Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Nikki Sixx

Tohle bude bolet

25. dubna 2014 v 18:41 | Mimi

Nikky Sixx je baskytarista skupiny Motley Crue . Jeho první kniha o drogové závislosti Heroinové deníky měla veliký úspěch . Jeho pravé jméno je Frank Feranna. Nikky chtěl navázat na úspěšnost knihy , lidé mu psali a gratulovali že díky němu opět začli vidět jasněji a že jim dal naději . Chce odčinit vše špatné co udělal a tak vydává další knihu . Drogy vyměnil za foták a snaží se fotit vše. V knize je spousta fotografii lidí bez noh , tlusté ženy , vidí krásu tam kde by ji nikdo nehledal.

Zamýšlí se nad společností , životem , turném , novou kapelou a vším co má kolem sebe .

Heroinové deníky to nejsou , ale i tak je to příjemné čtení .

Vystoupil jsem z autobusu a uviděl jen doutnající ruiny . Nechal jsem ve svém pokoji hořet svíčku a dům lehl popelem . Pamatuji se na svá slova. Díky Bohu , že tam nezůstala moje basovka . Nevzpomínám si , že bych se slovem zmínil o svých spolubydlících .

Moje hodnocení 5/10

Heroinové deníky

26. září 2009 v 11:56 | Mimi

Nikki Sixx baskytarista a skladatel písniček Motley Ctue popisuje svůj rok 1987.Kniha zachycuje jeho nejsilnější období v závislosti na drogách.Kokain a heroin se stal jeho denní součástí.Nebyl den co by si nestřelil.Ruce rozpíchaný.Nahrály album Girls Girls Girls a měly vyrazit na turné.Nikki si uvědomuje že s takouvoudle závislostí by turné nepřežil.Ze dne na den s tim sekne a je čistej.Na turné jen šnupe.V prosinci v Japonsku turné končí.Potká věštce a on mu řekne že se nedožije nového roku.On na to že to je o týden déle než čekal.Přijede zpátky do Kalifornie a jde si vyrazit s kámošema chce fet a tak jedou do hotelu.Dealer mu píchne on zezelená .Zkoušej ho oživit.Fanynky naléhaj at to pořád zkoušej.V nemocnici se probere zvedne se a odejde domů.Po pauze kterou si Motley Crue daly už zase hrájí.
 
 

Reklama