Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Lenka Teremová

Láska na půl uvazku

24. července 2014 v 11:01 | Mimi
Moje hodnocení : 5/10
Jedna z prvních knih od Teremové . Těžko sehnatelná . Příde mi že Lenka píše stále to samé dokola. Fnuká nad svým neštastným osudem být stále milenka . Dělit se o muže , deprese které utápí v chlastu .

Opět se jedná o biografický příběh .

Lenka žije už 5let s ženatým Tomášem který se nedovede rozvést . Rozejdou se . On se ji vůbec neozívá ona je hysterická a snaží se najít někoho jiného , ale stále chce jeho. Občas přijede a ona je na něj hnusná a tak stále dokola až odjede na dovolenou s dětmi a potká rozvedeného Karla , díky kterému si uvědomí že chce Tomáše , že ho miluje . Tomáše přinese rozvodové papíry a snad bude vše už v pořádku ...

Kdo s koho

9. května 2014 v 17:29 | Mimi

Moje hodnocení :7/10
Tenoučká kniha kterou jsem přečetla za odpoledne . Nikde už nebyla k sehnání , ale mám ji v poptávám na databázi tak se nějaká hodná duše ozvala.Je to druhá kniha kterou napsala . Pojednává o rozdělení s manželem a jejím soužitím s milencem Zdenkem který byl také ženatý jako ona . Jezdil za ní jen o víkendech . Vypráví o bojích které spolu prodělali . Prali se hádali . Lenka trpěla výčitkama a šílenejma záchvatama vzteku.

Živila se jako profesionální domina . Vyrovnávala se s tlakem okolí. Jako první v televizi v časopisech promluvila o dominanci, sado maso a podobných praktikách . Dříve se živila jako učitelka .Toho kvůli svému prohlášení v tisku musela nechat.Popisuje své zážitky se zákazníky .

Čarodějka

28. února 2014 v 15:21 | Mimi

Jana dostudovala žurnalistiku a od rodičů dostala milion aby si mohla koupit byt . Přestěhuje se kousek za Prahu . Kamarád ji sežene v redakci místo . Seznamuje se sousedem Tomášem . Pomáhá ji s nábytkem . Jeho žena má psychické problémi. Ztropí žárlivou scénu . Tomáš Janě vysvětluje že ve městě je šamanka za kterou každý chodí .Nechávají si věštit budouctnost . Manželka prý viděla že Jana chce Tomáše pro sebe a odloudí ho . Tomáš s manželkou zkouší promluvit ale bez výsledku . Vyžene ho ven a tak jde spát k Janě .

Jana po napsání prvního článku dostátá svoji vlastní rubriku .Vydává se za proutkařem a píše o něm . Navštíví šamanku a ona ji začne říkat že je démon a chce Tomášovi a jeho ženě ublížit . Jana to vylučuje . Jenže o Tomášovi se ji zdají erotické sny a jemu také . Netrvá dlouho a začnou mít společně poměr. Tutlají to. Manželka je zavřena na psychiatrii jenže je brzo propuštěna. Uvidí Tomáše s Janou a pohádají se a ona zkočí z okna . Jana si to dává za vinu . Tomáš se hroutí . Jana si myslí že vše byl plán šamanky a ženu zmanipulovala . Zjištuje že v poslední chvíli všechen majetek odkázala šamance . Jenže nemá žádné důkazy proti šamance . Ta ji pěkně na malém městě pošpiní a všichni si na ni ukazují . Jana je zdrcená a v tom se od ní i Tomáš nadopovaný lékama na uklidněnou odklání a chce být ve společnosti šamanky .

Moje hodnocení : 7/10
Slabší román . Nebylo to obvyklé psychologické povídání o zkušené ženě .Moc nechápu toto náhlé vzplanutí lásky na celý život já musim člověka nejdříve poznat než u mě propuknou nějaké city . Co se mi ale líbilo nad čím přemýšlíme se opravdu stává .Přivodíme si to svými myšlenkami .

Láska online

24. února 2014 v 15:24 | Mimi
Lenka chodila 5let s ženatým mužem který ji stále sliboval jak už je v rozvodovém řízení . Jenže to byli jen sliby. Onemocněla rakovinou dělohy a on za ní nepřišel vůbec do nemocnice a rozešel se s ní. Je to už rok . Lenka bojovala s hroznými následky této nemoci . Na chlapa se vykašlala a stále se s tim snaží vyrovnat . Je zoufalá už jí je 45 a tvrdí že život má za sebou .

Kamarádka ji ukecá aby si na Lide.cz dala inzerát . Poslechne ji a začnou se ji ozívat samí sexuální loudilové . Každý ji chce hned jen ošukat . Né vztah . Seznamuje se s gigolem který je hrozně milí ale jen co Lenka nemá čas mu odepisovat změní se a hned ji podezřívá .

Dále se seznamuje s elegantním 50tníkem . ale ten ji hned říká že má manželku a oba si užívají i jinde . Ona chce vztah s důvěrou a vším co k tomu patří.

Rozepisuje se s mladým Martinem kterému je 18 a zamiluje se do ní. Rozumí si spolu a dost si píší už ho chce pozvat k sobě ale on onemocní . Domů přijde Lenky syn a ona zjistuje že s Martinem chodí do školy . To by byla ostuda kdyby spolu něco měli a rozkřiklo se to . To synovi udělat nemůže a tak se od něj začíná odstrkávat . On ji stále chce více poznat jenže ona se bojí že by ho zkazila . V 18 by poznal v sexu všchno bez nějakého pomalého objevování , vodění a ruku a podobného. Celý život by byl pak nespokojený a to nechce a bojí se toho.

Seznamuje se s dalším mužem .Jardou. Zdá se ji příjemný . Poté podivný . Domluví se že spolu zajdou do bazénu . Ukáže se jako ožrala vesnického typu . Takovej morous . Kamarádi ji pomůžou se ho zbavit ale stále ji píše a volá až si ho nechá zablokovat . Už nechce s nikým z internetu mluvit všichni jsou stejný a jde jim o sex o normálního chlapa člověk nezavadí .

Když už všechno vzdává tak ji napíše nesmělí Hynek . Je krátce rozvedený a nemůže se s tím vyrovnat . Píše strohé odpovědi . Dají si sraz v bazénu na schodech . Uvidí tlustého starého zarostlého chlapa a radši dělá že ho nezná v tom ale přijde pohledný chlap a pozdraví ji a ona zjistí že to on je Hynek . Je málo mluvný ale hned se do něj zamiluje . Bojí se že to uspěchá ale zas chce vidět nějakou reakci od něj . Její kamarádka Monika to nevydrží a Hynkovi napíše . Ten hned Lence píše že se ničeho nemusí bát že on ví jak se cítí a že to myslí vážně . Přece jen i v pokročilém věku se dá najít ideální partner ..

Moje hodnocení : 9/10
Skvělí psychologický román. Jedná se autobiografii samotné autorky . Píše o tom co zná a v čem je dobrá . Je to na románu vidět . Je těžké po mnoha zklamáních opět někoho najít a otevřít mu srdce . Mě se její knihy líbí , jsou psané bez nějaké cenzury a tak jak to přesně v dnešním světě chodí .

Hra na lásku

16. února 2014 v 11:28 | Mimi
Pavel je muž co má to nejlepší už za sebou . Opustila ho žena a našla si jiného bohatšího . Namluvila špatné věci i dceři Pavle a ta otce nechce vidět . Žije sám na vesnici a spíše přežívá . Navštěvuje psycholožku Evu ta mu poradí aby zkusil seznamku a kontaktovat svoji dceru . Povede se zavolá dceři Pavle a ona souhlasí že se uvidí . Je z otce nadšená a on s ní také. Domluví se na další týden a ona si přiveze kamarádku Hanku .Otec se do ni zakouká. Jedou za jeho kamarádem Pavlem který je umělec a Pavla se do něj zamiluje . Otec žárlí ale sám se zakoukal do Hanky. Hanku znásilnoval otec a ona z toho má dodnes trauma . Pohádá se doma a uteče k Pavlovi . On ji dovolí aby u něj bydlela . Blázní s ní a sned by ji modré z nebe . Eva mu radí brzi ale on ji neposlouchá . Hanka chce dítě a on přikyvuje že se o ně postará a vše ji poskytne jenže v tom se Hanka začne měnit a začne být agresivní často přijde opilá . Eva ji chce pomoct ale ona nechce . Pozve ji k sobě aby se učili a zjiští že ji chybí 500kč v peněžence . Hanka přijde za Pavlem opilá když odcházela peníze neměla . Eva volá Pavlovi a oznamuje ji že ji chybí peníze . Zeptá se Hanky a ta uteče hledá ji u rodiču ty ji kryjí . Zavolá policisty ty nechtějí spolupracovat a dělají z něj blázna . Hanka nechce přijmout pomoc a to je nejhorší . Rozchází se . Dochází mu že ho chtěla přivíst do hrobu a dítě chtěla aby měla nárok na jeho barák . Na ulici padá a skolabuje . Probouzí se v nemocnici kde ho navštěvuje dcera a slibuje mu že si musí všechno vynahradit a že s Hankou ani ona už mluvit nechce .

Moje hodnocení : 7/10
Kniha je dobře psaná . Vidíme chybi které Pavel udělal . Co jsme schopni dělat když se ve stáří po dlouhém osamocení zamilujeme . Nemám ráda když hlavním hrdinou je muž . Prolog a epilog mi přijde jak kdyby to byla vlastní zpověd Lenky . Všechny její knihy jsou z prostředí psycholožky a pacientů . Líbí se mi to a dobře se čte .

Útěky tam a zase zpátky

10. února 2014 v 16:29 | Mimi
Hrdinka celý život střídala partnery. Zůstala sama se 40 na krku . Celý život toužila vypadnout z hektické Prahy někam na vesnici kde se lidi znají a pomáhají si . Projíždí inzeráty na internetu a na jeden odpoví . S mužem si píše a domluví si schůzku . Výdají se a rozumí si . Také je starší a žena ho opustila po 16letech manželství . Nastěhuje se k němu na vesnici a užívá si v hospodě vyprávění různých příhod co se událi . Živý život na vesnici kde se lidi znají a pomáhají se ji zalíbí . Když jdou na oslavu Eva ji vypráví o bývalé kterou měl její milý před ní a je z toho celá špatná a utíká do Prahy do své ordinace psychologie . Cítí se že jeho ex se nikdy nemůže vyrovnat , není tak dokonalá , šikovná a zručná . Syn ji přesědčí aby se vrátila . Bez sebe jsou jak tělo bez duše . Vyříkají si vše a nadále budují svoje hnízdečko lásky .

Moje hodnocení : 8/10
Opět další kniha od Teremové všechny jsou psané stejným stylem. Čtivě a pravdivě tak jak to v dnešním světe chodí. Hrdinka je opět psycholožka . Je vidět že píše o tom co zná . Přijde mi že píše jak Lanczová ale pro dospělejší čtenáře .

Někdo mě vezme za ruku

30. prosince 2013 v 0:26 | Mimi
Veronika je rozvedená a pracuje u svého bývalého jako asistentka advokáta . Našla si milence Viktora . Sám ji řek že se rozvede ale trvá to už rok a nic . Nelíbí se ji spát stále sama . Noci probrečí. Viktor přijede užije si , nechá si něco navařit a pospíchá k manželce.

Erika byla závislá na drogách. Potkala Honzu na vozíku a zamilovala se do něj. Našla sílu přestat a přestala. Má s ním dvě děti. Veronika se ji snaží pomáhat jako terapeutka . Velice se spřátelili. Erika Veroniku svede a oboum se to líbí. Žena nezradí tam moc jako chlap. Erika chce aby byla štastná a nechala Viktora být . Jenže ona to nedokáže. Do toho se Erika hádá s Honzou. Její kamarádka se zfetuje a oni ji přivezou do nemocnice . Bojí se o její podvyživenou vyplašenou dceru. Erika se o ni stará. Holky jdou navštívit kamarádku do nemocnice a seznamují se s doktorem. Doktor pozve Veroniku na rande. Ona dostává sílu a opouští Viktora . Uvidí jaké štestí ji doktor přinese.Moje hodnocení : 9/10
Velice čtivý pravdivý příběh. Ukazují nám život závislého zase z jiné stránky. Doplněno psycholožkou která žije s milencem .

Strach z lásky , sexu a samoty

29. prosince 2013 v 23:58 | Mimi

Lenka mě opět velice překvapila . Není to kniha jako její jiné je to kniha plná zamyšlení nad životem , sexem , partnerstvím. Ukazuje mnoho podob žen i můžu , vztahů. V hodně se poznáme a zamyslíme se Dopněno články které vycházeli v Květech kdy pro ně dělala poradkyni. Zamýšlí se nad různými sexuálními choutkami a zvyklostmi. Ženy většinou přitahují stále stejný typ můžu a ani si to sami neuvědomuji . Dělají stejné chybi. Velice pěkně poutavě a humorně psaná kniha .

Deník pro mého psychiatra

27. června 2013 v 18:56 | Mimi

Blanka má vše co by mohla mít.S manželem několik let bydlely v Kanadě.On se živil jako právník ona fotografovala netradičně svatby.Jenže přišel převrat a začli restituce a jeho matce vrátili vilu.Chudák tchýně by se o to nepostarala a tak se vrátili zpátky do čech.Blanka a tchýně se dost nemají rádi.V čechách nikdo na Blanky práci hezky nekouká a tak aby se nenudila ji manžel otevře obchod s fotákama ,ale to ji nebaví.Začne hodně pít a s manželem se hodně hádá.Zaplatí ji psychologa.

Psycholog je moc milí pán a Blance se snaží pomoci.Pomalu.Zjištuje že je velice neštastná s manželem.Odstrkuje ji od sebe do toho ještě nesnesitelná tchýně.Proto se raději opíjí.Navrhne ji sehnat si práci.Jeho kamarád fotí pro erotický časopis.Když se s mužem setká je velice nadšena.Vymyslí nové téma a to se velice chytne a práce ji baví.Přinese do ni velice zvláštní a dobrý šmrnc.

Jenže pan doktor v ní probudí zase všechny choutky a ona ho chce dostat.Když se snaží u manžela tak nikdy neuspěje.Jako ženě ji pohlazení chybí a on ji ho nechce dopřát.Doktor se také přiznává že ho přitahuje.Jenže jedna pacientka ho už kdysi svedla a pak ho vidírala.Dozvěděla se to jeho žena a od té doby jsou společně jen kvůli dceři.Blanka si začne hledat nový byt.Dělá hrozné scény.Doktora se ji povede svést.Rozmýšlí se a chtějí být spolu.Oba se chtějí rozvádět jenže doktora dcera se pokusí o sebevraždu.Dcera nechce přijít o své rodiče.Doktor neví co má dělat a rozhoduje se pro rodinu.Nechce jim ublížit.Blanka si nachází podnájem a je jí smutno.Neví co má dělat.Ticho ji ničí.Dostane nabídku nafoti akty a jeden básník k tomu napíše své básně a uspořádají společnou výstavu.Ta má ůspěch.Její manžel ji chválí a přichází za ni aby si vše promyslela .Ona všemu chce dát čas..

Moje hodnocení : 9/10
Další super knížka z prostředí psychologie ,nevěry a ženského strádáni.Je vidět že Lenka jako psycholog ví o čem píše.Je to její poslední knížka co mám doma.Takže tědka pěkně zase číst něco jiného.Líbili se mi její příběhy.Jak jsou reálné .Nic co by člověk neznal.Tento příběh také.Skoro všechny závislosti jsou jen voláním o pomoc a útěkem.

Nedovolím ti odejít

24. června 2013 v 22:46 | Mimi

Věrka je psycholožka se svím manželem žijí odděleně.On je rozvodový právník a časem se odcizili.Každý si šel po své kariéře.Jejich sexuální život za nic nestál a on ji nedoved uspokojit.Věrka má pochyby jestly není lesba.Ženské tělo ví kde a jak se dotknout.Muži chtějí jen rychlovku.Nevychutnají si to tolik.

Do poradny ji přijde žena která je velice mimo.Její manžel ji týrá a nic ji nedovolí.Jana se ji dostane pod kůži a ona ji chce pomoct .Jana celý dny jen skáče kolem dcery a manžela který je na ni zlí.Věra cítí typický případ týraní.Snaží se ji nějak pomoct.Když se setkává s jejím manželem který si domů vodí milenku a klidně sebe necá od ženy obskakovat pochopí.Janu nabádá aby se s ním rozvedla a začala znova.

Několik měsíců o Janě není slyšet až se zase objeví v kanceláři.Srší z ní sebevědomí.Prý ji manžel zmlátil a ona zkončila v nemocnici.Potkala tam právničku a ta ji pomohla.Vysoudila 4miliony a ted chce stavět dům.Věra je jejím chováním dost zaskočena.Pomůže ji sehnat pozemek ale zanedlouho toho lituje.Jana vystartuje na každého kdo ji skříží cestu.Každého by sváděla.Říká jak chce milence.

Jana je čím dál nesnesitelnější.Nejhorší je že ji začíná přitahovat a často na ni má takové narážky.Nikdy s chlapem neměla orgasmus.Párkrát to zkusila se ženou a velice se ji to líbilo.Navštíví jejího manžela a ten ji řekne že vše je jináč než Jana říká.Nerozvádí se jen ji dal volnost.Je úplně vyšinutá a rozhazuje s penězi.Jana si najde práci jako asistentka u Věrky manžela.Zjištuje že Jana se všemi manipuluje.Seznámí ji s jedním psychiatrem.On ji pomůže ji spracovat.Zamilují se do sebe a Věrka se konečně rozvádí a je také štastná.Zjistila že jen spala s nesprávnými muži.

Jana ji velice ovládá a všem lže.Obviní manžela a Věrku že ji chtěli zabít.Vše se zvrtává a oni věří že boj s ní vyhrají.


Jana se snaží zlepšit a na manžela je hodná.Snaží se a chová se hezky.Chodí na manželskí terapie.Manželovi také dochází že po tolika letech by od ní neodešel a snaží se.Jenže ji to nebaví a stále chce milence.Jedou na dovolenou.Dostane prsten jako dar.Nakonec se zjištuje že celé to bylo jen nahrané aby dostala Věrku.Manžel se vrací ke své milence a Jana zůstává sama se svým bytem...


Moje hodnocení : 9/10
Opět velice zajímavý příběh ze života.Všichni sme jen lidi a máme své strašáky ve skříni.Hlavně vždy nemusí vše být tak jak si myslíme.Tato psycholožka mě velice překvapuje svým psaním a příběhy opravdu ze života :)

Do tmy se neohlížej!

23. června 2013 v 11:18 | Mimi

Eva se zamilovala do prvního kluka a chvilku na to se jich narodilo miminko.Jenda si rozjel firmu a tak na ni neměl čas ale jí to moc nevadilo.Měla svého malého Jaromíra o kterého se mohla starat a chtěla to nejlepší pro něj.Když odrost začla prosit o další miminko.Jenže on nechtěl.Přeci na ni nemá čas.Ženy ovládají antikoncepci né muži takže měla vyhráno a zanedlouho se narodil Karlík.Jenda žárlil a tak byla žena v domáctnosti.Jeho podnikání je užvilo.

Eva nikdy nebyla na sex .Jednou sedí doma a zazvoní telefon.Miláčku přijed už se mi stýská.Eva je v šoku.Má milenku!Vysvětluje se ji proč chodí pozdě domů.Počká až přijde domů a řekne mu to jenže on všechno zapírá.Druhý den podá žádost o rozvod ale stále od něj chce vysvětlení.To ji nedá a učiní z ní hysterku.Eva v záchvatu breku a psychického vypětí skolabuje a objevuje se v nemocnici.Chce domů.Má se šetřit.Eva neví co má dělat.Bloudí a cítí se zranená.Spoliká prášky na spaní a ocitá se znovu v nemocnici.Její manžel ji prohlásí za labilní a chce ji dát do blázince.

Koná se rozvodové řízení a Jenda má všechny podplacený.Evu prohlásí za blázna a Karlíka si dá do své péče.Tim Eva trpí ješte více.Kdykoliv mu zavolá a chce ho k sobě .Má už naplánovaného něco s tátou.Ten si ho kupuje.Malé dítě na dárky dá.Začne pracovat v obchodě s oblečením.Vyjde si s jedním mužem ale ten ji div v parku neznásilní.Bojí se mužů a má z toho ještě větší trauma.Stále jen brečí a chce se všim zkoncovat.

Navštíví psycholožku která ji dá pár rad.Zajde ke kadeřníkovi a do kina.Před kinem potkává muže s kterým se dá do řeči.Zdeněk.Nakonec jdou do kina spolu.Po kině následuje sklenička .Rozumí si a ona cítí to co nikdy necítila.Na náměstí si to opřený o zed rozdají.Eva opět plná energie a je štastná.Zdeněk vlastní obchod s modeli letadel.Jeden model daruje Karlíkovi a ten je opět rád s mámou.Chce se k ní přestěhovat.

Zdeněk je u Evi a ona se oblíkne do podvazků.Zdeněk ji vrazí penis do ust a řve na ni děvko to ji velice vykolejí a vyhodí ho.Když poté za nim běží nemůže ho najít.Narazí na jeho kolegu z obchodu.Ten se ji pochlubí že byl zavřenej.Ona chce vysvětlení od něj.Má rád sadomaso ale jeho žena to snim praktikovat nechtěla a tak si zval holky na inzerát.Jenže jedna se do něj zamilovala ,on se nechtěl rozvést a tak na něj podala trestí oznámení za znásilnění.Omluví se ji za to jak jednal a dohodnou se že ji ukáže pomalu co BDSM je .Překvapivě se ji to zalíbí a on je rád že to snim zkouší.Dodá ji sebevědomí a zažádá o přesun Karlíka do své péče.Její druhý syn Jaromír má svatbu a narodí se mu holčička.Zdeněk mu pomůže předělat byt.Všechno je tak jak mělo být.


Moje hodnocení : 8/10
Lehký čtivý krátký příběh.Přelouskla jsem ho za chvilku ležení na zahradě.Popisuje pocity ženy která přijde o manžela a jediného chlapa kterého kdy měla.Následně je zasvěcena do sexuálních praktik o kterých ani nikdy neslyšela .Už mám od autorky jen dvě knížky :D

Dan z orgasmu

17. června 2013 v 21:22 | Mimi
Lída je psycholožka a se svým manželem se rozvedla.Jenže on onemocněl a je v invalidním důchodu tak si ho znovu vzala aby ho nenechala ve štychu.Našla si milence Pavla o kterým on ví.Jenže ten má doma ženu a dítě a už 5let ji tvrdí že se rozvede.Jenže k tomu stále nemá.Nesnáší lži a todle stálé slibování.Když to s ním ukončí opět k ní přileze.

Lída na kontrole u gynekologa zjištuje že má bakterii papilomaviru a musí hnedka na operaci.Strašně se bojí.Manžel ji podporuje ale Pavel vůbec.Přenáší se to přes muže on odmítá že by ji nakazil a viní ji z toho že ho podváděla.Vždycky to vyustí hádkou.Chtěla aby si došel na kontrolu aby bakterie nešířil dál.On přece nic nezavinil!

Následuje kolotoč vyšetření a strachu.Jenže první operace se nezdaří a tak musí na odstranění dělohy.Nesmí mít dlouhou dobu sex.Pavel se za ni ani nestaví.To ji velice ponižuje.Když už se staví tak si nemají co říct.Spojoval je jen sex.Stále vzpomíná a přemášlí o minulích letech které zahodila.

Dlouho nemůže nic dělat a stále ji všechno bolí.Doktoři j říkají že je možný že už nikdy nebude moct mít orgasmus .Zkouší se uspokojovat a je ráda že todle ji doktoři nezvali.Už nechce být ta blba která čeká až se muž rozvede.Nevěří nikomu.Dlouho se sebou bojuje .Její kamarádi ze sauny ji podporují a vytánou ji do společnosti.Mezi její nepřítomnost se do jejich party přidal Petr.Hodně o ni slyšel a je až moc dotěrnej.To ji odrazuje.Pozve ji do bazénu tak jde .Aby poznala zas něco jiného.Ale jde na ni moc rychle a když se ji svěří že je sice rozvedenej ale našel si ženskou u které bydlí tak má rozhodnuto ! Nikomu druhé housle hrát nebude.Ukončuje to ještě než mohlo vůbec něco začít.

Když vyhrála nad svoji nemocí ví že je tedka silnější a co je důležitější.Hlavně né chlapa co lže a má doma manželkuMoje hodnocení : 9/10
Kniha vypadá že bude pojednávat jak někdo prožívá tisíce orgasmů,jenže opak je pravdou.Těžká doba kdy půlka populace má rakovinu :( Nikdo se o to moc nezajímá dokavat se to přímo netýká jeho.Opět poutavý příběh.Svět podváděných a plný lží.Kdy muži zahýbají svým ženám.Velice poutavý příběh nebudu říkat hezký.Hezký tedy moc nebyl.Lída se stále snažila a Pavel se s ní jen hádal.Ale to sme už mi ženy že stále bojujeme za něco co už ani nemá cenu.

Prstýnek z levandule

16. června 2013 v 15:50 | Mimi
Jitka se stěhuje na vesnici.Vždycky chtěla pracovat v léčebně pro choré v Lobči ale ten zchátral a tak si chce rozjet svoji vlastní poradnu.Obdivuje jednoho psychologa Nesvadba vždycky chtěla snim spolupracovat .Najednou se objeví před dveřmi a chváli ji její knihy.Poprosi ji o spolupracování na knize o jedné zmasakrované ženě.Ona souhlasí.Jenže Nesvatba brzo umírá.

Její nápad na poradnu se rozjede velice dobře a ona pomáhá manželským párům kteří mají rádi výprask a svazování a jejich ženy to nechtějí ani slyšet.Nakonec velice pomůže skupinová terapie.

Jitce se líbí soused Petr.Právě se rozved a ještě se s tím nevyrvnal.Vesnice je malá a lidé si navzájem pomáhají a schází se v hospůdce.Jitku s Petrem začnou dávat dohromady.Napadne ji střeštěný nápad a to koupit si na poslední dobu nějakou dovču a odjet k moři.Oba rádi fotí a tak vyjedou.On je zdrženlivý a ona od rány.Jenže její všechny vztahy vydrželi nanejvýše týden.

U moře za pomoci dobrého pití se pomalu sbližují.Jenže dycky když se ona přiblíží víc on utíká.Seznámí se s dalším českým párem.Pomáhají je dát dohromady.Připraví jim na pláži posezení.Kdyby to nezkazil kousající písek tak by se pomilovali.Dovolená uteče a oni se vrací zpátky.Vůbec ji nenavštíví.Přesvědčí se že na něj stále jak slepice nebude čekat a dolézat a žije si sama.

Petrovi to konečně dojde.Jeho žena se už nevrátí a neměl by přeci žít dál.Dá Jitce levandulový prstýnek a hnedka si ji k sobě nastěhuje.Vyhodí spoleně věci po jeho ženě a uvidí co s tim udělá čas.Její poradna nese úspěchy a dokončí knihu kterou ji mistr Nesvadba poprosil.

Moje hodnocení : 9/10
Další zajímavá knížka,asi jen ty Nebezpečné hry byly šlápnutí vedle.Doufám že ty další co tu mám od ní budou stále takhle dobré.Líbí se mi ty knížky kdy je hrdinka psycholožka a člověk nahlédne na tu druhou stranu.Také je vidět rozdíl mezi městem a vesnicí.Dostáváme se do světa sadomaso a dominy.

Černý mág

16. června 2013 v 9:02 | Mimi
Jitka když byla malá chtěla být stále u babičky a objevovat s ní tajemství bylin .Když ji bylo 13babička umřela.Když končila střední školu babička se ji zjevila ve snu a řekla ji aby se přihlásila na vysokou školu.Ona ji poslechla.Na škole se s kamarádkou zajímali o duchovno.O energie jenže za totality se těžko o něčem takovém scháněli knihy a tak tuto kapitolu s kamarádkou uzavřeli.Jenže když jela ve vlaku ze školy domů potkala starého dědu a ten ji dal typ kde tyto knihy sehnat.Když se v neděli vracela na školu knihy ji přines a poradil kam jít na přednášku.Na přednášce opravdu oné skripta sehnala a dozvěděla se dost zajímavé věci.Dědu už nikdy nepoznala ale napsal ji dopis že je těhotná .Opravdu se ji za 9měsíců narodil Petr.S těhotenstvím a mateřstvím na všechno zapomněla a s manželem si rozjeli účetnickou firmu a práce bylo nad hlavu.

Jitka běží za zákaznicí pro podklady na účetnictví a žena je na ni dost ošklivá že ji vyrušila a takové.Ona nechápe.Marie se naštve a vtáhne ji do bytu.Vyvolávají tam ducha.Duch je zlí a už se nenechá odvolat.Marie běsní a Jitku vyhodí.Ráno se dozvídá že Marie měla mozkovou příhodu.Jde za ní do nemocnice a dozvídá se že se otevřel kruh.Ona jako silná osobnost na sebe navazuje špatnou energii a musí ji od sebe odpoutat.

Když přijde za kamarádkou její malé dítě brečí at jde ta černá osoba za ní pryč.Večer přijde její milenec ji opět prosit aby se k němu vrátila.Pohádají se a ona na něj řve at zdechne.Ráno ji volá jeho manželka že při cestě od ní mu píchli všechny 4pneumatiky.Je zděšená a utíká za Marií.Musí si dávat bacha na to co si myslí.Její myšlenky jsou silné.Dostává knihu stínů a staží se něco udělat aby to napravila.Nechce od nikoho pomoc.Nechce se přidávat do žádné sekty.Nakonec ji ale nic nezbyde a musí se na tyto lidi obrátit aby ducha odvolali a ona přestala ubližovat lidem.Povede se ji to a ona je velice zmatená co všechno se stalo.Každý má v sobě nějakou tu sílu , někdo je na to citlivější někdo ne.Když se o to člověk zajímá a rozvine se to dokáže dost zvláštní věci.

Moje hodnocení :10/10
Dlouho mě takhle nechytla nějaká knížka.Četla jsem ji jednim dechem .Takové věci mě dycky lákali.Prostě super knížka která vás vtáhne do děje .Důkaz jak se všechno během chvilky může obrátit.120stránek uteče jako voda.

Duše v labyrintu

14. června 2013 v 21:18 | Mimi

Lída je rozvedená maminka která píše pornopovídky.S manželem se rozvedla.Jelikož je právník tak má děti na starost on.Každého muže který ji prošel životem tak zničí.Nejdříve je vše super ale když začne objevovat jeho chybi mučí je a schazuje až sami rádi odejdou.Ze všech jejich mužů se nakonec vyklubali ženáči kteří nechtějí opustit svoje manželky.Její nejnovější přítel není ženatý ale zas je jedináček a ty bývají závislí na maminkách.Matinka sem maminka tam.Chce ji jít představit.Ona se bojí jak zareaguje na její práci.Dycky to lidi odradí.Když ji Michal konečně na oběd k matince ukecá.Hnedka zpustí aby nebláznili a po 3měsících vztahu se nebrali.Že to tady už bylo tolikrát.Stejně s žádnou nevydrží.

Lída si povídá s Michalem a on se ji svěří že by se mu líbilo koukat na dvě ženský jak si společně hrají.Ta nelení a hnedka volá své kamarádce Evě.Ta přijede večer.Popijí povídají si a večer se line v dobrém duchu.V tom ,ale Michal navrhne že by mohly jít do postele že ho ze sedačky už bolí celé tělo.Lída se rozzuří jediné její posvátné místo a on si tam zve jinou.Zakřičí svlíkat líbat a donutí aby Eva s Michalem se začli mazlit.Křičí na něj aby ji ošukal.V tom začne brečet že by to hajzl klidně udělal.Eva ji začne vysvětlovat že to oba dělali jen kvůli ní že ani nebyli vzrušeni.Bere to jako zradu a začne o jejich vztahu pochybovat.Každý je nevěrník!

Lída bloumá a neví co by.Přemýšlí .Povídky psát ji moc nejde v poslední době v tom přijde její kamarádka Sona s Petrem a nabídnou ji práci.Petr je novinář a do redakce jim přišel dopis že v psychiatrické léčebně se zrovna né moc hezky starají o lidi.Když se šly zeptat tak jim bylo řečeno že je vše v pořádku.Proto by chtěli aby to Lída prozkoumala ve vnitř.Mají známého psychiatra který by ji tam mohl dostat.Myslí si že se zbláznili!Zavřít se teda nenechá.Druhý den je ale moudřejší a za psychiatrem zajde.Sepíše s ní kartu a vymyslí příběh jak ji tam dostat.Sehraje s Petrem že se chtěla zabít.Hospitalizují ji.Na pokoj je přidělena k pani co nemluví protože spolkla prstýnek a bojí se že kdyby promluvila tak by ji moh vypadnout.Druhá paní zase skrz televizi mluví s dáblem co ji říká co má dělat.Doktor ji dělá různé vyšetření.Zjištuje že má příznaky schizofrenie která se ji může začít rozvíjet.Lída se doktorovi přiznává že není nemocná že jen chtěla napsat článek on ji ale tvrdí že nemocná je.Chce odejít.Ale doktor ji chce vyšetřovat.Blázna z ní neudělají.

Lída je zavřená a bojuje jak se sama sebou tak doktorama.Její bývalí manžel Tomáš ji jako jediný přijde navštívit a přinese ji nějaké jídlo.Snaží se ji pomoct.Jako jediný ji navštíví a má o ní zájem.Cejtí se hrozně sama.Když ji propustí volá Michalovi.Byla 6týdnů pryč a on ji ani pořádně nescháněl.Sejde se s ním a říká mu že je nemocná a on se ji vysměje a štití.Ona poznává že není pro ni hoden že ji měl jen na sex ale podržet ji nedokáže.Začne bláznit a výdat démony a slyší divné zvuky.Tomáš se ji snaží podporovat.Ona stále všechny od sebe odhání a chová se nesnesitelně .

Dohaduje se s psychologem.On se o její stav bojí čím dál víc.V čekárně se potkává s mužem kterému utekla manželka za jiným a on ji stále financuje .Bojí se s ní rozvést.Stanou se z nich přátelé a radí si.Ale když je opilá tak ho také jako všechny muže zesměšnuje a ponižuje.Je to její obrana.Její bývalý Tomáš ji chce zpátky.Děti by měli mít oba rodiče.Čeká na ni dlouho do noci a uvědomují si že přece asi jen k sobě patří a společně jdou za dětmi které Lída neviděla už pěkně dlouho a se svojí nemocí musí se naučit jak stim žít a nepodlehnout.


Moje hodnocení : 8/10
Začátek mě moc nebavil.Říkám ježiš další bláznivá ženská ,ale poté když se to rozjelo a souhlasila s návštevou léčebny už to bylo chytlavé.Celá kniha měla dobrý spád a děj utíkal.Postavy se vyvíjeli.Doufám že mě autorka ani v dalších knížkách nezklame.

Nebezpečné hry

12. června 2013 v 19:44 | Mimi
Pavel je muž v letech.Na ženy zanevřel.Hrával na violu ale ukradli mu a tak už nehraje.Hrával se svím bratrem Petrem který se hraním živí dodnes.Pavel je zaměstnán jako vrátný v muzeu.V práci se objeví nová sexy šéfová Laura.Pavel ji chce.Po tolika letech mu zase byje konečně srdce.Laura po něm také kouká.Nejprve na to jdou velice opatrně a on ji jen okukuje.Poté po večírku se sblíží a ona si ho pozve domů.Když ji začne líbat ona ho odstrčí.


Kolegyně ho poprosí jestli by její vnučku nenaučil na violu.Monička je sladká mladá dívka .Do Pavla se hnedka zakouká a to on nechce.Obdivuje jeho bratra.Laura žárlí.Pavel domluví aby Petr přijel a seznámí je.Když slyší Moniku hrát ví že ona má talent.Laura zve k sobě Pavla.Jenže ten je dost překvapen když v bytě najde ještě další ženy a také tranvestitu.Laura ho přede všemi svlékne a to je pro něj moc a utíká.Hádají se.Vysvětluje mu že chce být dominantní a že má ráda bolest .Pavel je z toho dost v šoku.Potkává svého dávného kamaráda a ten mu poradí že ano at ona je dominantní ale on jako muž musí být vždycky ten navrch.


Pavel si říká jaký je blázen na staré kolena co vlastně si myslel.V práci se uklízečka stále před nim nakrucuje a schválně nechává otevřené dveře do šatny.Uklízečka na něj začne pokřikovat proutníku jen se nestyd.On ji vynadá .Jenže další den se zase schválně převlíká před otevřenýma dveřmi a tak tam vlítne a vrazí ji ho do prdele.Nejdřív nadává ale pak je spokojená.Jenže si jde k Lauře jako šéfový stěžovat.Ta žárlí.Ale díky tomu si vyjasní co chtějí a ona že si určí hranice které můžou překročit.


Moje hodnocení : 5/10

Jednou větou by se dala knížka shrnout jako 50odstínů šedi z pohledu muže a na 150stránkách.Vadilo mi jak každá věta měla svůj řádek ikdyž díky tomu kniha rychle utíká ale je to zvláštní.Od autorky jsem četla Nymfomanky a zaujal mě její styl psaní tak sem se rozhodla koupit všechny její knížky a tadle mě dost zklamala.Nebavila mě.Plné otázek.Ale když se to shrne tak vlastně kniha o ničem

Nymfomanky

27. března 2013 v 15:30 | Mimi
Lenka je psycholožka a píše knihy.Provádí proto různé výskumy a testy.Když psala minulou knížku seznámila se na internetu s Hynkem .Nejdříve si psali ale poté se do sebe zamilovali a o rok později se vzali.Říkala si že je to náhoda že ona na internetu potkala toho pravého.Zajímá ji jaké jsou ženy na seznamkách.Chtěla vyvrátit že muži jsou horší než ženy.Chtěla si založit na lide.cz profil jako muž a psát si se ženami a zjistit co hledají.Když se o tom začla bavit se svým kamarádem Petrem napadl je nápad.Dají tam jeho fotku a bude si se ženami psát on ale i ona.Bojí se co by na to řekla jeho manželka Laura kdyby se to dozvěděla.Lenka všechno zprovozní a ženy se mu začnou ozívat.Hryže ji svědomí a tak se Lauře svěří.Je z nápadu nadšená a připojuje se také.Petr to neví.Začnou si spolu anonymně psát.On netuší že je to ona ,ale po čase se ji přiznává že je to jen pokus jeho kamarádky a začnou si psát víc a víc.Lenka zjištuje že na seznamky chodí zlatokopky,ženy které něco ztratily a cítí se ublíženy a jsou to takové ty chudinky,ženy co se chtějí zaměstnat a jentak s někým pokecat.Překvapuje ji jak ženy hnedka začínají o sexu a posílají své odvážné fotky.Seznámí se i s prostitutkou která píše bakalářku o prostituci a zdroj má z první ruky.Laura se ji svěřuje že jak jsou s Petrem v anonymitě píší si o věcech které jentak mezi sebou neřeknou.Samozřejmě šikovně zabalené.Petr na ní má větší chut a užívají si spolu po dvaceti letech manželství stále víc.Když to Lenka nevydrží a když se všichni tři sejdou v hospodě narážkama to Petrovi dojde.Je zaražený ale smějí se tomu všichni.Lenku nejvíc dostane její syn Jakub když ji přivede ukázat sympatickou přítelkyni.Kterou také našel na internetové seznamce a už jsou spolu rok.Lenka je z toho v šoku ještě když zjištuje že se za měsíc chtějí brát.Jakub ji říká že člověk na internetu nachází jen to co sám najít chce...


Moje hodnocení: 10/10
Kratičká(130 malích stránek)knížka od české psycholožky.Ponořuje se do výzkumu a sama je zvědavá co se z toho stane.Výsledek ji překvapí.Mám ráda tydle skutečné příběhy které jsou svižně psané.Samotná jsem nikdy na internetové seznamování nebyla ,ale mám nemálo kamarádek které díky chatu našly kluka nebo kamarády.Podle mě závěrečná věta že každý tam najde to co sám hledá má velkou pravdu a sama jsem nad tím tak nikdy neuvažovala.Podle mě anonimita přínáší lži a nebo také pravdu kterou člověk odkryje tím že toho člověka nezná a může na to doplatit.Třeba si budete psát zrovna se sousedem a co potom.Knížka je hezky psaná a rychle svižně odsýpá.Pohled na pár lidí během pár dní,žádná love story.Plánuju si od utorky přečíst více knih.
 
 

Reklama