Pod obrázkem najdete čtenářský deník -se spoilery - nepíši recenze !

Rachel Cohn

Prcek

26. března 2007 v 7:00 | Mimi
2.díl
2
Shrimp
C.C. je zpátky z New Yorku.Pěkně doma v San Francisku.Prcek se vůbec neoběvil.Díky tomu že si s mámou promluvila přestaly věčný hádky a neschody.Její nevlastní otec jí zajistí brigádu v jeho restaruraci kde připravuje kafe.Ale je tam i jejich řidiče synovec s kterým se moc nemusí. Když se Prcek konečně oběví i s rodičema!!,žije totiž s bráchou,uspořádaj večírek.Prcek řekne že chce bejt jen kamarád.C.C.teda souhlasí.Na večírku se začne bavit s Helen a Autumn.Její první kámošky!Řeknou jí hodně věcí o Prckovy.S C.C. a Prcka se přeci jen zas stane pár.Každej se pořád ptá kam půjde na vysokou ale ona nikam nechce.Danny její brácha se po 10letech rozejde se svym klukem.Přiletí za C.C. ,ale když jeho novej vztah krachne tak s C.C.odjede zpátky do New Yorku.Stráví víkend zařizováním bytu.Po víkendu se zas vrátí zpátky ale jen C.C..Danny zůstává v New Yorku.Prcek se rozhodne jet s rodičema na Novej Zéland.C.C. S Autumn odjede do New Yourku na vejšku.Autumn na univerzitu a C.C.se zapíše na pár kurzů vaření.

Perníková panenka

10. ledna 2007 v 7:24 | Mimi
1
Gingerbread
Cyd Charisse rodiče daly na intr.Otěhotněla se svym klukem Justinem.Podstoupila interupci.Ředitel je načapal když to dělaly a Cyd hned poslal domů.Zpátky do San Francisca.Nevychází se svojí mamou.Při návštěvě domova důchodců(dostala to jako trest od školy)se seznámí s Prckem.Krásnym surfařem.Začnou spolu chodit.Jednou má být doma do 11 ,ale vykašle se na to a v 1 ráno pro ní přijede jejich řidič.Za to dostane zaracha.Když jí konečně pustí ven tak se poháhaj a on chce pauzu.Cyd je strašně smutná.Její máma se jí rozhodne poslat do New Yorku za jejím pravím tátou.


Cyd má taky nevlastní bráchu a sestru.S bráchou Dannym se hodně skámoší.Svede tátova řidiče.Zrovna když se s nim mazlí na sedačce přijde její nevlastní ségra Lisbet.Se ségrou si nepadnou do oka.Pomáhá v Dannyho kavárně.Jen co se jí nepodaří poznat svého tátu ,protože je pořád v práci,ale díky Dannymu se o něm a její mámě hodně doví.Týdny v new Yorku utečou a pár dní před návratem domů se tam oběví její máma že Sid, její nevlastní otec,má ve městě pracovní schůzku tak že přijela s ním.Cyd jí řekne o té interupci.Obě si vyjasní hodně věcí.Padnou si okolo krku a brečí.
 
 

Reklama