Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Marilyn Manson

Dlouhá trnitá cesta z pekla

2. dubna 2010 v 18:13 | Mimi

Biografie Marilyna Mansona.Pravím jménem Brian Warner.Vypráví jeho těžké začátky jak s bratránkem oběvovaly u dědy ve sklepě porno o jeho prvních přítelkyních těžké ztrátě panictví.Nedůvěře v ženy.Psaní básní do novin o navštěvování křestanské školy ze které dědal všechno možný aby ho vyloučily.Postupně dal dohromady kapelu Marilyn Manson and the Spooky Kids která si svůj nazev později zkrátila jen na Marilyn Manson.O težkém období při vydávání alba Antichtist superstar.O jeho velké lásce Missi která s nim protrpěla veškeré kokainové opojení.Nikdo nevěřil v jejich uspěch.Manson nemá problém říct a dělat to co ho nenapadne jeho koncerty jsou jedno velké strhující vystoupení.


duben 2014 : čteme znovu :)
Snažím se číst velké množství knih a moc se k přečteným knihám už nevracím ikdyž bych moc ráda . Ted když jsem konečně přečetla všechny knihy koupené v roce 2013 a zbavila se převážně mé velké hromady nepřečtených knih rozhodla jsem se do této knihy pustit znova a připomenout si její obsah a nelituji :)

Manson založil kapelu v roce 1989

Vždy mě jeho muzika nakopne , povzbudí , dodá energii. Jeho vystoupení jsou plná bláznivých věcí a poselství které chce lidem dát . Poškuzuje se , je sadomasochista ale i strašně depresivní , přemýšlivý , citlivý člověk.

ˇˇMládež v publiku vždycky hůl popadla , rozsekala oslíka na kusy , a spolu s nimi za to museli pykat i ostatní - čekala je sprcha hovězích mozků, drůbežích jater a vepřových střev, které byli uvnitř oslíka ukryté Lidi slamovali , klouzali po kusech už rozplizlého masa a v naprostém chaosu vnitřností si rozbíjeli hlavy .ˇˇ

 
 

Reklama