Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Lindsey Kelk

Co ta holka chce ?

10. listopadu 2016 v 16:31 | Mimi
Orig. název:What a girl wants
Pořadí v sérii:2
Rok: 2014; v ČR 2016
Počet stran:302
Nakladatelství:BBart

Tess neví co má dělat . Vanesa ji vyhodila z bytu ona se do něj vráti pro věci a načepe ji . Vanesa zavolá policii a Tess odvedou . Z vazby ji dostane Charlie a ona neví jestli ho chce nebo ne . Má nabídku jet pracovat do Milána ale neví jestli ji vzít . Charlie ji řekne at odjede že vrátit se může vždy . Jenže tam potká Nicka skterým se hádá a má ho stále ráda . Neví kterého si vybrat až Nick odjede a pošle ji do háje ...

Moje hodnocení :1/10
Kniha mě vůbec nebavila a přišla mi o ničem až sem začla přeskakovat a když to stále bylo jedno a to dokola tak jsem si přečetla poslední dvě kapitoli .

O jedné holce

25. dubna 2016 v 8:48 | Mimi
Orig. název:About a girl
Pořadí v sérii:1
Rok: 2013; 9/2015 v ČR
Počet stran:310
Nakladatelství:BBart

Tess žije jen a jen svojí prací ale místo aby ji povýšili tak ji vyhodí . Ztrácí smysl toho co dělat . Vyspí se se svým nejlepším kamarádem Charliem do kterého je dlouho zamilovaná . On ji řekne že si to vše musí nechat projít hlavou . Tess to naštve . V tom se dozví že kdysi spal i s její spolubydlící Vanesou . Vanessa je nafoukaný fotografka . Když Tess zvedne telefon a Vanesi agentka ji dá nabídku práce neřekne že je to někdo jiný .

Odjede na Havaj fotit a vydává se za Vanessu . Až když přijede redaktorka časopisu Paige ta pravou Vanesu zná . Do všeho se přimotá reportér Nick který se oboum líbí .

Starý pán s kterým mají nafotit fotky a udělat rozhovor domluvené schůzky stále ruší . Tess si užívá s Nickem a krásu Havaje . Na pláži se seznámí s Alem s kterým si ráda povídá .Nafotí fotky se synem starého pána ale je to celé katastrofa . I rozhovor . V tom Paige naštve že si Tess začla něco s Nickem a všem řekne že neni Vanessa jak si všichni myslí .

Z Ala se vyklube onen slavný muž s kterým měli dělat rozhovor . Nafotí fotky u něj doma a vše je úžasné . Nick odjede a ona neví jak je na tom u něj .

Když se vrátí zpátky do Anglie Vanesy agentka je z fotek nadšená a vůbec ji nevadí že to fotil někdo jiný . Vanesu neměla ráda a tak nabídne Tess novou práci v Miláně .Vanesa se doví pravdu a Tess vyhodí z bytu . ..Moje hodnocení : 7/10
Letní oddechovka která vás přivede na jiné myšlenky . Jednoduchý předvídatelný příběh ale hezky se to čte .

Zbožnuju Vánoce

19. prosince 2014 v 23:34 | Mimi
Angela dostane místo hlavní šéfové v časopisu který s kamarádkou rozjela .Je ted na ni aby zařídila všechny články a hladký průběh vydání . Matka ji volá že přijede na Vánoce.Najednou se tam objeví Louisa i s malou Grace která utekla od manžela . Angela má starostí nad hlavu . Alex koupil nový byt kam se s ní chce nastěhovat a všichni mluví o těhotenství . Alex by také rád miminko , ale Angela se na něj stále moc necítí a hlavně se bojí že její vajíčka nejsou moc dobrá .

Vše vypadá ztraceno , ale vše se vyřeší a Alex ji udělá krásnou romantickou procházku po místech kde spolu zažili krásné chvíle .


Moje hodnocení : 5/10
Čekala jsem vánočně nadupanou knihu . Vrhla jsem se na ni ted abych si udělala více vánoční atmosféru a vánoc tam tedy moc nebylo takže jsem ji klidně mohla číst v létě . Příběh se odehrává před vánoci , ale až na zdobení stromku tam nic vánočního není :( První dva díli se mi před lety líbili ale tyto dva poslední mě tedy přišli oba nic moc .Angela je dětinská a klasická hrdinka která vše zvládne , všichni ji vše odpustí , má dokonalého manžela .

Zbožnuju Londýn

11. listopadu 2014 v 10:19 | Mimi

Angela žije v New Yorku a Alex ji požádal o ruku . Její matka chce aby po dvou letech přijela do Londýna na návštěvu . Matka má zrovna narozeniny . Angela má z návštěvy strach a moc se ji tam nechce . Rodiče ji hezky přivítaj . Přijede i Alex a její kamarádka Jenny .

Jenny se nemúže vystát s její kamarádkou Louisou . Obě soutěží kdo Angelu zná lépe . Když se Angela pochlubí že jsou zasnoubeni chce matka uspořádat svatbu v Londýně . Nějak se vše seběhne a oni na konci týdne chtějí veselku . Všichni dostávají milion úkolů co zařídit a připravit . Ukáže se Angely bývalí a chce ji zpátky , políbí ji . Angela začíná být nerozhodná jestli do svatby jít nebo ne . Nemůže sehnat šaty , vše je na rychlo . V den D je vše katastrofa a tak se svatba posouvá a vezmou se o pár měsíců později kdy je vše pořádně naplánováno .


Moje hodnocení : 6/10

První díl jsem četla v roce 2011 a druhý 2012 , takže je to už strašně dlouhá doba a obsah jsem si moc nepamatovala :( Ještě když vám dva díli kvůli chybějícímu překladu chybí a vám chybí souvislosti . Pamatuji si , ale že se mi první dva díli strašně líbili . Mělo to šmrnc a vtip . Tento byl , ale takový divný , plný předvýdaltených věcí . Šlo to podle klasického scénaře , láska , hádka , bývalí na scéně a poté svatba . Doufám že vydají ty dva díli co chybí :(To bych si poté přečetla celou serii znova aby mi dávala větší smysl :)

Lindsey Kelk

19. května 2014 v 18:53 | Mimi
Angela Clark
 • I heart New York 2009- Zbožnuju New York
 • I heart Hollywood 2009
 • I heart Paris 2010 - Zbožnuju Paříž
 • I heart Vegas 2011
 • I heart London 2012 - Zbožnuju Londýn ( červen 2014)
 • I heart Christmas 2013 -Zbožnuju Vánoce( říjen 2014)
 • I heart Forever 2017 Zbožnuju navždycky (2018)
Druhý a čtvrtý díl z důvodu špatného hodnocení se v čr vydávat nebude .

Rachel Summers
 • The Single Girl's To Do List 2011
Jenny Lopez
 • Jenny Lopez Has a Bad Week 2011
 • Jenny Lopez Saves Christmas 2014
Tess Brookes
 • About a Girl 2013 ----O jedné holce 9.2015
 • What a Girl Wants 2014 --Co ta holka chce ? 3/ 2016
 • A girls best friend 2015 Mezi náma holkama 10/2016
Always the Bridesmaid 2015 Navždy družičkou 9/2017
We were on a break 2016
One in a million 2018

Zbožnuju Paříž

22. září 2012 v 18:43 | Mimi
Angela stále chodí s Alexem a věnuje se svému blogu.Její redaktorka ji nabídne práci pro časopis Belle .Jenže Alex jede hrát na festival do Paříže a oslaví tam své 30té narozeniny.Dostane za úkol napsat reportáž o Paříži a nejlepších obchodech.Alex ji přemlouvá aby se nastěhovala k němu ale ji se nechce a necítí se připravená.Do Paříže každý odletí jiným letadlem.Když přistane je ji oznámeno že její kufr musel být zničen.Měla v něm všechno půjčené od kamarádky maskérky Jenny a všechny věci potřebné k psaní a připravený materiál.Je z toho zničena.Setká se s francouzskou asistentkou Virgínií.Padnou si do okna.Když se sejde s Alexem a zbytkem jeho kapely obklopují ho nějaké dívky.Později se dozví že jedna z nich Solome je Alexova ex .Podle něj to zní jako malí neškodný románek.V baru s ní prohodí pár slov a ona ji pozve na večírek.Alex se naštve a nikam s ní nechce jít.Dny v Paříži utíkají.Alex stále oběhává rozhovory .S Virginií prolejzají Paříž kudy se dá.Nakupuje jak zběsilá.Jenže kabel k laptopu měla v kufru takže je také bez něj a nemůže sehnat jiný.Začíná mít strach že článek nemůže stihnout.Nápady nepřichází.Alex je divný.K tomu jeho ex.Rozhodne se jít na její párty ale během chvilky odchází.Zjistí že nešlo o žádný románek ale tato dívky je Ona dívky která mu zlomila srdce.Na jeho narozeniny také nemá moc času večer jdou na večeři a moc nemluví.On ji řekne že nechce aby se k němu stěhovala že se omlouvá že na ni tlačil.Že nechce mít děti ani svatbu.Zasáhne ji to tak jak by ani nečekala.Přijdou domů a přitulí se k sobě.Jeho narozeniny v Paříži městě lásky a oni se jen přitulí.Přijde ji to líto.Další den přiletí Louise její anglická kamarádka.Rozbrečí se před ní.Zajdou si na jídlo a popovídají si.Přemlouvá ji aby zajela do Londýna na návštěvu.Jí se nechce.Všechno je špatné.Telefon nefunguje Alex nedorazí do hotelu.Ráno si sbalí věci a sedne na vlak do Londýna.Po cestě se dovolá Jenny rozebere s ní situaci a rozhodne se vrátit zpátky.V Londýně zavolá matce sedne na další vlak a vrací se zpátky.Snaží se co nejrychleji dostat na festival.Zjišťuje že Virgiinie byla spřáhla s její sekretářkou a měla ji všechno pokazit když se ale seznámili vše si rozmyslela.Pomůže ji na festivalu když se jim do cesty dostane Soleme a zjistí že Alex jel za ní do Londýna si to vyříkat.Solome ho chce pro sebe ale Angela se jen tak nedá.Fanoušci jsou netrpělivý že kapela má zpoždění.Solome a Angela se poperou a poté když ji ochranka odvede se snaží Virginie a Angela zabavit diváky.Alex přijde a ujistí ji že ji miluje a nastěhují se k sobě.

Moje hodnoceni: 9/10
Opravdu čtivá a zábavná knížka.Navazující na Zbožňuju New Yourk.Mohli by přeložit i kupu dalších dílů odehrávajících se v mnoha městech na zeměkouli.

Zbožnuju New York

23. září 2011 v 1:42 | Mimi
Angela žije poklidný život v Londýně se svým snoubencem Markem už 10let.Jejich společný známí Louisa a Tim pořádají svatbu.Obřad se povede bez jakýchkoliv neštěstí a všichni se veselí.Angela si jde pro náhradní boty do auta a přistihne Marka s jinou dívkou.Jejich poměr trvá už delší dobu.Angela si zbalí pár věcí a sedne na letadlo.Přistane v New Yourku.Taxíkem se nechá odvést do náhodného hotelu.Taxík zabrzdí u hotelu Union.Ubytuje se a spřátelí se s recepční Jenny.Přiveze ji velkou nálož jídla a poskytne ji psychologické poradenství.Když se vyrovná s časovým posunem tak stále bloumá a neví co má dělat bez Marka.Jak jen ji to mohl provést?Jenny s ní projde všemožné obchody a vyprázdní ji skoro celou kreditku.Uděluje ji rady a pravidla jak se chovat a jak na Marka zapomenout a začít nový život.Seznámí ji i se svými kamarádkami a všichni se ji snaží dostat zase nahoru a rozveselit.Když si dává horkou čokoládu v kavárně seznámíse se zpěvákem jedné kapely Alexem.Dá ji svoji číslo aby zavolala.Nemůže se vzpamatovat že zrovna on ji dal své číslo.Domluví si rande.S Jenny se vymodí a jdou poznat velkoměsto v baru se seznámí s bankéřem z Wall Street Tylerem.Je jim okouzlena.Která žena by si nepřála chodit s bankéřem? Držící se pravidel od Jenny si nakoupí další nezbytné věcičky a vyrazí s ním na rande.Večeře se vyvede a dají si pusu.Další den jde s Alexem.Velice se baví a je jí s ním příjemně.Začne se nezávazně stýkat s obouma.Matka ji přemlouvá at se vrátí do Londýna ale ona nechce.Začne si psát deník o rozchodu a novém životu.Sejde se s Mary vydavatelkou modního časopisu Look.Její články se ji líbí a tak ji spustí blog z kterého jsou všichni nadšeni a kam Angela přispívá každý den tím co dělala.Miliony lidí sledují jak bloudí New Yourkem a randí s dvouma velice pohlednými mladíky.Tyler je velice ohleduplný a vnímavý koupí ji pero a řetízek u Tiffanyho.Vyrazí si na piknik ale s Alexem se cítí víc svá a nabýtá energií.Když se vyspí s Tylerem myslí si že nic hezčího nepoznala a věnuje se mu naplno.Alex měl špatné období a tak střídal dívky proto na Angelu nespěchá chce si ji vychutnat.Když čas vyprší svět se s ní točí neví s kým být víc.Stále píše a má čím dál víc fanoušků.Všichni ji tvrdí že by se měla vrátit zpátky do Londýna což nechce ale tady taky zůstat nemůže.V tom ji přijde nabídka od anglického Looku že by psala do časopisu už žádný blog.Všichni ji říkají že to je ta správná chvíle se vrátit.Matka i Louisa ji přemlouvají ale Angela neví.S Tylerem se chce rozejít a pohádají se když se zeptá jestly by spolu byly i přes její odjezd do Anglie ujistí ji že šlo jen o sex a povyražení.Což ji velice zdeptá.A Alexem si taky neví rady.Jde do muzea umění a u jednoho obrazu hledá odpovědi.Alex ji tam najde.Vyjasní si že ani jeden není připravený na vztah že se potkaly v nevhodnou dobu.Jenny se dá dohromady s bývalím ale následně se rozejdou.Angela stále neví co má dělat.Jde za Mary a ta ji nabídne že ji zajistí vízum a zatím práci.Přijme to.O pár měsíců později v kavárně nad horkou čokoládou kouká na svoji fotku v anglickém Looku jako hlavní redaktorka.Vytáhne i další časopis a tam je rozhovor s Alexem jeho kapela si dala pauzu.Je stále v N.Y. řekly si že si zavolají ani jeden to několik měsíců neudělal proč to neudělat zrovna ted? Alex ji velice rád slyší a rychle dorazí.....
 
 

Reklama