Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Lucy Dawson

Ten kdo odešel

8. října 2015 v 17:52 | Mimi

Molly žije spokojený život s manželem Danem. Je jim přes 30 a Dan přemýšlí že by si mohli pořídit dítě. Molly ale ještě nechce a hádají se kvůli tomu . Načape ho se špendlíkem a kondomem v druhé ruce . Hádky jsou na denním pořádku . V tom se její kamarádka zmíní o jejím ex Leovi . Molly si ho najde na Fb a rozhodne se mu napsat . Vyměnují si zprávy a on ji najednou zavolá cestou na seminář . Molly nabourá . Večer po semináři se opíjí v baru s kolegy a Leo se tam objeví . Povídají si a skončí u ní na pokoji . Ona si ráno nic nepamatuje . Leo ji začne volat a psát že ji chce zpátky a že se spolu vyspali . Molly se bojí nemocí tak si nechá udělat testy na všechno možné a jestli není těhotná . Dva týdny šíleného strachu a vymlouvání že s Danem nemůže spát .Testy jsou úplně v pořádku .

Molly se rozhodne že by přeci jen dítě spolu mít měli . Hrozně ji mrzí co provedla . Leo ji stále otravuje že ji chce a Molly se ho snaží odehnat ale nic nepomáhá . Dan se štastný že se snaží o miminko a každému to vykládá až začne Molly lést na nervy . Je vánoční večírek kde Molly potká doktora který ji dělal testy . Vše prořekne před Danem . Dan si myslí že ho podvedla se svím kolegou a nic si nenechá vysvětlit . Odejde a Molly neví co má dělat . Zjištuje že je těhotná . Před nemocnicí na ni čeká Leo a raduje se že šla na potrat ona řekne ale že si to nechala . Přizná se ji že spolu nespali ale potřeboval natáhnout čas aby se k ní dostal blíže . V tom se tam objeví Dan a policie . Leo je zatčen a v kapse má vystřelovací nůž. Molly všechno Danovi vysvětlí a snad bude mít miminko milující rodiče .

Moje hodnocení : 7/10
Kniha se docela rychle čte. Něco mi přišlo moc zdlouhavé a konec moc rychlí . Během pár stránek se vše vyřešilo a byl konec . Hrdinové byli obyčejní . Nemilovali jste je ani nenenáviděli . ..

Milenka mého muže

16. května 2015 v 14:08 | Mimi

Mia žije s Peterem začne tušit že asi někoho má . Najde kabelku s věnováním , podezřelé telefonáty , sms . Začne pátrat a milenku Liz vypátrá . Najde i kde bydlí . Zrovna hleda spolubydlící a tak tam několikrát přijde na obhlídku bytu . V záchvatu zuřivosti jak ji to mohl udělat rozmlátí celý byt a svede to na vandali . U Liz doma vezme pár věcí a posílá si je sama do svého bytu . Peter zuří a ze všeho podezřívá Liz . Přizná se ji že se do něj Liz zamilovala , ale že s ní nic neměl že ji jen pomáhal . Mia neví jestli mu to má věřit . Peter začne uvažovat o svatbě a Liz musí ze scény .

Moje hodnocení : 8/10

Kniha i přesto že je o nevěře tak je velice vtipně psaná . Několikrát jsem se u ni smála což se mi moc nestává . Pohled na ženu co je vše schopna vymyslet v zoufalém stavu . Žádné složité zápletky a děje . Pár postav . Krátká časová linie .
 
 

Reklama