zabezpečené.Svěří se učiteli na počítače a ten to smaže ale i řekne ředitely a rázem to ví uplně celá škola.Pavla je z toho celá mimo zanedbává Adama.Rozchází se s nim.Myslí si že to udělal Oliver ale později se dovtípí že to byla Sabina spolužačka a bývalá přítelkyně Olivera.Chtěla se ji pomstít jelikož si jednou s Pavlou Oliver vyšel.Pokračuje to i rozvěšením fotek s nabídkou sexu po celém městě a otravnými sms a telefonáty od nadrženců.Její pohledy a flirty s Marianem začínají nabírat obrátky.Na Máj se spolu políbí pod třešní.V noci se za ní připlíží do pokoje a od panní ji.Ona nechce být ale ta druhá a v tom mamce dojde trpělivost a odtěhují se beze slova do svého bytu.Její přítel ji hledá a ona mu nic nevysvětlí ale Mirian si ji najde a ukáže že si vybral ji než dlouholetou přítelkyni Zuzku...

Potížistka

25. listopadu 2010 v 18:04 | Mimi
1
Šárka studuje střední školu v Praze.Vrátila se z brigády v Irsku a léto stráví u rodičů na vesnici.Nemá tam žádné kamarády.Nikdy se nijak s nikym nebavila a hlavně poslední 2roky tam skoro vůbec nezavítala.Jen občas na rychlou návštěvu za rodičema a zase rychle zpátky do Prahy.Dostává se z rozchodu s Ondrou který je pro ni stále bolestivé téma.Podstoupila miniinterrupci s kterou se nedovede vypořádat.Její matka na to stále zavádí téma ale ona o tom odmítá mluvit.Skamarádí se se svojí bejvalou spolužačkou Ivanou.Seznámí se s místníma klukama.Pokukuje po ní kuchař z místního motorestu Jarek.Ona ale vztahy odmítá.Lidi si začínají šuškat že s Jarkem chodí.S Ivanou a partou lidí a pohledným Benem vyrazí na čundr.Ben tam sice jede se svojí přítelkyní Ditou ale stále po sobě pokukují.Na čundru jsou pár dní a zažijí mnoho srandy.Užijí si sluníčka i deště.Rozdavačné Žanety kterou nemohou vystát.Jen co se vrátí zpátky se Ben a Dita rozejdou všichni si myslí že za to může Šárka ale ta se jeho zalíbení snaží potlačit.Začnou se spolu stýkat každý den.Vadí ji ale jeho velká žárlivost na nic.Marek manžel její sestry ji znásilnil opilý a ona není schopná se dotýkat muže.To kvůli němu byla na potratu a opustila Ondru.Ben není schopný čekat a Šárka se mu nechce svěřit s pravým důvodem a tak se rozejdou.Ben pije.Šárka se také trápí.Vše vyústí když si jde sednout s Jarkem a uvidí je Ben.Myslí si že s nim chodí a poperou se.Oba skončí v nemocnici. Šárka si to vyčítá.Prázdniny končí a ona odjíždí zpátky do Prahy ještě s více problémami než s kterýma přijela.

Letní něžnosti

18. listopadu 2010 v 18:04 | Mimi
1
Simona se právě vrátila z dovolené na Krétě kde byla se svojí o rok starší sestrou Kamilou a matkou.Jen co se vrátí tak vyrazí s kamarádkami na festival.Přifaří se k nim i né moc oblíbená Vanda.Jede tam jen kvuly jednomu frajírkovi Kazimovi.Jenže když tam přijedou a na festivalu najdou leží s dvoumi dívkama polohanými ve stanu.Vanda okamžitě odjede a holky si užívají muziky.Potkají se s Kazimem.Protancujou spolu celou noc a cestou z festáku kdy se k nim kluci přidají a že to vemou zkratkou a zabloudí na poli a jsou nuceni jet až raním vlakem se opijí a pomilují se spolu.Myslí si že to byl jen ulet.Ale Kazim to tak nebere a chce s ní být.Od kamarádky ví že randí s holkama jen dva týdny a tak to nebere nějak vážně líbí se jí tak proč si neužít prázdniny.Jezdí spolu na výlety milují se.Když na dálnici píchnou kolo mladý muž Roman z odtahovky jim pomuže.Simče příde sympatický.O pár dní později se potkají znova a vyjdou si na večeři.Skončí u něj doma a pomilují se .On má dlouholetou přítelkyni ale ta chemie mezi nimi se nedá ukočírovat.Simče začne brigáda v baru.Chodí tam každé odpoledne.City které v ní vyvolat Roman se nedají utěšit a styk s Kazim opadá až jeden večer je jím načapána jak se líba s Romanem a jejich vztah je ukončen.Simona má strach o svojí sestru Kamilu.Nevzaly ji ani na jednu vysokou školu a to maturovala se samými jedničkami.Sedí doma a utápí se v depresích.Zaměstnaní rodiče se ji nevěnují a Simonini návrhy že by měla někam vyrazit nebo si najít brigádu ignoruje.Roman ji představuje svým přátelům někteří mají nemilé poznámky o tom jak je mladičká.Po krásné noci ji pozve na oběd myslí si jak si vyjdou do restaurace a on ji jde představit své celé rodině.Rodina je milá ale už všichni myslí na budouctnost.Děti vdávání.Kamila se začne zas usmívat až jí Simča načape jak připracuje jednohubky vyzvídá co se děje a ta se ji svěří že si našla přítele.Matka chce oba hochy svých dcer poznat a tak je oba pozve na odpolední kafe.Simonu málem trefí když vejde do obýváku a spatří tam Kazima .Chce se ji pomstít stále ji miluje a nikdy v něm holka nezbudila tolik lásky.S Romanem se začínají hádat rozdílné názory přátelé žádné kompromisy.Vyvrcholí to hádkou kvůly festivalu na který Roman odmítán jet a samotnou ji tam nepustí.Láska opadá.Už se nemusí vidět každý den.Po několika dalších hádkách a nepříjemným řečím s jeho kamarády se spolu rozchází.Užívá si né moc radostně poslední dny před nástupem do posledního ročníku na střední škole prací v baru.Uvědomuje si že s Kazimem to bylo mnohem lepší více si rozuměly měli více společných zájmů jenže tomu se podařilo zbouchnout Kamču.Simča nachází na baru od neznámého ctitele vzkazy.Myslí si že jsou od mladého klučiny který tam často vysedával nemohl z ní spustit oči.Pozve ji do kina.Před kinem ji ale čeká milé překvapení jsou od Marka člena kapely která v baru zkoušela v kině se dozvídá že je to její první láska ze školky.

Lucky Luk 2

14. září 2009 v 17:45 | Mia


Luk je propuštěn z vězení.Všude hledá Sandru nikde po ní ani stopa.Projde porodnice,radnici.Ubytuje se na ubytovně.Začne hodne chlastat.Celé dny prochlastá.Naději že potká Sandru jsou nulové.V Mc Donaldu potká Janu.Zamilují se do sebe.Má ji rád ale stále myslí na Sandru.Jana otěhotní.Vemou se.Janiny bratři ho zaměstnají u sebe v autoopravně.Při jedné návštěvě nemocnice potká Sandru s nějakým mužem.Následuje pronásledování a pátrání po ní.Vrací s epozdě domů což Jana nejdřív chápe,rá se projíždí autem ale později to přestává tolerovat.Luk když se doví že má syna Lukáška s nima tráví více a více času.Jana je odvezenena do nemocnice.Krvácí a tak si ji tam nechaj.Když je převezena domů rozejdou se.Pochopí co pro něj Sandra znamená.Luk jede k Sandře domů a najede tam muže ,kterej všechno Sandře platil, zabitého.Rychle odejde.Policie ho vyslíchá všechno hraje na to že ho on zavrařdil,ze žárlivosti.Naštěstí se najdou důkazi že to on neudělal a tak je z vazby propuštěn.Odstěhuje se se Sandrou malim Lukáškem a novím příchozím mimčem v bříšku daleko od všech kde začnou od znova.

Lucky Luk 1

13. září 2009 v 19:00 | Mia
Lukáš Lucky má vystudovanej gympl a pracuje ve fabrice u soustruhu.Chodí s moravankou Lenkou která zrovna dělá maturitu a chce si ho vzít.Luk je proti ona si to nenechá vysvětlit.Rad jeho nejlepší kámoš začne pašovat věci přes hranice.Situace je velice mizerná a peníze se potřebujou.Luka pořád přemlouvá at jde do toho s nim.On se zmůže jen na nahrávání kazet.Rad se topí v penezích.Veme ho s Lenkou i svojí sestrou Leonkou do Itálie.Po příjezdu Lenda pořád plánuje svatbu.Dorazí i její rodiče a přesvědčujího.On ne a ne.Vídá se s Radovou sestrou Leonkou.Jeden večer ho svede on z toho má vyčitky a s Radem se poperou kvůly tomu.V knihovně potká překrásnou dívku.Snaží se ji najít.Potká ji ještě několikrát po velkých snahách se s ní konečně zblíží.Je vlivně vdaná a manžel je ve Švédsku.Nejdřív se mu snaží vyhýbat ale později to vzdá a je štastná.Rozchází se s Lenkou ta ho ale nechce opustit.Jeji otec Luka doveze k nim domů a Lenka se ho snaží přesvědčit že je těhotná a musí se vzít.Nevěří ji to.Svlíkne ji tričko a zjistí že to předstírá.Tedka je už volný jen a jen pro Sandru.Z práce ho vyhoděj a tak schání kde pracovat.Rad ho přesvědčí at s nim vozí věci přes hranice.Nechce to dlouhou dobu o tom nechce ani slyšet jenže pak se už nedá jinak žít.Sandře se snaží koupit to nejlepší.Začne vozit věci přes hranice a je v balíku.Na vánoce jsou se Sandrou u něj.Oznámí mu že je těhotná.Nechce aby kvůly ní pašoval.Slíbí ji že zítra je poslední kšeft.Rad ráno přijede pozdě.Neprohlídnou si okolí hranic.Oběví se tam celníci .Rad začne mířot na Luka pistolí aby nezastavoval.Vystřelí a oba celníky postřelí.Rad zmizí.Sandru taky nemůže najít a na něj čeká policie u kostela.Jeden celník umřel druhej je zraněnej.Dostane spoluvinu a dva a pul roku natvrdo.

Dva kroky od ráje

30. prosince 2006 v 7:00 | Mimi
1
Naty se vrací z prázdnin.Byla se svým otcem v Itálii.Těší se do školy,protože jde na gympl.Nejprve nestíhá.Zjistí že základka se od gymplu hodně liší.Později se dá dohromady s Robertem.Nejhezčím klukem a frajerem hokejové školy.Ten jí zbaví panenství a odhodí.Je z toho hodně smutná,ale pak se třídou jede na chmel.Tam se skamarádí s Viky.S drsnou metaličkou,která nemá žádné kámoše.Na chmelu pozná Aleše.Nádherného kluka.Zamiluje se do něj.Když sním hlídá chatu ve které bydlí pěkně si povídají.Zjistí že on je prostě ideál.Romantik,nekouří,nepije.Tím že se Naty baví s Viky znepřátelí se sevšema spolužačkama.Viky jí každý den líčí vše o jejich klukích.Je jich hodně.Když skončí chmel vrací se zpátky do školy.Viky jí po pár dnech řekne že chodí s Alešem.To Naty velice vadí.

Jednou se s Alešem potká ve škole.Jdou se projít.Začnou spolu chodit.Po pár dnech se spolu vyspí.Naty to ,ale neřekne Viky.Velice se trápí že jí takhle podvádí,až jednou si dá Naty rande s Alešem.Užijí si spolu celé odpoledne plné zábavy.Druhý den Viky Naty líčí jak byla včera s Alešem a užili si spolu.Tak Naty zjistí že Viky hodně lže.Taky zjistí že Aleš je závislej na automatech.Chce mu pomoct.Prodá nějaké nepotřebné věci aby mu pomohla splatit dluhy.Ty převyšují 30litru.Když jí Aleš pozve na rande na které ,ale nepříde protože jí mezitím vykrade byt.A ná aby to prodal a splatil dluhy on to prodá a hraje dál a dál.Naty se s toho zhnoutí a svěří se otci.Vykašle se na Aleše...
 
 

Reklama